24 máj 18, 19:34:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 574 575 [576] 577 578 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779485 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8625 Dátum: 14 máj 17, 00:48:12 »

Erősödnek. Ez benne volt a mangában. Például az is mutatja ezt, hogy némelyik csillagszellem képes most már maga is átjönni ebbe a világba. Talán ha jól emlékszem akkor Horologiumnál említették meg ezt a beszédet. Ő hivatkozott erre, hogy ahogyan Lucy erősödik úgy a csillagszellemei is erősödnek.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8626 Dátum: 14 máj 17, 11:39:17 »

Rosszul érezném magam, ha ilyen jó fejezethez nem szólnék hozzá semmit.

Először is, Aquariust láthattuk megsérülni, talán először és utoljára a történetben. Nem tűnhet fontosnak, de eddig többnyire elsodort mindenkit, vagy angolosan távozott. 10 pont a Kyuukimon-nak, amiért nem hatotta meg őket a "tócsája". Kúl
Torafusa kulturáltan távozott, mert nem kellett neki a ribanc pofon. smirksweat

Lamy-chan, Lamy-san, Lamy-sama! Hogy tehetted ezt vele, Jackal? A kedvenc szereplőm volt. Hiányozni fog. Sír
Szinte kínálja magát a Boom Headshot! felirat mellé. ikszdé

Aquarius búcsúja meghatott volna, ha biztos lenne, hogy nem jön vissza. A Csillagszellemek Királya valószínűleg vissza fogja adni Lucynak az újraalkotott kulcsát. Ha nem, akkor annál jobb. Vállad be, Mashima! Képes vagy rá!

A Csillagszellemek Királyának belépője ütött. Van Plutogrim, nincs Plutogrim. Kúl

Kyouka nagyon Mirára emlékeztet maszk nélkül. Felesleges volt rejtegetnie az arcát. Mosolyog

Mard Geer és a frizurája... mi a fene az? Hmm?
A Sötét/Démon király győzelmére számítok, de remélem nem lesz egyoldalú ütközet.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8627 Dátum: 14 máj 17, 13:26:29 »

Lehet, hogy azért rejtegeti Kyouka az arcát, mert számára gusztustalannak hat Mosolyog. Nem is lenne meglepő, mert Silvernek is megjegyezte, hogy miért az emberi formájában van mindig.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 17, 13:27:20 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8628 Dátum: 14 máj 17, 14:22:56 »

... Zerot ti hova tennétek? Gildartz szintje lehet? ...

Zerót max. egy koporsóba tennénk, mert Cobra nem is olyan rég kitépett egy "apró" darabot az oldalából. ^^"
De Silver már más tészta. Nevet

... Nekem is ez volt az első gondolatom. Ha meg tényleg végleg meszeltek a kulcsnak, érdemes lett volna Lokiét beáldozni, ő úgy is szabadon jön-megy, meg köztük gondolom nagyobb a bizalom, ha jól vettem le a kulcs beáldozása mellett ha nincs meg a kölcsönös bizalom, a király nem jön le...
Arra meg nincs semmi bizonyíték, hogy valaha valaki leidézte a királyt, tehát még épségben lehet a 12 kulcs, bár amik nincsenek Lucynál, lehet rég el lettek törve ...

Ha feláldoz egy kulcsot, akkor oda a szerződés is.
A maradék 2 arany kulcs (Libra, Pisces) Yukinónál van, és kötve hiszem, hogy összetörte volna őket. ^^

...
Nem is értem, hogy miért rejtette Kyouka maszk alá az arcát.

Talán pont azért, amit shiranai írt az előző hozzászólásban. Emberi mércével nézve szép, ezért mint démon, utálja az arcát.

...
Szerintem a bajszost fogja a sötét kiráky felhasználni, hogy felébressze E.N.D-et.

