24 máj 17, 10:58:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 556 557 [558] 559 560 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778215 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8355 Dátum: 14 márc 26, 23:17:14 »

Két démont még nem is láttunk harcolni. A "gagyik" meg épp most szívatnak két S-osztályú mágust (Erza, Mirajane), és Natsu sincs éppen nyerő szériában. Silver se mozdult még semmi jelentőset azon kívül, hogy lejegelte Natsut. És Ezelt sem kell még leírni, hiszen az "öt kardjából" még csak kettőt láttunk.

Egy démon miért ne használhatna démonölő mágiát? A sárkányölők is "sárkányölő" mágiát használnak, amit egy sárkánytól(!) tanultak.
Silver esetében inkább a démonölő mágia a zavaró kicsit. Elvileg neki átkának kellene lenni, nem mágiának. Szal lesz itt még kavarás Silver körül.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 26, 23:17:56 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #8356 Dátum: 14 márc 27, 19:50:11 »

http://readms.com/r/fairy_tail/Side%20Story%202/2311/1
Új Side story, ezúttal Erza főszerepében. Éreztem én, hogy valami hiányzik, múlt héten nem kaptunk ilyet, de beért minket Nevet
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
xoki
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #8357 Dátum: 14 márc 28, 10:21:16 »

http://www.mangapanda.com/fairy-tail/377
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8358 Dátum: 14 márc 28, 10:52:05 »

Hát megtörtént... Héten lesz még egy fejezet ha jól tudom...
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8359 Dátum: 14 márc 28, 10:58:54 »

Hát Wendy szépen elintézte Ezelt,nameg ar arc-ot is széttörte csak kár,hogy ez nem volt elég a megállitásához. Most akkor ahogy láthattuk Natsu-éknál minden mágus elveszti az erejét,és igy vége a mágikus világnak. Talán Wendy is megpróbálhatná felszivni azt a mágiát,amit az arc-bocsát ki mind anno Laxus a részecskéket. smirksweat Bár tuti,hogy valahogy máshogy fogják orvosolni a helyzetet. Azért Wendy Dragon Frorce módban jól nyomta,még Ezel-t is sikerült lenyomnia. Nos ha tényleg mindenki elvesziti a mágikus erejét,akkor a harcnoknak máris vége lessz. De ez arra is jó,hogy a többi céhnek is leesen,hogy itt nemstimmel valami. Valahogy csak visszaállitják a mágiát azért nem aggodom,csak addig nehogy szétszedjék szegény Fairz Tail-osokat.

Ám a kövi fejezet cime nekem nemmond sokat,kiváncsi vagyok milessz.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 28, 11:00:05 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #8360 Dátum: 14 márc 28, 11:20:18 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/378 Mosolyog
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8361 Dátum: 14 márc 28, 11:32:07 »

Mondjuk drága miatt nem volt célszerű 2 részt kiadni ... De nem baj így nem rágjuk le a körmünket Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8362 Dátum: 14 márc 28, 12:19:59 »

Wendy nagyon jól tolta a Dragon Force-al. Valami ilyen kellet volna Yachirunak is a Bleachben. Mashima nem hagyott sötétben minket és megmutatta, hogy tollak azok nem pikkelyek. Wendy hajszíne menő és mintha a szeme színe is megváltozott volna.

Szóval akkor Charle már megtanulta használni a képességét. Hát, ez még mindig jobb, mintha csak évadonként be spoilerezne nekünk valamit. De talán így egy kicsit over power lenne. Mert a jövő ismerete nem gyenge képesség.
Bakker. Olyan sok felvezetőt kapott ez a feláldozzuk az életünket a világért, hogy a végén már majdem el is hittem, hogy meghaltak. xD Doranbalt szerintem ott várt a tökéletes időzítésre mert máshogy nem tudott volna ilyen pontos lenni xD. Most a Loli fan kezében ott van az ájult Wendy.^^

Jól láttam, hogy két robbanás volt? Meg mi volt az az égbe menő fénycsóva?

Mashimának túl sok szabadideje van, hogy jövőhéten is hosszabb fejezetet kapunk ráadásul színes oldalakat is. Hümm-hümm A következő fejezet címe Hadész királya. Szerintem ez nem Franmalth lesz. Szerintem ez most a Hádész kapujához lesz köze. Talán a kapu mögött egy másik világ van? És ez már az Arc harmadik felvonása lesz.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #8363 Dátum: 14 márc 28, 12:20:54 »


Kislányt és macskát egyszerre? Ugye nem Mashima? ugye nem?
http://www.mangareader.net/fairy-tail/378/16
http://www.mangareader.net/fairy-tail/378/17

Tényleg nem.
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/378/20


De félek ebből egyszer nem csak trollkodás lesz.

