24 máj 18, 21:29:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 576 577 [578] 579 580 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779584 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8655 Dátum: 14 máj 23, 15:31:34 »

Ez a fejezet tényleg rövid lett,de jó  Nevet Remélem hamar meglesz a fordítás.
Azt várom már leginkább,hogy ezeket az animében is lássam   >.<# ikszdé

Nem értem miért írja mindenki hogy rövid volt. Szokásos 17-18 oldal csak sok volt a dupla oldal amiket nem egynek hanem kettőnek kell számolni. Nevet Na meg ugye pörgős volt szóval hamar el is ment.

Sajna animében tuti nem mostanában fogjuk látni. Bár ebben az animébe ahogy most kinéz hát nem tudom akarom-e egyáltalán. Az eddigi legdurvább Lucy pillanatot nem akarom hogy elcsesszék. Nevet

Nálam ez a rész egy közepes volt. Semmivel sem különb mint egy másik boss Shounen harc. Ugyan az csak más szereplőkkel, megoldásokkal egy másik világban. Véleményem szerint Lucy csak időlegesen kapta meg Aquarisus erejét és csak addig amíg a Spirit király ideát tartózkodik. Aquariusnak jelenleg amúgy sincs szüksége erre odaát, ráadásul valószínűleg nem is tud átjönni többé kulcs nélkül. Legalábbis amíg nem oldják meg ezt a helyzetet a kulccsal. (Adott egy jó történet, akár filler lehetősége is ezáltal, hogy létrehozhassanak egy másik kulcsot Lucy számára). Másrészt azt is gondolom, hogy a többiek erejét a király nem adhatja át amíg rendelkeznek ép kulcsokkal. Erre csak akkor van lehetőség ha magát a királyt idézik meg egy kulcs elvesztése árán. Ha Loki lett volna a delikvens akkor a király most például Loki erejét tudta volna átadni Lucy számára. Nekem legalábbis így lenne logikus.

Van abban valami mondasz mármint a kulcsokról meg erőátadásról de én nem hinném hogy a Király elvette volna Aquariustól az erejét szimplán csak felruházta vele Lucy-t. Az hogy meddig az úgyis kiderül. Én azért remélem végleges ez a buff mert az nagyon jó lenne. Elég nagy visszafejlődés lenne ha a harcok végén pl visszakapná a kulcsot meg Aquariust is és az ereje eltűnne. Mondjuk én nagyon szeretném ha Aquarius visszajönne csak ha közben Lucy-nak is megmarad ez a képessége szinte feleslegessé válna Aquarius. Viszont ha ez végleges akkor lehet többé nem látjuk Aquarius-t már ha tényleg köze van a dolognak a kulcs eltöréséhez. Abban viszont biztos vagyok hogy az erő nem szűnne meg ha a Király lelépne.

Aquairus mágiája egy dolog, de a ruhacserén meglepődtem. Tisztára Erza lecserélés mágiája. Most azokkal a masnikkal, olyan mintha szarvai lennének. Kúl

Jó lenne, ha ez egy ilyen mindig aktiválható power up lenne és, mikor használná átváltana erre a ruhára. Hol is láttunk már ilyet? http://imagerz.com/QBZOCktvAwMDU1hLQgVQ  Nevet
Mivel az FT-ről van szó nagy valószínűséggel tényleg csak ideiglenes lesz ez az erőnövelés. Natsu erről nagyon sokat tudna mesélni.

Szerintem ez a csak szokásos adjunk ruhát Lucy-nak a csillagok országából. Nevet
Bankai ja végül is jogos. Nevet
Sajnos nekem is ez az érzésem hogy mivel ez FT nem lesz végleges buff. Pedig nagyon jó dolgokat lehetne kihozni belőle. Meg így jóval kevesebb erő marad Lucy-nak.Mondjuk szerintem ha el is múlik látni fogjuk még ha nagyon nagy szükség lesz rá.
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #8656 Dátum: 14 máj 23, 16:03:02 »

Azért én még nem írnám le hogy csak ideiglenes a mágia. Hiszen ha megmaradna neki, akkor a zodiákus erők egyensúlya megmaradna a földön, mint bevethető elem, csak az egyik erő a földön marad. illetve láthattunk már rá példa, hogy ami csak kölcsönadottnak lett titulálva, az maradandó lett (Natsu villámai), de még Gazille árnyék mágiáján(amit a kettős Rougetól evett a utolsó napi mágia játékok alatt) sem lepődnék meg ha még később visszaköszönne!
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8657 Dátum: 14 máj 23, 17:04:16 »