Az azért oda...na, ha tényleg a csillagszelleme királyának testébe idézné meg E.N.D. mestert... Enyhén visszanyalna a fagyi, plusz Lucy épp most vesztette el az egyik csillagszellemét, ha még a király is "miatta" alakulna E.N.D-é, az elég nagy sokk lenne neki. ^^"


Valaki fentebb írta, hogy esetleg egy ember készíti a csillagszellem kulcsait. Annyira nem kizárt, hiszen az ezüst kulcsokat boltban is lehet kapni. Ebből pl. lehetne egy jó mozi vagy egy hosszabb OVA, hogy felkeresik ezt az embert és ő pedig elkészíti nekik a kulcsot. Persze némi galibával karöltve.  Ördögi De azon sem sértődöm meg, ha ez a mangában lesz benne, mondjuk egy rövidebb (10-15 fejezet) történetszálként.

Amúgy az eheti anime is pont Aquarius dühös fejével fejeződött be. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/384/9
Hmm, Torafusának földig ér a karja... Vagy ez csak nekem nem tűnt fel eddig?

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/384/11
Azért az jó, hogy a démonok között sem mind olyan mészáros, mint Jackal. Hanem csak a kötelességét teljesíti.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/384/12
Hoppá... ^^" A nyúl túl sokat ugrált, így pörkölt lett belőle... csak fogyasztás előtt fel kell vakarni a kövezetről. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/384/20
Hmm... Aquarius jelleme alapján, ha ő felnéz valakire, akkor annak tényleg olyan embernek is kell lennie. Csak nehogy meglepetés érjen minket, amikor majd egy visszaemlékezés folytán megismerjük Laylát (mert 99%, hogy lesz még róla szó), és egy pl. Natsu szintű idiótát kapjunk... ^^" De remélhetőleg Mashima-sensei nem lép meg ilyet. Persze az sem lenne jó, ha egy tökéletes úriasszony lenne, mert az meg már a ló másik oldala... Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/384/21
...persze, hogy utálta. Azért vág olyan arcot, mint akinek erővel kell ezeket a szavakat kipréselnie a száján.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/384/23 (alsó sor, középső kép)
Végül is, lehet benne valami, hiszen a szirének "csodás hangú, de gyilkos természetű tengeri nimfák". Bár Aquariust énekelni még nem hallottuk, de a természete az gyilkos. Nevet Persze kinézetre is a szirének inkább a hárpüiákra hasonlítanak, mint a sellőkre. ^^
És ha már annál a képnél tartunk, akkor lehet, hogy ott épp ebbe a szökőkútba idézte meg a sellőt:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/068/3

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/384/24
A legalsó képet jól meg kell becsülni, mert ilyet tuti nem látunk többet Aquariustól. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/384/25
Hmm... A kulcsnak "csak" a nyelve tört szét, a szára még megmaradt. Talán újra lehet alkotni valahogy, lásd a hozzászólásom elejét.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/384/28
Nos, addig oké, hogy a csillagszellemek királya felvágta Plutogrimet, mint egy tortát, de azt vajon a konzervált FT tagok túlélték? ^^"
Mondjuk lehet lesz egy olyan, hogy az ő kardja is olyan, mint a Fairy Law, csak annak árt, akit a használó/idéző ellenségnek tekint. kacsint

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/384/29
Silver mondatának folytatása: "...a törmelék leverte a sörömet, ezért végetek!" ikszdé
Kyouka arcáról fentebb pedig már nyilatkoztam.

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #8629 Dátum: 14 máj 17, 15:43:38 »

384:
Az arc legjobb fejezete.Le a kalappal Mashima előtt.
Most jól jött ez a 30 oldal,mekkora szívatás lett volna ha 24.oldalon ér véget a fejezet.
5 pontból 6-ot kap tőlem.^^

(...)
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/384/29
Silver mondatának folytatása: "...a törmelék leverte a sörömet, ezért végetek!" ikszdé
Kyouka arcáról fentebb pedig már nyilatkoztam.(...)
Silvert még nem láttuk igazán dühösnek,lehet majd most... Nevet
Kyouka maszk nélkül...először azt hittem,hogy az Mira,"de hogyan szabadult volna ki?Tényleg,neki nem is ilyen fülei (?) vannak...Jah hogy az arca jobb oldalán az egy valaminek a valamije?Az nem Kyouka maszkjának a darabkája?B*zd,ez Kyouka! Ohh My God "
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8630 Dátum: 14 máj 17, 16:31:02 »

