24 máj 17, 08:24:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 591 592 [593] 594 595 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778156 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8880 Dátum: 14 jún 28, 14:20:19 »

Én elég valószínűtlen tartom, hogy egyszerre volt Silver és Deliora testében.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8881 Dátum: 14 jún 28, 15:27:09 »

Jó fejezet volt. Igazából ezen a Deliorás dolgon egyáltalán nem lepődtem meg. És egyetértek azzal, hogy azért használja ezt a jég-démonölős technikát, mert valószínűleg Gray apja is jégmágus volt. Deliora felvette a porhüvelye tulajdonságait. Az meg, hogy Deliora erősebb volt, mint Ur, az akkori fejezetekből kiderül. Éppen azért is alkalmazta az Iced Shell-t, mert nem tudta legyőzni a démont. Már csak azt várom, hogy mikor vezi fel a rendes alakját  Pattog Na meg az is kiderülhetne már, hogy Deliora honnan ismeri Natsu-t. Az talán megmagyarázná a Zeref és Natsu közti kapcsolatot is.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #8882 Dátum: 14 jún 28, 16:57:00 »

Egyszerűen kell gondolkozni és minden dolog megtalálja a helyét. Mint láthatjuk ezek a démonok elég intelligensek. Ha jól emlékszem sorrendben így történtek a dolgok. Deliora elpusztítja Gray faluját meghal mindenkije és az apja Silver ott fekszik halottan. Amikor Gray elment a faluból, talán eltemette a családját előtte, aztán találkozott Ur-ral. Ez idő alatt Deliora visszamegy a faluba és felhasználja Silver testét. Az ezután lévő csatánál amikor Ur elzárta akkor már Silver volt a teste és csak simán átváltozva tombolt. Ezután, ahogy ebben a fejezetben elhangzik Ur megölte azzal a támadással és a Hell Core-ban újra összerakták. Körülbelül ennyi történhetett. Itt van még egy Easter Egg: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/353/19 -> Itt a saját sírját látogatja meg. Nevet

A következő megoldandó kérdés, Natsu + Silver. Itt kezdődik az egész ->http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/10
Itt a 400 évvel ezelőtti dolgokra utalhat. Natsu létezett ott is, ahogy Wendy is, Gazille hát azt passz, és Wendyvel eléggé rosszban lehettek. Lehet hogy Nastu rossz volt Wendy jó vagy fordítva. Lényeg hogy Silver akkor is ugyan úgy létezett és harcolt END oldalán és onnan ismeri Natsut, és ezek szerint jó viszonyban voltak és ez azt bizonyítaná hogy Natsu volt a rossz oldalon. Úgy is hamarosan meglátjuk mi lesz, lehet hogy Igneel megunja a láva melegét és besegít ahogy a többiek is, vagy lehet Acnologia is megjelenik és akkor jönnek a problémák Nevet.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #8883 Dátum: 14 jún 28, 19:14:36 »

Szerintem egyvalami biztos, hogy Gray apja nem volt jégmágus, csak egy sima ember. Inkább azért tud Deliora jégvarázslatot, mert valahogy hozzájutott Ur erejéhez, amikor ice shell-ben volt. Szóval arról lesz itt szó inkább, hogy vagy Gray egyedül legyőzi Deliora-t, és így megmutatja, hogy erősebb lett a volt mesterénél, vagy nem egyedül győzi le, hanem Lyon-nal. Utóbbi esetben, csak az lenne bebizonyítva, hogy Gray még nem annyira erős, vagy csak Ur volt rettentően az.
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8884 Dátum: 14 jún 28, 19:18:46 »

Grandine megjegyzését akkor is, meg most is túlkomplikálja néhány ember. Grandine valószínűleg a Natsu és Gazille között kialakult rossz viszonyra utal. Akkor találkozott a történet során először két sárkányölő és tudjuk, hogy anno köztük elég rossz viszony volt (meg van még most is kicsit  smirksweat) Ezért reménykedett benne Grandine, hogy amikor majd Natsu és Wendy találkozni fognak, akkor köztük majd barátságosabb viszony fog kialakulni.
Nem tudom, hogy miért vagy ilyen biztos abban amit írtál Chob. Igazából semmit sem tudunk Gray apjáról szóval azt, hogy jégmágus volt-e sem megerősíteni sem pedig cáfolni sem tudjuk.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 28, 23:39:45 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #8885 Dátum: 14 jún 28, 19:30:05 »

