24 máj 17, 11:23:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 527 528 [529] 530 531 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778233 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7920 Dátum: 14 jan 31, 18:56:20 »

369. magyar fejezet publikálva, lásd: www.naruto-kun.hu ! ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7921 Dátum: 14 jan 31, 19:45:12 »

Ráadásul ha megnézed azokra akik Gerivel voltak mint Meldy vagy Hoteye nem kaptak belőle semmit, tehát irányítható a képesség hogy kire hasson és mennyire. Szóval igen csak durva mágia és nem gyenge ahogy azt te állítod. Mosolyog
Ezt  inkább elkönyvelem annak, hogy a varázs támadások csak azokat öli meg, akiket Simonnak hívnak. Áhh inkább bele se megyek, hogy egy ilyen földrepesztő támadás, ami akkora, mint egy kisebb város és  5 méter mély krátert hagy a földben, még csak ki se üti az ellent.  >.<#

Engem inkább az zavart, hogy mindenki annyira várta Gérard halálát. És nem, Tilon, nem azért mert olyan nagy fangirl lennék, hanem mert talán ő az egyetlen komoly, erős, megfontolt szereplő, és én nagyon hiányolnám, ha eltűnne.
Csak azért várták sokan (köztük és is) Gérard halálát, mert Mashima kijelentette, hogy Gérardnak meg kell halnia, hogy aktiválódjon az ARC. Ez nagyon izgalmassá tette a dolgokat de ez az izgalom semmivé foszlot, mikor a semmiből előállt egy ilyen kis kapuval. Engem ez ez zavar a legjobban.
Én kicsit sajnálom, hogy mindig olyan komoly. Szívesen megnéznék tőle még pár ilyen jelenetet, mikor nem "komoly".http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/274/18 Nevet

Amúgy most Gérard a halálba vezeti az OS-t? Hisz egyedül győzte le 4-üket, mit vár tőlük Zeref ellen? Inkább akkor már a börtön. ikszdé Ez egyrészt jó, mert akkor sokat fognak szerepelni, másrészt így sokkal nagyobb az esélyük, hogy elhaláloznak.

Én is remélem, hogy most nem a Tartarost veszik célba, hanem magát Zeref-t.

El ne felejtsünk gratulálni Gérardnak, az első győzelméhez. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7922 Dátum: 14 jan 31, 19:51:55 »

Idézet
El ne felejtsünk gratulálni Gérardnak, az első győzelméhez.  Nevet

Ez milyen gonosz volt. Nevet

Melyik interjúban mondta ezt? Néha nem tudom eldönteni, hogy jó vagy rossz-e, hogy ennyire nem követem a mangakák munkáját . Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7923 Dátum: 14 jan 31, 20:06:23 »

Az igazság nem mindig szép. Nevet

Itt lett kijelentve: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/365/30 Jó, nem szó szerint a Sensei mondta, de ő adta a szájába a szavakat. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #7924 Dátum: 14 jan 31, 20:13:13 »

Ráadásul ha megnézed azokra akik Gerivel voltak mint Meldy vagy Hoteye nem kaptak belőle semmit, tehát irányítható a képesség hogy kire hasson és mennyire. Szóval igen csak durva mágia és nem gyenge ahogy azt te állítod. Mosolyog
Ezt  inkább elkönyvelem annak, hogy a varázs támadások csak azokat öli meg, akiket Simonnak hívnak. Áhh inkább bele se megyek, hogy egy ilyen földrepesztő támadás, ami akkora, mint egy kisebb város és  5 méter mély krátert hagy a földben, még csak ki se üti az ellent.  >.<#

Ez nekem sem tetszik,de...anno a mágiajátékokon is akarta használni,és ott azért voltak jó páran.Ez legalább bizonyítja,hogy ezt nem most találta ki Mashima -mármint hogy nem mindenkire hat-.Amúgy szerintem rohadt jól nézett ki.

