24 máj 19, 01:23:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 546 547 [548] 549 550 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779813 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8205 Dátum: 14 márc 01, 08:26:38 »

Lehet mert, honan ismeri zeref Natsut? Söt még Zero silver is ismeri....  Vagy lehet naruto módjára egy gyerekbe pecséltelte a démoont ignel? Vagy Demonbol gyerek lett. Mert ignel natsut kiskorában nevelte fel.


Naplózva
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #8206 Dátum: 14 márc 01, 09:21:07 »

Bocsánat ,de csak szerintem lett Lisanna laposabb? :
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/373/13
Naplózva
ugyenemleszvége
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 16



« Válasz #8207 Dátum: 14 márc 01, 10:23:06 »

Én személy szerint szeretném, hogy Natsu legyen END, elég jó résznek találnám, mikor Natsu ráébred, hogy Igneel valójában az ellenségét nevelte fel mint a saját gyerekét...Ugyanakkor én olyasminek képzeltem ezt eddig mintha Natsu régen volt END, és valami történt az akkori énével és úgy lett Natsu... Abban én is egyetértek, hogy nem kellene ide kettős személyiség, meg belső monológok, hogy Natsu hogyan próbálja visszafogni a magában lévő démont, meg ordítozik magával   Neeem
Nemtudom, hogy írta már e valaki de én most arra hajazok, hogy mivan ha Natsunak van egy testvére...Ezt meglehetne csinálni olyanra hogy natsunak gőze sincs arról hogy az az ember a testvére, vagy olyanra is hogy régi emlékképek beugranak.. Mivel Natsu életkorát nem tudjuk simán elképzelhetőnek tartom, hogy natsunak volt egy testvére csak valami történt vele, Zeref démont csinált belőle satöbbi... Így magyarázható lenne az is, hogy Igneel mért nem tudott végezni vele, hiszen annyira szerette Natsut hogy nem lett volna képes a testvéét megölni  Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik

Ennek ellenére itt nagyon arra hajaz Zeref mondanivalója, hogy Natsu=END: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/373/5 (2.kép) ellenben a kövi oldalon már úgy mondja mintha Igneel nem lett volna elég erős ... (érdekes)  Gondolkozik

Valaki írta, és nekem is eszembe jutott, hogy vicces fordulat lenne ha Gildartz lenne END... A baromi erős mágiája igazából Átok lenne, ezért is tudta könnyűszerrel széttöni azt a fekete lyuk micsodát a szigeten... Nem látjuk sokat, ezenfelül lehet olyan erős volt, hogy igneel nem tudott végezni vele xD (bár ez elég meredek így)
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8208 Dátum: 14 márc 01, 10:23:16 »

Bocsánat ,de csak szerintem lett Lisanna laposabb? :
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/373/13

Talán csak túl szoros rajta az a szép ruhadarab. ikszdé smirksweat

Remélem,hogyha már mindenképp Natsu-nak kell lennie E.N.D-nek,akkor valahogy frappánsan fogják megoldani a dolgot.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
gabrix81
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #8209 Dátum: 14 márc 01, 11:11:30 »

Lehet hogy a sárkányölők régen démonok voltak,ezért mondta Ignel hogy reméli hogy jobb lesz a kapcsolat Natsu és Wendy között.
Szerintem az ARC-ot Gildartz fogja elpusztítani,(lehethogy teljesen véletlenül) épp ezért küldte el Mashima vándorolni így pont jókor lesz jó helyen.
Naplózva
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #8210 Dátum: 14 márc 01, 11:21:11 »

Az nagyon nem lenne jó ha Natsu lenne E.N.D. Hisz akkor a céhnek kéne megölnie és arra nem hinném h képesek lennének. Remélem hogy nem így lesz.
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8211 Dátum: 14 márc 01, 12:13:11 »

Na végre elolvastam rendesen is. Nagyon jó rész volt! A párok végre kialakultak, gondolom el fog tartani egy ideig, míg ezek a harcok lemennek. Remélem jó harcok lesznek. Zeref beszélgetése Natsuval sem volt rossz, mondjuk olyan sok új infó nem derült ki.
Egyet viszont nem értek: itt van a sárkányok eltűnésével kapcsolatos rejtély, meg úgy általában a sárkányölőkkel kapcsolatosan nagy a homály cirka 350 rész óta. Miért nem tudtunk meg azóta gyakorlatilag semmit sem? Polyushka "próféciájára" sem derült fény. Miért? A végső arcban fog mindenről lehullani a lepel? Mert ezalatt az idő alatt ki lehetett volna találni újabb problémákat is, így elég vontatottnak hat. Nekem.
De talán most.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8212 Dátum: 14 márc 01, 12:52:37 »

1. Ha Natsu END senki se fogja megölni elvégre ő a legerősebb Démon. Na meg senkinek nem lesz mágikus ereje szóval mindenki csak nézni fogja ahogy pusztít.

