24 máj 20, 06:41:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 522 523 [524] 525 526 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781242 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7845 Dátum: 14 jan 24, 12:21:23 »

Gyerünk, Elfman áldozd fel a céhet Lisannáért. Nevet Jöjjön az a dráma. Cana jelenete nekem se tetszett. Úgy hordja le Elfmant, hogy semmit se tud a körülményekről. Normális esetben nem azt kellene feltételeznie, hogy minden tőle telhetőt megtett, hogy megmentse a húgát? ööööö
Azért  Seira helyébe meggondoltam volna, hogy egy ilyen erős fegyvert adjak az ellenség kezébe. Ha úgy van, akkor könnyedén ellenük fordíthatja.

Nekem nem lenne bajom, ha Gérard meghalna, de ne így! És ne Zero által! >.<# A sztori szempontjából szükséges, hogy meghaljon az Arc-ban, hisz az ARC-nak aktiválódnia kell (de bonyolult ez az Arc-ARC hasonlóság) de sokkal jobb lenne egy démon keze által és csak később. És most az OS megint behódol Zeronak, vagy mi lesz? Csak nem...
Remélem, hogy Gérard nem osztódott ketté megint. Az furcsán venné ki magát, ha az egyik fele meghal, attól még a másiknak semmi baja nem lesz. Azért milyen logikám van. Ne haljon meg, de ne is élje túl. ikszdé Vagy most valahogy élje túl, de később végezze ki az egyik démon.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7846 Dátum: 14 jan 24, 12:28:36 »


Na, akkor most fel fogom tenni az egyetlen kérdést, ami eszembe jutott:


Itt befeszített




http://www.mangareader.net/fairy-tail/368/19
http://www.mangareader.net/fairy-tail/368/20
Itt Gerardon kicsit átmegy a sugár, szóval valószínűleg át is lyukasztotta.
Itt meg derült égből a villámcsapás.

De ugyan az mint Sting és a Saber mestere esetében.
Szóval úgy néz ki, ha valakit meglepetésszerűen ér egy támadás, akkor az nagyobb sebzést kap




Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7847 Dátum: 14 jan 24, 12:47:49 »

Idézet
Te milyen bizonytalanságról beszélsz? Én semmi bizonytalanságot nem láttam a fejezetben. Sőt az egész ARC-ban sem eddig. Olyan egyszerű minden mint a faék. Ritka érdekes ízlésed lehet ha szerinted ez szar volt de szerintem csak nem fogtad fel a történteket.   Mosolyog

Figyelj, ez egy képregény, ráadásul fiatalokat megcélzó képregény, amit nem egy professzor írt természettudományos szakszavakkal. Ha esetleg a Dante poklára mondtad volna, hogy nem fogtam fel a történetet, akkor nem hangzott volna ilyen hülyén a mondatod, bár még akkor is kiröhögnélek. Inkább, ha lehet, ne köss bele teljesen ismeretlen emberek felfogóképességébe, csak mert azoknak nem tetszett valami, ami neked igen.

Egyébként nem a történettel van bajom, hanem a vontatott tálalással. Múltkor beharangozták, hogy lesz Jellal és Oración Seis harc, lett is, két oldalban. Ezenkívül nézhettük, ahogy Natsu és Lisanna szégyenkezve meztelenkedik vicces képkockákban. Lehet, hogy másoknak bejön, hogy fejezetek óta csak azt mutatják, ahogy Erza taknyában-nyálában meztelenül fetreng, de én szívesen olvastam volna legalább egy fejezetet, ami a harcról szól és tényleg előreviszi a történetet. Ezzel szemben mindig csak pár képkockát és oldalt csíphettünk el belőle, a harc szinte egészéről lemaradtunk, és megint az van, mint Gildartz esetében, hogy Jellal is fel van tápolva (legalábbis szóban), mindenki tudja, hogy nagyon erős, meg bárkit legyőzne, de nem látunk belőle soha semmit, mert előbbi karakter mindig eltűnik, utóbbinak meg a harcát sohasem látjuk, csak azt, hogy éppen valahogy megállítják/megölik. Ha Jellal tényleg így végzi (amit nem hiszek, mert hatalmas öngól lenne), akkor fölöttébb ideges leszek, hogy az egyik legerősebb karakterből nem láttunk soha semmit.

