24 máj 20, 06:43:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 597 598 [599] 600 601 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781242 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8970 Dátum: 14 júl 18, 20:10:58 »

nem tudja valaki mikor jön ki magyarul is a manga ?  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 18, 20:11:33 írta rikito1996 » Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8971 Dátum: 14 júl 19, 05:52:46 »

Azóta hogy újraindult az anime,vagy vele együtt teszik fel,vagy utána Gondolkozik Mosolyog
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8972 Dátum: 14 júl 19, 12:42:29 »

A legtöbb dologban egyetértek Bastiannal. Nem volt értelme a gyűlölködésnek, ha most ekkora a szeretet.

Nem értelek titeket ahogy Bastiant sem. Pedig ő is általában jól felfogja a dolgokat. De úgylátom most neki sem tűnt fel mi ez a sok ellentmondás Silvernél. Nagyon egyszerű. Ez mind a terv része volt amit be is vallott Gray-nek azt akarta hogy Gray megölje. De előtte el kellett játszania a gonoszt hogy higgyen neki. De mivel Gray-nek leesett egyből hogy ő nem Deliora hanem az apja így dugába dőlt a "Én egy gonosz Deliora vagyok meg akarlak ölni és az apád testében vagyok" terve ezért volt a heti fejezet olyan amilyen. Az hogy Natsut honnan ismeri továbbra is rejtély bár nem akkora hisz egyrészt utána járhatott vagy mint azt már korábban is írtam END Natsu és ezt Silver is tudja. ^^
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8973 Dátum: 14 júl 19, 12:52:59 »

És akkor mi van ezzel?
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/31

Rég találkoztak és Kyouka furcsállja azt, hogy az emberi alakjában jelent meg. Mi ez, ha nem utalás arra, hogy Kyouka látta már a démoni Silvert. Kyouka azt is mondhatta volna, hogy "Figyu Silver! Soha nem láttalak még a démoni formádban, szóval mutasd meg egyszer légyszi". Ezen a ponton joggal hihettük azt, hogy Silver tényleg démon.
Ezt, hogy lehet máshogy érteni? Nevet

Ebben a fejezetben azt hittem, hogy átbillenünk a céh szeretetével a túl oldalára, mikor Gray mondta, hogy Silver az FT ellensége ezért meg kell halnia. Szerencsére azért Grayben is van emberség és csak nem öli meg a saját apját a céhért. Kicsit furcsállom is, hogy szinte csak árvák vannak a céhben. Az egyetlen kivétel Luxus meg Asuka de nekik tagok a szüleik. Az egyetlen kivétel Lucy de őt gyakorlatilag tekinthetjük árvának, hisz olyan apja volt,, hogy el kellet szöknie.

Az Ice Trail annyira nem jön be de a Zero az nagyon jó. Kúl Máris rengeteg kérdésre választ kaptunk.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8974 Dátum: 14 júl 19, 15:30:53 »

És akkor mi van ezzel?
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/31

Rég találkoztak és Kyouka furcsállja azt, hogy az emberi alakjában jelent meg. Mi ez, ha nem utalás arra, hogy Kyouka látta már a démoni Silvert. Kyouka azt is mondhatta volna, hogy "Figyu Silver! Soha nem láttalak még a démoni formádban, szóval mutasd meg egyszer légyszi". Ezen a ponton joggal hihettük azt, hogy Silver tényleg démon.
Ezt, hogy lehet máshogy érteni? Nevet

Ebben a fejezetben azt hittem, hogy átbillenünk a céh szeretetével a túl oldalára, mikor Gray mondta, hogy Silver az FT ellensége ezért meg kell halnia. Szerencsére azért Grayben is van emberség és csak nem öli meg a saját apját a céhért. Kicsit furcsállom is, hogy szinte csak árvák vannak a céhben. Az egyetlen kivétel Luxus meg Asuka de nekik tagok a szüleik. Az egyetlen kivétel Lucy de őt gyakorlatilag tekinthetjük árvának, hisz olyan apja volt,, hogy el kellet szöknie.

Luxus is árva ha úgy vesszük hisz az anyja elvileg meghalt ha jól rémlik, az apja meg ugye olyan amilyen csak az nagyfater van neki. Lucy apja azért nem volt olyan rossz összességében egyszerűen megkeseredett.