Az öreg már annyira idegesített,meg ahogy mindig "rázta" az ujját...fúúú...most ezzel Kyoka közelebb került a top10-hez.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 31, 20:15:12 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #7925 Dátum: 14 jan 31, 22:12:40 »

Hm. Szerintem Elfman majd semmit nem fog csinálni :"D Az mekkora lenne ,ha Mavis megint jönne a Fairy Saphhireval ,és lefagyasztaná őket ,hogy megvédje a robbanástól xDD
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7926 Dátum: 14 feb 01, 00:04:48 »

Szerintem Mavis nem fogja megint aktiválni,a Fairy Sphere-t mert anno is a többiek köteléke és a hitük segitette neki,hogy aktiválni tudja a Fairy Sphere-t.
Itt és a kövi oldalon el is mondja Mavis:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/255/17

Szerintem Elfman vagy meggondolja magát,és visszamegy leállitani a bombát,vagy valaki rájön,hogy valami nemstimmel Elfman-al és megtalálja a bombát és valahogy hatástalanitják.
Nekem az tetszene,hogyha megtalálnák a lacrimát,de nemtudnák hatástalanitani,igy valamelyik tag az élete kockáztatásával elviszi a lacrimát,hogy máshol robbanjon fel.
Lehetne mondjuk a 3 macsek közül valamelyik,csak ne Happy mert tőle ugye már láthattunk egy ilyen manövert,és milett a vége egy szép afró frizura. smirksweat ikszdé
Milenne,ha besétálna Gildartz,és szétzúzná a lacrimát? smirksweat

Gerard még szerintem nemtudja,hogy Erza-t elfogták mert ha tudná akkor már rég a megmentésén fáradozna.
Lehet,hogy most megprobálják megtalálni Zerefet. De sok esélyük nemhiszem,hogy lenne ellene.

A kövi fejezet cime elég érdekes lessz szerintem.
Vagy visszetérünk Minerva-hoz v Mira-hoz vagy láthatjuk Tempestát amint végzett a reinkarnálódással. bow



Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7927 Dátum: 14 feb 01, 11:23:08 »

...
Amúgy most Gérard a halálba vezeti az OS-t? Hisz egyedül győzte le 4-üket, mit vár tőlük Zeref ellen? Inkább akkor már a börtön. ikszdé Ez egyrészt jó, mert akkor sokat fognak szerepelni, másrészt így sokkal nagyobb az esélyük, hogy elhaláloznak.

Én is remélem, hogy most nem a Tartarost veszik célba, hanem magát Zeref-t.

El ne felejtsünk gratulálni Gérardnak, az első győzelméhez. Nevet


Bocs, de ez aztán a tipikus "semmi sem jó" hozzáállás. Nevet

Abba gondolom többé-kevésbé egyetértünk, hogy Gérard ilyen szintű veresége enyhén szólva szánalmas lett volna. Fentebb már kifejtettem, hogy miért.

Jelenleg úgy tűnik, hogy Zeref ellen kb. bármelyik szereplő otthagyná a fogát, szóval ez nem érv. De ha meg elvonulnak maguknak, az "Arc" esetleges aktiválásakor úgyis elvesztik a mágiájukat, szal ugyanaz mintha végeznének velük. Akkor meg már nem érdemesebb összefogni, hátha együtt még van is egy kis esélyük? ^^

Az Oración Seisben is van még lehetőség:
- Angel: Yukino
- Hoteye: Worly
- Cobra: Kinana
- Midnight: a mágiája még nagyon hasznos lehet
- Racer: ?
- Brain: ő úgy tűnik padló, szal kiesett. De ha véletlen nem harapott fűbe, és Brain eszét, ill. Zero erejét sikerül a maguk oldalára állítani, akkor elég erős szövetséges(eke)t nyernének.

