24 máj 17, 09:19:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 547 548 [549] 550 551 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778179 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8220 Dátum: 14 márc 01, 20:26:56 »

Én már az se lepődnék meg,hogyha Happy lenne E.N.D. Na jó csak vicceltem. smirksweat ikszdé

Komolyan én már nemtudom,hogy ki is lehet E.N.D,sajnos eddig minden jel arra utal,hogy Natsu lessz az. Okés legyen Natsu meg minden,de remélem nem játszák majd el azt,hogy Natsu-ban felébred E.N.D,és Natsu küzd ellene,hogy ne E.N.D irányitson hanem Natsu,és végül nem tudja elfojtani E.N.D-et és arra kéri a többi FT-tagok,hogy öljék meg. Amit persze ugysem tesznek meg a többiek,igy Natsu ámokfutásba kezd,feltörli majd a padlót pár FT-taggal,és csatlakozik Zeref-hez. És ugye innentől mi más lehetne a FT-célja,mint valahogyan visszahozni Natsut,és E.N.D-et meg kipaterolni belölle.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8221 Dátum: 14 márc 01, 20:32:07 »

"Tehát Natsu most elvileg 21 éves lenne kb de mivel a szigeten történtek miatt nem öregedtek így maradt 16-17 körül kb."
Miért szerinted 21-7=17 ? smirksweat Gratulálok! Egy kis segítség: 21-7=13   ikszdé Tudod a szigeten 7 évet töltöttek. És szerinted én nem követem a mangát...
"Azért ha 4-500 éves lenne Natsu az meglátszana rajta szerintem."
Zerefről egész biztosan tudjuk, hogy több, mint 400 éves mégse látszódik rajta.

Mint mondtam nem igazán tudjuk hogy Natsu hány éves, szóval csak tippeltem és nem matekoztam te észlény. Igazán leeshetett volna hogy nem vagyok matekból analfabéta hanem egyszerűen nem lehet kiszámolni pár adat alapján. ENNYI!
Egyébként Lucy kb egy idős vele ha emberként kezeljük és Lucy 17 volt a szigetes ARC előtt tehát hogy örülj most 24 évesek lennének és akkor 10 éves korában lépett le Igneel. Most boldog vagy? Bár ezzel még mindig nem magyaráztad meg ésszerűen hogy szerinted miért nincs igazam és szerinted miért nem Natsu END. ^^' kötekedni én is tudok de előrébb nem jutok vele. Mosolyog

"Zerefről egész biztosan tudjuk, hogy több, mint 400 éves mégse látszódik rajta."

Köszönöm! Erre vártam. Ezzel kb egyet is értettél velem abban hogy Natsu is démon ezért nem öregszik. kacsint
Akkor azt hiszem a vitát le is zárhatjuk. Ha esetleg még kételyeid lennének ajánlom figyelmedbe a fentebb leírt elméleteket. Mosolyog
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8222 Dátum: 14 márc 01, 21:17:51 »

Mint mondtam nem igazán tudjuk hogy Natsu hány éves, szóval csak tippeltem és nem matekoztam te észlény. Igazán leeshetett volna hogy nem vagyok matekból analfabéta hanem egyszerűen nem lehet kiszámolni pár adat alapján. ENNYI!
Egyébként Lucy kb egy idős vele ha emberként kezeljük és Lucy 17 volt a szigetes ARC előtt tehát hogy örülj most 24 évesek lennének és akkor 10 éves korában lépett le Igneel. Most boldog vagy? Bár ezzel még mindig nem magyaráztad meg ésszerűen hogy szerinted miért nincs igazam és szerinted miért nem Natsu END. ^^' kötekedni én is tudok de előrébb nem jutok vele. Mosolyog

"Zerefről egész biztosan tudjuk, hogy több, mint 400 éves mégse látszódik rajta."

