24 máj 18, 21:30:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 592 593 [594] 595 596 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779585 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8895 Dátum: 14 jún 29, 21:49:36 »

ULTRA Ez egy jó kérdés és ezen én is gondolkoztam, hogy vajon ő fekete mágus-e, (és szurkoltam azért, hogy az legyen) de az eddigiek alapján ő is démon vagyis  Etherious. Legalábbis azt mondták, hogy a Tartaros minden tagja démon és ebbe Mard Geer is beletartozik. Ennek bizonyítéka, hogy ő is átkokat használ mágia helyett, legalábbis az Alegriára Silver/Deliora azt mondta, hogy átok.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8896 Dátum: 14 jún 30, 07:46:21 »

Azért érdekes mert csak úgy jött semmi előzmény nélkül.  Ráadásul teljesen emberi teste van ami persze nem jelent semmit mert Zero is abban van. De hádész királya nagyon utálja az embereket akkor miért úgy néz ki ráadásul még csak nem is ronda  Ördögi Ördögi
Rola semmit sem tudunk maradjuk annyiban, de csillagszelem király is ismerte.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8897 Dátum: 14 júl 01, 20:34:16 »

Nem tudom látta-e már valaki a hírt de nem csak egy spin-off manga lesz a 17-én induló Fairy Tail Zero mellett hanem még 3 legalább. http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-06-28/fairy-tail-gets-2-new-manga-spinoffs-including-a-shojo-one/.76029

Ahogy látom az egyik Wendyről ( Blue Mistral) szól majd a másik meg a világ 2 legerősebb lányáról (Fairy Girls). Képek alapján egyből Lucy-t véltem felfedezni de mivel ezeket nem Mashima rajzolja lehet tévedek. A másik pedig Gray spin-off lesz. Nevet

Tehát a Zero-val együtt ez már 4.

Fairy Girls elvileg November 20-án startol
A Wendy-s meg Augusztus 2-án.

Gray spinoffról nem tudok dátumot egyelőre. Mindenesetre igen érdekes hangzik az tuti. Ahogy látom nem lesz hiány Fairy Tail mangából. Csak a fordítók győzzék energiával.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 01, 20:35:17 írta Kuro25 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8898 Dátum: 14 júl 02, 14:42:26 »

Idézet
... 2. verzió: Jön Lyon és 2-en hajtják végre az Iced Shellt így egyikük se fog belehalni, mert megoszlik a mágikus erő köztük. ...

Ó, ez nem is lenne egy rossz ötlet. És még logikusan meg is oldható. Mondjuk egy Összhang Csapás keretében, csak itt egy Iced Shellt tolnának úgy. ^^

Idézet
... Amúgy, ha igaz amit Deliora mond, akkor valójában Silver él, és ha kiűznék Delior-át belőle akkor lehet Gray-nek lenne újra apja? Juvia meg pirulhatna a papa előtt ...

Főleg, ha Gray-jel ellentétben a faterje egy nagy kujon lenne. Nevet Silver rommá cikizhetné mindkettőjüket. ikszdé

Idézet
Én se értem; pont erre gondoltam, hogy Lyon kiolvasztotta. Az addig oké lenne, hogy utána keresett egy testet, de
1, Miért nem a közelben
2, Mert bizony Silver teste nem volt a közelben
3, Silver teste 10 év alatt szerintem... rosszabb lett, mint volt  Bár azt visszaállíthatták.

Én úgy értelmeztem, hogy az Iced Shelltől még jóval a 10 év letelte előtt meghalt Deliora teste. Aztán tette rá a kezét (ikszdé) Silver testére. A Galuna szigeti egyetlen mozdulata pedig csak szimplán egy visszamaradt gyűlöletdarabka volt.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8899 Dátum: 14 júl 02, 22:12:58 »

Idézet
... 2. verzió: Jön Lyon és 2-en hajtják végre az Iced Shellt így egyikük se fog belehalni, mert megoszlik a mágikus erő köztük. ...

