24 máj 17, 08:28:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 532 533 [534] 535 536 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778156 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #7995 Dátum: 14 feb 07, 11:32:09 »

Mindenki meghalt, vége a mangának, váratlan fordulat az, hogy egyik epizódról a másikra be van fejezve az egész történet, és a gonoszt győz a jó meghótt Nevet.

A fejezetről:  Nem igazán tetszik hogy mindenkit rommá vernek kb a legerősebb karakterek (azok is éppen hogy ráadásul nem is egyedül Natsu + happy csinálta kb a legfontosabbat nélküle mindenki meghalt volna ) aztán mindenkit bevisznek szépen Frankeinstein laborjába, aztán kijön szépen polírozva és vigyorog meg bosszút esküszik.

Valaki írta nem rég, hogy lehet hogy csak a fehér macsek látomása. Elképzelhető elvégre mindenki fejlődik szóval miért ne fejlődhetne a jövőbelátás képessége is.

Egy kis off: Vagy az is lehet, hogy Itachi már annyira durva hogy a genjutsuja kihat más animékre is Nevet és ez az egész csak Tsukuyomi Nevet
Naplózva
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #7996 Dátum: 14 feb 07, 11:33:55 »

És nem ,nem derül ki ,hogy ki döglik ki Nevet Bírnám ha Gazille megenné a robbanást :O Levy elég hamar rájött a helyükre Nevet
Már indultak oda támadni ,erre meg BUMM Nevet Minerva elég ijesztő T.T Jól láttam ,hogy egy bilincs hever a földön? Ezek szerint Natsuék szabadok?
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7997 Dátum: 14 feb 07, 11:42:50 »

Szerintem most lép életbe ami a lent van pincében és megvédi a tagokat.
Vagy valaki feltámassza őket (egy sárkány)
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7998 Dátum: 14 feb 07, 12:22:34 »

Na ez igen,neken nagyon tetszett ez a fejezet.  bow

Az arc pecsétje feltörve,tehát készen áll arra,hogy eltörölje a kontinensen lévő mágiát. Tempesta meg eléggé máshogyan néz ki, de elég jól néz ki igy szerintem.  smirksweat  Jackal barátunk nem sokat változott sajnos.  ikszdé
És Minerva is megjelent,mint egy démoncsaj bár nekem valahogy nem jön be a mostani énje.  smirksweat
Mira-t is alakitgatják de remélem,hogy őt nem sikerül démonná alakitani,mert ha ilyesmi lessz int Minerva,akkor én nemkérek belölle.  smirksweat
Végül csak felrobbant a bomba,kiváncsi vagyok kik fogják ezt túlélni. Mer ha mindenki túléli egy karcolás nélkül,akkor nagyon mérges leszek. smirksweat
De valószinű,hogy túlélik valahogyan,hisz anno Acnologia nagyobb púsztitást végzett a szigeten,és csak túlélték valahogy. smirksweat Lehet itt is ügyeskedik valamit Mavis,és nem fognak meghalni.

De a kövi fejezet cime érdekesnek bizonyúl,a mennyei sárkány dala(ha jól forditottam) na kiváncsi vagyok mi fog történni a kövi fejezetben.  bow
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7999 Dátum: 14 feb 07, 12:27:01 »

http://readms.com/r/fairy_tail/370/2243/7
http://readms.com/r/fairy_tail/370/2243/8
Ha az Natsu vagy Lisanna bilincse, akkor mi szükség lenne a kardra?

http://readms.com/r/fairy_tail/370/2243/12
Menőbb, mint az előző alakja az tény. Kúl

http://readms.com/r/fairy_tail/370/2243/13
Örülök, hogy Jackal megúszta. Többször viszont nem szeretnék látni egy Afro Happy-hez hasonló jelenetet. >.<#

http://readms.com/r/fairy_tail/370/2243/14
Az a terhes szöveg nagyon ismerős valahonnan. Talán a Boku wa tomodachi ga sukunai-ban halottam. Nevet

http://readms.com/r/fairy_tail/370/2243/15
Mielőtt még Minerva birtokában lenne Hades, Ördögi Szemének. Köpenye is van már. ikszdé

http://readms.com/r/fairy_tail/370/2243/17
Egy csodás példa a féltékenységre. smirksweat

http://readms.com/r/fairy_tail/370/2243/23
500x erősebb, mint a Jupiter? Hihető.

Nos, hogyan fogja mindenki megúszni? Köze lesz hozzá az Égi Sárkány Énekének, ami a következő fejezet címében van benne, vagy a Lumen Histoire fog segíteni. Inkább az előzőre szavazok.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8000 Dátum: 14 feb 07, 12:47:11 »

Mi van ha a Lumen Histoire a égi ( menyei sárkány?)  Bár ne feledjük címek itt nagyon félrevezettök .
Naplózva
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #8001 Dátum: 14 feb 07, 12:50:43 »

A kis Kawaii~ Wendy megidéz a Milky Wayyel egy sárkányt és Ujupp xD Mindenki megmenekül :3
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8002 Dátum: 14 feb 07, 12:59:48 »

A fejezet alatt jutott eszembe: vajon Deliorát nem támasztották fel? ikszdé Ha ilyen könnyen megy nekik, miért ne? Lehet ő Silver, és azért örült neki Kyouka, hogy emberi alakban látta, mert így nem zúzta össze egy két tonnás monstrum a berendezéseket. ikszdé

