24 máj 17, 11:22:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 580 581 [582] 583 584 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778231 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8715 Dátum: 14 máj 31, 19:26:22 »

Nem mellékesen, hogyha a világ leggonoszabb céhe, a Tartaros megsemmisül (esetleg), akkor utána még mi lehet a FT történetében? :/ Azt gondolom, hogy Igneel és a sárkányok hollétének kérdése még sok száz fejezeten keresztül fent fog állni, de akkor van rá esély, hogy egy, a Tartarosnál is erősebb céh még van a háttérben? Tudom hogy erre csak Mashima-sensei tudna válaszolni, de erről ki mit gondol??

ha a tartarosnak vége akkor lehet (és én nem bánnám így lenne )hogy lesz egy kis rövid rész ami olyan lesz mint az elején hogy küldetéseket vállalnak és ott el lesznek pár fejezetig aztán bejön zeref na az egy ideig eltartana de végül is bedarálná öt az FT és miután kiütötték zerefet a sárkányok előkerülnek hogy segítséget kérjenek a kis "tanítványaiktól" hogy együtt légyőzék acnologiátés azután vége lesz az ft-nek. vagyis szerintem így lenne rendben   Mosolyog

És az hogy Gray és Silver egy szinten van.. ugyan már Mosolyog Silver nem véletlen lett túl értékelve hiszen egyedül egy egész várost óriásokkal együtt és egy tűzsárkánnyal fagyasztott le hát azért megnézném gray hol lenne képes ezt megismételni utána, mert ha jól emlékszek gray eddigi legnagyobb fagyasztása abból ált hogy egy kis tenger részt fagyasztott le amit natsu lazán feldarabolt Mosolyog
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8716 Dátum: 14 máj 31, 20:14:12 »

Nem is tudom...már sok shounen animében láttam olyat,hogy az ellenfél nagyon nagy és ijesztő dolgokat tett,de a főhős akkor is legyőzte.Igaz itt nem Gray a főhős de a lényeget elmondtam.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8717 Dátum: 14 máj 31, 20:53:02 »

Az, hogy egy manga Shonen nem kibúvó az irrealitás alól.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8718 Dátum: 14 máj 31, 20:59:23 »

Igaz
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8719 Dátum: 14 máj 31, 22:31:44 »

Az utóbbi fejezetekben nagyon tetszett egy-két húzás.

Lucy feláldozza Aquarius kulcsát, amiből lett egy kis dráma. Ennek köszönhetően végre láthattuk, hogy mit is tud Bajusz Jani. Üröm az örömben, hogy Marde Geer-t szerintem túl hamar elintézték (remélem nem fog ilyen hamar véget érni), valamint a tudat is mindenkiben ott van, ahogy olvastam, hogy Aquarius úgy is vissza fog térni, tehát érte se kell aggódni.  smirksweat

Végre nem Natsu érkezett elsőnek Lucy-hez. Torafusát jól hárította Gazielle, bár remélem, hogy ő is villant valamit, mert az állatias jellege miatt elég sokra tartom már csak így látatlanban is (mondjuk ilyen téren ért már csalódás ->Ezel)

A fejezetben egy remek rész volt az, amikor Gray és Silver jege egymásnak csattant, bár kétlem, hogy Gray felismerte volna Silvert, mert az utolsó oldalon eléggé semmilyen arcot vág:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/386/20
Szerintem ha felismerte volna, tuti, hogy ijedtebb lenne a képe. Mosolyog

Még annyit, hogy szerintem egy kicsit furcsán jött ki ez az egész. Úgy értem, hogy fel voltak hype-olva az ellenfelek, a "Kukimon" mind a 9 tagja, mert hogy ők egy teljesen más szint meg ilyesmi. De igazság szerint semmi maradandót nem alkottak eddig. Akik eddig elhulltak, még csak nem is nagy nehezen haltak meg. Szinte péppé lettek verve. Lehet jönni azzal, hogy Tempesta egyedül elverte Laxusékat, de ez nem igaz. Egyszerűen méreggé vált, ami mindenkire veszélyes. Ez valóban rendkívül veszélyes képesség, de attól, hogy megmérgezel valakit, még nem leszel nála erősebb. Mosolyog

