24 máj 17, 11:02:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 593 594 [595] 596 597 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778216 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8910 Dátum: 14 júl 04, 16:04:08 »

Akkor ennyi erővel nem kell semmit sem készpénznek venni hiszen minden megváltoztatható a történetben. Még a 99%-ig való igazság is elmeszelhető az 1 % által. Szóval azért maradjunk annyiban, hogy amennyiben a mangaka így akarja akkor azt el kell fogadni mindaddig amíg mást nem gondol erről az író. Ezen kár merengeni amíg be nem bizonyosodik az ellenkezője.

Ennyi erővel Einstein relativitás elméleteit sem kell elfogadni mert ki tudja mit hoz a jövő. Pedig egyenlőre mindenki eszerint él és ezt tanulja.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8911 Dátum: 14 júl 04, 16:20:06 »

Silver kicsit nincs képben a dolgokkal. Lyonon és Grayen kívül volt még 1 tanítványa Urnak, aki még mindig él. Mosolyog Mekkora lenne, ha befutna Lyon de még együtt se tudnák legyőzni Silvert és mikor kiakarná végezni őket befutna Urtear egy menő szöveggel. Kúl Az egyetlen élményromboló dolog az az lenne, hogy nagyon meglátszik rajta az idő vas foga. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8912 Dátum: 14 júl 04, 16:22:31 »

Úgy látszik a péntekeim érdekesen alakulnak ha szinte mindig csak utólag jut eszembe az Ft manga. smirksweat

Harc érdekesen alakul és Silver egyre jobban kifordul az eddig megimsert formábájól.
A végén még az őrültsége lesz a veszte.
Eléggé el lehetne nyújtani ha Silverre nem hat a jég(jelenlegi szinten) és Gray meg feltudná erősíteni magát Silverével.
Persze a végtelenségig ezt sem lehetne megoldani.
Ha úgyis ennyire vágyik Lyonra akkor itt az ideje hogy csatlakozzon és két legyet üthetne egy csapással.(Mashima és Silver is) Gondolkozik

Biztos van valami olyan gyengéje ami egyértelmű,de most nem gondolunk rá. 1 vs 1 viszont kevésnek tűnik.
Elvileg FT tagként 2szer nem veszíthet ugyanazon ellenfél ellen.Tehát 1 most belefér. Nyelvesít

Tyber neked tényleg mocskos a fantáziád.Nem kizárt de inkább egy spin off részben. Hümm-hümm

(1 Tilon)
Szerintem azt a próblémát majd simán jegelhetik.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 04, 16:23:25 írta K ichigo » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8913 Dátum: 14 júl 04, 16:27:05 »

Négyszer olvastam már el a fejezetet, de negyedszerre se találtam izgalmasnak. Röpködnek a szebbnél szebb technikák, de ez nekem kevés. Silviora csak játszadozik, Gray pedig a feje tetejére is állhat, akkor sem fogja egyedül legyőzni.

Silviora ezen kijelentése nagyom emlékeztetett arra, amit Ultear mondott a Tenrou Szigeten.

Lehet Ultear néni fog betoppani a buliba járókerettel. Lyon csak jeget használ, így kiesett. Rufus is egy ígéretes segítség lenne. Idegbeteg Juvia pedig jégkockaként végezné, szóval tőle is eltekintenék. Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 04, 16:29:31 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8914 Dátum: 14 júl 04, 17:30:36 »

Silver kicsit nincs képben a dolgokkal. Lyonon és Grayen kívül volt még 1 tanítványa Urnak, aki még mindig él. Mosolyog Mekkora lenne, ha befutna Lyon de még együtt se tudnák legyőzni Silvert és mikor kiakarná végezni őket befutna Urtear egy menő szöveggel. Kúl Az egyetlen élményromboló dolog az az lenne, hogy nagyon meglátszik rajta az idő vas foga. Nevet

Urtear nem is a tanítványa csak a lánya. Legalábbis tudtommal nem volt szó olyanról szó hogy Ur tanított volna neki bármit is. Minden mágiát elvileg magától tanult vagy a burokban ahova elvitte anyu. Zero majd Hades-nál ugye.
Egyébként lehet tényleg nem tud róla hisz Ur azt hitte meghalt a lánya Deliora meg csak jóval utána bukkant fel.

Silviora ezen kijelentése nagyom emlékeztetett arra, amit Ultear mondott a Tenrou Szigeten.