2. Még az se biztos hogy ő az, bár eléggé valószínű. Nevet

Egyébként nekem semmi bajom nem lenne ezzel a megoldással, végre talán láthatnánk egy nem picsogó "mindent a barátaimért" nakama nélküli Natsut is.

Chakra írta a hírnél kommentekben hogy Natsu sálja lehet hogy egy elfojtó dolog lehet, ezzel egyetértek. Elvégre Igneeltől kapta van egy olyan érzésem hogy Igneel valami mágiával a sál segítségével folytatta el Natsu démon erejét.

Amúgy van itt még pár dolog ami miatt azt hiszem hogy a sárkányölők legalábbis a Fairy Tailesek démonok is.

Egyrészt az amit már írt fentebb valaki, hogy Igneel mondta hogy reméli most jóban lesznek Wendy-vel
Másik dolog amikor Luxus támadt a céhre és ugye nem tudott egyik se átmenni a mágikus izén amit Freed csinált. Ami ugye már nem tudom hány éves kor alatt engedi csak át az embert. És hát a Démonok igencsak régóta léteznek szóval ja.

Plusz eleinte azt mondták hogy csak a saját mágiájukhoz hasonló támadásokat tudnak megenni, mint a tűz, fém stb.
De mint azt láthattuk Natsu és Gajeel ezen már túl van.

Szóval nekem az az érzésem hogy a végére nem is a Fairy Tail tagok lesznek a fontosak hanem a sárkányölők akik azután hogy az ARC eltörli majd a mágiát elkezdenek pusztítani és akkor jönnek a sárkányok. Elvégre még él pár köztük a FT hármasának a sárkányai is tudtommal.

De az is lehet hogy mivel Igneel célzott arra anno hogy Wendy és Natsu nem voltak jóban lehet hogy van több démoni céh is. És a végjáték köztük fog majd eldőlni. Szóval ha Natsu tényleg END és igazam van a többi sari ölővel kapcsolatban is akkor egész durva kis harcokat láthatunk és remélhetőleg rengeteg pusztítással és sötét hangulattal. Nevet

Persze a végére a Fairy Tail is talpra áll majd a Lumen Histoire segítségével. Ami ugye ha a kanjik írását nézzük valami mitológiai fényt jelent. Lehetséges hogy az ad majd erőt a többieknek hogy tudjanak harcolni, vagy az fékezi meg a démonná alakult sárkányölőket. Elvégre Makarov meg Porlyusica is ezt emlegette állandóan hogy ha az FT-be megérkezik már nem tudom hány sárkányölő gondolom a jelenlegi 3-ra értette akkor kezdődik valami, vagy meg fog történni valami.

Szóval én szinte már 100%-ra merem állítani hogy ők hárman de Natsu mindenképp démon és ő END. Igazából ez mindent megmagyarázna. Azt meg erősen kétlem hogy lenne testvére mert az nagyobb klisé és hülyeség lenne mint hogy ő a démonok vezére. Nevet

Elvégre arra már volt példa hogy valakinek több személyisége van lásd Gerard, vagy épp vannak alternatív személyiségei is más világokban.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 01, 12:55:52 írta Kuro25 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8213 Dátum: 14 márc 01, 15:27:29 »

Most, hogy ennyire belementünk ebbe a Natsu meg a többi Dragonslayer démon erről eszembe jutott, hogy a mágia játékokon azt mondták, hogy régen Sárkányok és Démonok küzdöttek a játékok alatt, és ugye ott volt a freskó is, hogy egy mágus, aki nagyon emlékeztetett Natsura a mágia és a sál miatt harcol egy sárkánnyal... Gondolkozik
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8214 Dátum: 14 márc 01, 16:59:34 »

Amúgy nekem az a bajom igazából a mangával mostanában, hogy Mashima kitalál egy király történetszálat, meglepő fordulatot, jó karaktercsoportot és eleve, egy nagyon nagy potenciállal rendelkező arc-ot, és a feszültség ennek megfelelően szépen lassan fokozódik, fokozódik, az ember úgy érzi hogy itt most tényleg súlyos események fognak történni amik az egész mangának főszálat, értelmet adhatnak... aztán egyszer csak ő maga is megijed ettől, és szépen hagyja semmivé oszlani az eddig felgyülemlett feszültséget valami totál átlag megoldással.
Ráadásul a korábban megtörtént dolgoknak se nagyon vannak következményei a karakterekre nézve se, se pszichológiailag se fizikailag. Pl Erzát is most elég durván megkínozták ugye, fizikailag ha nincs baja oké, be lehet magyarázni a mágiával. De az senki se mondja nekem hogy egy ilyen trauma semmi maradandó nyomot nem hagy az emberben. Még csak nem is azt várom, hogy X időre idegroncs legyen rémálmokkal meg egyéb tünetekkel, de az halál biztos hogy nem kéne elnevetgélnie Kyoukával harc közben.
Vagy ez a legutóbbi, mágiajátékos történetszál, basszus, sárkányok jöttek a jövőből, félkarú rabló Lucy jött a jövőből, 'hülyévé vált'-de most még nomrális karakter jött a jövőből, és az egész lezárult a kapu szétszedésével, és ment tovább az élet mintha mi se történt volna. Mondjuk megjegyzem, hogy Natsuéknak rohadtul nem volt igazuk J.Rouge ellenében, de itt még csak nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy egy ilyen szintű esemény után nem próbálnak aktívabban nyomozni Archnologia, a sárkányok meg az ilyesmi után..

