24 máj 19, 14:40:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 562 563 [564] 565 566 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780414 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8445 Dátum: 14 ápr 11, 08:45:18 »

Hát ez jó kis rész volt. Nevet

Natsu és Lucy elindult megkeresni Mira-t,Happy meg megy Makarovhoz. Mira-nak sincs könnyü dolga Seira-val főleg most,hogy feloldotta a saját korlátait.De azért nem gondoltam volna,hogy ilyen erős lehet Seira,hogy csak úgy elrepitse Mira-t. A fejezet végén pedig az lenne E.N.D,mert én valahogyan másképp képzeltem el őt. smirksweat
Az tetszett mikor Franmalth megérkezett a laborba,és eltünt mert Mira szétverte a labort. Vagyis most akkor elméletileg nem lehetséges feltámasztani a démonokat a laborban.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8446 Dátum: 14 ápr 11, 08:58:01 »

Szegény laborbeliek egy időre mindenképp el lettek intézve.
Nem gondoltam volna Seiranak ekkora erjtette ereje van Mirahoz képest.
Úgy látszik minél kevsebb a ruha annál erősebbek egyesek.Kár hogy ez Lucynak nem megy ilyen formában. Nevet
Ha Mira mégis el tudná nyelni a harc végén akkor jelentős buffot kaphatna. Gondolkozik
EGy ideig kiütödne tőle az már biztos,ha sikerülne is.

A kiscsaj pedig nem tudott mit tenni,csak Lisannat próbálta vetkőztetni. smirksweat
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8447 Dátum: 14 ápr 11, 09:22:10 »

MS verzió! http://readms.com/r/fairy_tail/380/2339/1

A végén az nem E.N.D. hanem a Démon Király Marde Guille. És úgy fest E.N.D.-hez beszél és ugye ott is van a kezében.
Egyébként kissé nagy a hasonlóság Marde és Rogue közt nem? Bár mintha Marde-nek hosszú haja lenne és a feje mögött lenne valami fura árnyék ami nem a haja szerintem mert az árnyékolás nem úgy van rajzolva. Lehet hogy az a kis szörny izé a Mágia Játékokról?

Seira nagyon badass, jól láttam én hogy ő lesz a kedvencem a démonok közül. Igaz ruha nem sok van rajta de ez sose zavart FT esetében, sőt.  ikszdé Remélem Mashima bácsi csinál egy szép kis színest majd az új külsejéről mert eléggé AVATAR gyanús kép. Nevet Amúgy Seira lába igen érdekes lett valami tollas hegyes izé lett belőle. Kreatív azt megmondom de hogy tud így állna egyáltalán nem tudom.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8448 Dátum: 14 ápr 11, 09:47:14 »

Élvezetes fejezet volt, viszont Mira már megint porul járt. :/

A borító láttán a Laxus x Mira rajongók szíve hatalmasat dobbant. ikszdé

Natsu pihenjen egy kicsit. Túl sok mindent csinált rövid időn belül, szóval nem ártana, ha kimerült lenne. >.<#

A Pokol Magja nem semmi. Nem kell a halállal foglalkozniuk, hisz úgyis újjászületnek, illetve születtek egészen eddig a fejezetig. Mira nagyon vagány volt. Kúl

Lisanna és Lamy, ahogy várható volt bohóckodnak. Nem is érdemelnek több szót.

Mira vs. Sayla: Örülök, hogy Sayla ilyen formával is rendelkezik, de miért pont Mira az áldozat? Sír
Régóta szeretnék egy kiegyenlített harcot látni Mirától valaki ellen, de csak nem akar összejönni a dolog. Átment Sitribe, a legerősebb Take Over formájába és pillanatok alatt a földre került, ráadásul a Sitri forma sem aktív már. Irreális lenne, ha mindezek után Mira előrántana egy Sitrinél erősebb formát valahonan, vagy annak ellenére, hogy nem képes átvenni Sayla felett az irányítást, hirtelen sikerülne neki. Gyakorlatilag, Mira húzta megint a rövidebbet. A minimum elvárás ezek után, hogy Neo Minerva is győzedelmeskedjen Erza felett. Már megint ezek a naiv gondolatok.

