24 máj 18, 21:37:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 565 566 [567] 568 569 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779592 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8490 Dátum: 14 ápr 28, 12:19:07 »

Ez kellemes meglepetés volt. Főleg, hogy nagyon érdekes volt a fejezet. Ezek szerint ezen a héten már nem lesz manga, ugye?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8491 Dátum: 14 ápr 28, 12:51:03 »

Tudja már a fene... Elvileg múlt héten csak simán nem volt. Ezen a héten meg elvileg az Aranyhét miatt nem kellene lennie. De én már meg sem lepődöm, hogy kijött. Nevet

Jól láttam, hogy végül csak nem láttuk Kyoukát "sisak" nélkül?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8492 Dátum: 14 ápr 28, 12:56:53 »

Igen jól láttad.Épp írni (is) akartam. Nevet
Fél Maszkkal jobban nézett ki mint nélküle.Még a törés állapotában.Lehet csak az ábrázolás miatt.
Úgylátszik meg is kezdődött a lakberendezés váltás vagy inkább háziállat ébresztés? Nyelvesít
És hogy pont Lucy úszta meg az egészet?! Hümm-hümm

Végre a Lumen Historie is képbe kerül.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 28, 12:58:50 írta K ichigo » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8493 Dátum: 14 ápr 28, 13:13:32 »

Vélhetőleg Lucy kapni fog némi jellemfejlődési "behatást", mivel szépen egyedül maradt egy olyan helyen, amihez képest egy sötét sikátor egy lesben álló Orochimaruval szinte semmi. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8494 Dátum: 14 ápr 28, 13:21:43 »

Furcsa lenne a kiszabadulásig eljátszani egy time skipet csak az ö szemgszögéből.
2 lehetőség közül egyik sem biztató.
Ha jól láttam Silver még nyugiban van,semmi baja.vele még összefuthatna Lucy. Gondolkozik
Naplózva

ldanyi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3



« Válasz #8495 Dátum: 14 ápr 28, 14:35:59 »

Érdekes egy rész volt és remélem mihamarabb megjelenik Silver is a porondon. Kíváncsi vagyok hogy mi fog kisülni ebből hogy csak Lucy az egyetlen aki képes bármit is csinálni ikszdé
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8496 Dátum: 14 ápr 28, 15:05:58 »

Edolas hangulat kezd itt lenni. Nevet Lucy az utolsó reménysugár és mindenki más fogságban.^^ Ebben az Arcban még nem kínozták meg. Talán majd most. Nevet

Úgy tűnik, hogy Kyouka nem a csúfsága miatt vett fel sityakot. Egész szép teremtésnek tűnik így félarcból kiindulva.
Mard Geer egyenlőre elég unszimpatikus. Zero mesternek képzeli magát, hogy belepofátlankodik más beszélgetésébe? Pojén
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8497 Dátum: 14 ápr 28, 16:36:32 »

Edolas hangulat kezd itt lenni. Nevet Lucy az utolsó reménysugár és mindenki más fogságban.^^ Ebben az Arcban még nem kínozták meg. Talán majd most. Nevet

Úgy tűnik, hogy Kyouka nem a csúfsága miatt vett fel sityakot. Egész szép teremtésnek tűnik így félarcból kiindulva.
Mard Geer egyenlőre elég unszimpatikus. Zero mesternek képzeli magát, hogy belepofátlankodik más beszélgetésébe? Pojén

Ez így nem teljesen igaz, mert Edolasban a bogyók miatt tudott varázsolni nem? Vagy nála az nem volt? Fene se emlékszik ennyire. Egyébként Lucy-s dolgok nem meglepők elvégre akárhogy is nézzük ő a főszereplő és nem a Fairy Tail tagok. Gondolom ez senkinek sem újdonság csak leírtam. Nevet

Kyouka tényleg baromi jól nézett ki fél sisakban, bár látnánk rendesen de félő hogy megmurdel. Ha mrá itt tartunk Mard Geer szépen megkínozta, Mashima nem spórolt a vérrel sem, ez azért örvendetes, jó hangulatot adott a kínzása a résznek. Valahogy sejtettem hogy Mard Geer nem egy szimpla senkiházi ha fél kéz mozdulattal ártalmatlanította Kyoukát. Majd valami brutál jól kinéző szörny izét csinált a kockából ami meglehetősen hasonlít egy sárkányra csak úgy megjegyzem. Legalábbis a lábainak vélt dolgok mindenképp. Ez az Allegria is elég érdekes képesség. Remélem látunk még tőle valamit.

