24 máj 19, 01:19:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 539 540 [541] 542 543 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779808 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8100 Dátum: 14 feb 15, 22:28:40 »

Lehet, hogy úgy volt erősebb, hogy sűrítette az energiát, tehát az Etherion az egy nagy fénycsóva alakjában csap le, míg ez egy behatárolt területen belül sűríti az energiát (tehát egy burokban). Nem nagy területen végez felszínes pusztítást, hanem kis területen sűrítve robban. Mondjuk a képek alapján tényleg nem volt valami kemény.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #8101 Dátum: 14 feb 15, 22:34:24 »

Nekem ez a fejezet csak átlagos volt, lehet azért, mert akkora nagy One Piece fan lettem(és mostanában a Beelze is beerősített), vagy csak változott az ízlésem, de ez tényleg nem okozott meglepetést.
A Kanas ötlet nagyon jó volt, habár kana nyugodtan meghalhatott volna...  Ördögi
Miután megtudtam, hogy senki nem tudott megmurdelni abba a "gigászi" robbansában, kicsit elkeseredtem, amíg be nem ugrott, hogy "Hé te barom! Ez még csak most kezdődött el a második felvonás!"(természetesen most is igazam van, mint mindig Kúl ) Ezen felbátorodva kijelentem, hogy itt lesz vérontás, méghozzá nem is kicsi, hisz az FT tele van átlagosan gyenge mágusokkal. A Tartaros pedig nem egy átlagosnak mondható céh.
A Mr 0 fokról pedig még mindig azt mondom, hogy a jövőbeli jelenben élő múlt Gray ikszdé

Ööö, ja igen feltételezem 3 felvonás lesz(bevezetés, tárgyalás, befejezés) ha igazam van, akkor most egy ideig a 2. felvonás izgalmait élvezhetjük majd.
Mira pedig... ^^" neki nem kell változnia, tetszik benne ez az elfojtott gonoszság. Mosolyog
Kyuuka(?) remélem nem csak rángatózni fog 2 fejezeten keresztül Natsu és Lisanna szorításában...

Erza meg a vereség? Tagadó szó nélkül nem is szerepelhetnek egyazon mondatban. ikszdé

A kedvedért: Erza ezt nem ússza meg vereség nélkül!
Benne van a tagadó szó, és Erza is Mosolyog Viszont nem Kyuuka(?), hanem Minerva fogja kicsit kisebbre szabni az arcocskáját Mosolyog Itt az ideje, hogy megízlelje a vereség keserveit. bye bye

Egyébként meg onnan szedte Natsu a kardot, ahonnan Lisanna a bugyit... Biztos van egy kínai a kockában, de akkor miért nem a bugyit fogja Natsu? Mindenki tudja, hogy Kínában minden halálos, kivéve a fegyvereket.  smirksweat
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8102 Dátum: 14 feb 15, 22:40:50 »

Szerintem ne várd meg, hogy bárki is meghaljon. Nevet ebben a 370 fejezetben egyedül Hades, Ul és Simon dobta fel a pacskert. Nevet legközelebb csak 400 fölött hal meg valaki, ha 100 fejezettel számolunk.  ikszdé
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8103 Dátum: 14 feb 15, 22:46:09 »

Plusz Rob nagyapó és Lahar. Ha már valami miatt jelentősebb szereplőket kell mondani. ^^

Látom, sokan még mindig nem kapcsoltak, hogy a fejezet címe nem a fejezet, hanem a történetszál most kezdődött szakaszának (több fejezet) összefoglaló címe. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8104 Dátum: 14 feb 15, 23:04:59 »

Úgy tűnik nyitva hagytam egy kis kaput. Nevet Megnézném Erzát egyszer vesztesként, de ha már egészen eddig tartotta a veretlenséget, akkor már csinálja végig! Mert ha bekap egy vereséget, akkor  semmi különleges nem lesz már benne és elbúcsúzhat a veretlen címtől.