Szóval ezek után remélem, hogy Torafusa megcsócsál valakit, vagy Silver-Gray kapcsolata/története hoz valami izgalmat. Esetleg Ki-Su is lehetne olyan csöndes-gyilkos típus: keveset beszél, de valószínűleg ő a legnagyobb pszichopata az egész Kyuukimonban. Mosolyog Tempesta meg amióta ilyen dzsigolós lett, nem hoz lázba. Az oroszlán-szerű alakja sokkal jobban tetszett.
Naplózva
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8720 Dátum: 14 jún 01, 09:01:23 »

szerintem Torafusat nem kel annyira erősnek nézni igaz eddig túl sokat nem mutatott annyit hogy úszott Aquarias vizében de aztán Jack egy kicsit rászólt és inkább tovább is ált
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/384/11
de nem biztos azért mert gyengébb lehet csak kerülni akarta a konfliktust de nem tudom nekem eböl ez jött le hogy tart tőle.  Gondolkozik
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8721 Dátum: 14 jún 01, 09:20:13 »

nnna. Ez a 4 vs 4 nem lesz semmi, és azoknak lett igazuk, akik szerint Silver az Grey apja (legalábbis a következő cím ezt sugallja) . gondolom azért van a haragszomrád, mert Ur meghalt, részben Grey miatt.
mást nem nagyon tudok elképzelni.
(Mondjuk magára hagyta... )

És igen: én is kíváncsi fáncsi vagyok: Mi lesz Tartaros után?
Raven Tail?
Mondjuk Zeref még él. Mosolyog
 Gondolkozik
 Hümm-hümm
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8722 Dátum: 14 jún 01, 10:26:47 »

És miért is kellett volna Silvernek ismernie Ur-t?

A Raven Tail szerintem felbomlott, nem hiszem, hogy sok vizet zavarnának már. Főleg úgy, hogy Laxus egyedül leverte őket.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #8723 Dátum: 14 jún 01, 11:02:04 »

Átformálta, nem megolvasztotta, de amennyire a képeken látszik ez sem ment valami könnyen, bár nem derült ki, hogy olvad a jég, vagy ezt is csak átvezette magán.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/351/17
Szerepel az olvasztás szó:)

szerintem Torafusat nem kel annyira erősnek nézni igaz eddig túl sokat nem mutatott annyit hogy úszott Aquarias vizében de aztán Jack egy kicsit rászólt és inkább tovább is ált
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/384/11
de nem biztos azért mert gyengébb lehet csak kerülni akarta a konfliktust de nem tudom nekem eböl ez jött le hogy tart tőle.  Gondolkozik

Szerintem csak nem akarta levágni a fejét..Nevet

Idézet
Még annyit, hogy szerintem egy kicsit furcsán jött ki ez az egész. Úgy értem, hogy fel voltak hype-olva az ellenfelek, a "Kukimon" mind a 9 tagja, mert hogy ők egy teljesen más szint meg ilyesmi. De igazság szerint semmi maradandót nem alkottak eddig. Akik eddig elhulltak, még csak nem is nagy nehezen haltak meg. Szinte péppé lettek verve. Lehet jönni azzal, hogy Tempesta egyedül elverte Laxusékat, de ez nem igaz. Egyszerűen méreggé vált, ami mindenkire veszélyes. Ez valóban rendkívül veszélyes képesség, de attól, hogy megmérgezel valakit, még nem leszel nála erősebb. Mosolyog

Ha jól emlékszek azért változott át azokká a részecskékké mert már nem bírt vele:)
Naplózva
Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #8724 Dátum: 14 jún 01, 11:04:34 »