Ami Silver és Kyoukát illet:

Oltári egyszerű a magyarázat rá. Kyoka egy szóval nem mondta hogy látta Silver démon alakját. Csak hogy rég látta és csodálja hogy nincs démon alakban. És ez egyébként sem jelent semmi ellentmondást. Mert ha démoni formája van is attól még Gray apja, Minerva is Minerva csak más a külseje. Hozzáteszem nem sokat változott ő sem.

De azért egyelőre még ne írjuk el ezt a szálat hisz még szinte semmit se tudunk Silverről meg hogy mik is voltak ezek a dolgok vele.
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #8975 Dátum: 14 júl 19, 18:57:25 »

Természetesen nem hiányozhatott a fejezetből a megjegyzés, miszerint Keith nem is olyan erős. Azok után, hogy Juvia meg se tudta még karcolni, már előre kaptunk egy magyarázatot, hogy miért lesz leverve jövő héten. Juvia addig képtelen megerőltetni magát, amíg annak nincs köze a drága Gray-samához. Pusztulhat a céh, de Gray-sama maradjon.
Pusztulhat a céh? Ugyan már. Juvia ugyannyira törődik a céhvel, mint a többiek. Emlékezz vissza, például feláldozta saját magát, hogy ne kelljen harcolniuk Kanával (Fried varázsképletében). Oké, a Meldys harcánál (és sok helyen) leginkább Gray a motiváció, de miért is baj ez? Emellett ő is ugyanúgy harcol máskor a céhért, csak akkor nem ő van a középpontban, mert másnak kell a szerep. Juviának, mint karakternek pedig pont kapóra jönnek Gray jelenetei, miért ne használná ki Mashima? Bár én úgy látom, ebben meggyőzni nem igazán tudlak, mert valószínűleg Juvia elég unszimpatikus neked. xD

Örülök, hogy ismét kap végre egy értelmesebb harcot, bár engem is bánt az a megjegyzés, hogy "Keith nem is olyan erős". Így már szinte biztos a győzelem, és majd mindenki azzal fog jönni, hogy Keith-t nem is volt olyan nagy szám legyűrni... Na mindegy, örülök, hogy vége ennek a Gray-Silver mizériának, Mashima valóban kicsit összekavarta a dolgokat. Szerintem is túl sokat akart elérni ezzel a karakterrel. Olyan, mintha először nem is ez lett volna a terve vele. Mondjuk én örülök, hogy így végződött, így mégiscsak "Fairy Tailesebb".
Naplózva

Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #8976 Dátum: 14 júl 19, 21:23:22 »

Nos a fejezet...

Először is, megmosolyogtatott, az ölelkezős jelenet. DE. Akármennyire is Gray a kedvenc karakterem, és Silverért is oda vagyok újabban, azért elég nyálas lett, és nagyon jól tudtam, hogy nem öli meg Silvert. Eljátszotta már ezt Gray (pont ebben az arcban, pont Silverrel), hogy oké, most DIE, aztán mégse, mert nem tudja megtenni. (Iced Shell)

A sok sok megválaszolatlan kérdés pedig nem megválaszolatlan. Ahogyan Kuro25 is említette, Kyouka nem biztos, hogy látta már Silver démoni alakját. Csak gondolom úgy van vele, hogy ebben a céhben mindenkinek van, biztos Silvernek is. És mivel Kyouka megveti az emberi alakot (legalábbis úgy érződik), ezért nem tetszik neki, hogy Silver abban jelent meg (holott neki az az egyetlen).

A többi is egyértelmű, kivéve a Natsusat. Azt nem tudhatjuk.

Korábban linkelt valaki egy képet, amin van egy ismeretlen ember a mágia játékokon, akit Gerard követ. Ugye az elvileg J-Rogue volt, de a haja inkább Silverre hajaz, ráadásul, mint kiderült, ő is ott volt az eseményen.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/289/20
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/393/8


Juvia ugyannyira törődik a céhvel, mint a többiek.