Zanchrow is meghalt, meg most elvileg Brain is. Meg talán Gemma a Saber korábbi mestere de ő nem 100%.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8105 Dátum: 14 feb 15, 23:24:11 »

No, a végén még kiderül, hogy hullanak itt szép számmal az emberek, csak számon kell tartani.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
MasterZero
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 5



« Válasz #8106 Dátum: 14 feb 15, 23:26:52 »

Lisanna a bugyit onnan szerezte, hogy TakeOver-t használ és azon a formáján van "ruha". A bilincs ami rajtuk volt elzárta a mágiát, nem tudott átalakulni.
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8107 Dátum: 14 feb 16, 08:57:37 »

Ezt a Franmalth bejegyzést nem értem:
"Szóval hagytad őket meglépni Silver sama"

tudtommal a Nap faluja felvonásban Silver nem bukkant fel tényleg alakjában és később se kapott kilövési parancsot Fairy-kre..........
szóval totál értelmetlen az egész, vagy én nem figyeltem.

13.oldal: Cana GYÖNYÖRŰ !!!!
16.oldal: Mira szintén DJÖNÖRŰ. az a kis pír jót tesz neki. Mosolyog  ikszdé
Erza nagyon durva végén, de ennyi kínzás után nem csoda.

Szerintem az első roham kudarcos lesz, hisz a végső csetepaténak az Arcnál kell lefolynia. És továbbra is az az érzésem, hogy ÖSSZ-CÉHES BULI lesz Mosolyog
Hisz ez egy Fiore-re vonatkozó "catastrophic event" és jönnie kell Gildartznak, Gerrardnak meg az Oracion Seisnek is valahová
ugye

És akkor még sehol sincs a Raven Tail, meg Zeref. Amely úgy eltűnt mint ahogy az elő van írva.
Mosolyog






Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8108 Dátum: 14 feb 16, 09:11:32 »

Franmalth az Exceedekre gondol. Happy ott volt Natsuval a Kockán, de Silver csak Natsut tette hűvösre, Happyt hagyta megszökni. Nem kizárt, hogy Franmalth-ban az is megfordult, hogy Silver kettős ügynök valójában.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8109 Dátum: 14 feb 16, 10:01:54 »

Ugye ha Silver Happy-t is szépen lejegelte volna,akkor eléggé későre találták meg volna a Tartaros bázisát. És feljutni se tudtak vola ilyen könnyen.
Én most megnéznék egy Mira vs Minerva harcot,Erza-nak meg ottvan Kyouka. smirksweat Amugy csak én gondolom,hogy egy kicsit fura az,hogy pont Natu-ékhoz került az a hőpenge? bár lehet,hogy csak belemagyarázok dolgokat.  ikszdé

Remélem most majd láthatjuk,hogy mit is tud a maradék démon,köztük Ki-Su na rá nagyon kiváncsi vagyok. És remélem,hogy Mira elfenekeli majd a fafafafafafa-zos démon-t. smirksweat
Ha Makarov is ottvan,akkor még talán van esély a győzelemre,hisz ha beveti a Fairy Law-ot azt szerintem a démonok is megéreznék. Nameg ottvan Kana,ha még megvan a Fairy Glitter,akkor ő is oda tud csapni vele rendesen.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #8110 Dátum: 14 feb 16, 11:05:39 »

No, a végén még kiderül, hogy hullanak itt szép számmal az emberek, csak számon kell tartani.
Ne feledkezzünk mag a sok (volt)tanácstagról sem Nevet


Hisz ez egy Fiore-re vonatkozó "catastrophic event" és jönnie kell Gildartznak, Gerrardnak meg az Oracion Seisnek is valahová
ugye

