24 máj 18, 21:41:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 587 588 [589] 590 591 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779592 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #8820 Dátum: 14 jún 14, 15:22:06 »

Idézet
"Kiszámítható? Már megbocsáss te számítottál rá VAGY AKÁRKI ITT A FÓRUMON hogy az ikersárkányok betoppannak? " -> Igenis, számítottam rá, mivel eddig mindig jött valaki a nehéz helyzetekben, aki a megmentő szerepet játsza (általában ez Natsu szokott lenni)

Nem gondolom, hogy te "tudtad", hogy az Ikersárkányok fognak közbe lépni pláne, hogy Erza jelenleg ott tartózkodik (ha már úgy vagytok vele,hogy ő sose veszít..ami tény). Nálam ez fordulatnak számít..mégis mit keresne itt egy másik céh? Honnan tudták, hogy mi történik? Ha Gildartz jött volna akkor se lett volna fordulat? Ja várj..dehogynem hiszen ő Gildartz, ő megteheti...

Idézet
Minerva története: keményen bántak vele, az apja egy szemét volt. Hol láttam ezt? Ó, megvan! Lucy története majdnem ugyanez (az apja egy genny, csak ő nem bántotta, hanem elhanyagolta)

Minervánál ez a lelki és fizikai terror egy kb 10 évesnél igen meghatározó tud lenni, viszont ahogy egyre idősebb lesz az ember átgondolja a történteket és máshogy viszonyul a dolgokhoz.(Itt nem arra gondolok, hogy jót tett neki ez a megrázkódtatás.)
Lucynál ez a dolog fokozatosan történt meg. Ezért tudott az apjának megbocsátani. Míg Minerva sose fog.(Gondolom..)


Idézet
"Az meg hogy nem érted Wendy miért vágta le a haját mindent elmond a felszínes olvasásról szerintem. Nem csak azért vágta le mert már amúgy is gajra ment a haja szerintem az egy jele annak is hogy FEJLŐDIK A KARAKTERE!!!!" ->
Vagy ha tényleg vittek valami változást bele, akkor is tök jelentéktelen volt, pl.: a mostani részben Wendy elhivatottsága. -> ezt a mondatot írtam. Szóval látom, nem olvastad el, amit mondtam. A másik: "Ezt a miért nem ölnek meg bárkit dolgot meg felejtsük már el ez ne ma Trónok Harca." Egyszer világosan leírtam, hogy a Trónok Harcához nem akarom hasonlítani, ráadásul én a halált se igénylem. Világosan leírtam egy fordulat lehetőséget is példának: Natsu anno lehetett volna gonosz a Nirvana segítségével. Akkor nem tudom, hogy ki nem olvas rendesen.

Pont te nem érted a dolgokat ugyanis sokat jelent egy gyereknél az elhatározottság. És nekem az ilyenektől mindig libabőrös lesz a hátam.Mosolyog

Ha Natsu gonosz lett volna hmm...hogy lett volna megoldva, hogy újra jó legyen? Előrántanak egy mágiát és csiribí csiribá? NEM! A barátok prédikálnának a barátság,család,szeretet fogalmakkal kapcsolatban amit egyesek nem díjaznak..


Idézet
a történetet érteni kell? Értem. A történeten semmit nem kell érteni, mert mindig kicsi történetekből állnak össze a nagy shounenek. Semmi bonyolult nincs rajta.

Hát én úgy vettem észre, hogy a fél olvasó brigád nem szokta megérteni a történeteket...

Idézet
szerk.: "Azért olvassuk mert szeretjük. Mert jó. Igen jó és ez ízlés kérdése nem azért jó mert mindenkinek jó, hanem mert nekem jó. Igen is fordulatos és jól vannak vezetve a történetek, aki ezt nem látja be az nem is érti a történetet. Rendesen szépen ki van gondolva előre minden és rengeteg meló van benne ez látszik is."---> igen, előre meg van tervezve. Azért húzta ki Franmalth a zsebéből Hades lelkét egy elhintett infómorzsa után. Seems legit. Fordulatosnak meg egyáltalán nem mondanám, az elmúlt 2 kommentemben ezt már kizsigereltem

Őszintén mit/kit vártál..??