Lehet Ultear néni fog betoppani a buliba járókerettel. Lyon csak jeget használ, így kiesett. Rufus is egy ígéretes segítség lenne. Idegbeteg Juvia pedig jégkockaként végezné, szóval tőle is eltekintenék. Hümm-hümm

Való igaz nagyon hasonló a két beszéd. Egyébként elég badass belépő lenne ha Urtear betoppanna de ő túl jó lezárást kapott szerintem. Bár tény hogy kb ő lenne az egyetlen igazi ellenfele Silvernek. Én pl örülnék ha visszatérne mindig is a kedvenceim közt volt. De ha Mashima ezt meglépné sokan megutálnák.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8915 Dátum: 14 júl 04, 17:55:37 »

Tényleg nem volt róla szó mert egyértelmű, hogy ő tanította az alkotó mágiára. Legalábbis én így gondolom. Pont a saját lányát ne tanítaná?
Az animében mikor Ur harcolt Deliora ellen, akkor bevetett egy rózsa mintájú támadást ellene. Igaz egy kibővítésben volt de Mashima nem adott volna  ugyanolyan rózsa motívumú támadást Urtearnek, ha nem arra akart volna célozni, hogy tőle tanulta.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/240/20
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8916 Dátum: 14 júl 05, 08:23:24 »

hát igazat megvallva régen jól sejtetem hogy silver jóval fentebb áll mint gray Mosolyog
gray próbálkozásai szépek de attól függetlenül elég keveset érnek  smirksweat
Valaki említette Urtear-t hát nem hiszem befutna szegény vénasszony mire elindulna odáig a tartaros szálnak vége lesz  ikszdé
eleinte amúgy tiszta eredeti dolog volt ez a sárkány ölő dolog aztán lett belőle röpke 7 darab??
aztán jöttek az isten ölők, oké még bele fér elvégre azok is vannak...
(ezeknek a célja hogy legyőzzék vele a sárkányokat és isteneket mert mással nem lehet)
de akkor mi értelme a démon ölőnek mikor látjuk hogy puszta erővel is hányat le vertek már  smirksweat
meg a démonok átkot használnak nem pedig mágiát akkor silver hogy lenne démon?  smirksweat
következő történet szálba lehet felbukkan az angyal ölök, meg tündék ölök meg miegymás ölök, pedig eleinte tényleg eredeti volt a sárkány ölő de már sajnálom hogy már mindenki vmi speckó ölő
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 05, 08:54:15 írta rikito1996 » Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8917 Dátum: 14 júl 05, 11:25:29 »

Kicsit tényleg túlzásba vitték ezeket az "ölő" mágiákat. Viszont azt sehol sem mondták, hogy a démonok nem tudnak mágiát használni. Csak annyi, hogy ők a mágia mellett átkokat is használnak. Mard Geer is valamiféle telepátia mágiát használt, mint anno Zero.
Egyébként egy érdekes felvetés: Ugye bár sárkányokról meg démonokról már a történet eleje óta tudunk logikus is, hogy legyen ellenük spéci mágia viszont isteneket még nem láttunk. Ugyanakkor az istenölők meg tudják enni a sárkányölők mágiáját, de ez fordítva nem igaz (kivétel erősíti a szabályt ikszdé) És azt is tudjuk, hogy anno a sárkányölők eléggé megvadultak, mikor minden sárkányt elkezdtek mészárolni, tehát nekem gyanús, hogy a neve ellenére az istenölő mágia a sárkányölők ellen lett kitalálva.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #8918 Dátum: 14 júl 05, 14:38:31 »

Úgy éreztem, ide írnom kell. Elvégre majdnem fél éve arra várok, hogy kiderüljön ki az a Silver, és mi köze Grayhez. Nevet

Sokat láttam már mástól ezt a fejet... (jobb középső) ... de elröhögtem magam, így Silver fejét látva Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/391/6
Jobb alsóra már nem is mondok inkább semmit  smirksweat

Imádom, amikor Silver röhög ^^ Annyira illik hozzá
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/391/7

Nekem akkor is furcsa, hogy egy démon, elsajátította a démonölő mágiát. ^^"'

Na Kisu, te aztán megmagyaráztad a dolgokat... ^^"

,, Hádész királya elismerte az erejét, és a Kyuukimon tagja lett."
,, Talán csak a Hádész királyának egy pillanatnyi szeszélye volt."
,, Mindenesetre, a Hádész királya... elfogadta és elismerte őt."

Na, ez olyan értelmes, mint aaa... semennyire xD Én még mindig megkérdezem: Miért lépett be egy démonölő, egy démon klánba? Rendőr sem társul a maffiózókkal. Kivéve, ha csőbe akarja húzni őket.  xD Esetleg Silver csak azért tanult démonölő mágiát, hogy megölje Grayt? Gray nem is démon, szóval ez eleve halott feltételezés  smirksweat

Kisu egy fél bekezdésnyi maszlagot nyomat Juviának, de az ő válasza mindössze egy ,,Gray-sama..."  smirksweat
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/391/8

Annyira tudtam, hogy ezt be fogja nyögni Gray. ^^" Mondhatni ezer százalékig biztos voltam benne. Lottóznom kéne xD És nem kell, hogy bárki is elhiggye, de arra is számítottam, hogy totál hatástalan lesz Silver ellen, ha felhasználja a Sun Village-nél is átáramoltatott jeget apuci ellen. ^^
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/391/18

