24 máj 18, 21:37:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 577 578 [579] 580 581 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779591 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8670 Dátum: 14 máj 25, 07:53:52 »

lucy kap erőt, aztán uranometria elsüt, kész vége.
nyúlfarknyi rész. És még mindig nincs rá magyarázat: többiek hová lettek? már három rész oda...
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8671 Dátum: 14 máj 25, 11:05:57 »

Néha elgondolkodom rajta, hogy egyes emberek ugyanazt a mangát olvassák-e mint én.

Volt rá magyarázat "hová lettek" a többiek.

Akinek meg az utóbbi fejezetek nem tetszettek, az vagy egy szadista állat, vagy a Fairy Tail nem neki való =)
Naplózva


Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8672 Dátum: 14 máj 25, 12:37:19 »

Néha elgondolkodom rajta, hogy egyes emberek ugyanazt a mangát olvassák-e mint én.

Volt rá magyarázat "hová lettek" a többiek.

Akinek meg az utóbbi fejezetek nem tetszettek, az vagy egy szadista állat, vagy a Fairy Tail nem neki való =)

Teljesen egyet értek veled. Hihetetlen számomra hogy egyesek mennyire nem értik amit olvasnak. Már ha egyáltalán elolvassák a szöveget. Így is két szálon futott a story nem lehetett beleerőltetni hogy mi van a többiekkel is. Akinek nem jön be tényleg nem neki való a FT manga.

Pff nem volt nagy szám a fejezet. Amikor Lucy megkapta a power up-ot csak fogtam a fejem, hogy semmi kreatívabbat nem lehetett kitalálni. Mondjuk, hogy meghal...  Ördögi

De az nekem is tetszett, hogy Hades Királya nem vetette hasra magát Bartos Cs. Isvántól. Remélem elkeni annak is a száját, ha már ide jött, hogy vagánykodjon. Majd a Lumen Histore, kihúzza őket a szarból, és legalább megtudjuk, hogy mi az, ha már eddig dugdosták....

Hát ja, nem egy Bleach az már tuti.  Gondolkozik (Szarkazmus csak hogy mindenki értse Nevet)
Sajnálatos hogy itt nem utólag kell kimagyarázni a több 100 résszel ezelőtt felvetett dolgokat. Nevet

Én inkább Chakrával értek egyet, és szerintem is inkább olyan volt, mintha Aquarius védte volna meg Lucyt. Még Lucy is meglepődött, szóval nem gondolom, hogy megkapta volna egy csillagszellem képességét. Szerintem a Csillagszellemek Királyának mondata inkább arra utalt, hogy átadta Aquarius mágikus erejét, de nem a képességét. Tehát abból az erőből volt képes véghez vinni az Urano Metriát. Nekem kicsit mondvacsinált lenne, ha most Aquarius elvesztésével Lucy megkapná az erejét. ^^"

Szerintem meg pont hogy nem. Az hogy eltörte a kulcsot azt jelenti nem állnak kapcsolatban, ergo mégis hogy védhette volna meg Lucy-t? Elég fura lenne. Érdemes nézni ezt az oldalt. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/385/13
Lucy szorongatja a kulcsot ami azt is jelentheti hogy ő maga idézte meg Aquarius erejét és később: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/385/14 ezt észreveszi a Király és épp ezért adja át neki Aquarius erejét. Lehet csűrni csavarni meg fordításokat összevetni (Bár szerintem ezúttal MangaStream a jó verzió) de a látottakból egyértelműen látszik hogy nem power upot kapott, legalábbis nem szimpla erőnövelést hanem maga Aquarius erejét kapta meg, ergo ő is víz mágus lett, az hogy meddig más kérdés. Ha csak energiát kapott volna nem jelent volna meg Aquarius jele a mellkasán szerintem.

Egyébként ha az van amit ti mondtok akkor pont az lett volna mint anno a Dragon Ball-ban sokszor hogy Gokunak átadják az erőt ő meg nyom egy Genki Damát. Na hát itt nem az történt hanem konkrétan megkapta Aquarius képességét.

Persze az is lehet hogy nem Lucy idézte meg csak az az oldal ahol szorongatta a kulcsot a Király látta mennyire el van keseredve plusz milyen veszélyben van így a Király neki adta Aquarius erejét. Az hogy a Király később kezdte el magyarázni a dolgokat nem jelenti azt hogy a tudta nélkül beleavatkozott volna bárki is. SZERINTEM legalábbis így lenne logikus főleg a látottak alapján.