Szerintem egyértelmű, Ur maga volt a jég amivel elzárta Deliorat, így a teljes ereje benne volt a jégben.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8886 Dátum: 14 jún 29, 00:51:35 »

Na ez a fejezet most ütött,a rövid átmenetek ellenére is. bow
Annyia megfeledkeztem mostanában ezekeről hogy egyből magyarul olvashattam. Nevet
El se hiszem,ironikus de amit anno tippeltem Silvernek bejött.Talált a Deliora.. Nyelvesít

Most már Gray is annyira fel van tüzelve hogy a végén még elolvad/elfolyik kb mint Juvia csak ő más okból.

Tilon a Vaderes hangulat alap.Vajon a folytatás is hasonló lesz?

Szerk meg is találtam. Hümm-hümm
Gray jövőbeli változata nem rossz gondolat,de Rokoni szál elképzelhetőbb.
A múltjáról alapból nem tudunk sokat mielőtt Ur befogadta volna.
Meglehet hogy Gray talizmánjának a párja van Silver fülében,mivel eléggé hasonlítanak.

Mondjuk még az lenne érdekes ha ő lenne Deliora emberi alakja.Tudom úgy láttuk hogy meghalt de mivan ha mégsem? Gondolkozik Akkor megvan a kellő indok hogy gyűlőlje és szagra is magyarázatot adna.Bár Rokoni változat jobban tetszene.
Viszont ez a Démon részt még nem zárná ki.(a megőrült apa aki elvesztette a kontrollt )Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 29, 01:04:51 írta K ichigo » Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8887 Dátum: 14 jún 29, 08:03:03 »

Hehhh! Úgy látszik kedves öreg mangakánk, Hiró úr elfelejtette: 
A Galuna szigeteki részben Deliora elolvadt !!!
Bele a tengerbe.........

Persze ha én a 391-edik résznél tartanék rajozolgatva, elfelejteném mi volt a 43. részben. (Deliora széttört akár a Porcelán)
Te jó ég! Ha egy résszel számolunk hetente az............ HÉT ÉV!
Hét éve tart ez a dicső manga Mosolyog
 bow  Ohh My God

 Gondolkozik Remélem eszébe jut !  Gondolkozik
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8888 Dátum: 14 jún 29, 08:17:06 »

Szigeten már halott volt. De amúgy is bárhol hal meg újra tud éledni szóval mindegy mikor halt meg.
Naplózva
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8889 Dátum: 14 jún 29, 10:02:00 »

Hehhh! Úgy látszik kedves öreg mangakánk, Hiró úr elfelejtette: 
A Galuna szigeteki részben Deliora elolvadt !!!
Bele a tengerbe.........

Persze ha én a 391-edik résznél tartanék rajozolgatva, elfelejteném mi volt a 43. részben. (Deliora széttört akár a Porcelán)
Te jó ég! Ha egy résszel számolunk hetente az............ HÉT ÉV!
Hét éve tart ez a dicső manga Mosolyog
 bow  Ohh My God

 Gondolkozik Remélem eszébe jut !  Gondolkozik
remélem eszedbe jut hogy pár részel ezelőtt bemutatták a tartaros ujjáélesztő szobáját de mira elpusztitota  Hümm-hümm
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8890 Dátum: 14 jún 29, 10:07:23 »

Na jó most ez az oldal igen érdekes. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/390/25

Ez az Ur meghalt már 10 éve elég nagy baromság. Ahogy nézem az angolok is jól elcseszték a fordítást vagy alapból ilyen fail volt a szöveg nem tudom. De ez így nagy hülyeség.

Gray kb 7-8 éves lehetett mikor Ur meghalt tehát 10 év az oké ha nem lett volna a Tenroujima ARC ahol 7 évet ugrottunk ugye. Szóval az a 10 év inkább 17. Szóval ha alapból ez volt a mondat akkor Deliora nagyon elszámolja magát, mert amikor kiolvadt onnan számolva sem telt el 10 év mivel akkor 3 évnek kellett volna eltelnie. De annyi nem telt el.