Ugye? Nevet Csomó minden elveszíti a jelentőségét. Ezen már én is filozofálgatok egy ideje. Ezen okokból kifolyólag már annyira nem is tudom élvezni az egész történetet.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 01, 17:00:21 írta olcha94 » Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8215 Dátum: 14 márc 01, 18:08:13 »

Most, hogy ennyire belementünk ebbe a Natsu meg a többi Dragonslayer démon erről eszembe jutott, hogy a mágia játékokon azt mondták, hogy régen Sárkányok és Démonok küzdöttek a játékok alatt, és ugye ott volt a freskó is, hogy egy mágus, aki nagyon emlékeztetett Natsura a mágia és a sál miatt harcol egy sárkánnyal... Gondolkozik
A mangában lusta voltam kikeresni, de elvileg ez az a kép: http://fairytail.wikia.com/wiki/File:Darton_and_the_Dragon_King_Festival.png Nem tudom, nekem nem nagyon hasonlít Natsura bár azért bele lehet magyarázni.
És elég valószínűtlen, hogy Natsu meg END egyek lennének, akkor már legyenek inkább rokonok. Pl.: a fia és akkor már bele lehet magyarázni, hogy Ignneel azért nevelte fel Natsu-t, hogy a saját apját illetve Zerefet legyőzze.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8216 Dátum: 14 márc 01, 18:28:15 »

A mangában lusta voltam kikeresni, de elvileg ez az a kép: http://fairytail.wikia.com/wiki/File:Darton_and_the_Dragon_King_Festival.png Nem tudom, nekem nem nagyon hasonlít Natsura bár azért bele lehet magyarázni.
És elég valószínűtlen, hogy Natsu meg END egyek lennének, akkor már legyenek inkább rokonok. Pl.: a fia és akkor már bele lehet magyarázni, hogy Igneel azért nevelte fel Natsu-t, hogy a saját apját illetve Zerefet legyőzze.

Persze hogy nem hasonlít rá mert ez egy ősrégi rajz és kitudja hogy régen is így nézett ki Natsu. DE a sál ott van a nyakán az tuti nem véletlen. kacsint

Egyébként meg hagyjuk már ezt az END Natsu apja, anyja, testvére nagyapja teóriákat. A Fairy Tail sosem volt szappanopera, márpedig ha a semmiből feltűnne Natsu egy rokona akkor eléggé afelé mennénk el. Az egész Manga során jó ha kétszer említették meg hogy Natsunak mi van a szüleivel. De még maga Natsu is úgy tudja hogy csecsemő kora óta Igneel neveli és 7 éves korában hagyta el.

Ja és magyarázza már el nekem valaki hogy ha Natsu egy rokona volt END akkor Igneel miért hagyta volna már életben END-et? Elvégre ha pl az apja END, akkor Natsu most nem 18 éves körül lenne hanem kb 500. Arról nem beszélve hogy Igneel pont azért nevelné fel Natsut mert megölte az apját. De itt Zeref azt mondja hogy nem tudta megölni/nem akarta. Ergo nagyon közel állt hozzá. Erősen kétlem hogy Natsun kívül volt más ember barátja. Ha Natsunak lenne igazi családja akkor Mashima tuti hogy nem húzta volna a Manga végéig ezt a történetet.

Egy szó mint száz én meglepődnék ha nem Natsu lenne END. De szerintem már körberágtuk eléggé a témát. Nevet
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8217 Dátum: 14 márc 01, 18:56:50 »

Sehol sem mondták, hogy 7 éves korában hagyta el, hanem hogy 7 éve (azazhogy már 14) egyébként kb 17-nek néz ki. És mellesleg az sem biztos, hogy a rajzon egy sál van a nyakában. "akkor Natsu most nem 18 éves körül lenne hanem kb 500" Látom figyelmesen követed a mangát: Zeref nem 500 hanem 400 éve tevékenykedett aktívan (feltételezhetően END-t is akkor teremtette.) És ami azt illeti Natsu korát rejtély övezi szóval nyugodtan lehet 400-500 éves is akár.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 01, 18:57:27 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8218 Dátum: 14 márc 01, 19:24:34 »

Sehol sem mondták, hogy 7 éves korában hagyta el, hanem hogy 7 éve (azazhogy már 14) egyébként kb 17-nek néz ki. És mellesleg az sem biztos, hogy a rajzon egy sál van a nyakában. "akkor Natsu most nem 18 éves körül lenne hanem kb 500" Látom figyelmesen követed a mangát: Zeref nem 500 hanem 400 éve tevékenykedett aktívan (feltételezhetően END-t is akkor teremtette.) És ami azt illeti Natsu korát rejtély övezi szóval nyugodtan lehet 400-500 éves is akár.