Nekem Juvia átállása a Fairy Tailbe eleve légből kapott volt, nem tudom mitől érzi a FT-t annyira a bajtársainak. Persze ez az én bajom, mivel nem szeretem Juviát. De tény, hogy ha Gray-samáról van szó, akkor bármit. Egyet értek Bastian: ,,Pusztulhat a céh, de Gray-sama maradjon" kijelentésével. Ha emlékeztek még... Juvia Phantom Lord tag volt, és simán feladta ,,volna" a küzdelmet Gray ellen, tulajdonképpen lexarva ezzel a saját céhét. Én azért nem ölném meg a családomat, mert: Juj, cuki fiú, első látásra szerelem. És állítólag Juviának nagyon jól esett, hogy a Phatnom Lord befogadta őt, és elfogadta, amilyen. Aha, szép hála. Na, de mindegy, ez már más téma.

Azzal, hogy azt mondták, Kisu nem olyan erős, tulajdonképpen ledegradálták Juvia karakterét. Amolyan: Ezzel még egy olyan kis béna is elbánik, mint te. Aha, jó fej vagy Silver. ^^

Amit nem értek:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/393/7
Titokban jártál démon irtó utazásra? Ha jól emlékszem Franmahlt volt aki megtalált, és jég-démonölő Silver-nagyúrnak szólított. Mi is akkor titok a démon-ölő kilétedből?
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/393/8
Szerintem minden épeszű ember (bocs, démon) számít arra, hogy a démonölő nem azért van démon-ölő klánban (és közben küldetéseken írtja a démonokat), mert malmozni akar velük. Most őszintén: nekik nem esett le, hogy meg akarja ölni őket? o.O

 Nos, én továbbra is úgy gondolom, hogy Silver meg fog halni, sajnos. Mármint: kb annyi ideig láttuk a karakterét, mint anno Shimont, aki a nézők számára nem szenvedett fájdalmas halált. Silvert két okból sajnálhatnák az emberek, ha meghal;
1. Gray-samaa~ apja volt, jaj de szomorú!!
2. Jó arc volt.
Nálam az utóbbi dominál, de persze benne van a pakliban az első is. És én sem szívesen látnám egy szerettemet kétszer meghalni.


Ice Trail:

Én, mint Gray fan, ki nem hagyhatom Nevet

Aranyos kezdeményezés, de van benne egy-két fura rajz.

Kérdés: A történetet Mashima-sensei találta ki, vagy azt is Yuusuke?

Nos, Nano mágiája hivatalosan is megütötte a leghaszontalanabb mágiát a FT történelmében.  smirksweat

Gray elég merészen udvarolt az alig pár perce megismert lánynak ikszdé De örülne Juvia, ha itt ismerkedett volna meg Grayel. Nos, így járt, van helyette Nano. Ha ez nem filler lenne, kíváncsi vagyok, vajon a későbbiekben felbukkan-e az eredeti történetben Nano, vagy egyáltalán mi lesz vele.

Kár, hogy havonta jelenik meg.

Zero:

A Kana szerű lányra én is kíváncsi vagyok, vajon van-e valami későbbi szerepe a kinézetének, vagy egyszerűen ilyen.

Mavis tényleg hihetelen aranyos, a story-ja viszont olyan hamupipőkés xD Van a szép, aranyos kislány, de őt csak dolgoztatják, nem szereti senki, bezzeg a tulaj lányát imádják  ^^"

Legalább megtudtunk egy-két hasznos információt! Ennek külön örülök! Így könnyebb lesz elhelyezni a dolgokat az időben. ^^

Szintén kár, hogy havonta jelenik meg.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 19, 21:44:58 írta Aurelsia » Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
ufoka78
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #8977 Dátum: 14 júl 19, 22:00:08 »

Nos, remélem fordítva lesz a Fairy Tail Zero is, így úgy gondolom nincs ok az aggodalomra az anime-t illetően. Hiszen ha utól érné az anime a mangát, ami 4-5 hónap, addigra a Mavis és Gray története is lesz néhány fejezet, amivel időt nyerhet az anime.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8978 Dátum: 14 júl 19, 22:47:25 »

