24 máj 17, 12:12:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 548 549 [550] 551 552 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778261 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #8235 Dátum: 14 márc 07, 09:10:29 »

Úr Isten! Ennél jobb indokod nem volt, hogy "főszereplő vér"? Gratulálok. Akkor miért nem kérdőjelezed meg, hogy miért beszélt Mavis-szel? A Mavis-Zeref és Natsu-Zeref beszélgetés oka ugyanaz: Zeref őket ismeri.
5 éves gyerek értelmi szintje, mi? Hmm.... Akkor Te nem biztos, hogy vagy 5 éves, ha nem vagy képes felfogni hogy miért pont Natsu volt Zeref beszélgetőpartnere. Egyáltalán az ilyen miért olvas shounent?
Amúgy egyet értek Bastiannal, miért írsz ide, hogyha hétről-hétre teljesen ugyan azt írod le? Nem is zavarna, ha minden héten negatívat írnál, de ne csak ugyanazokat a rossz indokaidat szajkózd már!
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #8236 Dátum: 14 márc 07, 09:39:19 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/374

"You are... Silver's..." Ez alapján szerintem egyértelmű, hogy Gray nem a jövőbeli Silver. Én már az eleje óta inkább arra tippelek, hogy ő Gray apja.Nevet
Naplózva

vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #8237 Dátum: 14 márc 07, 09:41:05 »

lol. írtam dícséretet is már a mangáról. de oks, úgy néz ki ellenségnek vagyok tekintve, ha leírom azt, ami nem tetszik.

tessék: a fairy tail a legjobb manga a világon:D
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8238 Dátum: 14 márc 07, 09:59:45 »

Jó kis fejezet volt.

Ki-Su igazán befejezhette volna a mondatát,legalább megtudtuk volna,hogy honnan is ismeri Gray-t Silver. Bár egyre inkább hajlok arra,hogy Silver Gray apja. Gondolkozik
Natsu meg éppen időben érkezett,és ahogy látom valahonnan ruhát is szerzett magának. smirksweat
Franmalth ezek szerint eltudja lopni mások lelkét,és azt felhasználva feltudja venni az alakját,és a mágiáját is tudja használni..
Natsu-nak még meggyülhet a baja Franmalth-al,ha komolya veszi a figurát szerintem. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 07, 10:03:16 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8239 Dátum: 14 márc 07, 10:00:31 »

vaniliaspudinglover:

Neked címeztem? Mosolyog Azoknak címeztem, akik csak fikázni tudnak, és még normális indokuk sincs. Illetve azoknak, akik nyilvánvaló dolgokon akadnak fenn.
Akinek nem inge, ne vegye magára. De ha magadra vetted... Nevet De ezt inkább privát üzenetben folytassuk (ha folytatni akarod), mert itt témába nem illő.


Úgy néz ki, a Mangapandás verzióból sajna hiányzik a végéről 1-2 oldal. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 07, 10:03:16 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #8240 Dátum: 14 márc 07, 10:09:41 »

Chakra: nem folytatni, hanem lezárni akarom: nem neked címeztem:)

ui: ha lesz ma egy kis időm, akkor elolvasom a mai mangát és REMÉLEM tudok róla jót írni;) de csak azért nem fogok jót írni valamiről ami nem az, mert az jobban néz ki:)

a kritikák lehetnek építőek is. Pl: ady is folyton szidta magyarországot, még is szerette->ostorozó hazaszeretet (kijelentem hasonló sem vagyok mint ady)

kíváncsian várom a mai fejezetet:)
Naplózva
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #8241 Dátum: 14 márc 07, 10:36:15 »

Franmalth ezek szerint eltudja lopni mások lelkét,és azt felhasználva feltudja venni az alakját,és a mágiáját is tudja használni..
Ha jól értelmeztem nem csak a lelkét lopta el, hanem a teljes csillagszellemet, a képességeiket ő is tudja használni. Szóval itt Lucynak szerintem nem sok haszna lesz.Nevet Natsu ellen pedig azok után amit a sárkányok ellen lerendezett nem tudom elképzelni, hogy bármelyik csillagszellem kárt tudna tenni benne.Nevet
Annak örülök a legjobban, hogy Gray kapta ellenfélnek Kisut, aki az egyik legerősebb démonnak tűnik eddig. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből:D
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8242 Dátum: 14 márc 07, 11:23:45 »

