24 máj 17, 09:07:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 523 524 [525] 526 527 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778173 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7860 Dátum: 14 jan 24, 19:57:25 »

...
A másik ami lehet csak engem zavar de ez mindig is így volt az FT-ben. Ez pedig az, hogy amikor valaki hazajön a céhbe lestrapáltan akkor miért áll meg mindenki a helyén és csak dumál onnan? Ha akkora nagy barátok mi a lóhalálért nem tudnak odarohanni hozzá, hogy jól vagy öreg, mi a baj, mi történt? Ez pedig a legjobban Makarov esetében idegesít, aki az esetek 98%-ában ül ott és még szinte meg sem szólal. A céhmester mi a frásznak van, dísznek?
...

Ha megfigyeled a mangákat/animéket nem nagyon van olyan, hogy egy szereplőnek az intim zónájába (0-45 cm távolság között) bárki is belép a legközelebbi barátain és családtagjain kívül. A japánok ehhez egy kicsit tartózkodóbban állnak, mint mi. Pofonszóró tsundere karakterek kíméljenek.
Ettől függetlenül ez nekem is feltűnt már, de nem csak ebben a műben. ^^
Makarov mester meg mit mondjon? Elég tapasztalt már az öreg ahhoz, hogy ha biztatni nem tud, legalább nem lomboz le jobban. ^^"

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/5
A tündérszobor Erzára hasonlít. Nevet

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/7
Ahogy fentebb már írtam, Kana tényleg tapintatlan volt egy kicsit nagyon, de Elfman viselkedése a többieknek is feltűnhetett volna. Lehet, hogy alapból egy kedves ember, de ha a nővéréről és a húgáról van szó, akkor előtör belőle az állat. És nem csipogva cammog el egy sarokba.
http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/8
Ez az egyharmad oldalas kép azért szerintem eléggé jelzi, hogy Kanának gyanús valami.

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/9
Úgy tűnik, Elfman alapból nem volt a Macro átok befolyása alatt, csak Seira valszeg látta, hogy ezt nem fogja másképpen megtenni (csak az utolsó képen lett sötét a szeme). És ugye a kövi oldal 1. képén is a Macrót emlegeti.

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/10
Addig-meddig, míg véletlen nem is "rendeltetésszerűen" robban fel az a gömbbomba, hanem Elfman véletlen összeroppantja. ^^" Bár úgy tűnik eléggé befordult az a nagy melák...

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/11
Meztelenkedés? És? Legalább próbálnak kiszabadulni. Ketten együtt próbálják eltépni Natsu bilincsét: Natsu a kezeivel húzza, Lisanna meg lábbal.

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/13
És igen, úgy tűnik, Silver ismeri Natsut. Annó Arcadiastól elhangzott, hogy elvileg az Elsötétüléssel a jövőből többen is visszajöhettek, nem csak Lucy és Rogue. Bár ha Silver a jövőből jött, akkor jóval korábbra érkezhetett, mert a Nagy Mágiajátékok óta még nem sok idő telt el, és ennyi alatt szerintem kicsit nehezen dolgozhatta volna be magát a Kyuukimonba.
Viszont most beugrott, Grandine és Igneel beszélgetése, ahol az égi sárkány megjegyzi, hogy most talán barátságosabb viszony alakul ki Wendy és Natsu között. Vagyis volt már egy hely és idő (másik dimenzió? a Végső Mágikus Világ?), ahol legalább a két említett sárkányölő létezett. És persze az sincs kizárva, hogy mindenki más is létezett ott is, Gray is. A többit a fantáziátokra bízom. kacsint

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/14
Hibiki vehetne pár órát az ex-elnöktől. Nevet

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/17
Erza kínzása talán pont azt a "célt" szolgálja (a manga története szerint), hogy ha Natsu valahogy kiszabadul a cellájából és a sálja nélkül eljut a szörnyű állapotban lévő Erzához, akkor elpattan valami a fejében és... elszabadul benne valami, aminek nem lesz jó vége. ^^" (Ahogy fentebb már írtátok páran.)

