24 máj 18, 13:54:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 545 546 [547] 548 549 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779250 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8190 Dátum: 14 feb 28, 10:24:15 »

Hat ez egy nagyon jó rész volt. Kellet is, mert az elmúlt kettő gyengébbre sikeredett szerintem. Na itt most porogtek az események.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8191 Dátum: 14 feb 28, 10:36:45 »

Amúgy azt az elméletem miszerint Natsu lesz E.N.D. eszembe jutott hogy az END egy rövidítés ugyebár.
Tehát...

E.N.D. = E. Natsu Dragneel Most már csak az E-re kellene rájönni. Tényleg kezdem azt érezni hogy Natsu ha nem is END kapcsolódik hozzá.
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8192 Dátum: 14 feb 28, 11:20:14 »

Szerintem Natsu nem E.N.D,hisz Zeref is mondta,hogy választania kell majd,hogy megöli vagy sem. Én arra tippelek,hogy E.N.D olyasvalaki lessz,akit Natsu ismer,vagy régebben ismert csak megfeletkezett róla. Hogyha majd találkoznak lehet,hogy Natsu-nak befog ugrani,hogy valahol már látta őt,és igy megismeri majd.
Hisz Zeref nem hiába mondta,hogy Natsu-nak választani kell,hogy megöli e majd E.N.D-et vagy élni hagyja.
Már nagyon kiváncsi vagyok,hogy ki is lehet ez az E.N.D,akit Igneel nem tudott megölni,de Natsu megtudná.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8193 Dátum: 14 feb 28, 11:53:10 »

Szerintem Natsu nem E.N.D,hisz Zeref is mondta,hogy választania kell majd,hogy megöli vagy sem. Én arra tippelek,hogy E.N.D olyasvalaki lessz,akit Natsu ismer,vagy régebben ismert csak megfeletkezett róla. Hogyha majd találkoznak lehet,hogy Natsu-nak befog ugrani,hogy valahol már látta őt,és igy megismeri majd.
Hisz Zeref nem hiába mondta,hogy Natsu-nak választani kell,hogy megöli e majd E.N.D-et vagy élni hagyja.
Már nagyon kiváncsi vagyok,hogy ki is lehet ez az E.N.D,akit Igneel nem tudott megölni,de Natsu megtudná.

Lehet de Igneel-nek mi oka volt életben hagyni? Mert Igneel-ről Zeref se úgy beszélt mint aki gyenge lett volna hogy ne ölhesse meg END-et hanem úgy mondta mintha nem akarta volna megölni mert olyan fontos tag lehet. Ezért is gondoltam Natsura. Na meg lehet hogy Natsunak két énje van elvégre Zerefnek is láthatóan több személyisége van. Szóval ha ez Natsura is igaz és ez magyarázná hogy honnan is ismeri Natsu-t, akkor azt is hogy Natsu kénytelen lesz magát feláldozni hogy másokat ne öljön meg. Bár ez eléggé klisés lenne, szóval én is jobban örülnék ha egy ismerős lenne de akkor se értem hogy Igneel miért hagyta életben. Igazából azt se tudjuk hogy mikor harcoltak ha jól rémlik. Nevet

Most jut eszembe. Mi van ha Gildartz az? Elvégre szinte sose látjuk és ez már nem lenne új húzás Bleachben is megjátszotta a vakegér Kubo Aizennel. Persze ez csak vicc volt. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 28, 11:54:09 írta Kuro25 » Naplózva

Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #8194 Dátum: 14 feb 28, 15:58:20 »

Ez aztán jó rész volt Nevet. Én osztom Kuro25 véleményét miszerint Natsu E.N.D. Zeref mondókája pedig: élet vagy halál vagyis fény vagy sötétség. Ezáltal szerintem Natsunak választania kell hogy a sötétség oldalán száll szembe a teremtőjével vagy a fény oldalán. És szerintem Igneel legyőzte annyire E.N.D.-t hogy ártalmatlan legyen és megpróbálta átnevelni ^^.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #8195 Dátum: 14 feb 28, 16:49:35 »

Tuti  nem de mi lenne ,ha a Lumen Historie lenne E.N.D. Nevet
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #8196 Dátum: 14 feb 28, 17:11:26 »

Tuti  nem de mi lenne ,ha a Lumen Historie lenne E.N.D. Nevet

Ha mindenféle cáfolat vagy magyarázat nélkül írod ezt akkor az jobban illene a "Mi lenne ha?" témába ^^. Mert ennyi erővel legyen Nakajima vagy Plue E.N.D  >.<#.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8197 Dátum: 14 feb 28, 17:25:02 »

Na, ezek a párharcok nem lesznek rosszak.  ikszdé  bow
Mira - Seira: Mira győz, a démoni részecskéi miatt. T.i: a Seira-féle mágia csak mágusokra hat.