Kijött a Mangasteam változata, benne a hiányzó oldallal. ^^
http://readms.com/r/fairy_tail/374/2282/1

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/372/4
Az itt említett különböző magazinokban megjelenő fejeztek közül felkerült az FT Wikiára az egyik: Kúl

http://fairytail.wikia.com/wiki/User_blog:Omega_natsu2/Welcome_Back,_Frosch
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 07, 11:31:40 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #8243 Dátum: 14 márc 07, 11:28:49 »

nos, eheti rész:

összességében elment, olvasható rész volt:)

natsu megvédi lucy-t, míly meglepő:) silvernek és graynek lesz valami köze egymáshoz, ahogy írták már előttem nagy valószínűséggel apa-fiú viszony. Azért érdekesek az ft mágusainak múltja. Pl natsu vérszerinti szüleiről sem tudunk tudtommal semmit, egy sárkány nevelte fel.

natsu ellenfele meg nagyon idétlen, már ne is haragudjatok. de egy ilyen kaliberű ellent hogyan lehet komolyan venni?Nevet
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8244 Dátum: 14 márc 07, 11:33:56 »

Kijött a Mangasteam változata, benne a hiányzó oldallal. ^^
http://readms.com/r/fairy_tail/374/2282/1

Ez igen már nagyon kiváncsi vagyok,hogy Franmalth melyik lelket fogja használni.
Nemtudom miért de nekem egyből Gildartz jutott eszembe,mikor Franmalth készült átváltozni. Bár tuti,hogy nem Gildartz lessz az,de hirtelen ez ütött szöget a fejembe. smirksweat De akárhogy ez mem akárki lelke lehet,ha igy bepánikoltak tőle.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 07, 16:02:59 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8245 Dátum: 14 márc 07, 11:43:18 »

Szerintem az utolsó oldalon az Lullaby lelke lesz. Mindenesetre olyas valaminek kell lenni, akit Happy, Lucy és Natsu is ismer.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8246 Dátum: 14 márc 07, 11:57:03 »

Szerintem az utolsó oldalon az Lullaby lelke lesz. Mindenesetre olyas valaminek kell lenni, akit Happy, Lucy és Natsu is ismer.

Én is rá vagy akár Atlas Flame-re gondolok. De inkább Lullaby. Ami még eszembe jutott az az öreg a csillag lelkek világából, bár azért az durva lenne. Nevet

Egyébként jó kis rész volt. Megint kimaradt hogy Graynek mi köze Silverhez de én egyre biztosabb vagyok benne hogy Silver fia. Bár a mondat be lehet fejezni úgyis hogy: "Te vagy Silver... alteregoja, másik énje, gyereke, vagy tudom is én. Nevet

Wendy viszont a csápos barátunkkal fog harcolni ha igaz mivel az még elvileg ott van az ARC-nél, érdekes harc lesz. Ha csak be nem toppan közben Gerard meg a csapata, persze. Nevet

Ahogy várható volt a special fejezetek csak poénkodásról szólnak majd de ettől még jó volt, várom a kövi kettőt. Asszem kettő lesz. Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8247 Dátum: 14 márc 07, 12:43:30 »

Viszont ha Franmalth Lullaby alakját vette fel, akkor sürgősen le kell csapniuk, mielőtt még elkezd muzsikálni, mert akkor egy picit belehalnak. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8248 Dátum: 14 márc 07, 13:06:37 »

Az utolsó képről nekem egyből Hades ugrott be, legalább is Franmalth egész kisugárzásából és Natusék reakciójából ez jött le. Meglátjuk jövőhéten.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 08, 13:01:08 írta mateee-kun » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8249 Dátum: 14 márc 07, 14:06:44 »

Kicsit furcsa volt hogy egy időre 23 oldal helyett átváltott 5/5re de szerencsére már el tudtam olvasni Nevet

Gray És Silver utalás is megvolt,de pontosan még nem lett lelőve.

Arra kíváncsi vagyok kinek a lelkét fogja felhasználni a mostani alak.Ha Gildarts vagy hasonló kaliberű,akkor nagy bajban vannak.Atlas Flame se kizárt,de csak az átalakulás képe alapján.Deliora is benne van a pakliban Gondolkozik
Az viszont tényleg aljas lenne tőle ha elkapta a legyengült Laxus-t,és azon lepődnek meg. Ördögi
Naplózva

Oldalak: 1 ... 548 549 [550] 551 552 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!