Ó, ez nem is lenne egy rossz ötlet. És még logikusan meg is oldható. Mondjuk egy Összhang Csapás keretében, csak itt egy Iced Shellt tolnának úgy. ^^

Nem hiszem hogy használnák,akár ketten is a Iced Shell-t.Annak a mágiának az a lényege,hogy a használóból egy "jégburkot" csináljon.Akkor meg kettejükből lesz olyan hatalmas nagy jég cucc,nem??  Hmm? Gondolkozik
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8900 Dátum: 14 júl 03, 07:19:18 »

Nem tudjuk, hogy ha ketten együtt használják, akkor hogy fog működni. Pont ezen filózunk. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8901 Dátum: 14 júl 03, 08:16:04 »

szerintem nem fogják használni ha van egy kis sütni valójuk mivel azzal magukat is elteszik láballól pedig ők azért értékes tagok. amúgy meg gray még nem mutatta meg mire képes elvére még eddig nem használta a második eredetet, mondjuk ereje nem oly hatalmas hogy besza behu de lyon erősebb azért szóval ketten biztos letudják győzni egyik fedez másik támad vagy együtt támadnak.
vagy mint az elsötétülésnél mikor natsu a kaput elpusztította úgy valaki véletlen silvert is kiüti  ikszdé
u.i: én tippelek egy olyanra hogy mikor lyon és gray együtt támad megjelenik Ur szelleme és silver leblokkol tőle és nem lesz ideje kivédeni grayék támadását
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 03, 08:17:17 írta rikito1996 » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8902 Dátum: 14 júl 04, 07:41:37 »

Epikus csata  Mosolyog
http://www.mangareader.net/fairy-tail/391

M Mosolyogár félek ez milyen lesz animében..
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8903 Dátum: 14 júl 04, 09:43:23 »

Csak törje már el ennek a szerencsétlennek a nyakát és lépjen le, mint aki jól végezte dolgát. Persze megértem, hogy alázni akarja, de a helyében csipkedném magam és kivégezném, mielőtt befut a felmentősereg. ^^
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 04, 10:37:26 írta Aizen » Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8904 Dátum: 14 júl 04, 12:25:40 »

Az utóbbi 2 fejezet nagyon jó volt bow, csak azt remélem, hogy nem rontja el a végét azzal, hogy Gray egyedül győzi le Deliorát Neeem
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #8905 Dátum: 14 júl 04, 13:33:18 »

Na a holnapi pocsék anime epizódhoz (és itt a történésekre gondolok) kaptunk egy ismét király manga fejezetet ! Én azt bírnám, hogy Silver/Deliora kivégezné Gray-t, és megszállná az ő testét is,és betrollkodna a fairy tail-be Nevet És kiélhetné mocskos fantáziáját Juvián  Ördögi  ikszdé
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8906 Dátum: 14 júl 04, 14:23:46 »

Elég brutál csata eddig. Nagyon jó. Kicsit meg is lepett hogy még senki sem tűnt fel.

Gray tuti nem hal meg ez ezer százalék. Az hogy hogyan nyer az már más kérdés.
De továbbra se értem miért hitte el automatikusan mindenki hogy Silver tényleg Deliora. Nevet

Az igazi nagy csavar inkább az lenne ha az a fej sérülés valami amnézia félét okozott volna neki és amikor feltámasztották Hades átírta az elméjét hogy azt higgye tényleg ő Deliora. Elvégre még sose láttuk a saját formájában. Hadesból pedig kinézném ezt az elme törölgetést.

Mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok hogyan fog nyerni mert eddig elég szarul áll a szénája hiába teljesít nagyon jól Silver csak játszik vele. Továbbra is úgy érzem hogy a segítője nem Lyon lesz hisz két jég mágus sem ér többet egy Jég démonölő ellen mint egy jég mágus. És mivel már jég démonölő és látjuk hogy a jég nem hat rá el is lehet felejteni az Ice Shell-t is.