Még mindig tartom magam ahhoz, hogy az OS és CS maradjanak ki a Tartarosból. Az ő célpontjuk úgyis Zeref, hát készüljenek fel rá inkább, mert ha Gerardot nem tudták elverni a Sötét Nagyúr ellen sem lesz sok esélyük.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #8111 Dátum: 14 feb 16, 11:56:28 »

Ha már vesztenie kell Erzának akkor ne Minerva már... Inkább Kyouka. ( bár remélem egyik ellen sem veszít)
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8112 Dátum: 14 feb 16, 13:24:43 »

Eljutottam én is a fejezetig és azt kell mondjam, hogy jó ideje egyik manga fejezete sem jött be ennyire!  bow

Miközben olvastam a fejezetet olyan feelingem volt mint anno amikor a Fantom Lordot támadta meg az FT.Már tudtam, hogy egy teljes céhes támadás lesz ezért egyre jobban izgultam mert tudtam mi fog jönni Nevet mondjuk azt a csoportképet amin kijönnek a kártyákból szerintem jobban is eltalálhatta volna Mashima.Mivel sejtettem, hogy a kövi oldalon az egész céh rajta lesz, kicsit jobbra számítottam de nembaj.Tehát Silver hagyta ott azt a kardot igaz? EZAZ! Mira kiszabadult! várok tőle néhány Badass momentet és epic harco(ka)t.

Az tetszett, ahogy a magabiztos démonok kezdtek kétségbe esni és Natsuék is hülyére vették Kyokát. ikszdé

Erza pedig teljesen hidegen hagy az az utolsó oldal nem nagyon érdekel bocsi. Nyelvesít

Tehát nekem is ilyen tízből százas kis nosztalgikus fejezet volt.

Csak így tovább sensei.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8113 Dátum: 14 feb 16, 13:47:28 »

Azért egyet nem értek. Igaz, hogy a Fairy Tail kemény magja hét évig jegelve volt, de a Kyuukimon szinte semmit sem tud róluk. Pedig hét éve bezúzták az Oración Seist és a Griomore Heart-t is. És ez kapásból kettő céh a Balam Szövetségből, aminek a harmadik tagja maga a Tartaros. Persze a Tanácsban elhangzott, hogy ez nem kebelbaráti szövetség, hanem csak egy meg nem támadási szerződés, de akkor is. ^^"

Rendben, hogy nem érdeklik őket az emberek, de eddig minden démon nagyot nézett, amikor szembekerült egy-egy Fairy Tail taggal. Luxus fizikailag leverte Tempestát, és ha nincs a Mágikus Akadály Részecskék, akkor onnan ő max. dobozban távozik (persze utána összerakták volna). Közvetlen harcban Jackalnak sem volt esélye Natsu ellen. És Franhmalt is jócskán kapott volna a képébe, ha Silver nem jelenik meg.

Ha ők tényleg Zeref csatlósai, akkor meg főleg nem értem, hiszen Zeref ismeri a FT-t. Ahogy Mavist is.

Ilyen szinten nem ismerni az ellenfelet már egyenlő egy vereséggel. Annak mondjuk örülök, hogy egy-az-egy-elleni harcban a FT partiban van velük. Így legalább nem kellenek újabb tápolások, teret kapnak a különleges/trükkös/szívatós képességek (átkok), és az ésszel való harcok.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8114 Dátum: 14 feb 16, 15:08:30 »

Ahogy azt még a Tartaros felbukkanásakor is írtam, szerintem attól még, hogy démonok, nem biztos, hogy Zerefnek dolgoznak. Vagy legalábbis nem az ő irányítása alatt. Ezt a céhet END hozta létre gondolom azért, hogy a mesterét segítse, de nem az ő parancsára. Hisz Zeref is meg mondta, hogy eddig nem nagyon avatkozott bele a világban folyó dolgokba. Szóval a közvetlen irányítójuk END, Zerefre meg gondolom mint a démoni faj teremtő-atyjaként gondolnak.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 539 540 [541] 542 543 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!