24 máj 17, 09:18:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 594 595 [596] 597 598 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778178 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #8925 Dátum: 14 júl 08, 23:10:30 »

Jurás harcból kicsit mutathattak volna többet :\
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 09, 18:50:11 írta felcsi88 » Naplózva
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8926 Dátum: 14 júl 10, 12:07:02 »

Jurás harcból kicsit mutathattak volna többet :\
szerintem eltéveszteted a témát az a manga rész nem az anime, animébe járnak most Juranal
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3757.2505 tessék ide ird
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #8927 Dátum: 14 júl 11, 10:13:09 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/392

Hm hát ez érdekes,már majdnem elhittem, hogy Gray feláldozza magát,erre Erza effektus ikszdé Na mind1.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8928 Dátum: 14 júl 11, 10:22:39 »

Azta. Hát ez marha jó volt. Jó volt a harc, én is már majdnem elhittem, hogy Gray feláldozza magát. Aztán mégsem. Mashima nagyon ért a feszültség megteremtéséhez.
Hát úgytűnik, hogy Gray legyőzte Silvert. De az az út ahogy legyőzte, szerintem abszolút elfogadhatóvá teszi a győzelmét. Egyszerűen túljárt az eszén. Mondjuk azt az acélgolyót nem értem. Egyszerűen annyi, hogy mivel nem jég, Silver nem tudott védekezni ellene?
Aminek még nagyon örülök, az az, hogy most érzem azt, hogy Gray is fejlődött a történet eleje óta. Mert Natsu, Erza, és a többiek egyértelmű, de Graynél én ezt nem éreztem. Na most elég egyértelmű volt. A harc előtt el sem tudtam volna képzelni, hogy Gray logikus úton, és ne valami cheateléssel le tudja győzni Silvert. Hát mégiscsak sikerült.
A végén meg....kemény.
Nem hiszem el, hogy Kuro25- nek igaza lesz.... Nevet Mégpedig, hogy várjunk még azzal, hogy Silver tényleg Deliora-e. Nem semmi bow
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8929 Dátum: 14 júl 11, 10:23:58 »

Ez a fejezet elképesztő lett!!
Nálam 4 oka van,hogy ennyire tetszett:
-Silver eléggé ellátta a baját smirksweat
-nagyon cuki volt,hogy Juviára is gondolt  Nyelvesít (kedvenc párosom,de sajnos csak képzeletben)
-az angol miatt nem igazán értem hogy az mi volt,de az a technika amit Silver ellen használt,az is nagyon ott volt  Nevet
-és az utolsó,hogy végre Gray is mutatott valamit bow

Az Iced Shell-t szerintem nyilvánvaló volt,hogy nem használná.
De meglepődtem,mikor láttam hogy ha ő tényleg Deliora akkor,egyetlen technika kifog rajta.És mégsem Deliora az!! Nyelvesít
Kíváncsi vagyok a következő fejezetre  Mosolyog
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8930 Dátum: 14 júl 11, 10:44:55 »

Nem volt rossz rész. Szépen megvezette Silvert. De most már tényleg kíváncsi vagyok, hogy most mi van Silver=Deliora szállal. Ha Silver tényleg Gray apja, akkor csak azt nem értem, hogy miért támadt Grayre, de ez majd kiderül jövő héten.

Egyszerűen túljárt az eszén. Mondjuk azt az acélgolyót nem értem. Egyszerűen annyi, hogy mivel nem jég, Silver nem tudott védekezni ellene?

A korábban kilőtt követ sem tudta kivédeni. Egyszerűen túl gyors volt a golyó, hogy elkapja. Meg egy ágyúgolyót nem egyszerű megállítani.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #8931 Dátum: 14 júl 11, 11:10:24 »

Érdekes fejezet meg minden, de... WTF történt Wendy arcával???  Ohh My God
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8932 Dátum: 14 júl 11, 11:15:42 »

Érdekes fejezet meg minden, de... WTF történt Wendy arcával???  Ohh My God
Mert mi történt vele?? o.o
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8933 Dátum: 14 júl 11, 11:28:46 »

hát nemvolt rossz fejezet csak nekem ez a golyós megoldás valahogy nem igazán jött be mert szerintem silver kivédhete volna(ha akarja) úgy hogy húz maga elé egy jégfalat.
ha silver tényleg nem deliora akkor lehet csak le akarta tesztelni gray menyire lett erős?
de tényleg keveslem azt ahogy gray legyőzte silvert :/ mert én Gildarts szintjére képzeltem el silvert

u.i:lehet gray is kap egy power upot mint natsu laxustol csak gray silvertől
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 11, 11:29:41 írta rikito1996 » Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8934 Dátum: 14 júl 11, 11:35:47 »

Nem volt rossz rész, bár izgulni nem nagyon tudtam rajta  smirksweat. Persze nem azért mert nem kedvelem Gray-t, mert ő még mindig az egyik kedvencem a FT-ből, csak egyszerűen már ismertem a formulát.
Hasonló jelenet volt Wendy-vel úgy 10 fejezettel ezelőtt, ő is készen állt feláldozni magát az első Face-nél. Mashima most is próbálta elhitetni hogy ezúttal tényleg komoly a helyzet, de azért át lehetett látni a dolgon.