Idézet
Én nem vártam semmit a mai résztől, azt is kaptam: egy büdös nagy semmit.
Masnit a harcok miatt továbbra sem szólom le, mert eddig se produkált fényesen, az egész manga alatt talán 1, vagy 1,5 jó harcot hozott le. Valójában egy 5 éves gyerek jobbat csinál pár akcióhős figurával.

Bárcsak gondolkoznál mielőtt írsz..

Idézet
Minerva szomorú múltja, jaj egyem meg, ha most látnánk ebben a mangában először a rohadék apuci történetét még lehet sajnálnám is. Így meg valahogy nem adta a dolog...

Fent leírtam.
A halál témákon azon az állásponton vagyok, hogy én se tudom sajnálni az embereket, egyedül a Nirvánás részek végén Wendyn, és a sárkányoknál Ultearon éreztem, hogy mindjárt könnybe lábad a szemem.

Idézet
Jaj igen, elkerülve a röhejes "minek olvasod" kérdést: mert a sorozat egyetlen értékelhető karaktere, akit Gérardnak hívnak még él. Ha ő megpurcan én szívbaj nélkül dobom a mangát. Ezt lehet beteszem majd aláírásnak, legalább nem kell soha leírni. ikszdé

Miért pont ő? Valaki meg tudná mondani, hogy mi jó Gérardban? Számomra ő a tökéletes semleges karakter.
Naplózva
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8821 Dátum: 14 jún 15, 21:52:42 »

Szerintem felesleges minden részbe bele kötni, nemvolt olyan rossz rész de nem lehet minden rész azért teljesen hűűűhaaaa érzést kiváltó mert ezek egy nagy egésznek a része és szükség van a gyengébbekre is hogy az erősebb részeket is értékelni tudjuk  Nevet
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8822 Dátum: 14 jún 16, 16:52:58 »

@Italy4ever

Ha jól megnézed, amit írtam, rájössz, hogy nem számítottam az Ikersárkányokra. Az viszont alap, hogy nehéz helyzetekben mindig beugrik valaki megmenteni a bajba esett szereplőt.---> Erre számítottam. Ez sokszor egy kihagyott ziccer.

A másik: tökmindegy, hogy honnan tudta meg egy másik céh, hogy ők ott vannak. Franmalth vajon honnan találta meg Hades lelkét? Egyszerűen meg volt neki írva. És ez a probléma. Semmi oka nincsen. Csak úgy van. Bár a jelenlegi esetre következő részben biztosan lesz valami magyarázat.

"Minervánál ez a lelki és fizikai terror egy kb 10 évesnél igen meghatározó tud lenni, viszont ahogy egyre idősebb lesz az ember átgondolja a történteket és máshogy viszonyul a dolgokhoz.(Itt nem arra gondolok, hogy jót tett neki ez a megrázkódtatás.)
Lucynál ez a dolog fokozatosan történt meg. Ezért tudott az apjának megbocsátani. Míg Minerva sose fog.(Gondolom..)"

--->De nekem nem a sablonos, és amúgy rendkívül clichés történettel van csak bajom, hanem azzal is, amit Bastion is észrevett. 1-2 fejezet alatt teljesen megváltozott Minerva hozzáállása. Egyszer meg akarja ölni Erzát, egyszer meg meg akar halni általa. Ez is ilyen tipikus "hasamra ütök, aztán valami csak lesz" megoldás a mangakától.

"Pont te nem érted a dolgokat ugyanis sokat jelent egy gyereknél az elhatározottság. És nekem az ilyenektől mindig libabőrös lesz a hátam.Mosolyog

Ha Natsu gonosz lett volna hmm...hogy lett volna megoldva, hogy újra jó legyen? Előrántanak egy mágiát és csiribí csiribá? NEM! A barátok prédikálnának a barátság,család,szeretet fogalmakkal kapcsolatban amit egyesek nem díjaznak.."