Köszönöm! Erre vártam. Ezzel kb egyet is értettél velem abban hogy Natsu is démon ezért nem öregszik. kacsint
Akkor azt hiszem a vitát le is zárhatjuk. Ha esetleg még kételyeid lennének ajánlom figyelmedbe a fentebb leírt elméleteket. Mosolyog
Tudod Zeref nem démon hanem fekete mágus és ezzel éppen arra utaltam, hogy az örök fiatalság nem jelenti azt, hogy Natsu biztosan démon. De most már tényleg ne foglaljuk itt a helyet hanem inkább írj a Natsu témába különben még valamelyik moderátor megharagszik  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 01, 21:26:43 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #8223 Dátum: 14 márc 01, 22:12:47 »

Tudod Zeref nem démon hanem fekete mágus...

Ez vicces, mert http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/373/3 "A történelem legerősebb démona, Zeref"  Pojén
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8224 Dátum: 14 márc 01, 22:17:57 »

Szerintem hagyjuk ezt a Natsu hány éves dolgot,mert ugye még sokmiden kiderülhet Natsu-rol,ami megváltoztathat mindent,amit eddig Natsu-rók tudunk. Csak nehogy aztán kiderüljön,hogy Natsu még Zeref-nél is idősebb,mert akkor tényleg lehet majd számitgatni,hogyhány éves is valójában.(Najó szeritem tuti,hogy Natsu nem idősebb Zeref-nél,de azért még minden lehetséges) smirksweat

Ha Zereg a történelem legerősebb fekete mágusa,akkor legyen már Natsu a történelem legerősebb fehér mágusa. smirksweat
Ja és Zeref-en lehet azért nem látszik,hogy nagyon idős lenne,mert ő hibernálja magát,és csak akkor ébred fel mikor szükséges. smirksweat

U.i Zeref talán nem démon,csak régebb olyan démonian viselkedett,hogy ráagasztották a történelem legerősebb démona cimet.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 01, 23:22:49 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8225 Dátum: 14 márc 01, 23:01:59 »

Én is így gondolom, hisz eddig egyszer sem volt rá utalás, hogy Zeref is démon lenne. Anno Hades is a történelem legerősebb mágusaként emlegette őt.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
KetZee
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83



« Válasz #8226 Dátum: 14 márc 02, 00:31:14 »

Egy kis segítség: 21-7=13

Inkább ez a vicces:DDDDD
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8227 Dátum: 14 márc 02, 01:49:33 »

 ikszdé ikszdé ikszdé Fel se tűnt. Addigra már kicsit felhúztam magamat így oda se figyeltem  smirksweat Úgy jártam, mint Kuroh, én is mellényomtam, de köszi, hogy szóltál.
Amúgy attól tartok, hogy Mashima most ezt az egésze Natsu-END dolgot az arc végéig húzni fogja. Előbb még a harcok  Kyukimonnal, aztán END vs Natsu és csak akkor derül majd ki, hogy kicsoda END
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 02, 02:13:53 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #8228 Dátum: 14 márc 02, 13:33:07 »

A mostani rész: elvárásnak megfelelt:)

Kb mindenki sejthette a legutóbbi rész befejezése után, hogy egy érdekes párbeszéd elé nézünk. A hangulata egész jó is volt, tartalmát viszont nem javaslom elemezni, mert az ft-s jelenetek nem valami magasröptűek. Kb egy 5 éves gyerek értési szintje.

Logikátlan dolgok sora van a sztoriban. De nem baj, a lényeg, hogy legyen robbanás, vér és cici:D Köszönjük író, miért nem egy amcsi bulvárszennyet dobsz piacra?Mosolyog Abban is kb ez van.

Azt sem értem, hogy zeref miért épp natsuval beszélget fontos dolgokról? Miért? natsu intelligen? nem, van nála pár hajszálnyival intelligensebb szereplő, ahogy erősebb is. Akkor miért natsuval cseveg zeref? Jah... várjunk csak, már tudom:D "Mert főszereplő vér folyik az ereiben."

Erza sebesülést kapott! Nem baj, zúzza szét a fél világot, mert ő erza. Nem kell benne logikának lennie, hisz jól néz ki, ahogy erza menősködik az erejével.

