24 máj 17, 11:05:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 589 590 [591] 592 593 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778218 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8850 Dátum: 14 jún 21, 10:36:40 »

Hát én megteszem tippjeimet hátha bejön ---> :

  • Gildarts betéved az ARC-ok csarnokába és unalmában, részegen átsétál az összesen. A lényeg hogy lerombolja.
  • Az öreg tavaris kiengedi a dzsinnt a palackból és az ténylegesen valamiféle facepalmként semlegesíti az ARC-okat.
  • Acnologia esetleg Igneel betéved valahogy a képbe egy másik történetszálból és felpofozza az ARC-okat.
  • Esetleg még a vak megmentő és a piszkos fél tizenkettő eljő egy meteor záporral megápolni az ARC-okat.

A következő fejezet meg hát... nem tudom Gray hogy értette hogy tudja nagyon jól kihez tartozik a hang de az nem Silver. Maybe Silvernek Ur hangja van? >.<#

Az a baj ha a tippjeidből bármelyik is megvalósulna attól ugyan úgy menne a számlálás tovább ha kicsit vissza nézed wendi is sz*rá rombolta de attól nem ált le, hanem kikel kapcsolni
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/377/18
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/377/21
szóval valami rejtélyes módon fogják megoldani hogy deaktiválva legyenek
személy szerint a BluePegasusbol azthiszem hibiki de nem biztos, aki az ex elnökhöz hasonló mágiát használt lehet majd neki hasznát veszik itt  Nevet
Naplózva
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8851 Dátum: 14 jún 21, 10:53:58 »

Ja és mellesleg hogyha Silver tényleg Gray apja akkor miért utálná ?  Gondolkozik
és Deliora támadása után igen csak Gray élet tul jó lehet apja nem tartózkodott ott de ha tudná hogy a fia túlélte biztos nem utálná érte és Gray nem múlt időbe mondta hogy ezek az ismertető jelek máshoz tartoztak hanem tartoznak szóval elvileg ha Gray egész családja halott lenne akkor múlt időbe beszélne róla,vagy meglehet egy olyan embere hasonlít akiről Gray hisz valamit hogy van valahol és boldogan él és virul ? szóval elégé bonyolult összefüggés  , vagyis számomra már az
De abba hiba nincs hogy a szemük teljesen ugyan olyan Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 21, 10:55:43 írta rikito1996 » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8852 Dátum: 14 jún 21, 11:56:18 »

Miért gondolja mindenki azt, hogy Erzáék egyesével akarják elpusztítani az ARC-okat? Annak semmi értelme nem lenne. Sokkal könnyebb, ha elmennek a vezérlőbe és levágják Az Ex-Elnök Zombiját, még mielőtt aktiválná az ARC-okat.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8853 Dátum: 14 jún 21, 11:59:50 »

Vagy Natsu leveri a csontvázkirályt...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8854 Dátum: 14 jún 21, 16:58:46 »

Már aktiválta őket csak idő kell  annak kiteljesedéséhez. Egyébként a nekromantát kell leállítani amely mozgatja az ex-elnököt. Persze tudni kell azt is, hogy a nekromanta után az élőholtban milyen parancs marad meg. Ha elpusztítása után megszűnik a varázsa akkor az élőholt is széteshet. Mondjuk az érdekes, hogy miután a csillag király szétcsapta az egész hóbelevancot, majd lezuhant a földre így hogyan működhet az irányítóterem? Na persze ez egy manga. Nevet
Naplózva
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8855 Dátum: 14 jún 21, 17:19:18 »

Már aktiválta őket csak idő kell  annak kiteljesedéséhez. Egyébként a nekromantát kell leállítani amely mozgatja az ex-elnököt. Persze tudni kell azt is, hogy a nekromanta után az élőholtban milyen parancs marad meg. Ha elpusztítása után megszűnik a varázsa akkor az élőholt is széteshet. Mondjuk az érdekes, hogy miután a csillag király szétcsapta az egész hóbelevancot, majd lezuhant a földre így hogyan működhet az irányítóterem? Na persze ez egy manga. Nevet
nem buta a király direkt úgy zúzta sz*rá az egészet  hogy az pont még működő képes állapotba legyen hogy ne csak a démonokat keljen leverni   Nevet
Naplózva
heureka
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #8856 Dátum: 14 jún 21, 18:03:14 »

