24 máj 17, 11:22:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 596 597 [598] 599 600 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778231 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8955 Dátum: 14 júl 15, 19:13:06 »

No gondoltam megosztok egy kis spoilert a héten induló Fairy Tail Zero mangáról és ráadásként kaptunk mellé pár képet a Gry Spinoffból is Ice Trail-ből is. Nevet Képek szerintem magukért beszélnek.

http://narutobase.net/forums/showthread.php?t=553815

Itt a link és érdemes megnézni a hivatalos oldalt is.

http://natsu.fairytail-tv.com

Kicsit még reménykedem hogy a DVD-ken javítva lesznek az anime hibái de nem hiszem hogy ez befog következni sajnos.  Neeem

u,i,: Mavis nagyon cuki megint csak a többi képen is. Most már nagyon várom hogy hogyan i született a céh. Nevet
Naplózva

Zsolteee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


Dragon slayer


« Válasz #8956 Dátum: 14 júl 17, 08:10:20 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/393
kint van az új rész
Naplózva
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #8957 Dátum: 14 júl 17, 10:58:22 »

A 44. kötet borítója: https://31.media.tumblr.com/aa13771176ca830f536698e1fca28cbb/tumblr_n8rhf8iPzm1s032y9o1_500.jpg

Nagyon faszás lett owo
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8958 Dátum: 14 júl 17, 11:11:21 »

Nos jó lett a rész, nagyon is. Közben a gépről szólt a Ryan közlegény megmentésének a zenéje, véletlenül, és teljesen magasztossá, epiccé tette Nevet
Silver átállt hozzájuk, így eléggé megnőttek az esélyeik. Nagyon örülök, hogy Juvia úgy néz ki, komolyabb harcot kap. Meldy óta nem volt olyan harca, ami tetszett volna. Azelőtt is csak a Gray elleni. Remélem jó lesz.
De a legjobban az tetszett, hogy nem ölte meg az apját. Így is durvábban beszélt hozzá, mint ahogy elvárható lenne, hogy beszéljen azzal az apjával, akit évek óta halottnak hitt. Én bőgve rohantam volna hozzá kb., már rögtön, nemcsak miután beszélgettünk egy jót. Kb. ennyi bajom volt a fejezettel.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #8959 Dátum: 14 júl 17, 11:19:57 »

Egyre valószínűbb, hogy Ki-su irányítja Silvert, hiszen ő meghalt a Deliora elleni csatában.

Akkor most a jövőheti lottószámokra tippelek. A fejezet egyébként nekem nem jött be, műdráma az egész. Reméljük Juviától látunk egy kis bekattant harcot, legalább egy Meldy szintűt.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8960 Dátum: 14 júl 17, 12:18:37 »

Így Silver sziluettjéből beugrott egy régi mangabéli jelenet.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/289/20
Vajon ő volt az? Nevet A haja alapján simán befér annak, és hát végül is a titokzatos mágikus erő sincs tőle távol.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8961 Dátum: 14 júl 17, 12:22:12 »

Az jövö Rouge volt.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8962 Dátum: 14 júl 17, 14:22:47 »

Egyre valószínűbb, hogy Ki-su irányítja Silvert, hiszen ő meghalt a Deliora elleni csatában.

Akkor most a jövőheti lottószámokra tippelek. A fejezet egyébként nekem nem jött be, műdráma az egész. Reméljük Juviától látunk egy kis bekattant harcot, legalább egy Meldy szintűt.

Már hetek óta hangoztatom hogy Kisu irányította Silvert kb mindenki hülyének nézett főleg mióta kijelentette hogy ő Deliora. Megmondtam hogy ő nem Deliora erre kiderült hogy igazam volt és a másik tippem is bejött hogy Kisu irányítja ezért tudja mi zajlik jelenleg Grayéknél és ezért is ő mesélte el a dolgokat. Nevet Nem mintha agysebészeti diploma kéne ehhez hogy kitalálja az ember. Nevet

Egyébként nagyon jó fejezet volt én totál át tudtam érezni az egész fejezetet megható is volt. Egy kis poént nem tudtak kihagyni Juvia és Silver közt. Kellett is az. Nevet Viszont most jön a feszültség. Nem tudom mi lesz de Kisu tuti földbe harap és akkor Juvia tuti hogy depi módba vált hogy megölte Gray apját. Bár már eleve halott. Akármi is lesz a végkimenetel lesz feszültsége a harcának, végre.  bow

És megtudtuk Gray anyjának nevét is. Mika. Remélem ha Silver meghal megtudunk róla többet is flashbackban. Nagyon érdekelne ki is ő.