Igaz 14 éve tűntek el a sárkányok, tehát ha emberként nézzük Natsut akkor kb olyan 7-8 éves korában hagyta el őt Igneel. Mivel Erza 11 évesen csatlakozott a csapathoz és ő 2 évvel idősebb mint Natsu. Még egyszer mondom, ha Natsu ember. Tehát Natsu most elvileg 21 éves lenne kb de mivel a szigeten történtek miatt nem öregedtek így maradt 16-17 körül kb. Egyébként a képen nagyon is jól látszik hogy sál van a nyakában a csókának bárki is az. Ja és bocs hogy 50-at írtam és nem javítottam mert nem vagyok tökéletes. 400-at akartam írni csak tudod közel van egymáshoz a két szám.  smirksweat

Egyébként ha Natsu nem END ahogy te gondolod akkor Zeref honnan ismeri? MEg a fentebb taglalt rengeteg érv amit felsoroltam hogy állja meg a helyét? Azért ha 4-500 éves lenne Natsu az meglátszana rajta szerintem. Attól hogy sárkányölő még nem halhatatlan tudtommal. Tehát csak egy magyarázat van, illetve talán kettő.

Egyik hogy ő is démon azaz END. A másik pedig hogy több idősíkban is létezett. Csak hoyg ez utóbbi nem magyarázza hogy miért nem tudott átmenni Freed pajzsán anno, a többi sárkányölővel egyetemben. kacsint Szóval kettőnk közül te vagy az aki nem nézte figyelmesen a story-t. Bocsi. Nyelvesít

Egyébként itt egy idővonal nyugodtan fürkészd csak át. Mosolyog
http://fairytail.wikia.com/wiki/Timeline
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 01, 19:25:17 írta Kuro25 » Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8219 Dátum: 14 márc 01, 20:02:54 »

Igaz 14 éve tűntek el a sárkányok, tehát ha emberként nézzük Natsut akkor kb olyan 7-8 éves korában hagyta el őt Igneel. Mivel Erza 11 évesen csatlakozott a csapathoz és ő 2 évvel idősebb mint Natsu. Még egyszer mondom, ha Natsu ember. Tehát Natsu most elvileg 21 éves lenne kb de mivel a szigeten történtek miatt nem öregedtek így maradt 16-17 körül kb. Egyébként a képen nagyon is jól látszik hogy sál van a nyakában a csókának bárki is az. Ja és bocs hogy 50-at írtam és nem javítottam mert nem vagyok tökéletes. 400-at akartam írni csak tudod közel van egymáshoz a két szám.  smirksweat

Egyébként ha Natsu nem END ahogy te gondolod akkor Zeref honnan ismeri? MEg a fentebb taglalt rengeteg érv amit felsoroltam hogy állja meg a helyét? Azért ha 4-500 éves lenne Natsu az meglátszana rajta szerintem. Attól hogy sárkányölő még nem halhatatlan tudtommal. Tehát csak egy magyarázat van, illetve talán kettő.

Egyik hogy ő is démon azaz END. A másik pedig hogy több idősíkban is létezett. Csak hoyg ez utóbbi nem magyarázza hogy miért nem tudott átmenni Freed pajzsán anno, a többi sárkányölővel egyetemben. kacsint Szóval kettőnk közül te vagy az aki nem nézte figyelmesen a story-t. Bocsi. Nyelvesít

Egyébként itt egy idővonal nyugodtan fürkészd csak át. Mosolyog
http://fairytail.wikia.com/wiki/Timeline
"Tehát Natsu most elvileg 21 éves lenne kb de mivel a szigeten történtek miatt nem öregedtek így maradt 16-17 körül kb."
Miért szerinted 21-7=17 ? smirksweat Gratulálok! Egy kis segítség: 21-7=14   ikszdé Tudod a szigeten 7 évet töltöttek. És szerinted én nem követem a mangát...
"Azért ha 4-500 éves lenne Natsu az meglátszana rajta szerintem."
Zerefről egész biztosan tudjuk, hogy több, mint 400 éves mégse látszódik rajta.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 02, 01:49:58 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 546 547 [548] 549 550 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!