A Raven Tailnek szerintem is vége, mert ugye Flare is visszament a nap faluba és már nem is a RT jele van a mellkasára nyomva Mosolyog http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/347/5 Így belegondolva, oké, hogy E.N.D. a legerősebb könyve-démona Zerefnek, de akkor lehet, hogy ha nem is olyan erős, de hasonlóan veszélyes démonok még lehetnek, amit esetleg egy szintén nem olyan erős céh, mint a Tartaros akar megszerezni Mosolyog Valaki mondta, hogy Laila halálnak sem derült ki az oka.. Azt tudom, hogy konkrétan nem mondják ki, de nem nagyon beteg volt és azért halt meg?
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8725 Dátum: 14 jún 01, 11:13:24 »

De valami olyasmi volt. A GH-s részeknél még mutatták is, hogy Caprikon kulcsát elajándékozta annak a hapinak (nem emlékszem a nevére). Valószínűleg beteg volt és azért halt meg, csak a halálának éve vág össze a sárkányok eltűnésével és ezért érdekes.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #8726 Dátum: 14 jún 01, 18:12:00 »

nnna. Ez a 4 vs 4 nem lesz semmi, és azoknak lett igazuk, akik szerint Silver az Grey apja (legalábbis a következő cím ezt sugallja) . gondolom azért van a haragszomrád, mert Ur meghalt, részben Grey miatt.
mást nem nagyon tudok elképzelni.


Már nem azért de mégis mi köze annak hogy esetleg Silver Gray apja, ahhoz hogy Ur meghalt gray miatt ?? tudtommal gray-t csak befogadta semmi köze hozzá ilyen téren nem az anyja tehát silver azt se tudja valszeg hogy ki a bánat volt ő.Miért haragudna ezért gray re, két külön család, még ha el is hagyta kiskorában az ő anyja más nő. Javítsatok ki ha tévedek.
Naplózva
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #8727 Dátum: 14 jún 01, 19:00:39 »

A Raven Tailnek szerintem is vége, mert ugye Flare is visszament a nap faluba és már nem is a RT jele van a mellkasára nyomva Mosolyog http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/347/5 Így belegondolva, oké, hogy E.N.D. a legerősebb könyve-démona Zerefnek, de akkor lehet, hogy ha nem is olyan erős, de hasonlóan veszélyes démonok még lehetnek, amit esetleg egy szintén nem olyan erős céh, mint a Tartaros akar megszerezni Mosolyog Valaki mondta, hogy Laila halálnak sem derült ki az oka.. Azt tudom, hogy konkrétan nem mondják ki, de nem nagyon beteg volt és azért halt meg?

Ha jól emlékszek párszor mondták, hogy a meggyengült egészsége miatt vonult vissza.

nnna. Ez a 4 vs 4 nem lesz semmi, és azoknak lett igazuk, akik szerint Silver az Grey apja (legalábbis a következő cím ezt sugallja) . gondolom azért van a haragszomrád, mert Ur meghalt, részben Grey miatt.
mást nem nagyon tudok elképzelni.


Már nem azért de mégis mi köze annak hogy esetleg Silver Gray apja, ahhoz hogy Ur meghalt gray miatt ?? tudtommal gray-t csak befogadta semmi köze hozzá ilyen téren nem az anyja tehát silver azt se tudja valszeg hogy ki a bánat volt ő.Miért haragudna ezért gray re, két külön család, még ha el is hagyta kiskorában az ő anyja más nő. Javítsatok ki ha tévedek.

Italy4ever: Annyi biztos, hogy Silver egy halott személy miatt haragszik Grayre. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/353/19
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 01, 19:02:42 írta Italy4ever » Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #8728 Dátum: 14 jún 01, 20:36:33 »

99,999% hogy hogy grey és silver rokonok, de mashima csak nem spoilererezik ekkorát a fejezet végén :S
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8729 Dátum: 14 jún 01, 20:54:43 »

Én el tudnám képzelni a spoiler tengeres openingek után  smirksweat Pojén
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oldalak: 1 ... 580 581 [582] 583 584 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!