Szóval itt valami nem stimmel a számolással vagy Deliora bukott meg matekból vagy alapból rossz a fordítás vagy Mahsima írta el.


És ahogy látom MangaReader Deliora szövegét is máshogy fordította.

MR: http://www.mangareader.net/fairy-tail/390/24
MS: http://readms.com/r/fairy_tail/390/2428/27

Most így belegondolva magyarul lett rosszul fordítva mivel azt mondja hogy TÖBB MINT 10 éve és nem simán 10 éve.
Összegezve MS megint hibázott kicsit 1-2 helyen de ezt a részt ti fordítottákok rosszul. ^^ Máskor figyeljetek jobban mert így is nehezen fogják fel a dolgokat itt a fórumozók. És az ilyenek miatt gondolják túl az egészet vagy vitáznak. Nevet

Hehhh! Úgy látszik kedves öreg mangakánk, Hiró úr elfelejtette: 
A Galuna szigeteki részben Deliora elolvadt !!!
Bele a tengerbe.........

Persze ha én a 391-edik résznél tartanék rajozolgatva, elfelejteném mi volt a 43. részben. (Deliora széttört akár a Porcelán)
Te jó ég! Ha egy résszel számolunk hetente az............ HÉT ÉV!
Hét éve tart ez a dicső manga Mosolyog
 bow  Ohh My God

 Gondolkozik Remélem eszébe jut !  Gondolkozik
remélem eszedbe jut hogy pár részel ezelőtt bemutatták a tartaros ujjáélesztő szobáját de mira elpusztitota  Hümm-hümm

Az még semmi mert van egy Nekromantájuk is aki bármikor fel tud támasztani másokat vagy akár irányítani is. Ami egyébként magyarázat lenne arra is hogy Silver miért viselkedik másképp néha.

Egyébként ezt az állítást erősíti az is hogy Kisu épp azt magyarázza Juviának hogy Graynek kampec lesz. De ő honnan tudja hogy épp harcolnak vagy mi történik ha nem ő irányítja Silvert?
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 29, 10:21:04 írta Kuro25 » Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #8891 Dátum: 14 jún 29, 13:29:10 »

Mert Silver épp az előbb, kb 2 perce vitte el tőlük Grayt?Nevet És nyílván tudja, hogy Silver jóval erősebb, mint Gray.. meg azt is, hogy ő Deliora, és tudja, hogy neki jó oka van megölni Grayt.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8892 Dátum: 14 jún 29, 16:38:40 »

Mert Silver épp az előbb, kb 2 perce vitte el tőlük Grayt?Nevet És nyílván tudja, hogy Silver jóval erősebb, mint Gray.. meg azt is, hogy ő Deliora, és tudja, hogy neki jó oka van megölni Grayt.

Jó és akkor miért nem a harc előtt mondta Juviának? Miért pont akkor jelenti ki amikor Gray is megtudja? Szerintem ez nem véletlen és bedob még ide is egy fordulatot Mashima.
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8893 Dátum: 14 jún 29, 18:18:40 »

Mert Silver épp az előbb, kb 2 perce vitte el tőlük Grayt?Nevet És nyílván tudja, hogy Silver jóval erősebb, mint Gray.. meg azt is, hogy ő Deliora, és tudja, hogy neki jó oka van megölni Grayt.

Jó és akkor miért nem a harc előtt mondta Juviának? Miért pont akkor jelenti ki amikor Gray is megtudja? Szerintem ez nem véletlen és bedob még ide is egy fordulatot Mashima.
Azért, mert ez egy manga. Akkor mondja, hogy Graynek kampec amikor az épp a legjobb hatást váltja ki. Amúgy meg nem hiszem, hogy Deliorát bárki irányítani tudná Zerefet, END-t és Mard Geer-t leszámítva. Meg a nekromanta az odáig oké, hogy embereket fel tud támasztani meg irányítani, de démonokat irányítani szerintem csak a fekete mágusok tudnak. És eddig Zeref az egyetlen ismert fekete mágus.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8894 Dátum: 14 jún 29, 18:23:25 »

Hádész királya az mi? Mert nem mondta hogy ö egy Démon.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 591 592 [593] 594 595 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!