Egyébként Kana a cover-en nagyon durván ott van a szeren. Nevet

No gyerkőcök jelentem, megjelent anglul MS-en mindkét spin off manga. Fairy Tail Zero és az Ice Trail is. Nevet



Fairy Tail Zero: http://readms.com/r/fairy_tail_zero/001/2462/1

Gray spin off: http://readms.com/r/fairy_tail_ice_trail/001/2461/1

No akkor vélemények eme két spin-offról:

Fairy Tail Zero:

Először is MS volt oly kedves és beletette a mangába a plusz képeket is a magazinból. mint a cosplay kép. Most elölről láthatjuk Natsut ezúttal még brutálisabb módon. Valami fergeteges ez a cosplay csapat. Te Úr Isten. EPIC kép na. Nevet Igneel brutális lett bár kicsit mintha fiatalabb lenne a CGI képen. Nevet

http://img.mangastream.com/cdn/manga/96/2462/003.jpg

Ahogy azt sejteni lehetett az ismeretlen az alapítók közül Makarov apja.
Mavis nagyon cuki volt nem gondoltam volna hogy szülei is voltak azt hittem alapból tündér volt de most már megtudtuk hogy nem Zeref idejében született. Legalábbis egyelőre így néz ki. Zeiráról nekem egyből Kana jutott eszembe már a spoiler képeken is. Remélem róla kapunk infót mert kétlem hogy véletlen a hasonlóság.
Egyébként nem tudom mibe halt bele de valahogy kétlem hogy a sérülésébe hiszen nem rég még futott semmi baja nem volt aztán hirtelen össze esett....  Gondolkozik

Ha már véletlenek. A háború után megint 7 év telt el. Nahát ezt a meglepetést. Nevet
Ja és persze arra is fény derült a Tenrou sziget annak idején Fioréban volt. Már ha jól értem.

Na hát ezt is megértük, jó kis fejezet volt csak sajnos havonta fog megjelenni szóval rendesen enni fog a fene mire kiderül minden. Nevet Mondjuk azért én kicsivel hosszabb részt vártam.

Ice Trail:

Sok mindent nem lehet róla mondani max talán annyit hogy megkaptuk talán az FT történelmében a legfölöslegesebb mágiát. Tojásban felgyorsítja az időt hát ez kész. Nevet

Ez a torszülött mester a céhből elég érdekes kinézetet kapott nekem bejönnek az ilyen karakterek.
Gray egyébkén a szokásos volt. Úgy látszik kiskorában többet udvarolt. Nevet Ennek nem fognak örülni a Gruvia fanok. Nevet

Összességében ez is jó volt jó kis kikapcsolódás lesz a Zero mellett.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 17, 18:31:46 írta Kuro25 » Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8963 Dátum: 14 júl 17, 20:05:50 »

hát igen, azt tényleg előre lehetett tudni, hogy a negyedik ismeretlen alapító ki lesz ikszdé Viszont én abban reménykedtem, hogy az alapítókat Mavis "szedte össze" a kalandjai során, de ezek szerint már együtt kalandoztak mielőtt találkoztak volna Mavis-el. Azt meg nem értem, hogy a Tenrou szigeten miért volt egy céh? Szerintem alap, hogy egy máguscéh emberek lakta területen legyen, mármint úgy értem, hogy a kontinensen.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8964 Dátum: 14 júl 17, 21:10:12 »

Nem volt rossz fejezet, de a Zeronak jobban örültem.
Gondolom azért laktak a szigeten, mert egy szigetről hamarabb észrevehető az ellenség és nehezebben is jut oda. Mondta is Mavis, hogy minden naposak voltak a céhek közti háború. A munka felkérést meg üzenetben is megkaphatják és a tagok egyszerűen kihajóznak.Mosolyog

Durva, hogy Mavis volt az alapítók közül a legfiatalabb és így is ő lett az első mester.
Egyébként ezek a spin offok is hetente jelenek majd meg?
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8965 Dátum: 14 júl 18, 02:05:05 »

Korábban írta valaki, hogy a spinn-offok havonta fognak megjelenni. Kár, a Zero nagyon tetszik és kíváncsi vagyok rá ( a gray-esre annyira nem) Azt viszont már előre érzem, hogy a kövi fejezetben mi lesz. Juvia legyőzi a nekromantát, Silver meghal (bár már halott smirksweat) viszont az arcokkal elkésnek, azokat már aktiválják addigra. De sebaj, majd jön Wendy...
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #8966 Dátum: 14 júl 18, 08:08:53 »

393. fejezet: Jó volt, végre válaszokat kaptunk, kíváncsi leszek Bastian reakciójára  ikszdé  De én tovább is lépnék ezen a grayes dolgon,mert juvia ugyis leveri  a slipknot tagot,azt jóság lesz Nevet
Viszont Mavis fan lettem, ettől a Zerotól, istenem nem hogy mangában,animében, de még élőben se láttam ilyen aranyos kislányt mint amilyen Mavis volt  bow Annyira megsajnáltam, de tetszett, hogy olyan igazi kis őszinte gyerekmosolya volt,
nagyon kis aranyos lett Nevet Kár, hogy tényleg csak havonta lesz. Az ice trail se rossz, mindig jó új céheket, karaktereket látni a fairy tail világában, örülök, hogy kicsit kiszélesedik a világa  Kúl 
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8967 Dátum: 14 júl 18, 11:00:36 »