Szerintem a nekromanta Simon csak visszahozták a halálból.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8857 Dátum: 14 jún 21, 18:38:34 »

küldjék át az arcokat edolasba, ott már úgyis mindegy ikszdé

Ha már említette valaki Gildartz-t akkor hozzáfűzném, hogy bármikor is lesz behozva remélem nem úgy lesz, hogy epic belépő leüt valakit és utána beverik vagy kispadol.Ennyi elvárázsom van hozzá Mosolyog
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8858 Dátum: 14 jún 22, 14:53:14 »

Mostmár tényleg én is kíváncsi vagyok kicsodája Gray-nek Silver?
 Gondolkozik apja? akkor miért lett ilyen? apjának rokona?  Hmm?

Mard meg erős, szerintem az Ikersárkányokat is lenyeli reggelire.   Technikai KO
Az Arc újabb eltüntetésére kíváncsi leszek szintén...

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #8859 Dátum: 14 jún 27, 08:46:36 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/390

Szép jó reggelt, Június 27-e egy újabb Fairy tail reggele Nevet

Na csak kiderülnek itt a dolgok, és Gray se marad hoppon Nevet Natsuék jelenetét feleslegesnek éreztem, de legalább Silver és Gray kapcsolata kiderült. Gray dühös feje, és Silver bizonyos fejei elég jók lettek azt kell, hogy mondjam Nevet
Naplózva
Brontar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #8860 Dátum: 14 jún 27, 08:53:20 »

Hát Masi húzása, most nagyot ütött számomra. Nagyon nagyot. Már akkor elkezdtem töprengeni azon, hogy Silver esetleg kötődik Deliorához, amikor bejött ez az újra élesztős cucckombó, de furának talátam. Erre meg itt van, teljes valójában. Elmegyek lottózni Nevet.

Mondjuk sajnálom, hogy tényleg nem az "apja". El tudtam volna képzelni a történetet, hogy csak azért állt be a démonok közé, hogy megtalálja a fiát vagy kényszerítették. Aztán csatlakozott volna a Tündérekhez és elmegy Gildarts-al kalandozni. Mindketten szeretnek inni és erősek. Szép álom marad.
Naplózva
Zsolteee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


Dragon slayer


« Válasz #8861 Dátum: 14 jún 27, 09:06:45 »

Én már azon se lepődnék meg ha Lullaby is visszatérne Nevet
Amúgy ütős kis rész volt Nevet
Naplózva
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8862 Dátum: 14 jún 27, 09:40:55 »

nekem valahogy ez a Silveres rész igen csak gyengécskén hat mivel, Deliora nem volt valami borzalmasan erős mivel UR lenyomta igaz élete árán de akkor is gray sokkal erősebb lett mint UR, na meg hogy jön Deliorához az hogy jég démon ölő? nekem valahogy ezek nem állnak össze mert ahogy gray emlékezett vissza igen csak jégtől eltérő támadásokat használt.
mondjuk az hogy natsuékat miért kedvelte meg mondta hogy miért pont ők nem érte.... 1x találkozott natsuval annyi időre hogy össze ütöttek hát akkor honnan ismerné olyan jól meg minek segített volna nekik  Gondolkozik
meg ha a tartaros tagja és ott mélyen tisztelt akkor mért nem segített neki a tartaros többi démonja mikor lejegelték?
és Silver személyéből nem olyat ismertünk meg akk tombolva öldökölne, inkább elegánsan mint a tűz faluba fogja és az egészet jégre teszí
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8863 Dátum: 14 jún 27, 09:50:14 »

Ez a fordulat nekem tetszett a rajzok és szépek voltak.

Az is jó volt ahogy minerva kitépte a gombát  ikszdé

Bár ha Gray le fogja győzni Silvert tuti otthagyom az FT-t.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8864 Dátum: 14 jún 27, 10:21:09 »

Már miért ne győzhetné le. Ahogy Ur megtette Deliorával úgy Gray is megteheti vele. És itt nem magára a technikára gondolok. Azért Deliora most is csak Deliora, csak más a kinézete. Számtalan esetben láttuk, hogy egy gyengébb legyőzi az erősebbet hol trükkel, hol szerencsével. Viszont itt szerintem más fog történni. Én már várom, hogy mikor érkezik Gray segítsége. Gondolom tudjátok kire gondolok, hiszen ő mindenáron le akarja győzni Deliorát. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 589 590 [591] 592 593 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!