Azért én még nem írnám le hogy csak ideiglenes a mágia. Hiszen ha megmaradna neki, akkor a zodiákus erők egyensúlya megmaradna a földön, mint bevethető elem, csak az egyik erő a földön marad. illetve láthattunk már rá példa, hogy ami csak kölcsönadottnak lett titulálva, az maradandó lett (Natsu villámai), de még Gazille árnyék mágiáján(amit a kettős Rougetól evett a utolsó napi mágia játékok alatt) sem lepődnék meg ha még később visszaköszönne!

Ez mondjuk jogos és igazából mindkettő ugyan azon az elven működik. Még ha nem is minden esetben kölcsön adásról volt szó. Gajeel ugye megette a támadást. Natsunak adták de a végkifejlet ugyan az mint Lucynál. Szóval épp ezért reménykedek én is ebben hogy maradni fog. Elég badass lenne Lucy és ahogy elnézem most már bármikor simán ellőheti az Uranot is. Most már nagyon érdekelne hogy használta-e a 2. eredetet. Mondjuk továbbra is úgy gondolom hogy Aquarius kulcsát vissza fogja kapni majd. És lehet épp ezért lesz ideiglenes ez a buff. Bár ha mindig bevethető és nem csak akkor ah víz van a közelében akkor jó támogatója lehetne Aquariusnak is akár.
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #8658 Dátum: 14 máj 23, 17:20:00 »

Szerintem az Uranoval itt és most már használta, végülis egyedül idézte meg.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8659 Dátum: 14 máj 23, 17:39:53 »

Szerintem az Uranoval itt és most már használta, végülis egyedül idézte meg.

Szerintem itt inkább Aquarius ereje miatt sikerült mert jó nagy löketet adott neki, ezt mondta is hogy teljesen elárasztja az erő. Bár lehet ezzel együtt meg is nyitotta a kaput is. De most már tényleg érdekelne hogy ez az ultimate power mennyire lenne hasznos mondjuk Hades Király ellen. Nevet

Amúgy tök poén hogy eddig akiket eltalált ugyan úgy repültek a csillagok felé. Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Fairy%20Tail/144/Fairy_Tail_144_18_19.png - Akkor
http://img.mangastream.com/cdn/manga/3/2387/18-19.png - és most.

Mondjuk régebben sokkal aprólékosabban volt megrajzolva a támadás. Meg a fanservice is kevesebb volt benne. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 23, 18:07:54 írta Kuro25 » Naplózva

Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #8660 Dátum: 14 máj 23, 18:31:29 »

Soha nem akartam egy animét/mangát jobban szeretni a másiknál, de most sajnos az a helyzet, hogy a FT elhúzott a Naruto mellett SzomorúSzomorú
Vártam már, hogy az Urano Metria mikor kerül elő, nem is kellett rá sokat várni Mosolyog Szerintem ez az erő (Lucy power up) végleges, mert ugye Aquarius kulcsa eltört, és mivel így nem tud eljönni a Csillagszellemek világából, az erejét valahogy az emberi világban is kell használni. Lucy az új Vízöntő Nevet:D Na jó, ez azért erős, de remélem nem fog eltűnni az ereje.. az a tetoválás olyan jól néz ki a mellkasán *.* Én is akarnék hasonlót, csak nagyon látszik ^^" Szóóóval vissza a mangához Nevet
Nekem Lucy ruhaváltásai mindig ilyen jelzőcsengőként üzemelnek, hogy na, innentől kezdve már kevés manga választ el minket az "ARC és E.N.D. fejezet" végétől Mosolyog (Mindig akkor kap új ruhát, amikor éppen jön a tetőpontos harc, ott szétszaggatja és vége a fejezeteknek Nevet)
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8661 Dátum: 14 máj 23, 19:14:30 »

http://readms.com/r/fairy_tail/385/2387/11
Azért itt egy pillanatra néztem... és fogtam a fejem. ^^" Mondom magamban: "Lucy-t ronggyá gyepálják, elveszíti Aquariust, és még a csillagszelleme királyát is rövid úton tű(tövis)párnává változtatják???". De szerencsére nem. ^^