Négyesfogat vs Ki-Su:
Valami csak hata  fanatikus papra:
Lucy: csillagszellem, Wendy: szél, Happy: repülés.

 a Natsu- Zeref beszédtől többet vártam.
Most frusztrált lettem és nem értek semmit.  Technikai KO
Akart valaha Igneel valamit Zeref-től? Mert END-től igen........
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8198 Dátum: 14 feb 28, 18:12:24 »

A fejezet nagyon rendben volt.  Kúl

A borító hivatalossá tette, hogy a Quatro Cerberus tagjait két csoportra lehet osztani: a; Bacchus és b; a többiek (rajongói körökben a selejtek). Ez nagyon kegyetlen volt Mashimától.  ikszdé

Számomra teljesen lényegtelen, hogy ki vagy mi lesz E.N.D, csak ne Natsu legyen az. Teljes őszinteséggel állíthatom, hogy gyűlölni fogom érte a mangát, ha ez bekövetkezik. Zeref pedig erősen utalgat a dologra sajnos. Azt mondja Natsunak, hogy nem arról van szó, hogy Igneel megakarta ölni E.N.D-t, hanem inkább arról, hogy képtelen volt megölni, ami azt is jelentheti, hogy nem volt képes végezni vele, mert szerette vagy hasonlók. Végezetül Natsu kezébe adja a választást, hogy élet vagy halál. Azt gondolom, hogy ha Natsu = E.N.D, akkor az élet azt jelenti, hogy ő életben marad, de E.N.D alakjában pusztulást hoz mindenkire, a halál pedig Natsu halála lenne, ami E.N.D-t is megölné. A mangát azért gyűlölném ezért a megoldásért, mert biztos vagyok benne, hogy egy köztes opció lenne a megoldás, ahol Natsu túléli, de E.N.D meghalna vagy Natsu felülkerekedne E.N.D-n. Szóval E.N.D ne legyen Evil Natsu Dragneel vagy hasonlók. Technikai KO

Kyouka köszöni szépen jól van. Tartsa fel Erzát, amíg csak lehet.

A fejezet legjobb oldala a Mira és Seira arckifejezését tartalmazó oldal volt. Lisanna húzzon el gyorsan még mielőtt megint túsznak használnák, ami visszafogná Mirát.

Ki-Su is befutott, Ezel pedig aktiválta az Arcot. Várom a folytatást!
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8199 Dátum: 14 feb 28, 18:27:47 »

Mindenki szerint rendben volt a fejezet, de szerintem ebből a Zeref - Natsu találkozásból sokkal több minden is kiderülhetett volna. A többi tényleg oké.

Kyoukának egy hatalmas lyukkal a hasán kéne fetrengenie a földön, nem pedig Erzát dobálni.

Sayla (asszem így hívják) meg Mira tekintete érdekes dolgokat vetít előre.  Hümm-hümm

A maradék 41 perc jól beindítja az eseményeket (remélem).

Végül pedig, örülök, hogy színre lépett a szerzetes démon. Mosolyog Remélem para lesz, vagy legalábbis morbid.  Kúl
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #8200 Dátum: 14 feb 28, 19:36:37 »

Mennyi esélye van, hogy pont a saját búvóhelyükön ne akadjon bele Lisanna egy tartaros pofába se? Mint a mellékelt ábra mutatja, jó sok. ikszdé Mira feje sok jót nem mutat az ellenfelének, nekem annál többet, mert ha ő néz így, ott durva verés lesz kilátásba helyezve. Összességében tetszett ez a fejezet.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #8201 Dátum: 14 feb 28, 19:43:46 »

Mivel sajnos angolul nem tudok túl sokat ezért csak a képeket nézegettem végig.Nevet De arra azért rájöttem h Kyouka megint megszeretgeti Erzát:D
Mira vs Seira(azt hiszem) vhogy éreztem:) Reménykedem én is hogy Mira teljes erejét láthatjuk és bivalyul odavág Seirának. Lisannával sajnos úgy érzem nem érne semmit. 1. Lisanna nem egy erős karakter, 2. Elfoghatják megint és Mira megint csak hátrányból indul és valószínű veszít.
Sajnos a Zeref Natsu beszélgetést nem értettem, na majd magyarul:)
Kíváncsi vagyok Minerva kivel fog összefutni hisz még ő is ott van. Őrülnék neki ha leszedné Kyoukáról vagy épp 2v1 lenne:) Minerva+Kyouka vs Erza:D De az nagy valószínűséggel nem fog bekövetkezni, bááár Minerva Erzát akarja. Én személy szerint örülnék egy Minerva vs Erzának.Mosolyog

Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8202 Dátum: 14 feb 28, 20:30:19 »

Énsem szeretném,hogy Natsu legyen E.N.D,de sajnos eddig minden jel erre utal. Igneel lehet azért nem tudta megölni E.N.D-et,mert valaki olyan volt E.N.D aki kedves Igneel számára. Nos remélem nem játszák majd el a kettős személyiség trükjét,mert nekem tuti nem tetszene. Ha Natsu-ban létezik még egy személyiség,és az legyen E.N.D,akkor eddig miért nem láttunk vagy halottunk erre utaló jeleket?

Inkáb arra szavazok,hogy E.N.D olyas valaki legyen,akit Natsu ismert régebb de már elfelejtette. Talán Igneel azért nem tudta megölne,mert valamikor ő és E.N.D barátok voltak. Talán E.N.D is valamikor ember volt,de Zeref démonná alakitotta át.

Zeref mondta Natsu-nak,hogy hamarosan szembe kell néznie ugyanazzal a döntéssel,mint igneel-nek,hogy megöli e E.N.D-et vagy életben hagyja. Azt is mondja,hogy ha végre valaki megérkezik Zeref-hez,akkor ő valyon Natsu lessz vagy E.N.D.
Mostmár komolyan nemtudom,hogy E.N.D Natsu egy másik személyisége,vagy egy teljesen más ember/démon.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 28, 20:37:55 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #8203 Dátum: 14 feb 28, 21:11:51 »

Zeref eljött a Tartaros főhadiszállására erre a kemény öt percre, hogy E.N.D. - ről utalgasson kicsit Natsunak, de kedves tőle  :d. Szó mi szó, lehetett volna egy kicsit bővebb a beszélgetésük, de azért így is lehet törni a fejet.

Amíg Mira elvan Seiraval, Lisanna megkaphatná a kiscsajt, ha felébred:  http://readms.com/r/fairy_tail/373/2273/16 (balfelső sarok) Nevet. Erőben még talán ki is lennének egyenlítve, bár a démonról keveset tudunk.

Kíváncsi vagyok a további párosításokra.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 28, 21:13:11 írta mateee-kun » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #8204 Dátum: 14 feb 28, 23:44:04 »

Hát pedig elég nagy esély van rá h Natsu END, egyrészt azok miatt amit már Bastian leírt, meg Natsu sálja is nagyon beleillik a képbe sajnos.. amúgy nem is lenne bajom a dolgokkal ha nem lenne köztes megoldás a végeredmény, és sajnos másra ez esetben nincs esély.

Amúgy nekem az a bajom igazából a mangával mostanában, hogy Mashima kitalál egy király történetszálat, meglepő fordulatot, jó karaktercsoportot és eleve, egy nagyon nagy potenciállal rendelkező arc-ot, és a feszültség ennek megfelelően szépen lassan fokozódik, fokozódik, az ember úgy érzi hogy itt most tényleg súlyos események fognak történni amik az egész mangának főszálat, értelmet adhatnak... aztán egyszer csak ő maga is megijed ettől, és szépen hagyja semmivé oszlani az eddig felgyülemlett feszültséget valami totál átlag megoldással.
Ráadásul a korábban megtörtént dolgoknak se nagyon vannak következményei a karakterekre nézve se, se pszichológiailag se fizikailag. Pl Erzát is most elég durván megkínozták ugye, fizikailag ha nincs baja oké, be lehet magyarázni a mágiával. De az senki se mondja nekem hogy egy ilyen trauma semmi maradandó nyomot nem hagy az emberben. Még csak nem is azt várom, hogy X időre idegroncs legyen rémálmokkal meg egyéb tünetekkel, de az halál biztos hogy nem kéne elnevetgélnie Kyoukával harc közben.
Vagy ez a legutóbbi, mágiajátékos történetszál, basszus, sárkányok jöttek a jövőből, félkarú rabló Lucy jött a jövőből, 'hülyévé vált'-de most még nomrális karakter jött a jövőből, és az egész lezárult a kapu szétszedésével, és ment tovább az élet mintha mi se történt volna. Mondjuk megjegyzem, hogy Natsuéknak rohadtul nem volt igazuk J.Rouge ellenében, de itt még csak nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy egy ilyen szintű esemény után nem próbálnak aktívabban nyomozni Archnologia, a sárkányok meg az ilyesmi után..
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 545 546 [547] 548 549 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!