Egy szó mint 100 Mashima-sensei fergetegesen csinálja amit csinál mostanában. Nevet Nem szoktam dobálózni az EPIC szóval olyan sűrűn de nálam ez a fejezet durván az volt. Nevet

Egyébként senki sem említette a színes oldalt. Valami irtó cuki volt rajta mindenki és Lucy-ból Mashima kihozta a Mavis 2.0-át. Imádom. Nevet Volt valami másik színes oldalról szó hogy valami infó van rajta de gondolom majd MS verzióból kiderül. Arra is kíváncsi vagyok.

Tudja már a fene... Elvileg múlt héten csak simán nem volt. Ezen a héten meg elvileg az Aranyhét miatt nem kellene lennie. De én már meg sem lepődöm, hogy kijött. Nevet

Jól láttam, hogy végül csak nem láttuk Kyoukát "sisak" nélkül?

Hát én nagyon remélem hogy a héten is lesz új rész még Pénteken majd. Valahogy kibírom ha mégse de remélem végre kapunk már egy normális Lucy harcot badass Lucy-val hogy mindenki elismerhesse hogy igen is kemény csaj, csak mindig közbe szól nála valami. Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8498 Dátum: 14 ápr 28, 17:27:31 »

....
Hát én nagyon remélem hogy a héten is lesz új rész még Pénteken majd. Valahogy kibírom ha mégse de remélem végre kapunk már egy normális Lucy harcot badass Lucy-val hogy mindenki elismerhesse hogy igen is kemény csaj, csak mindig közbe szól nála valami. Nevet
Az a valami általában Lucyval ellentétben egy igazán kemény, badass valaki, aki mellett látszik az, hogy Lucy nem annyira kemény, ill. badass Nevet
De amúgy ja, Lucynak is kijárna már valami rendes csata.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 28, 17:28:02 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8499 Dátum: 14 ápr 28, 17:46:36 »

Az a valami általában Lucyval ellentétben egy igazán kemény, badass valaki, aki mellett látszik az, hogy Lucy nem annyira kemény, ill. badass Nevet
De amúgy ja, Lucynak is kijárna már valami rendes csata.

Nem akarlak megbántani de innen látszik hogy fogalmad sincs a FT-ről. Vagy nálad a badass csak pasi lehet.
Ott van pl Kana is, ő sem szokott sokat mozogni mégis megkapta Mavistől a FT 3 nagy mágiája közül az egyiket. Jó mondjuk ő Gildartz lánya szóval.

Na de Lucy... azért ő 2. generációs ha nem több csillag mágus, ráadásul az anyja akkor halt meg amikor a sárkányok eltűntek szóval van még bőven rejtély körülötte. Aztán ott az Urano Metria amit először csak alig használt aztán a viadalon meg be se tudta fejezni.  Ha az nem kemény varázslat akkor nem tudom mi, mert szerintem azzal bárkit le tudna nyomni az FT-ből. Szóval igen is badass csak csak nem kapott teret az igazi képessége mert Mashima nem hagyta. Ráadásul még a 2. eredetet sem használta fel. És lehet eljött az ideje most annak is, sőt lehetséges hogy kap még egy nagy varázslatot.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 28, 17:48:19 írta Kuro25 » Naplózva

Bambusz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9



« Válasz #8500 Dátum: 14 ápr 28, 18:22:36 »

Ritkán írok, de most kivételesen én is megteszem Mosolyog
Lucy igenis keménynek minősül mivel a 13 Zodiákus kulcsból nála van nem is tudom mennyi...de talán már több mint a fele...ez önmagában is elég "badass" nem beszélve a különleges kapcsolatáról a csillagszellemekkel és az azokhoz kapcsolódó varázslatok amit pl Geminivel tud Mosolyog szóval azért mert nem kapott teret még nem gyenge...
Javítsatok ki ha tévedek. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 28, 18:30:32 írta Bambusz » Naplózva

F**k camouflage!We're rolling in style
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8501 Dátum: 14 ápr 28, 18:43:45 »

Ritkán írok, de most kivételesen én is megteszem Mosolyog
Lucy igenis keménynek minősül mivel a 13 Zodiákus kulcsból nála van nem is tudom mennyi...de talán már több mint a fele...ez önmagában is elég "badass" nem beszélve a különleges kapcsolatáról a csillagszellemekkel és az azokhoz kapcsolódó varázslatok amit pl Geminivel tud Mosolyog szóval azért mert nem kapott teret még nem gyenge...
Javítsatok ki ha tévedek. Mosolyog

Ez pontosan így van ahogy mondod. Egyébként 10 kulcs van nála a 12-ből, pontosabban a 13-ból, mivel ugye a viadalnál kiderült hogy van egy 13. is. Ráadásul már meglehetne neki mind a 12 ha elfogadja a maradékot Yukinotól.