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/22
Lehet nekem túl élénk a fantáziám és képzelek bele dolgokat, de az első és 3. képen nem látjuk Gérard szemét. Az 5. nagy képen pedig elég furcsa a tekintete (színtelen a pupillája). És mintha nem is azért akarná menekülésre sarkallni Meldy-t, mert az Oración Seistől félti, hanem saját magától. Elképzelhető, hogy Gérard halálával megszűnő pecsét nem csak az "Arc"-t oldja fel, hanem eredetileg benne is elzárt valamit/valakit, ami most ki fog szabadulni. Mondjuk a kettős személyiség egy kicsit lehet erős húzás lenne, mert ott van erre Brain/Zero. De lehet, hogy mondjuk pont E.N.D. van Gérard-ba zárva. Na, az zacc lenne. ^^"

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/23
Valaki felvetette fentebb, hogy esetleg Zero is a Macro befolyása alatt áll, mert szürke a szeme. Szerintem nem, mert az egész kép szürke, hangsúlyozva, hogy Zero mennyire "sötét". ^^"
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 24, 20:03:03 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7861 Dátum: 14 jan 24, 20:33:39 »

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/13
És igen, úgy tűnik, Silver ismeri Natsut. Annó Arcadiastól elhangzott, hogy elvileg az Elsötétüléssel a jövőből többen is visszajöhettek, nem csak Lucy és Rogue. Bár ha Silver a jövőből jött, akkor jóval korábbra érkezhetett, mert a Nagy Mágiajátékok óta még nem sok idő telt el, és ennyi alatt szerintem kicsit nehezen dolgozhatta volna be magát a Kyuukimonba.
Viszont most beugrott, Grandine és Igneel beszélgetése, ahol az égi sárkány megjegyzi, hogy most talán barátságosabb viszony alakul ki Wendy és Natsu között. Vagyis volt már egy hely és idő (másik dimenzió? a Végső Mágikus Világ?), ahol legalább a két említett sárkányölő létezett. És persze az sincs kizárva, hogy mindenki más is létezett ott is, Gray is. A többit a fantáziátokra bízom. kacsint

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/22
Lehet nekem túl élénk a fantáziám és képzelek bele dolgokat, de az első és 3. képen nem látjuk Gérard szemét. Az 5. nagy képen pedig elég furcsa a tekintete (színtelen a pupillája). És mintha nem is azért akarná menekülésre sarkallni Meldy-t, mert az Oración Seistől félti, hanem saját magától. Elképzelhető, hogy Gérard halálával megszűnő pecsét nem csak az "Arc"-t oldja fel, hanem eredetileg benne is elzárt valamit/valakit, ami most ki fog szabadulni. Mondjuk a kettős személyiség egy kicsit lehet erős húzás lenne, mert ott van erre Brain/Zero. De lehet, hogy mondjuk pont E.N.D. van Gérard-ba zárva. Na, az zacc lenne. ^^"

Hát eddig ez a megközelítés talán a legvalószerűbb Silvert illetően, leszámítva hogy Gray apja. Na mindegy ez egyelőre annyira nem is érdekel. Jellybeam a fontosabb most. Nevet De egyébként nekem még akkor is túl nagy a hasonlóság a nevek közt. Mármint Gray=szürke, Silver=ezüst. Szóval lehet hogy tényleg ő Gray a jövőből csak változtatott egy kicsit a nevén, mondjuk akkor nem valami kreatív. Nevet

Most hogy írtad a szemei tényleg furák és lehet hogy tényleg nem az OS elől akarja hogy meneküljön Meldy. Azt azért kétlem hogy ő lenne E.N.D. bár tény és való hogy Gerit mindig fő gonosznak képzeltem de most hogy megjavult nem kéne megint a sötétbe taszítani, főleg hogy akkor az ő céhe kínozná Erzát.  smirksweat De tényleg durva fordulat lenne. Szerintem inkább arról van szó hogy feloldott valami pecsétet magában ami eddig korlátozta az erejét. Láttunk már ilyet nem kevés shounenben. Furcsálltam is hogy a viadalon mennyire brutál ereje volt most meg alig használt valamit belőle. Bár akár hogy is nézzük át lett lyukasztva szóval nem tudom hogy lesz ez megoldva ha nem klón vagy bármi más illúzió.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 24, 20:35:54 írta Kuro25 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7862 Dátum: 14 jan 24, 21:33:15 »

368. fejezet magyar publikálva: www.naruto-kun.hu
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7863 Dátum: 14 jan 24, 22:13:55 »

Hát Silver tudhat valamit Natsu-ról,nem hiába mondta azt,hogy:annyi ember közül pont Natsu.
Talán tényleg Silver Gray jövőbeli alakja de az érdekelne,hogy miért is vált démonná? Nagyon megnézném Silver a démon alakjába,lehet kapnánk pár kérdésre választ.