Gray jól trükközött a jég bunshinokkal, pont mintha Narutót látnám, egyszerűen sosem az az igazi test, amelyik komolyabban megsebesül xD.

Az apa dolog is benne volt a pakliban, ha a Silver barátságos viselkedését nem is nézzük, a mostani szál címe mégiscsak "Apa és Fia" Nevet. Kíváncsi vagyok mit fog majd mesélni.  

Kövi fejezetben lassan visszaugorhatunk a Sting & Rouge vs Mard Geer -hez, ugye régen voltunk már arra, az utóbbi fejezetek alatt eléggé jegelve volt a harcuk (.....heh, zseniális ).

 
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 11, 11:38:14 írta mateee-kun » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8935 Dátum: 14 júl 11, 11:37:03 »

Akkor most Silver mégse Deliora? Ennyit erről.
Fura lenne ha Silver ennyitől elpatkolna,kiütés még belefér. smirksweat
Ha valóban az volt a célja hogy Grayt próbára tegye és felbuffolja akkor rendben van.
Rá is férne,főleg a többieket látva.

Remélem tényleg összes tudják gyűjteni a céheket Wendyék.
Még ha csak azokat is akik a nagy mágiajátékokon voltak.Már abban is megvan a kellő potenciál.
Főleg ha Gerardék is befutnak.
Naplózva

swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #8936 Dátum: 14 júl 11, 11:51:21 »

Fuh, kezd már unalmas lenni.
I must win, i refuse to die vagy valamilyen ilyeneket dobált Gray.

Szeretem ezt a mangát,,, teljesen vereségre áll, az ellenfélnek egyértelmü előnye van-győzni fog.
De! A végén mégis győz akinek esélye se volt. Bár ez nem volt olyan Erza szintű nakama fecsegés szerencsére-kicsit még el is hiszem hogy jól kitervelte a támadást, de a s mágus torna óta downhill-be van ez az egész. Neeem
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 11, 11:52:17 írta swadawa2 » Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8937 Dátum: 14 júl 11, 13:20:51 »

Ha Silver bedobja, hogy ugyanazon okból akarta megölni a fiát mint Urtear az anyját, akkor agyf*szt kapok. Egyáltalán miért és... áh.
Naplózva
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #8938 Dátum: 14 júl 11, 13:28:27 »

Úgy látom páran itt megfeletkeztek, hogy ez még mindig a Fairy Tail, itt nem lesz hősi halál (kivéve Simon). Pláne nem egy főszereplőnél.  kacsint Dinamikus és feszült volt a fejezet és megint kicsit csavartak a sztorin. Remélem kiderül, hogy miért is hazudta azt Silver, hogy a Deliora. Talán ösztönözni akarta Grayt, hogy mutassa meg az igazi erejét. Egyre valószínűbb, hogy Ki-su irányítja Silvert, hiszen ő meghalt a Deliora elleni csatában.

Elsőre azt hittem,hogy Gray előhívta a 2. eredetet és egy másik fajta alkotómágiát használt. Sajnos csak egy földről felszedett vasgolyó volt. Szomorú

Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8939 Dátum: 14 júl 11, 14:12:51 »

Tudom, hogy valami nincs rendben mostanság, ha rendre erőt kell magamon venni, hogy egyáltalán írjak valamit az aktuális fejezetről. Kezd olyan érzésem lenni, mint a Nagy Mágia Játékok idején. Van egy nagyon jól induló ívünk, ami fokozatosan egyre megkérdőjelezhetőbb történéseket hoz és elkerülhetetlenül süllyed mélyebbre. Noexpression

A harc megoldódott Pokémon logikával: Az Acél szuper effektív a Jég ellen. Erről ennyit. Volt egyáltalán bárki, aki elhitte, hogy Gray elsüti az Iced Shellt? Grayt párszor már ki lehetett volna csinálni, majd pont most mi? Ezen a ponton már nem számítok semmi váratlanra.

Mashima remélem nagyon átgondolta Silver magyarázatát. Ha nem találom elég jónak, akkor a Fairy Tail is csatlakozhat azokhoz a szériákhoz, amiket korábban nagyon szerettem, de a pocsék húzásaik miatt kiábrándultam belőlük.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 594 595 [596] 597 598 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!