24 máj 17, 13:00:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 553 554 [555] 556 557 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778281 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #8310 Dátum: 14 márc 16, 20:09:59 »

1 valamit nem értek. Ha az ARC eltünteti a mágiát, akkor a démonoknak annyi. Zelf mágus a könnyv amivel létrehozta a démonokat mágiával történt. Ha a mágia meg szünik létezni a könnyv átlagos tárgyá válik ezáltal a démonok megszünek létezni. Vagy már nem álnak kapcsolatban a könnývel? Zelf is mágus ö is átlagosá válik.
Nem biztos. Mi van ha csak a teremtésükhöz kell mágia, de a fenntartásukhoz nem? Meg ennyire csak nem bolondok, hogy magukat is kicsinálják. (És itt nem a Tempesta és a Jackal féle kamikaze hadműveletre gondolok.)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 17, 06:54:51 írta Zeref » Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8311 Dátum: 14 márc 16, 20:17:46 »

Ezt nem tudhatod. Lehet, hogy ennyire nem gondoltak bele a dologba. Másrészt az ARC nem feltétlenül tünteti el a régi mágiát amely már megtörtént. Csak az új mágia létrehozását akadályozza meg. Valószínűnek tartom, hogy erről van szó. Egyébként nem tartom kizártnak, hogy aktiválódik az ARC csak valamiért a Fairy tagokra nem lesz hatással. Talán a Lumen erre való, hogy a mágiájukat átfordítja átokká a tagoknak.
Naplózva
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #8312 Dátum: 14 márc 16, 20:41:54 »

A démonok azt monták, h megszünteti a mágiát. Nem a jövöben elkövetkezendő mágiát hanem a mult, jelen és jövő mágiát. Amugy az ARC eltünteti a mágiát az nem gond mer az viszatér. Maga az ARC is mágiát alkalmaz ugy tudom. Melékesen elmondaná valaki mi a külömbség mágia és átok közöt? Maga az átok is a mágiábol fakad
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8313 Dátum: 14 márc 17, 09:07:34 »

Az "Arc" ugye egy mágikus impulzus bomba. Így elnevezés alapján hasonló lehet a hatása, mint egy elektromágneses impulzusnak, vagy EMP bombának. Ahogy ez az elektromos berendezéseket teszi használhatatlanná, úgy az "Arc" a mágiát használókat teszi "működésképtelenné", ill. nem tudnak majd mágiát használni. Vagyis akinek a testében van mágia, azokra lesz hatással, és valszeg semlegesíti az ethernano-t (mágiarészecskék). Így a mágusok nem tudnak majd varázsolni és lehetséges, hogy a lacrimák is használhatatlanná válnak.

Csak az a kérdés, hogy a mágusok egészségére ez milyen hatással lesz? Makarov is igen rosszul viselte, amikor Aria (Phantom Lord, Elemi Négyes) kinullázta a mágiáját (kivonta a testéből). És Edolasban Wendy és Natsu is kínzásként élte meg, amikor Byro csapolt le a mágiájukból.

Bár a sárkányölők ilyen szempontból különlegesek, hiszen az Anima sem szippantotta fel őket, tehát valamiképpen más a mágiájuk. De "biztos", hogy mágia, mert a Kyuukimon Kockáján míg a mágiaelzáró bilincs Natsun volt, addig nem tudott varázsolni.


A fejezet nem volt rossz, csak kicsit rohanósnak éreztem. Natsu ettől a gönctől és a fehér sál hiányától egész "darkos" kinézetet kapott. Nevet
Viszont remélem, Mirajane nem egy vereséggel kezd, mert eddig normális harca nem volt (a Fried elleni sem volt az, Friednak esélyes sem volt).
Bár még több Kyuukimon tag átkát sem láttuk, de esélyes, hogy Ezel volt az, aki szétszabdalta azt a város, ahová Juvia és Gray mentek megvédeni az adott tanácsost (késve). Ha pedig ilyen "darabolós" átka van, akkor jó eséllyel szél alapú lesz, azok szoktak "vágni". Az pedig passzolni fog Wendy sárkányölő mágiájához, ami szintén szél alapú.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 17, 09:10:35 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8314 Dátum: 14 márc 20, 08:52:11 »

Nekem csak az nem világos,hogy még ennek az arc-nak az elején volt egy kép amire az volt írva,hogy "a történelem legnagyobb csatája fog lezajlani". De hogy tud a "történelem legnagyobb csatája" kevesebb mint 40 perc alatt lezajlani??
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Bleach1981
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #8315 Dátum: 14 márc 20, 11:42:42 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/376
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #8316 Dátum: 14 márc 20, 11:59:55 »

egyoldalú volt, szimpla bunyó és iq 60-as párbeszédek.