E.N.D pedig egy könyv jelenleg, akit Marde Guille a démonok királya szorongat? Valamiért a 20 évvel későbbi Lambo ugrott be az arcáról, egy kis Zereffel és Rogueval keverve.

Az igazság az, hogy E.N.D igazi kiléte Wendy, aki úgy álcázta ezt, hogy bevett a nevébe egy W-t és egy Y-t.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 11, 09:50:53 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8449 Dátum: 14 ápr 11, 10:44:45 »

Az igazság az, hogy E.N.D igazi kiléte Wendy, aki úgy álcázta ezt, hogy bevett a nevébe egy W-t és egy Y-t.  Pojén

Na ez fájt, ezen csúnyán leestem a székről. Ki is nézném Mashimából ezt a végkifejletet.  ikszdé
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #8450 Dátum: 14 ápr 11, 12:06:44 »

Jó volt a fejezet Nevet

Szegény Mira megint megjárta  >.<# De Sayla ereje baromi látványos és még hatásos is. Nevet

Ez a Marde Guille nevű tag is komoly lehet ha ő őrzi END-et.

Bastian: Ezen a Wendy=END dolgon szakadtam ikszdé
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8451 Dátum: 14 ápr 11, 12:11:17 »

Wendy hasonlaton nagyon szakadtam.Nem elképzelhetetlen. ikszdé
(w) Wolrd End (y) Yielding. Nyelvesít

Remélem Mira azért vissza tud vágni,az se lenne rossz a harc után megszerezné ezt az alakot.
Erza viszont kapjon csak ki! Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 11, 12:12:13 írta K ichigo » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8452 Dátum: 14 ápr 11, 13:04:57 »

Ki is fognak kapni. Viszont itt fog jönni az a bizonyos de. Nevet Jön a fény és mindenki átmegy brutálba szokás szerint. Pontosan
Naplózva
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #8453 Dátum: 14 ápr 11, 16:52:30 »

Az igazság az, hogy E.N.D igazi kiléte Wendy, aki úgy álcázta ezt, hogy bevett a nevébe egy W-t és egy Y-t.  Pojén

Mindig is kinéztem belőle, hogy nincs minden rendbe vele.

A fejezet meg tetszett, azért örülök, hogy Lisannáról is mutattak, hogy harcolni próbálnak ikszdé
Naplózva

olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8454 Dátum: 14 ápr 11, 20:17:02 »

Jó fejezet volt.

De egy kérdés felmerült bennem: a semmiből idenyomták ezt a csávót a végén... Ki ez? Démonkirály? Róla eddig szó sem volt. Ez nem jött be.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8455 Dátum: 14 ápr 11, 21:01:19 »

Jó fejezet volt.

De egy kérdés felmerült bennem: a semmiből idenyomták ezt a csávót a végén... Ki ez? Démonkirály? Róla eddig szó sem volt. Ez nem jött be.

Ja ahogy a Tartaros többi tagjáról sem az ARC kezdetéig, mégsem háborog senki. Nem szeretem az ilyen háborgásokat. Egyértelmű volt az elejétől fogva hogy ezek a "suhanc" démonok csak előfutárai a nagyoknak, már pedig a nagyok tuti hogy ez a Démon Király csóka, END meg Zeref lesz. Nem véletlen hogy még partyban van a FT. Egyébként én jobban szeretem ha meglep egy manga. Amúgy hogyan lehetne behozni egy új szereplőt úgy hogy ne zavarjon de közben nem esik róla szó? Sehogy. ^^ Nincs is olyan történet a világon sehol amiben nem így mennek a dolgok. Elvégre ha már az elején megismerünk mindenkit milyen meglepetés fog érni minket? Senki nem említette hogy ő is Zeref könyvéből van így nem is kellett hogy szó essen róla és Mashima tuti hogy nem véletlen nem említette meg ha már ott van END könyve a kezében.  Gondolkozik
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8456 Dátum: 14 ápr 11, 21:19:24 »

Szerintem nem is biztos, hogy ez a Marde Guille démon, szerintem inkább valami fekete mágus. Elvégre azt mondták, hogy a Kyukimon tagjainak szerződése van vele, ebből jutottam erre a következtetésre. Erőben meg gondolom valahol END és a Kyukimon között lehet.
Oké tudom, hogy démon királynak hívják, de nekem akkor is gyanús, hogy ő mágus
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 11, 21:21:01 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #8457 Dátum: 14 ápr 11, 21:48:22 »

Amúgy hogyan lehetne behozni egy új szereplőt úgy hogy ne zavarjon de közben nem esik róla szó? Sehogy. ^^ Nincs is olyan történet a világon sehol amiben nem így mennek a dolgok. Elvégre ha már az elején megismerünk mindenkit milyen meglepetés fog érni minket?