--->1. Nem az elhatározottsággal van bajom. A bajom azzal van, hogy JELENTÉKTELEN az elhatározottsága. Már mindenki elhatározta magát egyszer. Eléggé elszomorít, hogy ez még valakit le tud kötni.
      2. Hogy-hogy hogyan változtatják vissza Natsut?


      "Hát én úgy vettem észre, hogy a fél olvasó brigád nem szokta megérteni a történeteket..."

       Ezt a sort te írtad. Ezek szerint te se vetted még észre a történetben, hogy csomó indokolatlan, és logikátlan dolog történt. Tegyük fel mondjuk, hogy úgy változik vissza Natsu ebben az esetben, mint ahogy anno Gerárd is túlélte Zero áthatoló mágiáját. Valami hülyeséget ki lehet hozzá találni. Mondjuk csináltak volna egy jó Nirvanát, vagy ha már a FT-ről beszélünk, akkor a barátság és a szeretet, na meg a nakama power-up mindig segít (megjegyzem, ez is egy baromság) Még az is elfogadhatóbb fordulat lett volna, mint az elhatározás, vagy a térfélváltás.


"Én nem vártam semmit a mai résztől, azt is kaptam: egy büdös nagy semmit.
Masnit a harcok miatt továbbra sem szólom le, mert eddig se produkált fényesen, az egész manga alatt talán 1, vagy 1,5 jó harcot hozott le. Valójában egy 5 éves gyerek jobbat csinál pár akcióhős figurával.

Bárcsak gondolkoznál mielőtt írsz.."

---> Az előző kommentel értek egyet. A harcok tényleg nem túl következetesek.

"Miért pont ő? Valaki meg tudná mondani, hogy mi jó Gérardban? Számomra ő a tökéletes semleges karakter."

---> Mert ő nem egysíkú. [Nem olyan, mint minden más karakter, akik ugyanazokkal a tulajdonságokkal és humorfaktorral rendelkeznek, és használják fel újra és újra (lsd.: Natsu mindig fejjel megy a falnak, Lucy mindig nudizik, Gray is, Erza mindig tökéletes, de néha ragel, Orga énekel, Rufus vagy kicsoda mindig memorizál (azt a csávót már nagyon unom) Elfman mindig ordítja, hogy férfi, Juviáról meg ne is beszéljünk). Vannak rajta kívül is még értekelhető karakterek, pl.: Gazielle, Laxus, vagy még Ultear és Meldy is jó volt.]  Mindig úgy cselekszik, hogy a lehető legkisebb rossz történjen. Szokott gondolkozni. Van, hogy veszít. Hozzá köthető kb. az egyetlen értelmes románc szál, ugyan Erzával, de az legalább tényleg bájos, nem ilyen erőltetett mint a Juvia-Gray dolog.

Mellesleg megismerte a rossz oldalt, és így igazi rálátása van a dolgokra. A FT tagok ezzel szemben mindig jók, akikkel ugyan történt rossz az életben ,de feldolgozták, és mindig csak ökörködnek, néha sírnak, amúgy meg semmi csavar nincs bennük.

Az imént említettek Ultear-re is nagyrészt igazak.

szerk.: Mellesleg Minervából is lehetett volna fasza kis női antagonistát csinálni, aki tényleg veszélyes, de ugyanakkor nőies és szexi. De sajnos már ahogy előttem is írták, "ki lett herélve". Pedig jóféle "sötétből", anoníman irányító gonosztevő lehetett volna.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 16, 17:06:35 írta olcha94 » Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8823 Dátum: 14 jún 16, 17:33:52 »

Most már nálam betelt a pohár!
Komolyan mondom annyi bajotok van ezzel a mangával és az írója logikájával,mintha ti jobbat tudnátok csinálni. -.-
Minek kéne hogy mindennek legyen logikája??Annak sincs hogy még mindig olvassátok,miközben ennyire keresitek benne a hibákat.Ha nem tetszik tojjátok már le!
Ha ennyi problémátok van ezzel a történettel,szívesen elolvasnék egy olyan mangát amit TI csináltatok,és jobb mint a FT  Nyelvesít De azt kétlem...és mi ez hogy "nakama-power up"?Miért lenne hülyeség?!E köré van építve az egész manga!Szokjátok meg!!
Vajon hogy szerezhette meg az a hülye démon a 2.mester lelkét??....Volt rá hét éve!És senkit nem érdekelne hogy "vajon hogy szerezte meg tőle a lelkét?o.o" !!