Ó, mutass inkább valamit abból a nagy rettengésedből, ne csak papolj róla! ^^"
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/391/20


Egyébként én is elképzelhetőnek tartom, hogy Kisu irányítja Silvert. Nem csak azért, mert ő a mesélő (bár valljuk be, szerintem r*hadt jól áll neki) Nevet .
Már el is képzeltem, ahogy Deliora majdnem legyőzné Grayt (démon formában) , de ekkor Kisut kiütve, csökken az irányítás mértéke, Gray meglepődik, hogy mi van Deliorával. Apuci hangja előtör a démonból, Gray azt hiszi megint csak szórakozik, és örül, mert esélye van az ellentámadásra. Aztán Deliora visszaváltozik Silverré, aki immáron teljesen önmaga, és Kisu sem befolyásolja. Silver meghal, mert kell valami bad end is, xD Gray meg ordít.
Tudom, tudom, eléggé elszállt elmélet. Nevet

 
Silver kicsit nincs képben a dolgokkal. Lyonon és Grayen kívül volt még 1 tanítványa Urnak, aki még mindig él. Mosolyog

Lehet már meghalt xD Szép lassan csökken az élete ideje, az is meglehet, hogy már egészen a 0-ra csökkent. (Most ugyan csak poénnak szántam, valószínűleg még most is él valahol, de nem hinném, hogy sok szerepet kapna ezután a történetben. )

És amúgy én sem vennék semmit sem 100%-ra. Ugyan azt valószínűnek tartom, hogy Silver testében valóban Deliora van... de azért semmit sem tudhatunk biztosra. Einsteint meg ne hozzuk ide, ez egy shounen manga, egyetlen jó mondattal meg lehet benne indokolni, ha valami nem úgy lett, mint ahogy be lett harangozva.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 05, 14:40:42 írta Aurelsia » Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #8919 Dátum: 14 júl 05, 15:10:01 »

Lehetséges, hogy Gray-nek majd Rufus fog segíteni, elvégre ha Stingék ott vannak akkor valószínű ők is jöttek segíteni nekik.

Nem hinném h Lyon megjelenik, de ki tudja akkor jobb lenne hisz még is csak szebb látvány lenne, ha Lyon és Gray győznék le Deliora-t.
A többi harc is érdekes lesz, kíváncsian várom, hogy alakulnak majd a dolgok odaát.
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8920 Dátum: 14 júl 05, 16:16:05 »

Azért Silver enyhén szólva is ellentmondásos. Mi a fenének tanult jégmágiát ha a jég alapvetően nem hat rá. Második, hogy tényleg nem hat rá? Deliora formában simán lefagyott. Tehát mégis le lehet fagyasztani mert egyik pillanatról a másikra nem szokás immúnissá válni az elemekre.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8921 Dátum: 14 júl 05, 16:18:01 »

Azóta elsajátíthatta az ellenállást. Eltelt jó pár év.
Hogy miért sajátította el jó kérdés. Végülis az ellenfelet a saját fegyverével a legjobb megölni. Nevet
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #8922 Dátum: 14 júl 05, 18:22:10 »

Azért Silver enyhén szólva is ellentmondásos. Mi a fenének tanult jégmágiát ha a jég alapvetően nem hat rá. Második, hogy tényleg nem hat rá? Deliora formában simán lefagyott. Tehát mégis le lehet fagyasztani mert egyik pillanatról a másikra nem szokás immúnissá válni az elemekre.
Nem mindig volt immúnis ellene.Miután Ur kinyírta,jég démonölő mágiát kezdett tanulni,hogy ne tudják megint lefagyasztani.3. panel 2. bubi:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/391/7
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8923 Dátum: 14 júl 05, 18:48:55 »

Egyébként én is elképzelhetőnek tartom, hogy Kisu irányítja Silvert. Nem csak azért, mert ő a mesélő (bár valljuk be, szerintem r*hadt jól áll neki) Nevet .
Már el is képzeltem, ahogy Deliora majdnem legyőzné Grayt (démon formában) , de ekkor Kisut kiütve, csökken az irányítás mértéke, Gray meglepődik, hogy mi van Deliorával. Apuci hangja előtör a démonból, Gray azt hiszi megint csak szórakozik, és örül, mert esélye van az ellentámadásra. Aztán Deliora visszaváltozik Silverré, aki immáron teljesen önmaga, és Kisu sem befolyásolja. Silver meghal, mert kell valami bad end is, xD Gray meg ordít.
Tudom, tudom, eléggé elszállt elmélet. Nevet
Nem rossz elmélet,szerintem eléggé illene a Fairy Tail-hez ikszdé (talán egy kicsit azért erőltetett lenne,egy nagy mangakától)
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8924 Dátum: 14 júl 07, 07:52:56 »

asszem Gray nagy bajban van...  Pojén  Hajrá fairy-k !!!!  bow
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Oldalak: 1 ... 593 594 [595] 596 597 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!