24 máj 17, 10:41:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 579 580 [581] 582 583 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778208 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
maris-cha
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #8700 Dátum: 14 máj 31, 10:06:21 »

Na ez aztán élménydús fejezet volt! Úgy elrepült az a 20 oldal mint ha csak 10 lenne Nevet
Felvonultak a jó és a rosszak és... a folytatásra várhatunk jövő hétig.  smirksweat Hosszú hét lesz az már biztos.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8701 Dátum: 14 máj 31, 13:06:59 »

TUDTAM!!!Én tudtam,hogy Gray a fia! Nevet ikszdé(már ha a cím tényleg róluk szól smirksweat )
Végre  láthatom majd Juviát is harcolni *o* Remélem normális harc lesz mint anno Meredy-vel  Nevet
Ez a fejezet is nagyon jó volt!!  Pojén
Örültem neki,hogy nem Natsu volt az első aki megjelent.
Minerva már tényleg egy megszállott  smirksweat smirksweat
Az nagyon tetszett,hogy pont az a karakter aki a legkevésbé érdekelt az kővé dermedt >.<# ikszdé

Csak azt nem értem,hogy miért kell mindenképpen megjelennie Gildarts-nak??(nem utálom egyáltalán)Nem valami istenség ő,hogy nélküle nem is tud létezni a Fairy Tail...eddig is jól megvoltak nélküle.Oké azt elismerem,hogy ezek az ellenfelek jóval erősebbek,de ha Lucy(akit eddig gyenge karakternek mutattak) le tudta győzni Jackal-t akkor miért ne bírnák ki?De az is jelenthet valamit hogy a 2.céhmester mondta hogy használják a Lumen Histoire-t.
Mit tartogat még Mashi-sensei?? Technikai KO Mert szerintem jelenleg nincs szükség a Lumen-re,de tuti hogy valamit csinálni fog,hogy AKKOR IS használják  ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8702 Dátum: 14 máj 31, 13:32:59 »

Gildartz szerintem nem fog megjelenni. Elég zavaros nekem, hogy Silver valójában mennyire is hű a démonokhoz. Natsut egy mozdulattal lefagyasztotta. Ha akarná most is megtehetné, talán Gray tudná elkerülni, ha átirányítja a mágiát, mint az óriás faluban. Szerintem valahogy átáll majd hozzájuk.

A lumen histoire-t biztos hogy fogják majd használni, különben be se hozták volna a történetbe Mosolyog. Olyan, mint a színdarabokban a pisztoly az asztalon, azoknak is mindig el kell sülniük.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8703 Dátum: 14 máj 31, 13:57:21 »

Gyerekek, ha Silvert nem egy minimum Gildartz szintű ember győzi le, akkor abbahagyom a manga olvasását.

Nem sok igazán kedvenc karakterem volt eddig az FT-ből, de szörnyű, hogy mi lett szerencsétlen Zancrowal is annak idején. Még arra is lusták voltak, hogy egy rendes halált kapjon....

Szóval nagyon remélem, hogy Silver vagy átáll, vagy egyszerűen elmegy, de hogy nem győzik le az az alapvető minimum kell hogy legyen.

Szerintem jobb ha most kukázod a mangát mert olyan biztos hogy Silvert egy ember fogja lenyomni még pedig az állítólagos fia Gray mint a franc. Nevet Max Juvia besegít neki. vagy lesz egy családias beszélgetés és harc helyett inkább lelép. nem vágom én se miért várja mindenki Gildartz-ot. Silver koránt sem akkora nagy szám azért. Oké egy mozdulattal lefagyasztotta Natsut. So what? Nevet Gray meg kiolvasztotta azt a falut akit ő lefagyasztott ergo Gray kb azonos szinten áll Silverrel. Ez olyan hogy pl Natsu sem volt felkészülve Silver támadására ezért tudta Natsut lenyomni Silver. Nem azért mert sokkal erősebb. Hihetetlen hogy ezt mindig elfelejti a legtöbb olvasó és fel sem fogja hogy működnek az erőkülönbségek meg egyáltalán az erők használata. Nevet

Zancrow pedig egy csíra volt. Bocs a hülye fogalmazásért de már Zeref előtt Natsu lenyomta. Zeref pedig megadta a kegyelemdöfést neki. Az hogy Istenölő volt nem nagy dolog. Sherry is az mégis döntetlent játszott Wendy-vel. ^^' Zancrow pedig az egyik legpocsékabb karakter a FT manga történelmében. Ettől függetlenül teljesen normális halált kapott.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8704 Dátum: 14 máj 31, 14:11:12 »

Egy embert nem nehéz lefagyasztani. De ha egy lángoló tűzsárkányt fagyaszt le? Egy sima sárkánnyal nem bírtak olyan mágusok, mint Makarov vagy Jura. Szóval Silver igenis kemény ellenfél.