Ezt a harcot két fejezet alatt le lehetett volna tudni értelmesen, és úgy érzem, már nagyon feleslegesen vontatják tovább. Mindig befejezik valamilyen cliffhangerrel, a következőben persze kiderül, hogy semmi sem történt, a katarzis időközben meg elmúlik.

És hogy mi a bizonytalanság? Nem is tudom, te tudod, hogy mit akar Jellal az Oración Seistől? Nem a történetre gondoltam, hanem erre a szálra, ami tele van bizonytalansággal, és lassan kapjuk a válaszokat.

Másik: miért olyan biztos, hogy az ARC-nak aktiválódnia kell? Persze, ha jól belegondolunk valóban ez lenne a kézenfekvő, de elég égő lenne, ha az ARC-cal felszerelt démonokat is legyőzné Natsu a barátság erejével. Akkor már inkább ARC nélkül győzze le őket.

Jellalhoz visszatérve: én sem hiszem, hogy meghalt, legalábbis remélem, mert nagyon csúnya és béna húzás lenne egy olyan harcban megölni, amiből alig láttunk valami. Urtear is sokkal meghatóbb és szebben felépített fejezeteket kapott a távozásakor, ez Jellalt is megilletné.
Remélem ez csak egy terv része, ami miatt a démonok majd azt hiszik, hogy meghalt (és főképp ezért is mutatták a volt tanácstagot a máguskereső trükkjével, nemcsak azért, hogy mi is elhiggyük a halálát), és tényleg túlélte ezt az egészet. Bár nem úgy nézett ki, de ebben a világban bármi megtörténhet. Mosolyog
Az mondjuk gonosz lenne, ha valahogy életben maradna, Erza meg a démonok révén azt hinné, hogy halott. Kicsit sajnálnám. Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7848 Dátum: 14 jan 24, 12:57:30 »

Hogy miért kell aktiválódnia az ARC-nak? Mert a FT-ben mindig az van, hogy a szereplők mindig belekerülnek a legkilátástalanabb helyzetekbe (Felébred a Nirvana, aktiválódik a láncos sárkány ágyú, kidől a Tenrou fa, kinyílik a kapu és fél tucat sárkány jön ki belőle) aztán mindig kilábalnak belőle, erősebben, mint valaha. Ugyan ez lesz az ARC-al is. Majd szépen felébred, de mielőtt bármit tudna csinálni Natsu szétzúzza.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7849 Dátum: 14 jan 24, 14:04:52 »

És hogy mi a bizonytalanság? Nem is tudom, te tudod, hogy mit akar Jellal az Oración Seistől? Nem a történetre gondoltam, hanem erre a szálra, ami tele van bizonytalansággal, és lassan kapjuk a válaszokat.

Másik: miért olyan biztos, hogy az ARC-nak aktiválódnia kell? Persze, ha jól belegondolunk valóban ez lenne a kézenfekvő, de elég égő lenne, ha az ARC-cal felszerelt démonokat is legyőzné Natsu a barátság erejével. Akkor már inkább ARC nélkül győzze le őket.

Igazad van nem ismerlek de abból ahogy írtál egyértelműen az látszik hogy nem érted mi folyik a MANGÁBAN!!!!
Igen ez MANGA nem képregény. Bocs hogy ebbe kötök bele de utálom ha az animéket mesének a mangákat meg képregényeknek nevezik. Nevezzük a nevén ha már van. Igen tudom hogy Japán képregény és mese na de akkor is. Legalább egymás közt legyen így.