Nagyon sürgősen kezd el olvasni/nézni a One Piece-t. Rögtön megérted hogy lehet normálisan előkészíteni egy karaktert, nem csak úgy a semmiből előhúzni.

Na végre halad egy irányba a történet, végre nem fognak "visszatérni" a démonok. Franmalth eltűnésének nagyon örültem, egyszer még hatalmas magabiztosság, hogy "úgy is feltámadok", aztán hirtelen meglepődés. Nevet Ezel karaktere meg nagyon semleges maradt számomra, gyakorlatilag nem is volt személyisége... END ezek szerint még csak könyv formájában létezik. Ez a démonkirály szerintem olyan kaliberű ellenfél lesz, mint anno Bluenote volt. Nagyon kellene már ide Gildartz.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8458 Dátum: 14 ápr 12, 06:39:51 »

én is össze vagyok zavarodva rendesen: ki ez a romlott arc a végéről? Ő END ?
Amúgy eredetileg Zerefnek kéne így kinéznie. Mert Zerefről mindent kinézek csak a nagy sötét főmágust nem.   ikszdé

Mira nagyon domborít. Kedvencem Mosolyog Szép a mosolya. Igaz most a vesztes-ágra került.
ja és: hová lett Jackal meg Tempesta ? Mert ugye ők is ujjáéledtek !
Lehet Natsu még egyszer összeütközik Jackallal? (Mondjuk az biztos hogy Jackal csuklana)
Egy Juvia- Tempesta érdekes lehetne Mosolyog

DE ! hol késik a Silver- Gray meccs?  Technikai KO  Pojén
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8459 Dátum: 14 ápr 12, 10:42:21 »

Nagyon sürgősen kezd el olvasni/nézni a One Piece-t. Rögtön megérted hogy lehet normálisan előkészíteni egy karaktert, nem csak úgy a semmiből előhúzni.

Bocs de már dobtam. Egy Bleach elég nem kell még egy mellé.  ikszdé
Jó azért jobb mint a Bleach de OP-t halas ARC-nál dobtam borzalmas manga nem látom hogy haladna bárhova is. Egy kincs megtalálása nem hat meg, a kalózokhoz meg sajna köze nincs.  smirksweat

én is össze vagyok zavarodva rendesen: ki ez a romlott arc a végéről? Ő END ?
Amúgy eredetileg Zerefnek kéne így kinéznie. Mert Zerefről mindent kinézek csak a nagy sötét főmágust nem.   ikszdé
Mira nagyon domborít. Kedvencem Mosolyog Szép a mosolya. Igaz most a vesztes-ágra került.
ja és: hová lett Jackal meg Tempesta ? Mert ugye ők is ujjáéledtek !
Lehet Natsu még egyszer összeütközik Jackallal? (Mondjuk az biztos hogy Jackal csuklana)
Egy Juvia- Tempesta érdekes lehetne Mosolyog DE ! hol késik a Silver- Gray meccs?  Technikai KO  Pojén

Ez nem END hanem Marde Guille, a Démon Király, vagy ha úgy jobb NKWT fordításban Hádész Királya, bár szerintem a kettő ugyan az. END egyébként ott a kezében és ha jól értettem akkor Marde-vel kötöttek valami szerződést a feltámadásra. Szerintem ő maga a Sátán csak itt máshogy nevezik.

Jackallék nekem se ugranak be asszem feltámadtak, sőt tuti mert az az őrült csaj rá is mászott Jackalra.  smirksweat
Silver meg Gildartz is nagyon el van tűnve ami nagyon fura. Szerintem ők a végjátékra jönnek majd.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 562 563 [564] 565 566 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!