24 máj 18, 14:52:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 572 573 [574] 575 576 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779300 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8595 Dátum: 14 máj 16, 09:20:52 »

Hat ez nem volt semmi. Őszintén, ki számított a királyra? Lucy nagyon kemény volt, de nagyon örülök, hogy végül nem sikerült legyőznie a démonokat. Eléggé irreális lett volna. A csillag szellemek királyától meg el is várható, hogy ketté szedje a kockát. Nagyon kemény az öreg.
Nagyon úgy tűnik, hogy Mard Geerrel ismerik egymást. Van egy olyan érzésem, hogy egy epic csatának nézünk elébe. Nevet
Nagyon-nagyon jól bonyolítja, fűzi a szálat eddig Mashima.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 16, 09:21:28 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8596 Dátum: 14 máj 16, 09:22:37 »

Na ez a fejezet nagyon tetszett.
Állat a csillagszellemek királya, de nekem jobban tetszett az Aquarius és Lucy közötti huzavona. Aqarius elég jól leírta Lucy-t (bár nem tudom, hogy lehet utálni egy olyan édes kislányt, mint amilyen Lucy volt Mosolyog), ezt a részt nagyon várom az animében, biztos jó lesz.
Kíváncsi vagyok, hogy honnan ismeri egymást a két király. Régen volt, hogy már most elolvasnám a következő heti részt Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 16, 09:23:27 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8597 Dátum: 14 máj 16, 09:49:20 »

Rég olvastam már ilyen jó fejezetet. Nevet
Hát szerintem erre sokan nem számitottak,hogy magát a királyt fogja megidézni.Bár kicsit sajnálom Aquarius de ebben a helyzetben, tényleg nem volt más választása Lucy-nak.
De azért az öreg se veszi lazára a figurát az tuti. smirksweat Szépen szétszabdalta a kockát,de azért az meglep,hogy King of Hades és Spirit King ismerik egymást. A többiek akkor elvileg szabadok nem? Tuti,hogy jó kis csata lessz ez a két király között. Nevet

U.i Plussz pont Jackal-nak azért,mert felrobbantotta azt az idegesitő kis törpét. smirksweat ikszdé
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Brontar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #8598 Dátum: 14 máj 16, 10:54:24 »

Jackal most a szívembe lopta magát ezzel a nyúlpörköltel. Már nagyon vártam mikor purcan ki ez a öhm,, valami Mosolyog

De így a kocka szétvágásáról egyből az ugrott be, hogy ha George R. R. Martin írná a történetet, akkor Lucsie most sírhatna hogy a Spirit King felaprította az egészet a barátaival együtt. ikszdé

Összevetve régen élveztem fejezetet ennyire és arra a következtetésre jutottam, hogy epic lesz a kövi fejezet.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8599 Dátum: 14 máj 16, 10:56:22 »

U.i Plussz pont Jackal-nak azért,mert felrobbantotta azt az idegesitő kis törpét. smirksweat ikszdé

Ezt ki is felejtettem. Vajon lesz olyan, aki sajnálni fogja, vagy hiányolni? Mosolyog
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8600 Dátum: 14 máj 16, 11:07:44 »

Minden király ismeri a másikat Nevet

Aquairus végre megszabadult Lucytől! Most már semmi sem áll az útjába, hogy együtt legyen Scorpiussal. Nevet bánatára az Arc végén úgyis visszakerül Lucyhez a kulcsa. Vagy majd a király vagy a többi szellem adja neki oda az új ép kulcsot. Nem tudom elképzelni, hogy egy aranykulcs végérvényesen megsemmisülne, ha valaki lehívja a királyt. Akkor már rég nem lenne meg a 12.

Szerintem most mindenki meghalt főleg, hogy rájuk omlott az egész kocka. xD

Itt teljesen azt hittem, hogy lerobbantotta Lucy lábát.
http://www.mangareader.net/fairy-tail/384/9

Nem is értem, hogy miért rejtette Kyouka maszk alá az arcát.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #8601 Dátum: 14 máj 16, 11:25:28 »

 "Régen volt, hogy már most elolvasnám a következő heti részt  Nevet."

Igaz, bár nekem a múlt heti rész is bejött, kíváncsi leszek a többiek tényleg kiszabadultak-e, mert ha nem akkor Lucynak eléggé meszeltek ( végkimerülés határán fekszik, tőle pár méterre Jackal, a királyok egymással törődnek... ha nem rohan valaki a segítségére akkor van pácban Mosolyog )

"Aquairus végre megszabadult Lucytől! Most már semmi sem áll az útjába, hogy együtt legyen Scorpiussal. Nevet bánatára az Arc végén úgyis visszakerül Lucyhez a kulcsa. Vagy majd a király vagy a többi szellem adja neki oda az új ép kulcsot. Nem tudom elképzelni, hogy egy aranykulcs végérvényesen megsemmisülne, ha valaki lehívja a királyt. Akkor már rég nem lenne meg a 12."