Ami a bizonytalanságot illeti: Igen rohadt egyszerű hogy Gerard mit akar az OS-től. Az elejétől fogva hangoztatja hogy megakarja őket téríteni és kivezetni őket a sötétségből. Nem tudom ennél jobban hogy kellene kiemelni hogy megértsd.

Lassan kapjuk a válaszokat? Egy fejezet 18-20 oldal jó esetben több ha Mashima úgy gondolja. heti egy fejezetben hogy várhatod el, ráadásul egy új történet szálnál ami alig kezdődött el hogy csomó infót tudjunk. De ami azt illeti nem értem mit hiányolsz hisz rengeteg dologról tudunk. Hadd ne soroljam már fel azt a rengeteg fontos infót amit eddig megtudtunk. Természetesen nem tudhatunk mindenről mert lassan kell adagolni máskülönben nem lenne értelme. Az említett Dante Poklában sem úgy lett megírva a story hogy az első negyedben tudtad mi lesz a vége nem? Mosolyog

A másik: SZAKADJUNK MÁR LE ERRŐL A FANSERVICE MEG BARÁTSÁG EREJE hülyeségről. Erről szól a manga ez adja a LÉNYEGÉT fogadjuk már el így majdnem 370 fejezet után. Minden shounen manga erről szól leszámítva hogy nem mindben van fanservice. Hihetetlen hogy ez a két dolog az egyetlen amibe pár ember bele tud kötni.


Hogy miért kell aktiválódnia az ARC-nak? Mert a FT-ben mindig az van, hogy a szereplők mindig belekerülnek a legkilátástalanabb helyzetekbe (Felébred a Nirvana, aktiválódik a láncos sárkány ágyú, kidől a Tenrou fa, kinyílik a kapu és fél tucat sárkány jön ki belőle) aztán mindig kilábalnak belőle, erősebben, mint valaha. Ugyan ez lesz az ARC-al is. Majd szépen felébred, de mielőtt bármit tudna csinálni Natsu szétzúzza.

Tilon leírta az ARC-cal kapcsolatos dolgot én egyet értek vele. Leszámítva azt hogy Natsu bezúzza. Szerintem nem ő fogja, elvégre a démonokkal se bírt el, akkor a leghatalmasabb fegyverrel mit tudna kezdeni? Ha csak nem szabadítják ki addig és kap valami irtó nagy power upot. Mindenesetre ez hamarosan kiderül elvégre Gerard halálán van szóval lehet hogy így aktiválódik az ARC aztán Geri bá feltámad közben majd. És ugye itt van még nekünk Zeref és Mavis. Szóval hiába ilyen erősek a démonok és vannak alul az FT-sek Mavis megint megmenti majd a seggüket mivel a nagyok börtönben, Gildartz csajozik szerintem, így marad Mavis és az alagsorban levő titok. Más esélyük tuti hogy nincs. Nem véletlen az a címe a következő résznek hogy az ami. kacsint Tuti hogy jövőhéten jön valami megmentő akció vagy megoldás a démonok ellen vagy legalábbis valami esély erre.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7850 Dátum: 14 jan 24, 14:09:12 »

Később írok hosszabb elemzést, most csak annyit, hogy amikor Silver a börtönfolyosón sétált és bedobta a cellába Lisannának azt a ruhát, az engem "enyhén" Gray hasonló viselkedésére emlékeztetett. Ahogy előttem sokan kifejtették, és én is ezen a véleményen vagyok, ez egy szánalmas vég lenne annak a Gérard-nak, akit ismerünk. Nem csak a történetben betöltött szerep miatt, hanem mert ő ennél azért jóval többet tud. Félreértés ne essék, Elfman a Macro hatása alatt (is) áll, hiszen Seira kijelentette, hogy a "Macro parancsa abszolút". Kana pedig lehet, hogy kicsit bunkónak tűnt, de valahol ezért logikus. Visszajön Elfman, semmi baja, szomorú arccal elmeséli, hogy Lisannát elfogták. Az "igazi" Elfman ha vissza is jönne egy ilyen után, akkor minimum ronggyá lenne verve, állatira dühös lenne, és csak azért jönne, hogy segítséget vigyen magával.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7851 Dátum: 14 jan 24, 14:17:43 »

A másik: SZAKADJUNK MÁR LE ERRŐL A FANSERVICE MEG BARÁTSÁG EREJE hülyeségről. Erről szól a manga ez adja a LÉNYEGÉT fogadjuk már el így majdnem 370 fejezet után. Minden shounen manga erről szól leszámítva hogy nem mindben van fanservice. Hihetetlen hogy ez a két dolog az egyetlen amibe pár ember bele tud kötni.