összefoglalom a mai részt: wendy a cuki kis tinilány harcol a csúf szörnyeteggel. A szörnyeteg egy darabig erősebbnek bizonyul, majd meg akarja enni a macskáját. Wendyből ez kihozza a maximumot és hirtelen szupererős lesz.

szerintem nem kell többet mondanom...

megjegyzem: végig lehetett tudni, hogy wendy győz. az ellenségének még a character designja is eléggé összecsapott lett, személyiségéről ne beszéljünk, hisz mint már írtam iq60-as szinte az összes ft karakter.
Naplózva
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #8317 Dátum: 14 márc 20, 12:50:17 »

Nem értem a fikázókat...Ha nekem nem tetszik valami, akkor nem foglalkozom vele.
Naplózva

"I believe i can fly"
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #8318 Dátum: 14 márc 20, 13:13:06 »

Nekem tetszett főleg a vége  WWWÁÁÁ Wendy POWER UP Nevet Nincs ezzel semmi baj ilyen részek is kellenek. Állandóan izgalmas sose lehet. A fikázókkal meg nem kell törődni....
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8319 Dátum: 14 márc 20, 13:56:09 »

Nem vártam,hogy ma kifog jönni a manga,de kellemes meglepetés volt számomra. Nevet

Hát Ezel-bácsi kajának nézte Charlet és megakarta enni,és igy Wendy-ben előtört az erő és elrepitette a csúf Ezel-bácsit. ikszdé Megmondom őszintén,hogy én azt vártam inkább,hogy majd valaki felbukkan és segit Wendy-nek legyőzni Ezelt. Na de igyis jó,ugye már Natsu is meg Gazille is használta a dragon force-t ha jól emlékszem. Natsu ugye a menyország tornyában,meg Zero ellen is használta. Gazille mag Rogue ellen a nagy mágia játékokon ha jól emlékszem,bár nem biztos az,hogy az a dragon force volt,de szeritnem az volt. Igy ideje volt,hogy Wendy-ből is előtörjön ez az erő. kacsint

Ahogy elnézem a kövi fejezet cimét úgy tünik,hogy Wendy szétfogja csapni Ezel-bécsit de rendesen. smirksweat
Nekem tetszik Wendy formája itt:
http://www.mangareader.net/fairy-tail/376/23 Igazi égi sárkány pikkelyeket kapott. smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 20, 14:10:00 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8320 Dátum: 14 márc 20, 14:07:43 »

1. Most már Wendy mágiája alapján (növeli az emberek stattjait) tisztázódott bennem a lehetőség, amit sokan mondtak, és végre ki is derült: a mágiára mindenkinek ellenállása van, ezért nem halnak/sebződnek meg mindenféle cucctól.
2. Ettől viszont az egész harcrendszer olyan, mint egy nagy videojáték. Nevet

Wendy power up-ja tetszett, nem számítottam rá.

Valószínűleg tényleg Ezel volt ott, ahova anno Juvia és Gray ment megvédeni a tanácstagot. Az erejét nem igazán láttuk, de most már tudjuk, hogy nem igazán okos. :'D

A fejezet viszont szerintem lehetett volna kicsit tartalmasabb is. Mindazonáltal egész jó lett.

Lehel94@

Gazille nem használt Dragon Force-t, "csak" Sötétség-Van Sárkányölő Mágiát. Mosolyog
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8321 Dátum: 14 márc 20, 14:27:07 »

egyoldalú volt, szimpla bunyó és iq 60-as párbeszédek.

összefoglalom a mai részt: wendy a cuki kis tinilány harcol a csúf szörnyeteggel. A szörnyeteg egy darabig erősebbnek bizonyul, majd meg akarja enni a macskáját. Wendyből ez kihozza a maximumot és hirtelen szupererős lesz.

szerintem nem kell többet mondanom...

megjegyzem: végig lehetett tudni, hogy wendy győz. az ellenségének még a character designja is eléggé összecsapott lett, személyiségéről ne beszéljünk, hisz mint már írtam iq60-as szinte az összes ft karakter.

Vissza kellett számoljak 10-től hogy ne álljak le veled vitázni de azért röhejes hogy az IQ-t emlegeted de a Bleaches kommentem próbálod leutánozni csak az a baj hogy én normálisan formáltam véleményt. Egyébként senki se mondta hogy Wendy győz, Ezel még semmit se mutatott kb és Wendy is csak power upolt te "zseni". Egyébként ha ennyire hülye szerinted mindenki ebben a Mangában akkor hadd tegyek már fel egy kérdést. Ki a hülyébb, az aki olvassa vagy az aki szerepel benne? Mosolyog Egyébként a te kis drágaságodban is pont ugyan ez történt nem is olyan rég egy szintén cuki kislánnyal. Meg úgy általában az összes karakterrel ez szokott. ^^' Ennyit rólad....