Kérlek, add, hogy Gray félig démon legyen!  Nevet Az milyen menő lenne már?!
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8705 Dátum: 14 máj 31, 14:26:23 »

Én abban reménykedtem/ek,hogy Gray jég démonölő legyen mint Silver  Nevet Nevet
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8706 Dátum: 14 máj 31, 14:32:54 »

Egy embert nem nehéz lefagyasztani. De ha egy lángoló tűzsárkányt fagyaszt le? Egy sima sárkánnyal nem bírtak olyan mágusok, mint Makarov vagy Jura. Szóval Silver igenis kemény ellenfél.

Kérlek, add, hogy Gray félig démon legyen!  Nevet Az milyen menő lenne már?!

Jó most ha úgy nézzük Jura és Makarov nem sok mindent mutatott az évek alatt. Jurát konkrétan harcolni talán kétszer láttuk. Anno mikor összeálltak a céhek OS ellen meg a viadalon. És hát valljuk be csúnyán kikapott volna Geritől ha Meldy és Urtear nem állítja le. Nevet Makarov meg lefogta kicsit Acnologiát azt csók. Persze ezzel nem azt mondom hogy nem erősek de ez olyan mint pl a Narutoban a Hokagék. Már ezer éve felülmúlták őket az ifjak. Nevet

Natsu szerintem simán keményebb mint az a Tűzsárkány. Konkrétan felfalná egyben. Nevet
Ez egyébként sem mérvadó hiszen mint mondtam Gray olvasztotta ki azt a jeget amit Silver csinált. Szóval ha Silver original démon akkor tuti hogy Gray is az. Vagy csak a családi kötelék miatt tudta kiolvasztani az apja jegét?! Nem hinném. Szerintem túl van becsülve Silver. Egyébként Gray most is megállította szóval tuti hogy kb egy szinten vannak. Ha csak nem Silver mókázik és gyengén játszik direkt. Akárhogy is Silver nem fog győzni sehol sem. Lehet még harcolni sem fog.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 31, 14:34:19 írta Kuro25 » Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8707 Dátum: 14 máj 31, 15:40:33 »

Gray hol olvasztotta ki azt a bizonyos jeget?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
dekzsolt
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #8708 Dátum: 14 máj 31, 16:15:05 »

A hangsúly Silver erejének tulajdonságában van, vagyis abban, hogy mindent (az eddigiek alapján) képes megfagyasztani. Nincs tudomásunk róla h képes lenne akár 1 másodpercig is kitartani szkanderben Gildarts ellen Nevet
És mivel Gray mutatott eddig bármiféle ellenállást ezzel az erővel szemben (nap falu) ezért lesz ő a kulcsfigura (szerény véleményem szerint(az hogy hozott vagyonnal könnyű az már más kérdés)).
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8709 Dátum: 14 máj 31, 16:46:26 »

Gray hol olvasztotta ki azt a bizonyos jeget?

Tessék. Innentől olvashatod ahogy Gray megolvasztja Silver jegét. kacsint
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/351/16
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8710 Dátum: 14 máj 31, 17:18:22 »

Átformálta, nem megolvasztotta, de amennyire a képeken látszik ez sem ment valami könnyen, bár nem derült ki, hogy olvad a jég, vagy ezt is csak átvezette magán.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #8711 Dátum: 14 máj 31, 18:00:37 »

Nem mellékesen, hogyha a világ leggonoszabb céhe, a Tartaros megsemmisül (esetleg), akkor utána még mi lehet a FT történetében? :/ Azt gondolom, hogy Igneel és a sárkányok hollétének kérdése még sok száz fejezeten keresztül fent fog állni, de akkor van rá esély, hogy egy, a Tartarosnál is erősebb céh még van a háttérben? Tudom hogy erre csak Mashima-sensei tudna válaszolni, de erről ki mit gondol??
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8712 Dátum: 14 máj 31, 18:24:06 »

Azért Silver átokkal létrehozott jegét nem kell feltétlenül Gray mágiával létrehozott jegéhez hasonlítani. Gray és az emberek mágiája nem hatott a sárkányokra de Silver nem mágiával fagyasztotta le a sárkányt, hanem fagyasztó átokkal. Ezek alapján pedig a démonok által használt átkok hatnak a sárkányokra, emberekre. Viszont a démonok nem immúnisak az emberek mágiájára mint a sárkányok. Szóval van esélyük, bár azt gondolom, hogy erő tekintetében a démonoknak erősebbnek kell lenniük. Ez az amire gondoltam, hogy az elején megint odaverik a FT tagjait amíg meg nem nyitják a Lument.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8713 Dátum: 14 máj 31, 18:30:08 »

Átformálta, nem megolvasztotta, de amennyire a képeken látszik ez sem ment valami könnyen, bár nem derült ki, hogy olvad a jég, vagy ezt is csak átvezette magán.