Nekem is ez volt az első gondolatom. Ha meg tényleg végleg meszeltek a kulcsnak, érdemes lett volna Lokiét beáldozni, ő úgy is szabadon jön-megy, meg köztük gondolom nagyobb a bizalom, ha jól vettem le a kulcs beáldozása mellett ha nincs meg a kölcsönös bizalom, a király nem jön le...
Arra meg nincs semmi bizonyíték, hogy valaha valaki leidézte a királyt, tehát még épségben lehet a 12 kulcs, bár amik nincsenek Lucynál, lehet rég el lettek törve ...
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 16, 11:27:44 írta ozsiruyg » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8602 Dátum: 14 máj 16, 11:42:29 »

Komolyan emberek már itt is csak felületesen olvassák a mangát?  smirksweat

Tilon remélem vicceltél amikor azt írtad: Aquairus végre megszabadult Lucytől!

Te sem gondolhatod komolyan hogy Aquarius nem szerette Lucy-t. Ez olyan szépen és meghatóan lejött a fejezetből hogy kérdésnek sem kéne lennie. Persze mindig úgy tett mintha utálná hisz ő az anyját szerette igazán de most elismerte hogy Lucy igen is fontos neki. Nem véletlen áldozta be magát és voltak azok a falshback-ek. Ráadásul az elköszönés is mindent elárul. Persze lehet feleslegesen tépem a szám mert ezt te is tudod és csak szarkazmus volt ami neten aligha jön át. Nevet

Viszont abban egyetértek hogy Aquarius vissza fog térni ez egyértelmű. Spirit King teremtette őket ha jól tudom ő rendelkezik felettük, kétlem hogy a harcok után ne adná vissza Lucy-nak majd és ezt szerintem Aquarius is tudta.
Én most arra számítok hogy a végén amikor az öreg eltűnik mert tuti hogy le fogja nyomni Marde Geer-t akkor megkapja a király kulcsát is mellé Aquariust is. Plusz jönni fog END mester is hisz senki sem maradt. Egyébként Kyouka maszk nélkül milyen kis cuki.  Szeretet

Egyébként most már nem lehet panasz Lucy-ra akik ezek után azt mondják hogy nem ér semmit és gyenge azok tuti nem tudják mit beszélnek. 3 csillag szellemet megidézett kb fél hulla de még megidézi a Lélek Királyt is hát le a kalappal. Ráadásul ezt szerintem mind a 2. eredet nélkül.  bow

Egy nagyon megható fejezet után pedig egy nagyon epic harcra számítok. Az öreg ott van a szeren az tuti. Remélem nem darabolta össze a többi FT tagot. Nevet

Amúgy erre a képre mi lehet írva? MS sem fordította le pedig ott egy dátum is. 7. 17. Ez most egy OVA kiadást vagy új Mozit akar jelenteni? Vagy valami az animével kapcsolatban. Fura hogy semmi fordítás nincs róla.
http://img.mangastream.com/cdn/manga/3/2377/02-03.jpg

Egyébként meglepő hogy Silver is abbahagyta a sörözést? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 16, 12:12:49 írta Kuro25 » Naplózva

rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8603 Dátum: 14 máj 16, 11:59:33 »

hades királya nem nagyon tűnik meglepetnek a szellemek királyától szerintem egy húzós harc lesz köztük de hades királya felé fog kerekedni elvégre ő őrzi e.n.d-et a legerősebb démont szóval a szellemek királyának nem lesz kőnyű dolga de abba se vagyok biztos hogy nyer.
Vagy az is lehet hogy a harcuk közben megjelenik E.N.D
várom a jövőheti fejezetet Mosolyog
U.I : érdekes hogy hades királya azt mondja hogy "égi szellemek királya" lehet utalás lenne?
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 16, 12:03:33 írta rikito1996 » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8604 Dátum: 14 máj 16, 12:14:38 »

Nagyon, nagyon kétlem, hogy az öreg most simán kinyírja Marde Geert. Geer amilyen lazán odaállt elé, nem hiszem, hogy nagyon félne tőle, pedig a fejezet alapján ismerik egymást. Minimum döntetlen lesz. De mindenképpen érdekes lesz.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8605 Dátum: 14 máj 16, 12:15:39 »

Nah, régóta ez az első FT-s fejezet, amit igazán élveztem és ami ennyire felcsigázott. Várós lesz ez a kövi hét  Mosolyog.

Lucy igazából nálam mindig is közömbös volt, maga a harcstílusa sem a kedvencem (Ft-s pokémon mester), de az utóbbi két fejezetben eléggé odatette magát ezt el kell ismerni. Amikor megláttam a Lélek Királyt felszabdalni Tartaros bázisát .. Ohh My God.

