24 máj 17, 10:02:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 583 584 [585] 586 587 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778195 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8760 Dátum: 14 jún 06, 12:45:38 »

Ja, mintha a spirit king olyan erős lett volna. Inkább megfutamodott Mard Geer elől.
Wtf? Csak addig volt ott mig volt varázs ereje lucynak. Azért és használta azt támadást gyorsan mert már nem volt semmi magikus ereje lucynak.
Aki egyedül szétszed egy repülő szörny démon várat az igen is erős, talán most legerősebb amit eddig láttunk.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8761 Dátum: 14 jún 06, 13:11:14 »

mit várunk Gildartztól? Khm Natsuék szétszopatták a démonokat Gildarts meg fényévekkel erősebb náluk.
Silver persze kivétel, ő a leg coolabb és legerősebb démon  Kúl

Nemtudom miért, általában a fejezet címeket csak az olvasás után nézem meg, de ezúttal előtte tettem és vártam a csattanót, meg is kaptam, csak nem azt amelyikre vártam Nevet

A fejezet nem volt rossz a 3v3 tetszett.

a 2000 vagy 20 kérdésben szerintem a 20 a helytálló. ha 2000-t nem is rajzolt volna le Mashima attól még kisebbnek rajzolta volna az "arc"-okat és minimum 50-t berajzolt volna.

Makarov mutatásánál míg a Lumen Histoire-ra számítottam.

Valahogy Happy elgombásodása jobban tetszett mint a végén Wendy elképedése ikszdé

Remélem a következő fejezetnek ehhez hasonlóan semmi köze nem lesz a címhez mert ha Erza harcolni fog nálam az automatikus fekete pont Mashimának.

Bastian felsorolta az összes lehetséges kimenetelt.

Még mindig a piros pontokat húzgálom az FT-nek az utóbbi időben, bár a jövőhéttől félek.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8762 Dátum: 14 jún 06, 14:19:17 »

Honnan lehet tudni, hogy a fejezetnek semmi köze nem lesz a címhez? Onnan, hogy még az utolsó előtti lapon is Wendyt mutogatják. Tippeljetek a következő fejezetnek kikhez nem lesz köze. Esetleg Erzához és Minervához?

Azt gondoltam, hogy az előző esetekből már egyértelmű volt, hogy a Tartaros történetszál elnevezésű fejezetek címei nem az aktuális fejezetre utalnak, hanem a szakasz címére, egy későbbi eseményre.

364. fejezet: Tartaros történetszál 1. szakasz - Bűn és bűnös
371. fejezet: Tartaros történetszál 2. szakasz - Az égi sárkány éneke
379. fejezet: Tartaros történetszál 3. szakasz - A hádész királya
387. fejezet: Tartaros történetszál 4. szakasz - Apa és fia

A 20 "arc" tűnik valóban a jónak. A 2000-t nagyon sokallom.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8763 Dátum: 14 jún 06, 15:09:25 »

Jó rész volt. Nem vetett szét az izgalom, de kellett ez, meg kellett mutatni a többieket is. A 3v3 még érdekes lesz, nagyon jó, hogy kivették onnan Silvert, meg Grayt, így talán elkerülhető a komolyabb logikai baki. Nem tudom, én még számítok valami csavarra Silverrel kapcsolatban.
A 20 arc nekem nagyon nem igazán jön be, persze amikor megláttam, kb. olyan arcot vágtam, mint Wendy, de ezt eléggé lerágott csontnak érzem.
Szóval nem volt rossz, persze az előzőekhez képest sehol sincs, de kellett egy átvezető rész.
Erza meg nagyon nem érdekel. Pedig mennyire szerettem... Vele kapcsolatban mindig azt érzem, hogy kéne neki valaki, aki úgy igazán, jól elveri. De úgy nagyon, hogy másoknak kelljen megmenteni (pl. Mira, Luxus, stb.). Mert Natsu azért vesztett már csatát. Még ha nem is sokat, és nem is véglegesen.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 06, 15:11:33 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #8764 Dátum: 14 jún 06, 16:37:40 »

Háát.. nincs benne a top 10-ben :/ Apa és fia eltűnését nem tudtam hova tenni O.o Hirtelen jött, de egy kis ülepedés után nekem olyan elvetemült gondolat is megfogalmazódott a fejemben, hogy igazából nem akar ártani a FT-nek, hanem mint egy jó apuka, segít a pici fiának és barátainak.. esély persze nulla, de lehet ez azért egy kis meglepődést vonna maga után Mosolyog

20 arc? Makarov papi jön, és jól leteremti őket egy-egy óriáspofonnal a lázadás miatt.. Hát na, azért álljon már meg a menet Nevet De viccet félretéve szerintem is a FT Lumen Histoire most kerül bemutatásra, premier!! Szerintem ez tökéletes alkalom lenne a használatára, és a Tartarossal szemben inkább a 20 (inkább mint 2000) pofátlan ARC elpusztítására kell nekik.. Szerintem a Tartarost a második eredet és a végeláthatatlan power upokkal és az érzelmek erejének segítségével csak-csak le lehet győzni Mosolyog

Erza VS. Minerva? Utolsó oldalon látható "csúnyán nézek rád" kép erejéig biztos, nagyon-nagyon jószívűen a fejezet felétől a végéig, de egy hosszúúú pletyka-csere után kezdődik meg a tudjukkifognyerni harc, 2 hét múlva..
Szóval engem annyira nem fogott meg, remélem ennek a varázsát egy másik fejezetben kívánja vissza adni nekünk Mashima-sensei Mosolyog
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #8765 Dátum: 14 jún 06, 17:23:27 »

Erza vs Minerva? Levágott csont,biztos hogy nem izgat,Silver-Grayt a népnek,vagy Lumen H-t,sőt a Natsu félek tömegbunyó is érdekesebb. Nevet
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #8766 Dátum: 14 jún 06, 23:10:38 »

Erzának és Minervának ez még csak a negyedik összecsapása. Meghaladja az FT normát, de még nem elég, hogy mémé váljon.