Gerard-ot szerintem nem ütik ki ilyen könnyen,lehet tartogat még valami meglepetést. Talán tényleg Zero-tól akarta megszabaditani az OS-t,és igy téve őket szabaddá,mert ugye amig Zero ottvan addog nincs szabadság.
E.N.D személye még elég kérdéses,de nemhiszem,hogy Gerard-ba lenne elzárva E.N.D.
Lehet,hogy E.N.D olyasvalaki lesz,akit eddig még nem láthattunk,vagy olyasvalaki akit már rég ismerünk.
És valyon Zeref merre koborog,mert szerintem csak tudatában van annak,mit is tesznek a kicsi drága démonjai.

Natsu sálja tényleg egy rejtély,szerintem lessz még szerepe a sálnak.
Mert ugye anno nem hiába tudta elnyelni Zeref mágiáját.

Érdekes amit Chakra irt,hogy mit is beszélgettek anno Grandine és Igneel.
Lehet tényleg volt,egy másik világ ahol nem jöttek ki Wendy meg Natsu.
Vagy saját magukra is gondolhattak,mert ugy ahogy láthattuk nem nagyon birják egymást a sárkánykák.

Elfman-t kiváncsi vagyok kifogja leszerelni,mert ugye nemhiszem,hogy hagynák felrobbantani a céhüket.
Nos sok a kérdés,és mint mindig a válaszok váratnak magukra...  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 24, 23:37:37 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Zether
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #7864 Dátum: 14 jan 24, 22:22:01 »

Viszont most beugrott, Grandine és Igneel beszélgetése, ahol az égi sárkány megjegyzi, hogy most talán barátságosabb viszony alakul ki Wendy és Natsu között. Vagyis volt már egy hely és idő (másik dimenzió? a Végső Mágikus Világ?), ahol legalább a két említett sárkányölő létezett. És persze az sincs kizárva, hogy mindenki más is létezett ott is, Gray is. A többit a fantáziátokra bízom. kacsint

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/23
Valaki felvetette fentebb, hogy esetleg Zero is a Macro befolyása alatt áll, mert szürke a szeme. Szerintem nem, mert az egész kép szürke, hangsúlyozva, hogy Zero mennyire "sötét". ^^"

Hol olvastad azt a Grandine Igneel beszélgetést? Tudnál linket adni hozzá? Mert nekem ilyen egyáltalán nem rémlik...


Most elolvasva két oldalnyi hozzászólást, próbálom összeszedni a gondolataimat:
Kana tényleg elég agresszív volt Elfmannal, de tudva amit tudunk, (mi is történt valójában, + Kana gyanakvó képe a végén) el lehet nézni neki ezt a tapintatlan letolást.
Zero szemei tényleg irányítósra sikerültek, főleg ha vesszük az ex-főtanácsos szövegét a rész végén, de lehet, hogy csak a vörös szemei miatt vagy csak az elvetemültségét hivatott kihangsúlyozni.
Az hogy Natsu és Lisanna mit ügyeskednek a bilinccsel az nem tudom miért zavar valakit, zavaróbb lenne (legalábbis nekem), ha csak ott ülnének összetörve, hogy milyen tehetetlenek.
Naplózva
asriel21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #7865 Dátum: 14 jan 24, 22:32:35 »

Itt beszél egymással Grandine és Igneel:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/9
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7866 Dátum: 14 jan 25, 01:23:38 »

Grandine szerintem Gazillról beszélt. Nem sokkal előtte találkozott Natsu és Gazille és ugye köztük nem volt túl rózsás a viszony. Nem kell túlbonyolítani a dolgot.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Marus
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2