Most komolyan, hogy lehet összekeverni a kettőt? Nevet Ha az arc megtéveszt, akkor néz kicsit la mellkasa felé. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8631 Dátum: 14 máj 17, 16:44:37 »

Az elmúlt hetekkel/hónapokkal ellentétben végre a heti részben találtam 1 dolgot, ami tetszett: Kyouka arcát.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8632 Dátum: 14 máj 17, 17:12:24 »

Csak egy kis ötlet: Samdav-nak mivel ő a szerkesztő. A színes oldalakon rendre árnyékolod a szöveget.
Lehet ez csak engem zavar de szerintem nagyon nem szép látvány ráadásul ezeket a színes képeket le is lehet tölteni DevArt-ról szóval túl nagy szerkesztést nem is igényelnek, csak kicsit várni kell míg felkerülnek. Mosolyog Ami még zavar az a nagyon vastag körvonal. A fekete-fehér oldalakon korrekt amúgy. Én ha mangát szerkesztek 2px-nél nagyobb körvonalat nem szoktam adni. Igen több munka főleg ha a szöveg olyan helyen van amit újra kell rajzolni de legalább szebb lesz a végeredmény. De itt még munkába se telne mert DevArt-on meg van minden színes kép. Nevet Még egyszer mondom ez csak jó tanács.

Egyébként furcsállom hogy néha nem fordítotok le dolgokat vagy máshogy fordítjátok. Pl az utolsó oldal ugye. Oldalt is volt szöveg ami érdekes lehetne meg ugye a Spirit King Marde Geert most Dark Kingnek hívta. Bár a másik angol verzióban a szokásos neve van szóval akkor döntse el valaki mi a helyes. Nevet

BTW a badass kép ki lett színezve Nevet
http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2014/136/f/c/fairy_tail_384___mard_geer_vs_spirit_king_by_belucen-d7il6ta.png
Naplózva

BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #8633 Dátum: 14 máj 17, 20:58:07 »

Ez a két fejezet iszonyú jó volt! Lucy rajongóként nagy köszönet Mashimának, amiért a többieket most kispadra küldte és két fejezeten át Lucy lehetett a középpontban.  Mosolyog Mashima nagyon tehetséges, elképesztő, hogyan össze tud hozni egy fejezetet. Valahol még komolyan libabőrös is lettem. Persze ez nyilván annak is köszönhető, hogy Lucy az egyik kedvencem, így eléggé hatottak rám a történések.

Örülök, hogy Aquarius ilyen nagy szerephez jutott. Ha visszakerül valamilyen úton-módon Lucyhoz, ha nem, számomra elég meghatóra sikeredett az utóbbi fejezet. Sokszor esik szó arról, hogy a manga milyen jól visszaadja a céh kötelékeit és hogy a céh olyan, mint egy család. Szerintem emellett a másik leghangsúlyosabb ilyen érzelmi kötődés Lucy és a csillagszellemek között van a mangában. Már a legelejétől kezdve szerepet kapott Lucy szeretete a csillagszellemekhez. Ebben a fejezetben pedig kiderült, hogy ez az utálkozni szerető Aquarius is szereti Lucyt, főleg, hogy képes volt a saját kulcsát feláldozni Lucyért és a céhért. Mindez pedig felidézte bennem, amikor Gemini Lucy érzéseit megismerve nem volt képes bántani őt:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/144/14
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/144/15

Elolvasva a részt tényleg jól sikerült. Mondjuk azt előre lehetett tudni, hogy Lucy előbb vagy utóbb megidézi a Spirit Kinget. Csak az idő, a helyszín és a hogyan volt kérdéses. Nos erre meg is kaptuk a választ. Attól nem félek, hogy Hades King erősebb lenne mint a Spirit King. Ők a tipikus egyforma kategória mint ahogy szerintem E.N.D és és Ignel is azonos kategória lehet. Az egyik úgy néz ki, hogy harcos karakterként míg a másik mágusként teszi oda magát...
Igen, én is vártam már, hogy mikor érkezik majd egy pillanat, amikor valamilyen módon erre alkalom nyílik. Ez az időzítés pedig pont jókor jött, mégha elég nagy árat is kellett érte fizetnie. Arra viszont kíváncsi leszek, hogyan alakulnak most a dolgok. Egyrészt érdekel, hogy a Csillagszellemek Királya mennyire alakít ki kapcsolatot Lucyval. Másrészt pedig honnan ismerik egymást Mard Geerrel? Ezt félretéve, azon gondolkodtam, hogy talán van valami köze a csillagszellem világ létrejöttének a démonokhoz vagy Zerefhez?
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8634 Dátum: 14 máj 18, 14:37:03 »

Régóta az első olyan fejezet aminél úgy érzem megéri eldobni 3 percet, hogy hozzászóljak.