@BrownOsment

Az aláírásodból ítélve, valószínűleg kedveled Juviát, nekem viszont unszimpatikus a karaktere, szóval eltaláltad. ikszdé
A Harci Fesztiválnál tényleg beáldozta magát Kanáért, ez egy szép gesztus volt. A probléma viszont az volt ezzel, hogy a varázsképlet miatt mindenképpen veszítenie kellett valamelyik hölgyeménynek, így teljesen mindegy volt lényegében melyik tag hozza az áldozatot. Ezt nem ragozom tovább, a pusztulhat a céh dologra térek inkább ki. Ha jól emlékszem, a Tenrou Szigeten harcba keveredett egymással Meredy valamint Erza és Juvia. A Fairy Tail kettőse eléggé szenvedett a kislány ellen, Juviát is beleértve. Miért nem ment át idegbeteg módba már ekkor? Veszélyben volt a drága céhe, de Gray megölése miatt gondolta csak úgy, hogy ideje komolyan venni? Alapítaná inkább meg a Gray Tailt. Továbbá azzal is bajom van, hogy Juvia szinte minden egyes megmozdulásának köze van Grayhez. Felfogtuk, hogy imádja, nem kell ezt állandóan szajkózni. Ott volt a Tenrou sziget, a Nagy Mágia Játékokon a Rejtettet is miatta vállalta, a Tengeri Csatánál Grayjel foglalkozott és hopp kiesett, Rufus harcánál is őt leste majd összeakadtak és együtt rendezték le Lyont és Cheliát. Gray vállalta helyette a kilyuggatást, az anime két filler történetszálában is összerakták őket és a mostani ívben is együtt indultak megvédeni valamelyik ex-tanácstagot. Duózhatna akár Gajeellal vagy bárki mással a változatosság kedvéért, illetve az is segíthetne a dolgon, ha Gray többször mondana neki valami kedveset és nem ezt az egyoldalú fangirlséget kellene látni. Egy egysíkú karakter benyomását kelti, aki csak Grayért él, egyéb gondolatai nincsenek.

A Fairy Tail Zero 1. fejezete, hosszú ideje a legjobb Fairy Tail fejezet, amit olvastam. Az Ice Trail arra jó lesz, hogy lássunk pár ismeretlen helyet és céhet, de azonkívül nem különösebben foglalkoztat. Egy Crime Sorciére spin-off jobban tetszene.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 19, 22:52:08 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8979 Dátum: 14 júl 19, 23:58:33 »

@BrownOsment

Az aláírásodból ítélve, valószínűleg kedveled Juviát, nekem viszont unszimpatikus a karaktere, szóval eltaláltad. ikszdé
A Harci Fesztiválnál tényleg beáldozta magát Kanáért, ez egy szép gesztus volt. A probléma viszont az volt ezzel, hogy a varázsképlet miatt mindenképpen veszítenie kellett valamelyik hölgyeménynek, így teljesen mindegy volt lényegében melyik tag hozza az áldozatot. Ezt nem ragozom tovább, a pusztulhat a céh dologra térek inkább ki. Ha jól emlékszem, a Tenrou Szigeten harcba keveredett egymással Meredy valamint Erza és Juvia. A Fairy Tail kettőse eléggé szenvedett a kislány ellen, Juviát is beleértve. Miért nem ment át idegbeteg módba már ekkor? Veszélyben volt a drága céhe, de Gray megölése miatt gondolta csak úgy, hogy ideje komolyan venni? Alapítaná inkább meg a Gray Tailt. Továbbá azzal is bajom van, hogy Juvia szinte minden egyes megmozdulásának köze van Grayhez. Felfogtuk, hogy imádja, nem kell ezt állandóan szajkózni. Ott volt a Tenrou sziget, a Nagy Mágia Játékokon a Rejtettet is miatta vállalta, a Tengeri Csatánál Grayjel foglalkozott és hopp kiesett, Rufus harcánál is őt leste majd összeakadtak és együtt rendezték le Lyont és Cheliát. Gray vállalta helyette a kilyuggatást, az anime két filler történetszálában is összerakták őket és a mostani ívben is együtt indultak megvédeni valamelyik ex-tanácstagot. Duózhatna akár Gajeellal vagy bárki mással a változatosság kedvéért, illetve az is segíthetne a dolgon, ha Gray többször mondana neki valami kedveset és nem ezt az egyoldalú fangirlséget kellene látni. Egy egysíkú karakter benyomását kelti, aki csak Grayért él, egyéb gondolatai nincsenek.