« Válasz #7867 Dátum: 14 jan 25, 09:48:09 »

nekem az E.N.D rövidítésről E. Natsu Dragneel ugrott be ! Gondolkozik ez meg magyarázná miért olyan erős ha rage-l és hogy honnan ismeri Zeref , az is biztos ha ő az E.N.D akkor azért lett létre hozva hogy elpusztítsa Zerefet és a démonait Nevet a sál szerepe pedig hogy valami pecsét van rajta ami nem hagyja démoná változni ha be rage-l  Ördögi bár ez csak egy ötlet és a démonok már beszéltek valamit az urukról bár az lehet Zeref is Nevet
Naplózva
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #7868 Dátum: 14 jan 25, 09:53:07 »

Gerard nem halhat meg >< :C Ha kihal az egész Crime Sorciere ... Öhm... Lehet Urtear még ott felbukkan utoljára ,és az utolsó cseppnyi erejével visszaforgatja ,hogy Gerard ne haljon meg. *w* Ha meg Gerard mégis meghal akkor Meldy igazán csatlakizhatna a Fairy Tailhez ^^ Szerintem Silver szeretei az FT és nem is gonisz annyira... Nekem úgy tűnt bírja Natsut meg Lisannnat....
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7869 Dátum: 14 jan 25, 10:23:34 »

Grandine szerintem Gazillról beszélt. Nem sokkal előtte találkozott Natsu és Gazille és ugye köztük nem volt túl rózsás a viszony. Nem kell túlbonyolítani a dolgot.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/10 (utolsó előtti képkocka)
Itt említi Wendy-t. Akkor miért beszélne Gazille- ről?

Hát sajnos tényleg kezd afelé húzni a dolog, hogy Silver=Gray. De remélem Mashima inkább csak valami csavart akar kihozni ebből az egészből.

Gerard halála még közel sem biztos (sajnos). Lehet Midnight ügyködött valamit. Olyan illúziót is csinálhatott Zero számára, hogy eltaláta Gerardot. De ha tényleg eltalálta, akkor egy lyukkal a mellkasán remélem nem éli túl.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #7870 Dátum: 14 jan 25, 11:44:29 »

Yohohoho! Robin Saphira-San kegyetlen, mint mindig!

Nekem tetszett a rész, habár tényleg sok felesleges kép volt benne.
Amikor Kana kioktatta Elfmant, nekem is csak annyi jutott eszembe, hogy pont az mondja, aki ugyan úgy otthagyta a társát...
A Natsu és Lisanna jelenet azoknak volt, akik a "NaLi" vagy mit akarják látni. A meztelenkedésről csak a kedvenc(egy új biosztanár érkezésénel kihagyhatatlan) viccem szokott eszembe jutni:
Ha egy fiú és egy lány meztelen, melyik a meztelenebb?
- A fiú. Mert annak a gondolata is látszik! Nevet

Szerény véleményem szerint(szvsz, ami nem "szevasz"-t jelent) Silver Gray jövőbeli múltja vagy mi. Már csak az a kérdés van bennem, hogy miért mutatkozik (még) a démonokkal. Az eddig oké, hogy önmagára haragszik, de vajon miért? Esetleg a Lumen H.(nem tudom, hogy hogy kell helyesen írni ^^") lesz az ami miatt kiábrándul a tündér létből?
Valószínű azért is visel testpáncélt, mert azt nehezebb "elhagyni".

A sálat már az előző héten felvetettem, szóval biztos lesz még szerepe.

Na de a legvitatottabb jelenet egyértelműen Gérard és az OS harca. Nehezen hiszem, hogy tényleg megölték volna, elvégre a céh 3 legerősebb harcosának egyike Gildarts és Luxus mellett. Jó-jó Mystogan nem Gérard de Gérard Mystogan, mert Edolasi énje is erős és a Magnolia béli énje is az.  Azt viszont beismerem, hogy az elején tényleg úgy volt felkonferálva, hogy egy nagyon erős harcos(úgy is viselkedett).
Most pedig a saját vérében fetreng és mindenki azon vitatkozik, hogy él-e még vagy nem halt meg.  smirksweat
Szerintem nem halt meg, bár az sem téved, aki azt mondja, hogy él....
Az egyetlen elgondolkodtató tény a volt tanácsos megjegyzése.