Egyébként Lucy persze hogy meglepődött hisz a Király csak később magyarázta el neki hogy mi is történt. ^^
Ja és nem lenne mondvacsinált hanem épp logikus hiszen eltörte a kulcsot de az egyensúlynak meg kell maradnia gondolom ahogy azt más is felvetette. És lehet hogy egy kulcs eltörése nem csak a Királyt idézi meg hanem a Szellem képességét is.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 25, 12:46:43 írta Kuro25 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8673 Dátum: 14 máj 25, 12:58:13 »

Néha elgondolkodom rajta, hogy egyes emberek ugyanazt a mangát olvassák-e mint én.

Volt rá magyarázat "hová lettek" a többiek.

Akinek meg az utóbbi fejezetek nem tetszettek, az vagy egy szadista állat, vagy a Fairy Tail nem neki való =)

Én is sokszor hasonlóképpen érzek, de most konkrétan nem. Nem kaptunk rá magyarázatot, hogy miután Geer mágiája ketté lett szelve, mi lett a többiekkel.
A másik dolog az az, hogy sokakat sokkal jobban érdekel a többiek, mint Lucy. Általában én is így vagyok vele, de most Lucy nagyon nagyot alakított.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #8674 Dátum: 14 máj 25, 20:54:42 »

Azért néha Lucynak is kell némi szereplési időt hagyni.  Nevet

Azt viszont nem hiszem, hogy egy kulcs eltörése a csillagszellem képességét is átadja, ebben inkább van a Király keze. Valószínűnek tartom, hogy amint a Király valamilyen úton-módon eltűnik, az erő is vele megy. A kulcs eltörésén meg nem kell kiakadni, csereüzlet és jónapot.

Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8675 Dátum: 14 máj 26, 16:52:15 »

Soul King Rulez  Kúl
A múltheti atom fejezet volt, de az eheti felülmúlta !
Régen tetszett már ennyire a Fairy Tail.

Mashima 385 fejezet alatti legnagyobb húzása volt, hogy mindenkit leküld a kispadra és Lucyt rakja a főszerepbe.
Szegény mindig beszopta a mágia játékok alatt is és nem azért mert nyavalygott vagy mert gyenge volt.

Mi OP lenne már Lucy ha ez az erő megmaradna és (hatalmas túlzás jön olyan dologról ami nem fog bekövetkezni) kapna egy kulcsot a soul kinghez  >.<# >.<# >.<# Együtt harcolna vele úgy, hogy már ő sem lenne gyenge  Ördögi még Gildartsal is harcolhatna egyenlő fél ként  Ördögi tényleg ő hol is van?  Nyelvesít

egy szó mint száz Natsu és Erza még maradjanak szobrok kb a 430. chapterig és Mashima kap tőlem minden héten egy pirospontot.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8676 Dátum: 14 máj 26, 17:45:40 »

egy szó mint száz Natsu és Erza még maradjanak szobrok kb a 430. chapterig és Mashima kap tőlem minden héten egy pirospontot.

Ilyen sokáig tuti hogy nem maradnak háttérben. Nevet Én olyan 4-5 fejezetre tippelnék ami azért elég sok lenne.
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8677 Dátum: 14 máj 26, 18:05:18 »

Látom keletkeznek az elméletek  >.<# >.<# ikszdé
Akkor lesz a nagy majré,ha kiderül hogy mi is lesz ezzel az erővel. Nyelvesít Pojén
de a Soul King kulcsát biztos nem kapja meg.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8678 Dátum: 14 máj 26, 18:22:06 »

Főleg, hogy megmondta Aquarius, hogy hogyan lehet megidézni és kifejtette, hogy nincs kulcs hozzá. Tudom, tudom, a király csinálhat magának, de az nem lenne jó. Lássuk be a megidézéséhez szükséges feltételek pont megfelelőek az erejéhez.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8679 Dátum: 14 máj 26, 18:54:25 »

egy szó mint száz Natsu és Erza még maradjanak szobrok kb a 430. chapterig és Mashima kap tőlem minden héten egy pirospontot.