Fognak ők még harcolni... Minden évad, és arc elején és végén, küldetések közben ás között, ovákban, opoeningekben endingekben, a metron és a repülőn, amíg világ a világ.
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8767 Dátum: 14 jún 07, 08:18:26 »

De az biztos,hogy a Nakagami-t nem fogja használni...már csak azért sem,mert nagyon sok mágiájába kerül,és ugye annak a páncélnak a kardjának az a képessége,hogy átírja a mágia szabályait és így legyőzhetetlen.Csak hogy Minerva most már "átkot" használ,nem mágiát.

De ezen is túl kell esni...minden animében vagy mangában vannak olyan harcok amik senkit nem érdekelnek.De valahogy le kell győzni,és értelmet is adni az egész történet résznek.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8768 Dátum: 14 jún 07, 08:31:18 »

Negyedik? Nem csak a harmadik? Először a Mágia Játékok alatt, majd a Napfaluban. És ezt most a harmadik harcuk.
Pont ezért érdekes mert az FT történelmében még nem volt olyan, hogy valakik 3-szor csaptak volna össze egymással.

Szerintem meg pont azért lesz Nakagami páncél mert Minerva már tudja az ellenszerét. Még nem jelenthetjük ki, hogy Minerva már csak átkot használ. Ha pedig mégis, akkor erősebbnek kell lennie mint a mágiája különben semmi értelme nem lenne a démonosításnak.

Kíváncsi vagyok, hogy a Lumen Histoire mit fog tenni az ARC ok ellen. Makarov még az előtt beveti, hogy aktiválódnának, vagy csak utána. Remélem előtte mert nem szeretném, ha valami világméretű mágia visszaállító dolog lenne.

Aki azt hitte, hogy még az anime ellején, mikor gombák nőttek a szereplők fejére filler volt, most nagyot tévedett! ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8769 Dátum: 14 jún 07, 08:35:09 »

Aki azt hitte, hogy még az anime ellején, mikor gombák nőttek a szereplők fejére filler volt, most nagyot tévedett! ikszdé

Miért?? Ohh My God Nem értem...  smirksweat

Moderátor: S még néhány szó elveszett eme  hozzászólásból.  Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 07, 15:19:52 írta Shiro » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8770 Dátum: 14 jún 07, 08:39:38 »

Arra gondolt, hogy Happy fején gomba alakú Franmalth Mosolyog.
http://readms.com/r/fairy_tail/387/2403/14
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8771 Dátum: 14 jún 07, 08:52:25 »

Még mindig nem értem... smirksweat
Miért nem volt filler??
(ha benne van a szövegben,én nem értek nagyon angolul)
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8772 Dátum: 14 jún 07, 09:32:46 »

Poén... az filler volt, de most találtunk egy olyan dolgot, ami nagyon hasonlít rá.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #8773 Dátum: 14 jún 07, 14:05:44 »

Akkor most végül 2000 ARC van?? O.o
20: http://www.mangareader.net/fairy-tail/387/21
2000: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/387/20
Oké, hogy 2 darab 0 a különbség, de azért na NevetNevet
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8774 Dátum: 14 jún 07, 14:51:08 »

Akkor most végül 2000 ARC van?? O.o
20: http://www.mangareader.net/fairy-tail/387/21
2000: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/387/20
Oké, hogy 2 darab 0 a különbség, de azért na NevetNevet

Ami azt illeti 1980 db a különbség. Nevet

Amúgy tuti hogy 2000 elvégre az egész kontinensről akarják eltörölni a mágiát. Ahhoz meg kevés lenne a 20 szerintem. Ha nagy hatást akarnak akkor kell az a 2000 db.

Erzának és Minervának ez még csak a negyedik összecsapása. Meghaladja az FT normát, de még nem elég, hogy mémé váljon.

Ami azt illeti csak a 3. harcuk tudtommal. Egyébként anno Goku meg Vegita is mennyit harcolt egymással. Aztán mégis mekkora pajtik lettek. Nevet Mondjuk ott jobban is állt Vegitának a jobb fiú szerep. Nevet Itt Minerva ne legyen jó mert tökön szúrom magam az tuti.

Ja, mintha a spirit king olyan erős lett volna. Inkább megfutamodott Mard Geer elől. Gildartzot is mindig úgy emlegetitek, mintha valami isten lenne, nem tudom, mit várnak tőle az emberek.

Komolyan ennyi sem esett le hogy Spirit King Lucy erejéből lett megidézve???  Hmm? Gildartzot meg nem írnám le mert egyedül harcolt Acnologia ellen és túlélte. Már bocs. kacsint
Naplózva

Oldalak: 1 ... 583 584 [585] 586 587 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!