Na, erről beszélek...
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8229 Dátum: 14 márc 02, 15:30:34 »

Nem nagyon látom értelmét annak, hogy hétről-hétre ugyanazokat a dolgokat szajkózod. Mindenki szíve joga a véleményének kinyilvánítása, de ez kezd unalmas lenni. Mindenki felfogta, hogy a Fairy Tail nem a szíved csücske, de az állandó, a mangát degradáló hozzászólásokkal nem fogod ráerőltetni a negatív véleményed másokra. Köszönjük a magasröptű kritikáidat, de szeretjük ezt a bulvárszennyet olvasni.

A jeleneteket egy ötéves gyerek is megértené?
Mókás, hogy ezt mondod tudva, hogy a nagy kedvencedben ezerszer kell minden tervet elmagyarázni, hogy még a leglassabb felfogással rendelkező olvasó is megértse. Ahhoz nem kell zseninek lenni, hogy belekössünk mindenbe, nemde?

Logikátlan dolgok sora van a sztoriban...
Megnyugtatlak, minden shounen mangában találsz logikai hibákat, ha keresel.

Zeref miért Natsuval beszélget fontos dolgokról?...Mert főszereplő vér folyik az ereiben.
Ezt hívják sárdobálásnak. Azt se tudod mi történt eddig, de olyanokról beszélsz, hogy főszereplő vér. Mi köze van ennek ahhoz, hogy Natsu az egyik főszereplő? A Tenrou Sziget kimaradt számodra? Segítek, Natsu és Zeref már találkozott és az is borítékolható volt, hogy a későbbiekben megint fognak. Láttad hányan háborodtak fel ezen?
Megkockáztatom, hogy rajtad kívül senki.

Erza sebesülést kapott!...
Számold meg hányszor vágtak már bele egy manga szereplőt a földbe vagy a falba, aki úgy folytatta utána mintha semmi nem történt volna. Az eredmény leírhatatlanul magas. Ha Kyouka kínzására céloztál, ott nem kapott semmi maradandó sérülést pár apró vágáson és karcoláson kívül.

Végezetül válaszolnál erre a kérdésemre, ha szépen kérlek? Egytől tízig terjedő skálán mennyire frusztrál az, hogy sokkal többen írnak ebbe a témába, mint a kedvenced témájába?
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 02, 15:32:13 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8230 Dátum: 14 márc 02, 15:59:57 »

Ugyan emberek ez egy manga,mit kell rajta ennyit vitatkozni? smirksweat

Zeref miért épp Natsu-val beszélt? hát ki mással beszéhetne talán Happy-vel? Ugye ahogy eddig tudjuk,Natsu-nak van valami köze Zeref-het,éppen ezért beszél Zeref épp Natsu-val és nem mással. Most jó lenne,ha leálna Zeref mondjuk Lucy-val tracsolni?

Egyébként meg sok olyan manga van,amibe negy szereplőt nem annyira bántják mint Erza-t,hanem sokkal rosszabb dolgokat tesznek vele,de a végére mégis talpra álnak.
Nameg Erza-t nem is kinozták meg annyira,hiszen csak karcolások látszottak rajta. Az más dolog,hogy Kyouka felerősitette Erza fájdalom érzetét,és azok a karcolások egyenlőek lettek mondjuk sok-sok kardszúrással.
Ugye az erejét nem vesztette el Erza,csak elfojtották a mágikus erejét a bilincsekkel.
Én nemtudom,hogy mit várnak egyesek Erza-tol talán azt,hogy egy pár karcolással már le is legyen győzve? Könyörgöm Erza S-osztályú mágus,ráadásul ottvan neki a második eredet. Ha ennyitől kidölne,akkor azon vitatkoznánk,hogy miért is dölt ki ennyi-től Erza.