Gondolj bele abba amit leírtál. Átformálta majd megolvasztotta. Konkrétan eltüntette, a megolvasztotta nem is helyes kifejezés. Ergo bőven képes ellenállni Silver mágiájának. Ha nem így lenne akkor nem lenne ilyesmikre képes. ^^ Ráadásul a teste is képes elviselni hisz át tudta vezetni magán. kacsint
Az hogy könnyen ment vagy sem más kérdés. Ez csak egy újabb kibúvó neked hogy találj indokot majd miért nem fog tetszeni ha Gray esetleg nyerni fog. Már pedig ha komolyan fognak harcolni tuti hogy nyerni fog. De nekem van egy olyan érzésem hogy Silver eléri hogy lelépjen Gray-jel együtt és eltársalognak majd elvégre csak nem nyomnak le mind egy gruppis harcot egy helyen. Nevet

Nem mellékesen, hogyha a világ leggonoszabb céhe, a Tartaros megsemmisül (esetleg), akkor utána még mi lehet a FT történetében? :/ Azt gondolom, hogy Igneel és a sárkányok hollétének kérdése még sok száz fejezeten keresztül fent fog állni, de akkor van rá esély, hogy egy, a Tartarosnál is erősebb céh még van a háttérben? Tudom hogy erre csak Mashima-sensei tudna válaszolni, de erről ki mit gondol??

Ez egy shounen fight manga és hát mint azt tudjuk a shounen műfajban mindig van erősebb. De én nem gondolom hogy itt lenne más céh. Mashima nem ennyire kiszámítható és sablonos. Ráadásul nem szokott a saját elméletei ellen menni. Mivel kimondta hogy a Tartaros a legdurvább sötét céh így tuti hogy ezen nem fog változtatni. Szerintem ha lesz ezek után még folytatás akkor valószínűleg jönni fognak a sárkányok, bár szerintem ők még ebben az ARC-ban fognak majd. De az is lehet hogy külön lesz majd az Acnologia harc is. Plusz ugye ott van még Zeref is meg Mavis akik ugye most háborúban állnak és kétlem hogy Zeref annyival beérné hogy rájuk uszít pár démont. END és Zeref tuti a végére marad. Marde Geer is csak bábu van egy olyan érzésem. Nem véletlen hogy Spirit King ilyen simán lenyomta. Ugyanis sokakkal ellentétben én nem gondolom hogy ez egy döntetlen harc lett. Spirit King simán nyerte a csatát.
Attól függetlenül is hogy nem ölte meg Hades-t.

De kérdésre válaszolva még jó pár évig lehet húzni a szálakat hisz rengeteg dolog nem derült ki kezdve Lucy múltját, ugye az anyjával mi volt, sárkányok, Zeref, 400 éves flashback, Acnologia, END. Bár ezek lehet mind egy történet szálon lesznek bemutatva nem tudom. De az tuti hogy sokáig nem fogja húzni már Mashima-sensei. Én max 4-5 évet jósolok a mangának és lehet sokat is mondtam.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 31, 18:32:49 írta Kuro25 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8714 Dátum: 14 máj 31, 18:41:59 »

Nagyon jó fejezet volt!

Nincs is értelme kibeszélni már megtettétek szóval leírom, hogy mi tetszett különös képen:
Lucy-t nem Natsu mentette meg, hanem Gajeel. (Natsun meg Erzán kívül bárkivel beértem volna)
Ahogy kialakult a 4v4 (4x 1v1?)
Natsut nem szoktam szeretni de annak nagyon örültem, hogy Mashima legalább 1 karakterrel megköszönte Lucynak, hogy megmentette a seggüket. Persze nem ilyen formában volt. Oké, hogy tudatalatt mindenki tudta, hogy ha ő nincs nekik kapa de attól még én valamiért látni akartam  Technikai KO  Nyelvesít  >.<#
Ezúttal Natsuval sem volt bajom és a fejezet végéhez közeledve már nagyon vártam azt az I'm all fired up-t és nem csalódtam Nevet

Erza Minerva dolog hidegen hagy.

Jövőbeli 2 csalódás:
Gray legyőzi Silvert.
Erza legyőzi Minervát.

Mivel a második tuti, és hidegen is hagy ezért azzal azt csinál Mashima amit akar de az elsőt remélem még megmenti.

Ja és még mindig Spirit King Rulez  Kúl
Naplózva
Oldalak: 1 ... 579 580 [581] 582 583 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!