http://readms.com/r/fairy_tail/385/2387/13
Ez a csapás is a Plutogrimet érte. A FT lehet nem is a démonokkal való harcba fog belehalni, hanem abba, hogy a csillagszellemek királya megmenti őket. ^^"

http://readms.com/r/fairy_tail/385/2387/14
http://readms.com/r/fairy_tail/385/2387/15
...de még megvan a kulcs, részben. Ez jó. Reméljük, lesz folytatása ennek a dolognak. kacsint
Ja, és Mashima-sensei a kulcsok ábrázolását átvette az animéből.
Mert ugye eredetileg így néztek ki a kulcsok: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/004/8
Ugyanez az anime 3. részében: http://oi62.tinypic.com/2lc4oyb.jpg
És ugyanez az előző, 364. mangafejezetben: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/384/16
Persze a váltás nem "most" volt, csak úgy felhoztam. ^^

http://readms.com/r/fairy_tail/385/2387/15
Itt először azt hittem, hogy Juvia mentette meg a "Water Lock"-al.

http://readms.com/r/fairy_tail/385/2387/17
Az tetszett, hogy bár a mágikus ereje fel lett töltve, de a sérülései megmaradtak, vagyis ez szerencsére nem egy "egy csapásra fitté és üdévé változtatós" művelet volt. ^^
Nekem elsőre nem is Wendy ugrott be (mint korábban másoknak), hanem valamiért Mirajane...

http://readms.com/r/fairy_tail/385/2387/19
Van egy olyan érzésem, hogy az a vízburok nem (csak) Lucy tudatos védekezése, hanem olyasmi, mint Aquarius védené őt. Hasonlóan, mint a Naruto mangában ahogy a homok védelmezi Gaarát, az anyja "jóvoltából". Mosolyog

http://readms.com/r/fairy_tail/385/2387/20
Ééééés amikor az előző oldalon az Urano Metria varázsigéjéből elolvastam az első sort, már kaján vigyor volt a képemen. Itt valaki nagyon kapni fog! *buhahahah* ikszdé
Lucy arcáról pedig Erza jutott eszembe. Hasonló az arckifejezés, és a haja takarja az egyik szemét.
Ebbe már nagyon remélem, hogy ha bele nem is pusztul az a dögevő sakál, de kap 3-4 hónapnyi kórházi kezelése. Nevet
A szokásos nattátori "szöveg a képen" most nem volt, de nem is hiszem, hogy szükség lett volna rá.

...
Lehet rosszul emlékszem de Jackal nem csak érintés útján volt képes robbantgatni? Mert most távolról szórja az átkait.
...

Elvileg itt és a következő oldalon is elég messziről robbantja fel a fél várost... ^^"
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/360/5
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 23, 19:16:31 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #8662 Dátum: 14 máj 23, 20:48:50 »

Azért az animés kulcsábrázolás szerintem kreatívabb és jobban néz ki, mint a régi manga elejei. Jó persze, ott még kiforratlan volt minden.
Lucy meg megkapta Aquarius tetkóját ráadásul, natessék. Ezt észre sem vettem elsőre.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8663 Dátum: 14 máj 23, 21:58:34 »

Tényleg nagyon jó fejezet volt. A két király harca nagyon pörgős, és iszonyúan grandiózus. Lucynak is nagyon jól áll ez az ideiglenes(?) képesség. Nem is kell többet ragozni, ez nagyon jó volt. Kíváncsian várom, hogy ezek után, hogy fog folytatódni az arc.
A vízpajzsról nekem is Juvia ugrott be elsőre.
Egyetlen negatívum:
http://readms.com/r/fairy_tail/385/2387/17
Nem tudom, hogy mit akart egy ilyen képpel Mashima érzékeltetni, de ha valami keménységet, akkor az biztosan nem jött be. Legalábbis nálam. De csak ennél a képnél. Most őszintén: ilyen kis copfokkal, ilyen ruhákkal, ilyen tekintettel nagyon megijednék tőle. Pedig meg kellene, mert nem semmi amit most is letolt a végén. De kérem, néha rajzolják meg egy kicsit nőiesebbre...! Meg tényleg nem tudom, hogy miért kell ekkora melleket rajzolni neki, de ez már egy másik kérdés Nevet
Félre értés ne essék, nagyon jó fejezet volt, egyedül azzal a beállással (vagy mivel) volt bajom.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/383/20 ez már inkább hasonlít arra a Lucyra, akit én ilyen harc közben látni szeretnék.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 23, 22:01:29 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8664 Dátum: 14 máj 24, 02:32:30 »