Oké,leírjátok a véleményetek azzal nincs is semmi baj,de ne szapuljátok már több 100 kommenten keresztül.
De mondom,csináljatok olyan "húú de jó" mangát,de ha nem tudtok akkor fogjátok be!

ui.:mindenkitől bocs a kirohanásomért
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8824 Dátum: 14 jún 16, 17:46:46 »

Én sem értem mik ezek a kritikák.  Nem viccböl lett tavaly a népszerűbb manga a FT. Amúgy ez is csak mese , nem törtélnemi mü vagy Tronok Harca (ezt nem tudtam kihagyni  Ördögi )
Nekem tetszik manga most is , föleg a nagyon szép rajzolásért és azért is hogy mindig visszatérnek a réggebi karakterek .
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8825 Dátum: 14 jún 18, 22:13:51 »

@Lemoon

"Minek kell, hogy mindennek legyen logikája?"---> Nem kell, hogy legyen mindennek logikája, elvégre ebben a mangában a mágián kéne, hogy legyen a hangsúly, ami ugye el is van magyarázva, hogy egy természetfeletti erő. Az ilyen elvont dolgoknál nem zavar, ha nem mennek bele túlságosan, elvégre ez benne a fantázia rész. Tetszett is, egészen addig, amíg Zero meg nem lőtte Gerardot, vagy az is egy érdekesség, hogy ide is behozták az ilyen tudományos hülyeségeket (ethernano) mint anno a Star Wars "A baljós árnyak" c. részében a midigloriánokat vagy mi az istent. Ezzel teljesen el lett rontva a mágia, vagy a magasabb erőben való hit.

Másrészt: a történetbe bizony kell logika. Ha a varázslásban nincs, az nem baj ha a  harcokban sincs, az már baj, aztán amikor a történetben sincsen semmi logikus, csak a mangaka találja ki egyik részről a másikra a karakter háttértörténetét és "csodálatos megjavulását", az már több az egyszerű pofátlanságnál. Lehet jönni, hogy "izé, ő a mangaka, megteheti, mert a saját mangája", de szerintem ez egyszerűen csak az olvasók telibekaksizása. Szomorú Vagy pedig ellentétes esetben az igények kielégítése. Ez emberfüggő (előbbi ti, utóbbi én).

"Mintha mi jobbat tudnánk csinálni? Csináljunk mi mangát?"---> Figyelj, ez is ugyan olyan alapok nélküli visszavágás, mint a "ha nem tetszik, akkor ne olvasd"--->megjegyzem, ezt be fogom tartani.

Mellesleg, attól még, hogy valaki technika/képzettség/pénz hiányában nem tud csinálni "jobbat", ahogy te mondod, még lehet kritizálni. A filmkritikusok sem csinálnak filmeket, és az étteremkritikusok se voltak soha pincérek vagy szakácsok. Egyszerűen azért kritizálnak, mert észreveszik a hibákat, amit azért tesznek szóvá, hogy növeljék a színvonalat, vagy az emberek igényességét.

"Vajon hogy szerezhette meg az a hülye démon a 2.mester lelkét??....Volt rá hét éve!" ---> Kérdezz meg bárkit, ez "hasra ütök" megoldás volt a mangakától.

"Oké,leírjátok a véleményetek azzal nincs is semmi baj,de ne szapuljátok már több 100 kommenten keresztül.---> Amíg van vélemény, addig van ellenvélemény is. Egyébként meg ez egy fórum, ami arra való, hogy megvitassuk a látottakat, és véleményeket fogalmazzunk meg, majd pedig erre kontrázzunk.

De mondom,csináljatok olyan "húú de jó" mangát,de ha nem tudtok akkor fogjátok be!---> Erról már fentebb leírtam a véleményemet.