Mindent leírtatok már úgyhogy leírom én mit várok jövőhéten.

Leginkább azt, hogy a többiek maradjanak a kispadon.Lucy és a King-é maradjon a főszerep még egy darabig.

Ami különösen tetszett az az, hogy miután a king szétkapta a kockát és mindenki csodálkozik, Lucy meg sír Aqurias miatt.

Amiben csalódtam:
Lucy lába a helyén maradt.

Jackalt meg olyan Natsu 2.0-nak éreztem 1-2 helyen.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8635 Dátum: 14 máj 18, 19:28:28 »

Amiben csalódtam:
Lucy lába a helyén maradt.

Ez most komoly? Ez nem horror vagy gore manga. Nevet Egyébként sem kapott akkora támadást hogy leszakadjon Jackal csak kicsit megpörkölte mivel élvezkedni akart.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8636 Dátum: 14 máj 18, 19:40:02 »

Azért néha némi realitás nem ártana.
Pl. Most ment az animében: VALAKI, aki még csak NEM IS MÁGUS, átsétál a láván. Na, persze. Ilyenkor egy kicsit veszít a manga a súlyából, mivel ilyeneket túl lehet élni. Így igazából senkinek sem kell meghalni, mivel nem tudjuk, hogy mitől hal meg biztosan egy ember, egy mágus. És nem is hal meg senki. Vannak olyan támadások, hogy a mostani Dragon Ballnak csúfolt Narutoban nincsenek olyanok, mégis nemhogy túlélik az emberek, még csak nem is nagyon sérülnek bele.
Nem sok negatívumot tudnék felsorolni a FT-el kapcsolatban, de ezt mindenképpen.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8637 Dátum: 14 máj 18, 19:49:40 »

Amiben csalódtam:
Lucy lába a helyén maradt.

Ez most komoly? Ez nem horror vagy gore manga. Nevet Egyébként sem kapott akkora támadást hogy leszakadjon Jackal csak kicsit megpörkölte mivel élvezkedni akart.

Egyéb esetben semmi bajom nem lett volna vele ezt annyira elnéztem amikor először olvastam azt az oldalt (figyelmetlenül), hogy nem vettem észre, hogy a lába még a helyén van utána lapoztam vissza és mivel beleéltem magam, hogy Mashima ilyet tett ezért csalódtam  Nyelvesít
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8638 Dátum: 14 máj 18, 20:40:38 »

Azért néha némi realitás nem ártana.
Pl. Most ment az animében: VALAKI, aki még csak NEM IS MÁGUS, átsétál a láván. Na, persze. Ilyenkor egy kicsit veszít a manga a súlyából, mivel ilyeneket túl lehet élni. Így igazából senkinek sem kell meghalni, mivel nem tudjuk, hogy mitől hal meg biztosan egy ember, egy mágus. És nem is hal meg senki. Vannak olyan támadások, hogy a mostani Dragon Ballnak csúfolt Narutoban nincsenek olyanok, mégis nemhogy túlélik az emberek, még csak nem is nagyon sérülnek bele.
Nem sok negatívumot tudnék felsorolni a FT-el kapcsolatban, de ezt mindenképpen.

Arcadios viselt egy bizonyos Jáde amulettet, ami megvédte a lávától.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8639 Dátum: 14 máj 19, 20:26:31 »

Hát ez teljesen kiment a fejemből. Sőt, még most sem rémlik. Tudná valaki linkelni?
Ha igaz, akkor természetesen az Arcadiosos rész visszaszívva.
De attól még az állítás szerintem megáll.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 574 575 [576] 577 578 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!