Ilyen sokáig tuti hogy nem maradnak háttérben. Nevet Én olyan 4-5 fejezetre tippelnék ami azért elég sok lenne.

nem vagyok telhetetlen, bármennyivel beérem!
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #8680 Dátum: 14 máj 30, 08:40:46 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/386

Badass !  Kúl Következő fejezet címe alapján úgy tűnik hogy Gray mégiscsak Silver fia.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 30, 08:48:36 írta tyber22 » Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8681 Dátum: 14 máj 30, 08:51:47 »

Tetszett ez a fejezet. Nevet

A Spirit King nyerte a csatát,mig Mard Geer és E.N.D könyve szépen megkövültek. ikszdé A többiek is szabadok mostmát hála a Spirit King-nek tehát mehet tovább a csata. Nevet Ám csak én érzem ugy,hogy Minerva nagyon rávan kattanva Erza-ra? smirksweat És a vége a legjobb 4-4 ellen,ez kemény csata lesz szerintem. Végre Silver meg Gray is találkoztak igy remélem mostmát kiderül a nagy titok Silvert meg Grayt illetően.
Ám a kövi fejezet már a Tartaros Arc 3-dik része lessz aminek igen érdekes cimet adtak szerintem. Na valyon kikre utalhat a kövi fejezet cime? smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #8682 Dátum: 14 máj 30, 08:57:42 »

Most a Spirit King a csapásával "feltüzelte" az összes FT tagot? Nevet Bár, amilyen mosollyal ébredtek fel, szerintem mindenki kapott egy kis mágiát :3 Azt hittem hogy Bajszoskirály többet fog maradni :/:/ Egy vérre menő harcot jó lett volna látni, de kb. Bajuszka meg sem izzadt :/ De akkor gondolom azért ment el, mert Lucynek a mágikus erejéből volt a Földön, nem? :/ Na mindegy, nem vót ez rossz MosolyogMosolyog
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8683 Dátum: 14 máj 30, 09:02:00 »

Úgy tűnik eltűnt Aquarius jele Lucy-ről. Ennyit a végleges erősödésről.

Csalódott leszek, hogy ha Mard Geer-t ennyivel letudták. E.N.D is megkövesedett, szóval reménykedem, hogy nem lesz ez ilyen egyszerű.

Elnézve a feltételezhető harci párokat(nem számítok tömegbunyóra), már most tudom, hogy Erza győzelme Minerva felett és Gray győzelme Silver felett különösen ki fog borítani. ^^""

Megoldódott a Silver rejtély? Tartaros történetszál 4. szakasz - Apa és fia. Mashima lehet megint figyelmetlen volt és nem a fordítók sara, hogy 3. szakasz van a fejezet végén.

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8684 Dátum: 14 máj 30, 09:21:40 »

Tetszett ez a fejezet. Nevet

A Spirit King nyerte a csatát,mig Mard Geer és E.N.D könyve szépen megkövültek. ikszdé A többiek is szabadok mostmát hála a Spirit King-nek tehát mehet tovább a csata. Nevet Ám csak én érzem ugy,hogy Minerva nagyon rávan kattanva Erza-ra? smirksweat És a vége a legjobb 4-4 ellen,ez kemény csata lesz szerintem. Végre Silver meg Gray is találkoztak igy remélem mostmát kiderül a nagy titok Silvert meg Grayt illetően.
Ám a kövi fejezet már a Tartaros Arc 3-dik része lessz aminek igen érdekes cimet adtak szerintem. Na valyon kikre utalhat a kövi fejezet cime? smirksweat

Valahol érthető, hogy a megszállottja lett. Gondolom előtte senki sem győzte le, nem hogy így bedarálta volna, mint Erza a mágiajátékokon.

A fejezet nem volt rossz, én kifejezetten örültem, hogy nem Natsu mentette meg Lucyt a szép kis fejének elvesztésétől.
A Silver rejtély tényleg megoldódni látszik, bár én nem szeretem az ilyen beszédes címeket. Kíváncsi vagyok a történetükre.

Biztos vagyok benne, hogy Mard Geer-t nem győzték le ennyivel, csak félretették most egy kis időre. Túl magabiztosnak tűnt még a megkövesedés alatt is. Ráadásul, ha nem konzerválják, akkor elég lett volna neki megint ellőni az alegriát és nem lett volna tovább történet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Oldalak: 1 ... 577 578 [579] 580 581 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!