A kulcs "átadása" talán zavaró lehet, de legalább normálisan meg lett magyarázva. Így megmaradt Gérard, viszont az "Arc" pecsétje feltört, és az ex-elnök sem ringatja magát többé illúziókban a "szövetségeseivel" kapcsolatban. ^^"


És mielőtt valaki a szokásos, tipikus, érvek nélküli "s*ggből előhúzott megoldás" szöveggel jönne, ez a dolog szépen elő volt készítve:
- Zero ébredése, pedig az OS tagjai nem voltak kiütve (a pecsétje nem szűnt meg)
- Midnight vigyorgása
- Gérard gyenge szereplése
- Az ex-elnök előző fejezet végén tett megjegyzése
Ebből mindből látható volt, hogy valami nem oké, és lesz egy kisebb-nagyobb csattanó.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #7928 Dátum: 14 feb 01, 12:06:18 »

Az ex-elnökös eset számomra még nem teljesen biztos, azon is gondolkodtam h elejétől kezdve ő lehetett a hiányzó kulcs csak erről okosan halgatott s csak később hozakodott elő vele így is növelve a "nagyszerűségét"/ nélkülözhetetlenségét. De lehet csak én bonyolítom feleslegesen s az van ami el is hangzott.

Gérar már 1x meghalt vagy mi amikor Wendy feltámasztósdit játszotta nála ezét gondoltam ő nem lehetett a kulcs   Kúl

Én egy látomásban bízok, az kisegíthetné őket vagy Kana, illetve a pince titka.
Mavis ha közbelép is akkor csak lelki támogatáskét vagy figyelmezteti őket, töbre nem igen számíthatunk tőle.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7929 Dátum: 14 feb 01, 12:51:05 »

Szerintem meg eredetileg is Gerard-nal volt a 3-dik kulcs. Másképp nem mondták volna,hogy Gerard-nak feltétlen megkell halnia,hogy feltudják oldani a pecsétet az arc-ról. Az ex-elnök meg csak arra kellett,hogy megtalálja Gerard-ot,és kiadja a volt tanácsosok cimét akiket megöltek a démonok.
Bár szerintem arra nem számitottak sokan,hogy az ex-elnök képes elvenni Gerard-tól a kulcsot,és igy ő maga lett a kulcs.
Kicsit ostoba volt,hogy azthitte nem fogják megölni,főleg mivel ő lett az utolsó kulcs,és ugye már nem volt szükségük az ex-elnökre.

Szerintem anno mikor Wendy meggyógyitotta Gerard-ot,akkor nem volt halott Gerard. Ugye jó,hogy erős Wendy gyógyitó ereje,de még ő se tud embereket visszahozni a halálból. És Gerard kb csak halálközeli állapotba lehetett.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 01, 13:12:54 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #7930 Dátum: 14 feb 01, 13:17:05 »

Akkor most Gerard vak lesz? Nyelvesít Like Cobra xD Na mindegy ,azért kár. Szerinten a köviben megtudjuk ,hogy merre is van az Arc. De a tanács tényleg beteg xP
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7931 Dátum: 14 feb 01, 13:25:12 »

Cobra mióta vak...? O.o Nem emlékszek ilyenre.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7932 Dátum: 14 feb 01, 13:58:30 »

Az Örök Órás anime fillerben elhangzik, hogy vak és csak a hallása alapján tájékozódik (de azt nagyon jól tolja Nevet). És mivel az Oración Seis a filleres öltözékében tért vissza és a Nagy Mágiajátékok elején meg volt említve a Zentrópiás incidens, így valszeg ez is át lett véve a mangás, fő történetszálba. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7933 Dátum: 14 feb 01, 14:22:03 »

Ó, így már értek mindent. Sose tudtam rávenni magam, hogy azt az arc-ot megnézzem. Nevet
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7934 Dátum: 14 feb 01, 14:24:59 »

Azt, hogy vak mikor mondta? Én csak arra emlékszem, hogy a nagyobb erőért az egyik szemét feláldozta, de attól még a másik megmaradt nem?
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 527 528 [529] 530 531 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!