A következő rész remélem több választ ad, mint kérdést.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 25, 11:47:23 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7871 Dátum: 14 jan 25, 12:14:12 »

A Natsu-Lisannás jelenetek azért kelletek, hogy Lisanna ne érezze kiközösítve magát. Mármint Natsu már látta Erzát és Lucy-t is pucéran. Ő se maradhatott ki. Nevet

"Silver Gray jövőbeli múltja vagy mi" Erről most a közelgő X-men film jutott eszembe. Az eljövendő múlt napjai. Ha feltételezzük, hogy Silver Gray a jövőből, akkor vajon mikor/hogy/miért jött vissza? Vajon már akkor is felnőtt volt, mikor visszament, vagy gyerekként ment vissza korábra és úgy öregedet meg? És hogyan jött vissza, ha a kapu megsemmisült? Vagyis ezen az idősíkon már megsemmisült a kapu. De elvileg  abban a jövőben meg is halt, mikor átjött a 10 000 sárkány. Megint ez az agyfárasztó időutazás. >.<# Ha visszajött a múltba és beépült a Tartaroshoz azt azt jelenti, hogy az ő jövőjében a FT elpusztult és a Tartaros nyert. Talán pont Elfman intézte el ott a céhet. De akkor meg logikai bukta van, mert ha a Tartaros nyert és bevetették az ARC-ot, akkor a kapu se működhetne de elvileg már alapból meg van semmisülve. Sokkal egyszerűbb lenne, ha nem megint az időutazásé lenne a főszerep.

Nekem van egy tippem, hogy mi a Lumen Historie. Még Makarov mondta Natsunak, hogy mit jelent a Fairy Tail. A tündéreknek van farka? Senki sem tudja, ez az örök kaland! vagy valami ilyesmit mondott. Szóval a pincében ott lógnak a falon a levágott tündér farkak! Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7872 Dátum: 14 jan 25, 13:36:34 »

Grandine szerintem Gazillról beszélt. Nem sokkal előtte találkozott Natsu és Gazille és ugye köztük nem volt túl rózsás a viszony. Nem kell túlbonyolítani a dolgot.

Grandine mi a fenének beszélt volna Gazille-ról mikor Grandine Wendy sárkánya. Nevet
Naplózva

Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #7873 Dátum: 14 jan 25, 13:57:27 »

E. N. D. = Eternano Nullifying Demon, az a kis barna démon, aki semlegesíteni tudja a mágiát, aki megtámadta wendyt a mágia játékok alatt, aki irányította Obrát, majd a játékok után odament Zerefhez. Gondoljatok be, egy démon, aki minden mágiát semmissé tud tenni, eternanot lenullázza a célpontban, legyőzhetetlen lehet minden mágiát használó lény számára, ez magyarázná, hogy miért nem tudta Igneel sem legyőzni.

Ha már ennyire szóba ez a dolog hogy Gray = Silver (bár nem tetszik az ötlet), említettem nem rég hogy a többi Tartaros tag is hasonlít pár Fairy tail tagra. Sőt megint eszembe jutott az, ami még az időutazós részek alatt tűnt fel, Zeref külsőre nagyon hasonlít Romeo-ra, bár elég abszurd feltételezés, de az időutazásnak még biztos lesz valahogy szerepe.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7874 Dátum: 14 jan 25, 14:02:10 »

Úgy tűnik félreértitek. smirksweat Grandine beszél arról, hogy Natsu majd talán találkozik Wandy-vel és remélhetőleg ezúttal jobb viszony alakul ki mint amikor legutóbb találkozott két sárkányőlő vagyis Natsu és Gazille (Gajeel)! Grandine miért ne tudhatna a többi sárkányölőröl is például Gazille-ről, ha Natsu-ról és Wendy-ről tud? Elvégre a beszélgetésükből kiderül az is, hogy valamilyen módon figyelemmel tudja követni Natsu harcait is.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 523 524 [525] 526 527 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!