Egyébként most már nem lehet panasz Lucy-ra akik ezek után azt mondják hogy nem ér semmit és gyenge azok tuti nem tudják mit beszélnek. 3 csillag szellemet megidézett kb fél hulla de még megidézi a Lélek Királyt is hát le a kalappal. Ráadásul ezt szerintem mind a 2. eredet nélkül.  bow

Na azért az túlzás lenne nem gondolod? Rajta múlik az egész céh, és nemkülönben (kis túlzással ) a teljes Mágia világ sorsa, néznék is ha nem adna bele mindent  smirksweat.Úgyértem mikor számítana igazán, ha nem most??  Nevet
Hogyha lenne benne még kakaó, kétlem hogy fontolgatná azt hogy széttörje Aquairus kulcsát és a 2. eredetet meg visszatartaná későbbre. Nem Lucyra vallana. Nem kéne ugyanazt eljátszani vele is, mint Erzával.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 16, 12:20:44 írta mateee-kun » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8606 Dátum: 14 máj 16, 12:18:53 »

U.I : érdekes hogy hades királya azt mondja hogy "égi szellemek királya" lehet utalás lenne?

Nem mond ilyet. Végig Celestial-nak voltak fordítva a csillag szellemek. Persze az is jelentheti hogy Égi vagy mennyei ki hogy szeretné fordítani. Egyébként ezen nincs semmi meglepő hisz a csillagok az égen vannak. Nevet

Ami inkább meglepő az az MS verzió utolsó oldalán az hogy a Spirit King Hadest Dark King-nek hívja. És ha jól értem a leírást oldalt akkor Hades is egy csillag szellem vagy a sötét csillagok királya? Pluto a neve ha jól értem és maga az Isten? Hmm elég érdekes az tuti. Nevet
http://img.mangastream.com/cdn/manga/3/2377/32.png

Mateee: Nem tudom konkrét utalás nem volt eddig arra hogy na most valaki használja 2. eredetet. Wendynél is csak azért sikerült a DF mert beszívta a mágikus erőt. Szóval nem tudom lehet hogy még senki sem használta. Nem volt igazán kiemelve és ez elég fontos ahhoz hogy Mashima ne tegye oda hogy na ez most a 2. eredetet használja. Persze meglehet hogy Lucy is most ezt tolta ezért sikerült a 3 szellem egybe plusz a Lélek Király.

« Utoljára szerkesztve: 14 máj 16, 12:20:44 írta Kuro25 » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8607 Dátum: 14 máj 16, 12:29:22 »

Olyan izgi volt  Nevet Nevet
Már majd meg haltam hogy végre elolvashassam ezt a fejezetet :3
Nem vártam hiába az biztos...Lucy elég jól odatette magát az utóbbi 2 fejezetben.  bow bow De szerintem használta a 2.eredetet,mert már a Nagy Mágiajátékokon is említették hogy azzal volt képes 2 csillagszellemet megidézni.
De ahogy olvastam a kommenteket csak nekem nem jött le hogy ismerik egymást.  smirksweat ikszdé
Hol láttátok Kyouka-t maszk nélkül??Én nem vettem észre   smirksweat
Akkor most a többiek kiszabadultak??
Hú,ahogy elképzelem Natsut ahogy dühöng mert először lefagyasztották,aztán most masszába(vagy a fene tudja mibe) ragadt!!  Ohh My God  ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8608 Dátum: 14 máj 16, 13:06:16 »

Idézet
Ami inkább meglepő az az MS verzió utolsó oldalán az hogy a Spirit King Hadest Dark King-nek hívja. És ha jól értem a leírást oldalt akkor Hades is egy csillag szellem vagy a sötét csillagok királya? Pluto a neve ha jól értem és maga az Isten? Hmm elég érdekes az tuti. Nevet
http://img.mangastream.com/cdn/manga/3/2377/32.png
ígyértetem énis hogy hades király is körülbelül egy szinten van a szellemek királyával
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #8609 Dátum: 14 máj 16, 13:09:17 »

 Ohh My God Határozottan király fejezet volt, Aquariust azért sajnáltam a végén. Mashima ha jót akar magának, akkor nem rondít bele ebbe a találkozásba Natsuval, meg a többi jégkrémmel, mert attól úgy lazán esne az epic-szintje a mangának. Az öreg bajusz szép tereprendezést csinált a kockán, mindig is kíváncsi voltam, mekkora ereje van, megkaptam. Én személy szerint egy laza kis döntetlenre szavaznék, vagy egy nagyon nyögvenyelősen kiharcolt győzelemre, csak döntetlennél felmerülne a kérdés, hogy akkor ki fejezi be a harcot?
Itt van az a kép: http://readms.com/r/fairy_tail/384/2377/30
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Oldalak: 1 ... 572 573 [574] 575 576 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!