A Fairy Tail Zero 1. fejezete, hosszú ideje a legjobb Fairy Tail fejezet, amit olvastam. Az Ice Trail arra jó lesz, hogy lássunk pár ismeretlen helyet és céhet, de azonkívül nem különösebben foglalkoztat. Egy Crime Sorciére spin-off jobban tetszene.

Gyakorltailag az egész kommenteddel egyetértek, kivétel a pusztulhat a céh. Azok után, ahogy megvédte Canát, én ezt nem tudom elképzelni. Bár tény, hogy Gray-sama überelhetetlen. Én azt nem értem, hogy minek kell ezt ennyire eltúlozni? Marmint az imádatát. Nem tudom elképzelni, hogy valaki ilyen megszállott legyen, vagyis azt igen, de azt hogy ráadásul ilyen nyíltan...
Na mindegy. A Silveres témához annyit, hogy nagyon szimpatikus karakter, de egyértelmű, hogy megfog halni. Nekem abszolút nem tűntek fel ezek az ellentmondások, de belegondolva, eléggé belemagyarázásnak tűnik. Valaki írta, és igaza is van, mintha egyszerűen túl sokat akart volna kihozni belőle Mashima, és a végére ilyen...közepes, átlagos lett az egész. Nem lett rossz, de többet, sokkal többet vártam.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #8980 Dátum: 14 júl 20, 13:56:14 »

Igen, ebben egyetértek mindkettőtökkel, Juvia túlságosan is el van szállva, ha Grayről van szó (LOL, Gray Tail  ikszdé). Én is jobban örülnék neki, ha kicsit leszakadna róla. Phantom duó pedig nagyon is tetszene. De emellett olyan szerethető karakter számomra, hogy simán elnézem neki, amikor átesik a ló túlsó oldalára. ^^" (Köszi mindkettőtöknek az értelmes, kifejtett hozzászólást!)

Amúgy Silverre visszatérve: nem biztos, hogy ott volt a Mágiajátékokon. Az a lacrima lehetett akár egy kocsmában vagy bárhol. Gildarts is látta Kana győzelmét valahol. Elég nagy esemény volt, így gondolom több helyen is közvetítették.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 20, 13:56:48 írta BrownOsment » Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8981 Dátum: 14 júl 20, 21:52:39 »

Juviával egy a baj: hogy az író egy ostoba hárem-bigévé alkotta meg, aki beleszeret az első csövesbe akit meglát, aztán se lát se hall. Az egyetlen különbség annyi, hogy itt nincs rivális, bár jobb is. ^^

Csonti meg remélem nem adja könnyen magát. Az elhangzott nem olyan erős a többi taghoz képest mondat engem nem ejt kétségbe, nem lepne meg, ha Juvia nem tudna egyedül nyerni.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8982 Dátum: 14 júl 21, 16:51:00 »

Zero:

A Kana szerű lányra én is kíváncsi vagyok, vajon van-e valami későbbi szerepe a kinézetének, vagy egyszerűen ilyen.


Egyszerűen ilyen. Láttuk hogy meghalt.
Naplózva


Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #8983 Dátum: 14 júl 21, 20:18:17 »

Zero:

A Kana szerű lányra én is kíváncsi vagyok, vajon van-e valami későbbi szerepe a kinézetének, vagy egyszerűen ilyen.


Egyszerűen ilyen. Láttuk hogy meghalt.

Láttam kacsint A kinézetének van-e valami szerepe, arra gondolok. Valami rokon, vagy ilyesmi.
Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8984 Dátum: 14 júl 22, 09:48:59 »

ice trail: vonatozás? tiszta Final fantasy -érzés. Mosolyog  Kúl
zero: felbukkannak az első tagok. Mavis története meg analóg némely ponton Erzáéval.
szinte mindenkinek valami mély lelki sebe van, ha figyelitek. 

egyvalamire kíváncsi vagyok:
Makarov és Ivan közt mi volt a háborús ok?
 Gondolkozik
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Oldalak: 1 ... 597 598 [599] 600 601 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!