Gyenge fejezet volt. Csak Hades királyának játszadozása mentette meg a szememben, legalább nem esik hasra ettől a bajuszos balféktől. Persze azzal nincs bajom, hogy Lucy talán eltudja sütni egyedül is a mágiáját mostantól.
Azt, hogy az elmúlt hetekben harcok nem voltak túl jók nem fogom felróni, mert számomra kb 2 harc volt kielégítő az egész szériában eddig.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 24, 03:03:31 írta Aizen » Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #8665 Dátum: 14 máj 24, 12:52:04 »

A FT-re nem jellemező a dráma, tehát úgy vélem a vízöntő még visszatér. És azt is könnyen elképzelhetőnek tartom, hogy Lucy megtartja az erejét. Ebből a következik a többi: az összes csillagszellem erejét képes lehet majd a történet folyamán használni. Na, akkor lesz a kiscsajból legenda Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8666 Dátum: 14 máj 24, 14:34:51 »

A FT-re nem jellemező a dráma, tehát úgy vélem a vízöntő még visszatér. És azt is könnyen elképzelhetőnek tartom, hogy Lucy megtartja az erejét. Ebből a következik a többi: az összes csillagszellem erejét képes lehet majd a történet folyamán használni. Na, akkor lesz a kiscsajból legenda Nevet

Te egyébként mióta olvasod a Mangát, vagy legalább láttad az animét? Akkor nem írnál ekkora hülyeséget hogy nem jellemző rá a dráma. Nevet A dráma nem egyenlő azzal hogy valaki meghal. Egyébként Aquarius nem halt meg csak eltört a kulcsa így nem lehet megidézni. Dráma pedig nagyon sok volt már a FT-ben. Ráadásul nagyon jól ki voltak dolgozva.
Naplózva

maris-cha
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6



« Válasz #8667 Dátum: 14 máj 24, 16:47:47 »

Ha Lucynek tényleg megmarad az új ereje Juviát megöli majd a féltékenység. smirksweat
Ezentúl nem ő lesz az egyetlen aki "passzol" majd Gray-samához. (Már mint az ő elmélete szerint.)
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #8668 Dátum: 14 máj 24, 18:49:59 »

Én inkább Chakrával értek egyet, és szerintem is inkább olyan volt, mintha Aquarius védte volna meg Lucyt. Még Lucy is meglepődött, szóval nem gondolom, hogy megkapta volna egy csillagszellem képességét. Szerintem a Csillagszellemek Királyának mondata inkább arra utalt, hogy átadta Aquarius mágikus erejét, de nem a képességét. Tehát abból az erőből volt képes véghez vinni az Urano Metriát. Nekem kicsit mondvacsinált lenne, ha most Aquarius elvesztésével Lucy megkapná az erejét. ^^"

Egyébként a vízburoknál nekem is a Water Lock ugrott be először, vártam is, hogy egy epic Juvia kép lesz a következő oldalon.  >.<# Lucy viszont ebben a fejezetben is aratott. Már akkor elkezdtem örülni a fejemnek, amikor elkezdte kitárni a kezeit. Angel elleni csata után jó volt újra látni ezt a mágiát, hiszen Flare ellen nem sikerült.
Naplózva

Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #8669 Dátum: 14 máj 24, 21:06:49 »

Pff nem volt nagy szám a fejezet. Amikor Lucy megkapta a power up-ot csak fogtam a fejem, hogy semmi kreatívabbat nem lehetett kitalálni. Mondjuk, hogy meghal...  Ördögi

De az nekem is tetszett, hogy Hades Királya nem vetette hasra magát Bartos Cs. Isvántól. Remélem elkeni annak is a száját, ha már ide jött, hogy vagánykodjon. Majd a Lumen Histore, kihúzza őket a szarból, és legalább megtudjuk, hogy mi az, ha már eddig dugdosták....
Naplózva
Oldalak: 1 ... 576 577 [578] 579 580 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!