Elképesztő ahogy Mashima a drámai helyzeteknél, kezeli a képsorokat. Még ha tapasztalat alapján kételkedem, akkor is elhiszem.



Naplózva

mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8364 Dátum: 14 márc 28, 12:26:48 »

Jó volt ez a dupla-fejezet .
Wendy szépen odatette magát az Ezel elleni harcban, bár még azért így Dragon Force-ban sem volt könnyű dolga.

Az hogy végül  megmenekülnek Charle-val a robbanás előle, elég sejthető volt, de inkább Geraldra számíottoam, mintsem Doranbaltot, szóval a vége kellemes meglepetés volt. Ezelt viszont kétlem hogy bárki kisegítette volna a barlangból  smirksweat .

Viszont így hogy Face megsemmisült(?), kíváncsi vagyok, hogy milyen fordulatot vesz a cselekmény. Jóformán ez volt a Tartaros legfőbb célja, és ha ez már tényleg kivitelezhetetlen, akkor a két céhnek már csak egymás gyepálása maradt hátra, ami önmagában amúgy jó móka lesz (bár a győztes elég egyértelmű), de ugyanakkor e mellé kéne még valami plusz, amivel emeli a feszültséget Mashima.

Amúgy is túl gyorsnak érzem Face kihúzását a történetből, kell még hogy legyen valami vele.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 28, 12:29:50 írta mateee-kun » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8365 Dátum: 14 márc 28, 12:32:46 »

Az ARC-al már nem lesz semmi. Ezt bizonyítja, hogy véget ért a második felvonás és most jön a harmadik. Az nagyon egyszerű, hogy mi lesz a feszültség forrása: E.N.D
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #8366 Dátum: 14 márc 28, 14:13:06 »

Wendy nagyon jól tolta a Dragon Force-al. Valami ilyen kellet volna Yachirunak is a Bleachben. Mashima nem hagyott sötétben minket és megmutatta, hogy tollak azok nem pikkelyek. Wendy hajszíne menő és mintha a szeme színe is megváltozott volna.


Így tök úgy néz ki, mint Polyushka - vagyis Edo-Grandine, szóval még logikus is.
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #8367 Dátum: 14 márc 28, 15:22:38 »

Hogy tudtam, hogy Doranbolt menti majd meg! Kúl Annyira nyilvánvaló volt.  Nevet
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8368 Dátum: 14 márc 28, 15:59:18 »

Oh my... Nevet A kis Wendy, ki gondolta volna hogy ennyire kemény lesz valaha. Én mikor kiderült a DF mód.  ikszdé
Ettől függetlenül meglepett a dolog. Nem számítottam ekkora erőre, szépen lealázta Ezelt még ha nem is ment könnyen. Bár a végső csapást ha úgy vesszük a robbanás okozta. De ha most Ezel meghalt valszeg fel fog támadni. Legalábbis a többi démonnál is ez volt. Egyébként állat jól néz ki Wendy DF módban. Nem számítottam rá hogy világos lilás haja lesz és a szeme is ugyan olyan színű. És hál Isten az nem jég hanem toll vagy épp angyalféle szárnyak. Bár az angyalokon is toll van asszem. Nevet Ami engem illet én is vártam Gerardot de kellemes meglepi volt hogy nem ő jött. És még azt mondják Mashima nem tud meglepni minket. Nevet

Az is meglepett hogy máris kivonták a FACE-t. De ahogy írták előttem jön a 3. felvonás ami egyértelműen END felé kacsingat. Charle végre tudja irányítani a képességét, hurrá akkor talán tudja azt is hogy lehet visszaállítani a mágiát majd. Mármint ha jól értem akkor most eltűnt a mágia szóval elég nagy veszélyben van a FT csapata. Ami viszont meglepett hogy ha a mágia valóban eltűnt hogy Natsuből még nem jött elő semmilyen démoni dolog vagy épp Mirára leszek még kíváncsi majd. Lehet hogy rájuk utal Hades királya dolog? Ki lehetne más Hades királya mint END vagy épp Zeref de ő tuti nem jön még.

Mashima egyébként tényleg nem semmi. Dupla fejezet után jövőhéten újabb hosszú fejezet és színes oldal. Tényleg le a kalappal előtte. Főleg hogy se a story se a rajz rovására nem megy a dolog.

Egyébként nagyon aranyos volt a Wendy/Charle flashback.

Viszont nagyon érdekelne hogy ha Geri és csapata nem lépett most közbe akkor mégis mi a céljuk???
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8369 Dátum: 14 márc 28, 16:14:03 »

Nem tünt el a mágia csak elkezdet eltűnni . Volt még 3 perc.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 556 557 [558] 559 560 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!