Egyébként jó fejezet volt, kíváncsian várom, mi lesz a céhvel. Mosolyog
Én is arra gondoltam eléször, hogy a mennyei sárkány dalához a Lumen Historienek lesz köze. Jó lenne, ha már arról is kapnánk némi információt. Illetve nekem Mavis is eszembe jutott, azt írták, hogy Mashima eredetileg férfi szerepet szánt neki, de mikor rájött, hogy a Mavis női név, a szereplő is nevet váltott. Szóval vagy olyan író, aki a karakterek neveihez találja ki magát a szereplőt és a tulajdonságait, vagy a névnek egyébként is szánt valamilyen jelentést. Egyébként énekes rigót jelent.
Bár lehet túlzás lenne, ha egymás után kétszer is Mavis húzná ki őket egy végzetesnek tűnő robbanásból.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8003 Dátum: 14 feb 07, 13:03:05 »

Lakberendezői átalakítás rekordiő alatt befejezve.
Már "csak" a pince maradt.
MI van ha olyan hatása van akár részben is mint a Tenrou sziget fájának?

Átváltozások a javukra szolgáltak.Ahogy várható volt Minerva talán kevesebb ruha van mint anno.Legalább a háta védve van a megfázástól smirksweat

Minerva mintha egy kicsit megváltozott volna az atc/haj együttese,de ezen kívűl még semmi.
Lehet Kakukktojás lesz a végén.

Na ezt megszívtátok egy kicsit Tartaros.Túl korán öltétek meg az Exelnököt Nyelvesít
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8004 Dátum: 14 feb 07, 13:13:55 »

Egyenlőre nincs olyan ötletem, ami tetszene, hogy miként védték ki a robbanást. Meghalni úgy se fog az egész céh, ez szerintem elég természetes.

haaabbbááár ,és most kapaszkodjatok meg =D Mivan ha mágia játékok arc alatt, Levy nem is azért írta a leveleit mert a sárkányok zúznak, hanem a mostani események miatt ? Ha Mashima ezt bejátssza emelem kalapom =D

A másik, szerintem Silver Ultear apja. Gray apja meghalt, láttuk a sírját. De Ultear apjáról nem tudunk semmit. És így érthetővé válna miért utálja Grayt. Elvégre miatta halt meg a lánya és Ul.
Naplózva


Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8005 Dátum: 14 feb 07, 14:08:01 »

Oké,hogy Silver Ultear apja de akkor miért van olyan szaga mint Gray-nek,és miért nem olyan a szaga mint Ur-nak vagy Ultearn-nak? Én szerintem Silvernek Gray-hez van valami köze.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #8006 Dátum: 14 feb 07, 14:10:43 »

Az nagyon epic lenne, ha Levy ezután az esemény után írta volna azt a levelet. Végülis megtörténhet, mert ott akkor egy csinos pincében volt (valószínűleg több úgysem maradt a kócerájból), bár valahogy kételkedem benne. Valami olyasmire emlékszem, hogy még külön említette is a mágia játékok valahanyadik napját.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #8007 Dátum: 14 feb 07, 14:12:46 »



A másik, szerintem Silver Ultear apja. Gray apja meghalt, láttuk a sírját. De Ultear apjáról nem tudunk semmit. És így érthetővé válna miért utálja Grayt. Elvégre miatta halt meg a lánya és Ul.
[/quote]

Urtear nem biztos ,hogy meghalt...
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8008 Dátum: 14 feb 07, 14:31:42 »

De ő lehet úgy tudja, hogy meghalt... ( És én is a végére teszem a 3 pontot mert így keményebb vagyok )

Az hogy hasonlít a szaga a Gray-éhez szerintem evidens =D Mindkettő jég mágus =D
Naplózva


Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #8009 Dátum: 14 feb 07, 14:50:32 »

Mondjuk rúnákkal körbe lehetett volna írva a céh s az valamiként megóvta volna őket  smirksweat
Vagy a pincében őrzött valami elnyeli vagy valaki más s csak az épület lessz oda de beomlik a pince s fényderül a titokra.
Vagy Kana valamelyik kártyájával elnyeli illetve ő maga s megjelenne a kezén a pecsét.
De legalább nem azzal zárult a fejezet h a jövő héten nem lessz, az azért igen csak cumi lett volna.
Ám ha túl is élik a minimum h Elfmant kicsapják vagy az arc végén/közben megmurdel.
Vagy az a szentmágus aki egykoron a céh tagja volt alakít valamit.

Ám a legkézenfekvőbb még mindig a látomás sajna  >.<#

http://readms.com/r/fairy_tail/370/2243/7
http://readms.com/r/fairy_tail/370/2243/8
Ha az Natsu vagy Lisanna bilincse, akkor mi szükség lenne a kardra?

Az utcsó képen lehet látni h mindd a kettejük keze még mindig hátul van, vagyis meg vannak bilincselve. A bilincs a képen csupán a díszlet része ahogy csont is, ne mondja senki "pont egy kard" ami az ülükbe pottyan, meg az irány is adja megát miszerint feléjük közeledik s nem tőlük távolodik Ördögi
Pofára esés akkor lenne ha nem tudnák elvágni a bilincsüket vele  Ördögi Pojén
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 07, 14:53:38 írta Fr33man » Naplózva
Oldalak: 1 ... 532 533 [534] 535 536 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!