Nem értem a fikázókat...Ha nekem nem tetszik valami, akkor nem foglalkozom vele.

Ne foglalkozz vele csak nem bírja a kis lelke hogy a Fairy Tail jobban teljesít hétről hétre mint a kis kedvence. Fáj neki hogy ebben a mangában ki van gondolva előre a story...  smirksweat

A fejezetről:

Maga a fejezet jó volt. Ezel tényleg egy IQ barbár de már az elejétől fogva látni lehetett rajta hogy nem az agya miatt került be a csapatba. Mivel Zeref démona én nem írnám le csak azért mert agyhalott. Wendy Dragon Force külseje pöpec lett. Szegénykémnek megint dukálni fog egy új séró. Nevet Kíváncsi vagyok mire képes most hogy használja a DF-et.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 20, 14:30:26 írta Kuro25 » Naplózva

Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #8322 Dátum: 14 márc 20, 15:57:52 »

egyoldalú volt, szimpla bunyó és iq 60-as párbeszédek.

összefoglalom a mai részt: wendy a cuki kis tinilány harcol a csúf szörnyeteggel. A szörnyeteg egy darabig erősebbnek bizonyul, majd meg akarja enni a macskáját. Wendyből ez kihozza a maximumot és hirtelen szupererős lesz.

szerintem nem kell többet mondanom...

megjegyzem: végig lehetett tudni, hogy wendy győz. az ellenségének még a character designja is eléggé összecsapott lett, személyiségéről ne beszéljünk, hisz mint már írtam iq60-as szinte az összes ft karakter.

Bocsi, de vagy nem tudsz angolul, vagy szimplán nem megy a szövegértés. Wendy azért kapott erőre mert Face körül sűrű az eternano koncentráció, ezt magába szívta, és most ott van körülötte egy végtelen energiaforrás. Ez nem nakama power up. Olvasni és értelmezni nem árt, ezt nagyon sokan benézik errefelé a mangáknál.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8323 Dátum: 14 márc 20, 16:17:00 »

MS verzió, amiből kiderült hogy Április 5 az anime debütálása! Éljen! Nevet http://readms.com/r/fairy_tail/376/2298/1

Ja és itt van a Juvia x Gray-es Special is. Ez is jó kis rész volt. Juvia fürdős jelenete nem semmi volt az tuti.  ikszdé http://readms.com/r/fairy_tail/Side%20Story/2299/1

Úgy fest Ezel képessége hogy régi hírhedt kardokat tud használni? Vagy legalábbis a csápjai kardként szolgálnak ha jól értettem. Hmm érdekes megoldás, azt hittem szimpla csápok.

Végére egy újabb meglepetés. Jövőhéten ismét dupla fejezet lesz 2 színes oldallal és egy cikkel az anime-ről. Nevet
És még azt mondják hogy Mashima lusta és IQ barbár szereplőket alkot. Nem is tudok más shounen fight mangakát aki ennyi melót lenyomna. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 20, 16:18:18 írta Kuro25 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8324 Dátum: 14 márc 20, 17:02:36 »

Wendy kicsit furcsán néz ki szerintem Drangon Force módban. A testén azok pikkelyek vagy kristályok akartnak lenni? És vajon milyen színűek? Talán világos kék lenne a legjobb. A tekintete és a haja állása viszont nagyon bejön. Nagyot lesnék, ha Wendy átmenne Rage módba és megölné Ezelt. Nevet Volt egy pillanat, mikor azt hittem, hogy Charle tényleg meghal.

Charle milyen macska vagy, hogy nem használod a karmaidat a karmoláshoz?
http://readms.com/r/fairy_tail/376/2298/21
Olyan úri hölgy, hogy nem használja, vagy nincs is neki mert levágja? ikszdé Pedig simán kikarmolhatta volna Ezel egyik szemét.
Jövő hét nagyon jó lesz FT szempontból. Dupla fejezet és még színes oldalak is. Mosolyog

Ilyen töménytelen fanszervízt rég láttam. Mármint  főleg a Gajeel-Levi párosnál. De most mik voltak ezek a hallucinációk komolyan? Hozza őket össze hivatalosan, de ne ilyen hallucinációk formájában. Ezt leszámítva kellemes kis extra volt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 553 554 [555] 556 557 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!