Persze lehet azzal jönni hogy a kulcsai felét megörökölte kb de a javarészét harcok során kapta meg. Még Loke is úgymond harc során került hozzá ha nem is a szó szoros értelmében vesszük. És hát ő a zodiákus kulcsok királya ugye.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 28, 18:46:11 írta Kuro25 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8502 Dátum: 14 ápr 28, 20:15:23 »

Nem akarlak megbántani de innen látszik hogy fogalmad sincs a FT-ről. Vagy nálad a badass csak pasi lehet.
Ott van pl Kana is, ő sem szokott sokat mozogni mégis megkapta Mavistől a FT 3 nagy mágiája közül az egyiket. Jó mondjuk ő Gildartz lánya szóval.
Kana mikor volt badass? Mikor felsült Bluenote ellen vagy amikor KÖLCSÖN mágiával menőzöt részegen az arénában?
Bocsi, csak Kanával van bajom nem a mondandóddal. Hümm-hümm Wendy elég menő volt, hogy egy friss dolgot említsek.

Várhatunk mi itt Silverre. Ő csak ül és sörözik egymagában. ikszdé
http://readms.com/r/fairy_tail/382/2358/25

Mibe, hogy előbb-utóbb Lucy is a tövises indákon fog lógni? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 28, 20:30:38 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8503 Dátum: 14 ápr 28, 20:26:42 »

Bárkit le tudna nyomni a Ft-ből? Na ezt szerintem gondold át még egyszer.
Figyelj, én szeretem a Ft-t, és azt hiszem, van is némi fogalmam róla. Alapjáraton azt a kommentet viccnek szántam. De amit írsz az is túlzás. Látszik, hogy míg te nagyon szereted Lucy karakterét, én annyira nem, persze nincs vele semmi bajom. Az is igaz, hogy shonen mangában, inkább a férfi karaktereket preferálom. De attól még természetesen lehet női, harcos karakter is badass. De véleményem szerint (! tehát ez szubjektív), Lucy nem az.
Persze ő az egyik főszereplő, aki körül, mint említetted is, (és tisztában is vagyok vele) sok rejtély van. És valóban nem is gyenge. De azért nem szabad elfelejteni, hogy bármelyik csillagszellemét 1v1-ben egy Natsu kaliberű ember lenyomná. Nem is beszélve az olyan állatokról, akik Natsut a kisujjukkal lenyomnák. Persze lehet, hogy most a szó soros értelmében nincs igazam, de a lényeg, hogy én nem tartom olyan erősnek. Sőt, nem is olyan erős, mint sokan mások. És (még egyszer kihangsúlyozom, hogy véleményem szerint) én úgy látom, hogy ahogy eddig Lucy szerepe a mangában soha nem az erején, harcain múlott, sokkal inkább az érzelmein, döntésein, úgy ez most sem fog megváltozni.
Ui. De attól, hogy nem egyezik a véleményünk, nem kéne nekem ugrani. Én tiszteletben tartom a te véleményedet, még ha nem is értek vele sok mindenben egyet.
Szerk. Mondjuk már nem először vitázok valakivel Lucy karakterét illetően. Lehet, hogy én állok rosszul hozzá a karakterhez. Nem tudom. Én mindig is úgy tekintettem rá, mint Natsu társára, aki nem az erejével, hanem a szívével, akaratával, megérzéseivel, eszével segíti a csapatot. Szerintem erre jó példa a legutóbbi, mágia játékos arc, az elsötétülés kapu bezárása körüli mizéria. Ha ott nincs Lucy, akkor kb. vége a mangának. De ott sem az ereje, hanem a döntése, megérzése kellett. Az ellenségeket viszont nagy százalékban nem az ő feladata kiütni. Mások ezt hogy látják?
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 28, 20:39:33 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8504 Dátum: 14 ápr 28, 20:31:39 »

Annyi biztos sorra lövik be jobbnál jobb pillanatokat,képességeket.


"Leveszi" a ruháját--> Celestial idézés-->Ott az újabb ruha.Ezzel szerintem nincs probléma.
Nagyot nevetnék ha utána meg pont ráesene Silverre aki már mámoros hatás alatt lenne,és kidől. ikszdé
Így Lucy is el tudna menni mellette.
Vajon mennyivel eltt volna menőbb Wendy az Edolasi alakjával DF-al. Nevet


Kanánál biztosan van egy érdemleges pont.Az pedig a céh megmentése a robbantástól és kártyaként felvitték a "kockára".

Ui:Kuro először meg sem ismertelek az új képed miatt.Egész jó.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 565 566 [567] 568 569 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!