@ULTRA

"Nem viccböl lett tavaly a népszerűbb manga a FT. " ---> Attól még, hogy valami népszerű, nem lesz jó. (lásd.: Pitbull, Való Világ, Barátok Közt--> szélsőséges példák ugyan, de megjárják)

"Amúgy ez is csak mese , nem törtélnemi mü vagy Tronok Harca (ezt nem tudtam kihagyni  Ördögi )" ---> Na jó. Nem értem ezeket a Trónok Harca kirohanásokat. Egy szóval sem említette a sorozatot senki példaként, mert az egy teljesen más kategória.

DE LEGYEN! Engedek a kísértésnek. Igazatok van. A Trónok Harca sokkal izgalmasabb, mint a FT, még ha az egy HBO-s amerikai fantasy sorozat is, a FT meg egy japán shounen. A Trónok Harcában legalább felvállalják a változást, és mindig van miért izgulni, ellentétben a FT-el.

Na, most örülhetnek, akik a Trónok Harcával jöttek az előző kommentekben.

DE! Tudok mást is mondani. Ott a Code Geass. Eredeti japán ROBOTOS(!) shounen. Igaz, hogy a rajzolása elég gyermeteg, de abban is olyan fordulatok vannak, hogy az ember csak kapkodja a fejét.
Esetleg még a Naruto is korrekt a fillereket és egy két húzást leszámítva (nem akarok spoilerezni).


Egyébként én nem mondtam soha, hogy utálni kell a FT-t vagy ilyesmi. Lehet szeretni, csak nem akarom, hogy mindenki elvakult legyen, és ne tudjátok észrevenni az igénytelenséget. Kell, hogy legyen elvárás, különben a készítő is rá fog jönni, hogy: "Hohó, ezek eszik mint a cukrot, akármit is csinálok." És ha ez bekövetkezik, már meg sem próbál eredeti lenni. Nagyon jó példa erre a HIMYM. Elején vicces és érdekes volt, aztán teljesen elprostituálódott. Azt adták, amit az emberek akartak látni, és semmi kreatív nem került végül az asztalra.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 18, 22:28:02 írta olcha94 » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #8826 Dátum: 14 jún 19, 10:56:37 »

Húha gyerekek ... Ez kezd átmenni személyeskedésbe szerintem.  ikszdé

Érdekes módon nekem sem jött be először az előző fejezet, de mégis túl tudtam magam tenni rajta és most megint várom a következőt. Lesz még itt elég érdekes történetszál, amiből engem a Lumen H. érdekel a legjobban.

Sőt én is elmondom, hogy feltűnhetne már Gildartz és most szeretnék eloszlatni pár tévképzetet. Én is mint sokan nem azért várjuk Gildatz-ot mert ő lesz a nagy megmentő, aki fél kézzel bezúzza a Tartarost. A Mágia Játékok ideje alatt Makarov megmondta, hogy Jurával egy szinten vannak kb. (Ami bőven nem gyenge lássuk be.) Nos én azért várom a feltűnését, mert a karaktere mega stílusos és humoros is a véleményem szerint. Egyszerűen csak egy szerethető és király karakter. Ezért várjuk annyian, hogy feltűnjön a semmiből. Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8827 Dátum: 14 jún 19, 12:08:04 »