Ne csak a hibákat keressük,hanem lássuk meg a jót is ebben a mangában.Nevet
És probáljuk élvezni a mangát amennyire csak lehet,és ne akadjunk fent pár logikátlan dolgon.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 02, 16:07:13 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #8231 Dátum: 14 márc 03, 13:34:53 »

Nem tudom, kinek tűnt fel, de amikor utalnak a múltra, hogy mi hogy történt régen, akkor az égegyadta világon minden pontosan 400 éve volt. Zirconis mikor halt meg? 400 éve. Mikor lett Acnologia sárkány? 400 éve. Mikor ért véget Zeref uralma? 400 éve. Mikor volt a nagy sárkány-ember háború? 400 éve...
Úgyhogy ha kormeghatározást akartok végezni, akkor szerintem erősen 400+-os mindenki. Jövő-Rogue ugye 400 évvel ezelőttről hozott sárkányokat, és Atlas Flame már akkor a tűzsárkányok királyaként hivatkozott Igneelre. Egy sárkány meg gondolom nem két nap alatt nő meg akkorára, hogy bárkit begyalázzon, márpedig Atlas tett egy erős utalást arra, hogy felmosták vele a padlót ( http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/332/13 ). Aztán Nap faluban ugye beszélgettek vele egy sort, és azért ugye eltelt 400 év azóta, DE élt. Úgyhogy ha a sárkányölő-mágia valóban abból áll, hogy a testrészeiket egy sárkányéhoz teszik hasonlatossá, akkor a koruk miért ne lehetne az övék?



Aztán ott van Naruto, bár ott talán nem ennyire brutális a helyzet.


Nem tudom, mennyit olvastad mostanában a Narutót, de az utóbbi fejezetekben (kb. 30-50 darabban) végig végkimerülés határán harcolt úgyhogy ez ott is megvan.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 03, 13:36:14 írta Asdymel » Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
ozsiruyg
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #8232 Dátum: 14 márc 06, 12:06:01 »

:/ sose értem azokat akik elolvassák a mangát, nem tetszett nekik, aztán jönnek höblizni a mangaka fejét követelve... nagyon jó példa erre naruto is, előző részekben történtek érdekes dolgok mennyien háborogtak, aztán a heti manga mindent tisztába tett kb... Nyilván itt is kiderül majd hogy miért Natsuval beszélt Zeref, Erzáról meg csak annyit, hogy eddig pucéran pihizett egy bilincsen ami totál elnyomta a mágiáját, most hogy kijött belőle " kipihenve" nem csoda hogy feltörli, akarom mondani feltöri a padlót az enemivel ( sztem ez kb olyan mint kenpachinak a szemkötő... nyilván mielőtt letépitek az én fejemet, tudom hogy kenpachi kicsit régebb óta használja megszokta a szervzete etc....... )

Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8233 Dátum: 14 márc 06, 16:19:26 »

Azokat akik számon kérik azt, hogy vajon Zeref miért pont Natsuval (Már megint az az idióta, stb.), azokat szimplán nem kell komolyan venni. Ő a főszereplő. De legalábbis az egyik. Tudjuk, hogy van valami köze Zerefhez. Na akkor vajon Zeref miért pont vele, és miért nem Levivel beszélgetett, hisz ő talán fel is fogta volna, nem is értem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8234 Dátum: 14 márc 07, 08:37:46 »

Én azokat sem tudom igazán komolyan venni, akik azt az elcsépelt szöveget hozzák fel érvnek, hogy "mert főszereplő". Mosolyog Nem sértésként írom, csak már zavar, hogy néha nincs semmi jobb indok, csak ez. Szomorú

Zeref ismeri Natsut, a Tenrou szigeten még könnyekre is fakadt, amikor meglátta. Biztos nem a poros szél csalt könnyeket a szemébe. Azért akart vele beszélni, mert őt ismeri, érdekli, az ő számára volt mondanivalója.

Nem is értem, hogyan merülhetett fel egyáltalán a kérdés, hogy miért Natsuval akart beszélni...
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 07, 08:44:07 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 547 548 [549] 550 551 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!