Szerintem Saberes Rufus fog jönni hisz az ő mágiája pont arra jó hogy szinte bármit tudjon használni amit eddig látott.
Bár Gray is lenyomta szóval.... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 04, 14:25:27 írta Kuro25 » Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8907 Dátum: 14 júl 04, 14:29:47 »

De továbbra se értem miért hitte el automatikusan mindenki hogy Silver tényleg Deliora. Nevet

Mert mondjuk be lett jelentve?

Az igazi nagy csavar inkább az lenne ha az a fej sérülés valami amnézia félét okozott volna neki és amikor feltámasztották Hades átírta az elméjét hogy azt higgye tényleg ő Deliora. Elvégre még sose láttuk a saját formájában. Hadesból pedig kinézném ezt az elme törölgetést.

Ha meghalt, ha átírták volna az elméjét tök mindegy hogy amnéziás volt-e vagy nem, szóval kicsit túlmagyarázod a dolgot. Amúgy Hades (egy Hades volt aki ugye Purehito) hogy jön ide? Mard Geer-re gondolsz szerintem, akinek pont nem érdeke hogy emberekkel szórakozzon és időt meg energiát fecséreljen rájuk. Ha kell neki valami erős, feléleszt vagy megidéz egy démont és kész...
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8908 Dátum: 14 júl 04, 14:55:11 »

Mert mondjuk be lett jelentve?

Attól mert valamit mondanak még nem jelenti hogy nem változtathatnak rajta. Azért ez mégis csak egy shounen manga. És volt már rá példa hogy mondtak valamit de mégsem úgy volt.

Ha meghalt, ha átírták volna az elméjét tök mindegy hogy amnéziás volt-e vagy nem, szóval kicsit túlmagyarázod a dolgot. Amúgy Hades (egy Hades volt aki ugye Purehito) hogy jön ide? Mard Geer-re gondolsz szerintem, akinek pont nem érdeke hogy emberekkel szórakozzon és időt meg energiát fecséreljen rájuk. Ha kell neki valami erős, feléleszt vagy megidéz egy démont és kész...

Igen Mard Geer-re gondolta mivel ő Hades Királya. Egyébként ha igazad is van ott van Kisu ő fel tud támasztani bárkit és akkor valószínűleg irányítani is tudja. És ezt már rég kijelentettem hogy ő áll a dolog hátterében nem véletlen hogy ő volt most is a mesélő.
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8909 Dátum: 14 júl 04, 15:53:08 »

A manga fejezetek,mindig kárpótolnak a másnapi anime rész miatt ikszdé
Jó kis harc ez,és elég jól meg lett oldva.Lehet,hogy nem kell Gray-ért izgulni,de a harc az nagyon pöpec   Nyelvesít ikszdé
Én azt szeretném nagyon,hogy Juvia segítsen neki  >.<# Egy kicsit azért probléma,hogy Juvia éppen harcol,egy nem túl kedves démonocskával(akinek ijesztő kinézete is van) smirksweat Én már a "Juvia vs Meredy" rész óta várom,hogy Juvia újra bedurvuljon  Szomorú
De a jelenlegi helyzetben tényleg esélyesebb Rufus(vagy bárki más),mert nem tudjuk,hogy csak az Ikersárkányok tolták-e ide a seggüket.De az elég durva lenne,hogy a céhmester megy harcba,a többi meg otthon csücsül.  Pojén

Én azt bírnám, hogy Silver/Deliora kivégezné Gray-t, és megszállná az ő testét is,és betrollkodna a fairy tail-be Nevet És kiélhetné mocskos fantáziáját Juvián  Ördögi  ikszdé
Nem is tudom kinek van itt mocskos fantáziája  ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oldalak: 1 ... 592 593 [594] 595 596 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!