Ismét vállalom a gonosz szerepét. ikszdé

Silver viselkedése és háttértörténete ütközik a korábban látottakkal és hallottakkal. Az az érzésem, hogy Mashima nem tudta eldönteni, hogy mit is kezdjen a karakterével, így elkerülhetetlen ellentmondások alakultak ki. Annak pedig nincs értelme, ha a rajongók próbálják meg befoltozni a kimaradt lyukakat. Az csak arról árulkodik, hogy mennyire hanyag munkát végzett a sensei. Nézzük szép sorjában:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/31

Rég találkoztak és Kyouka furcsállja azt, hogy az emberi alakjában jelent meg. Mi ez, ha nem utalás arra, hogy Kyouka látta már a démoni Silvert. Kyouka azt is mondhatta volna, hogy "Figyu Silver! Soha nem láttalak még a démoni formádban, szóval mutasd meg egyszer légyszi". Ezen a ponton joggal hihettük azt, hogy Silver tényleg démon.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/366/20

Ennek nem volt semmi értelme. A heti fejezetben láthattuk, hogy Silver elsírta magát, amikor megtudta, hogy Gray életben van, vagyis Keith átka tényleg visszaadta a holttestének a korábbi törődő személyiségét. Miért is haragudott akkor Grayre? Miért találta mocskosnak a fia nevét?

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/368/11

Keresztkérdés: Lucy apjának Lucy szaga van? Nem hinném. A szag dologtól eltekintve, mi volt ez a Natsus megjegyzés Silvertől? Természetesen nem kaptunk rá magyarázatot. Itt Silver könnyen lehetett volna akár Jövő Gray is. -.-

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/382/23

Megint egy ütközés a jelenlegi fejezettel. Silvert nem nagyon hatja meg, hogy nem találkozhat többet Grayjel. Amolyan lesz*rom stílusban üldögél ott.

http://www.mangabird.com/fairy-tail-393?page=9
http://www.mangabird.com/fairy-tail-393?page=10

Most erre mit mondjak? Ahelyett, hogy kihasználta volna a nekromanta azon hibáját, hogy életben tartja és a személyisége is változatlan, nem pusztította el a Tartarost, mert megtudta, hogy Gray életben van és úgy gondolta, hogy nincs jogában a tettei után, hogy Grayért vagy Mikáért harcoljon. Az ilyen gondolatmenettől tudok a falra mászni. Természetesen nem hiányozhatott a fejezetből a megjegyzés, miszerint Keith nem is olyan erős. Azok után, hogy Juvia meg se tudta még karcolni, már előre kaptunk egy magyarázatot, hogy miért lesz leverve jövő héten. Juvia addig képtelen megerőltetni magát, amíg annak nincs köze a drága Gray-samához. Pusztulhat a céh, de Gray-sama maradjon.

Konklúzió:
Szóval, miről is szólt a Gray vs. Silver? - Honnan tudjam.
Volt értelme ennek a harcnak? - Nem. -.-
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 18, 11:02:37 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8968 Dátum: 14 júl 18, 18:30:56 »

Nekem különösebb bajom nem volt az eheti fejezettel,sőt végre kapok egy Juviás harcot *o* végre a kedvenc karakterem is harcol! Mi ez ha nem jó?? ikszdé
Most akkor ha Juvia megöli ezt a krapekot akkor,Silver meghal? Hmm? Hát ez jó nagy dilemma Technikai KO
De félek,hogy sensei nem lesz elég tökös megölni szegény Ezüstöcskét...bár ugyanennyi esély is van rá,hogy VÉGRE lesz valami változatosság...bár ez szerintem csak akkor tűnne fel bárkinek is,ha nagy dráma lenne belőle Nyelvesít

De azért igen,voltak negatívumok is a fejezetben,mert ahogy Bastian írta,nem tudtuk meg hogy miért nevezte mocskosnak a fia nevét  Ohh My God
Ami még számomra egyáltalán nem érthető,hogy most irányítja az a maszkos fickó Silvert,vagy nem??Mert ha irányítja,akkor TALÁN értem egy-két kijelentését...de a többinek csak akkor van értelme,ha nem irányítja  >.<#

Na de összességében megint jól lett rajzolva,szóval még mindig a FT a kedvenc Nevet ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8969 Dátum: 14 júl 18, 19:43:22 »

Ugyan, Silvert nem lehet megölni, mert már halott. Nevet Egyszerűen csak nem fog tovább mozogni estébé. Nem jelentene akkora drámát. Bár Gray számára rossz, mert kétszer veszti el az apját.

A legtöbb dologban egyetértek Bastiannal. Nem volt értelme a gyűlölködésnek, ha most ekkora a szeretet.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 596 597 [598] 599 600 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!