Makarov azt Jura támadásánál mondta. Luxus legyőzte Jurát. Vagy Luxus lett rohadt erős, és akkor mára ő a legerősebb a céhben, vagy Makarov túlzott. Szerintem egyértelműen Gildartz a legerősebb a céhben.
A mangáról pedig az a véleményem, hogy számomra egy kicsit megfáradtak a karakterek. Kéne valami váratlan, valami vérfrissítés, vagy törés, ami áltál új szintre kerülhetnének erő ügyileg, de ami sokkal fontosabb, megújulhatnának jellemileg. Főleg Makarovnál érzem azt, hogy semmilyen szerepe nem lesz. Amit most csinál, azt Gildartz is megtudná tenni, mint mester. Pedig mennyire nagy arc volt a manga elején. De Acnológiánál neki ott kellett vona maradni. Ott egy hatalmas lehetőséget hagyott veszni Mashima. Szépen megoldotta, mert az üzenete átjött, de ha belegondolunk ugyanaz volt, mint mindig: a szeretet megmentette őket. Ami jogos, de ha ott Makarov pl. meghal, akkor ez hosszútávon pozitív hatással lett vokna mindenkire. Gildartzra, Luxusra nagyon, Natsura, az egész céhre, de legfőképpen Makarovra, aki mára csak önmaga paródiája. Bár ki tudja, talán most alakít valamit.
Sajnos mindig az az érzésem van, hogy nem rossz, nem rossz, tele van a manga epic jelenetekkel, gyönyörű rajzokkal, de valami hiányzik. Pedig ez a szál, továbbra is tartom zseniális. Szerintem előtte lett valami elrontva. Á, nem is lett elrontva, egyszerűen 350 rész után megfáradt a sztori, hiszen ugyanazon téma körül forgunk. Kéne valami olyan, mint ami az OP-ben a háború volt. Megszakított valamit, egy adott körforgást, és ezáltal rengeteg pluszt adott a történetnek.
Szerintem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8828 Dátum: 14 jún 19, 14:40:57 »

@hagabi

Húha gyerekek ... Ez kezd átmenni személyeskedésbe szerintem.  ikszdé --> Nem, direkt figyeltem én is, meg a többiek is. Még senki sem sértegette a másikat. Mosolyog És ez így van jól.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8829 Dátum: 14 jún 19, 14:42:49 »

Húha gyerekek ... Ez kezd átmenni személyeskedésbe szerintem.  ikszdé

Eléggé úgy tűnik  smirksweat smirksweat

 olcha94:
Nem arról van szó,hogy próbálom tisztázni magam,hanem csak tényleg már majdnem ugyanazon a véleményen vagyok mint ti.Szóval bocsánat. bow (igazából elég gyenge érveléseim voltak-.-')

De mit tudunk még vesézni ezen a mangán? ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8830 Dátum: 14 jún 19, 20:45:31 »

@Lemoon

Nem arról van szó,hogy próbálom tisztázni magam,hanem csak tényleg már majdnem ugyanazon a véleményen vagyok mint ti.Szóval bocsánat.  ---> Mi? Ezt te hol olvastad?

Ha meg sehol, csak a szövegekből ez jött le, akkor nem. Nem mondtam semmi hasonlót.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 19, 20:46:48 írta olcha94 » Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #8831 Dátum: 14 jún 20, 08:08:21 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/389           

Íme az új fejezet.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8832 Dátum: 14 jún 20, 10:52:18 »

Ja,én nem idéztem tőled,csak neked üzentem  Ohh My God smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 20, 10:54:00 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8833 Dátum: 14 jún 20, 13:12:27 »

Megfordult a fejemben, hogy Sting és Rogue az eddigi szánalmas teljesítményük után hirtelen előránt a hátsójukból valamit Mard Geer ellen, de hála a jó égnek Mashima nem borította fel az erőviszonyokat. A Natsu-s és a barátos megjegyzés természetesen nélkülözhetetlen volt. Nevet

Szaporodnak az "arc"-ok. Ilyen ütemben nemsokára messze 8000 fölött lesznek. ikszdé

Keith képességének hála az exelnök halott és virul. ^^""

Talán, de csak talán végre Gray és Silver története jön. Kúl
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8834 Dátum: 14 jún 20, 13:47:57 »

Hát én is nagyon remélem, hogy Sting és Rouge nem fogja lenyomni Mard Geer-t, azok után, hogy helyt állt a Spirit King-el szemben. Neeem Hála az égnek, hogy Gray történetét megtudjuk, attól féltem, hogy még sokáig halogatni fogják. A nekromanciás részért meg külön gratulációm Mashimának már vártam, hogy mikor lesz egy ilyen. Ha már démonok vannak akkor nekromanták is legyenek  ikszdé
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 587 588 [589] 590 591 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!