Ez olyan aranyosan szánalmasan hangzott... Nevet Mármint, én több olyan mangát is olvastam már, ami shounen, és nem csak az vitte előre a történetet, hogy haha, itt most a fél szereplőgárdát kínosan magamutogató helyzetbe hozzuk, vagy azzal, hogy a szereplőket kilátástalan helyzetbe taszítjuk, de semmi gond; ha félholtra is vannak verve, majd jön a főszereplő, és CSAK AZÉRT leveri a főgonoszt, mert a barátai megsérültek. Aha. Értem.

A fejezethez: Egyszerűen kínos már, amit a Lisanna&Natsu és Kyouk&Erza párosok leművelnek. Előbbiek hogyan tudják egyáltalán azt gondolni, hogy egy bilincset majd egy tinédzser lány a lábával elpattint? Utóbbiak meg... áh... a tentacle hentai persze nem maradhatott ki...
Gérard részénél meg valahogy rossz érzés fogott el. Azért remélem, hogy nem hal meg (bár Mashimától kitelik, hogy ilyen szánalmas helyzetben végezzen vele), de Erza mindenképp higgye azt, hogy így történt. Kíváncsi lennék egy olyan igazi kiborulásra tőle.
Elfmanre meg kíváncsi vagyok, hogyan "dönt".
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7852 Dátum: 14 jan 24, 14:26:33 »

Idézet
de Erza mindenképp higgye azt, hogy így történt

És remélem majd lesz bűntudata is, hogy Gérard megkeresése helyett az elborult volt tanácstagnak ment segíteni, aki nem is volt rászorulva. Nevet
Szeretem ezt a párost, csak soha nem történik velük semmi, Gérard álhalála tényleg felrázná egy kicsit a kapcsolatukat. Nevet

Idézet
bedobta a cellába Lisannának azt a ruhát, az engem "enyhén" Gray hasonló viselkedésére emlékeztetett.

Engem is arra emlékeztetett, még egy pillanatra eszembe is jutott, hogy lehet azoknak lesz igaza, akik szerint Gray jövőbeli énje, és nem az apja. Érdekes lenne, bár nekem az apaféle megoldás jobban tetszene.

Idézet
Igazad van nem ismerlek de abból ahogy írtál egyértelműen az látszik hogy nem érted mi folyik a MANGÁBAN!!!!
Igen ez MANGA nem képregény. Bocs hogy ebbe kötök bele de utálom ha az animéket mesének a mangákat meg képregényeknek nevezik. Nevezzük a nevén ha már van. Igen tudom hogy Japán képregény és mese na de akkor is. Legalább egymás közt legyen így.

A manga egyszerűen képregényt jelent, ahogy a manhva és a comics is. Nem tudom, ezen miért kell fennakadni. Olyannyira képregények, mint amennyire az animék rajzfilmek.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7853 Dátum: 14 jan 24, 14:42:27 »

Szerintem pont, hogy Gérardnak kellene bűntudatot éreznie, hogy miatta kínozzák Erzát. Persze az infó hiányában és kétséges. Ha Gérard meghal, akkor mit fognak csinálni Erzával? Ő is megy a démonizálóba, esetleg marad a cellában, hogy kielégítse Kyouka perverz,szadista hajlamait?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7854 Dátum: 14 jan 24, 15:26:24 »

Rövid időn belül, hogy elszabadultak az indulatok.

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/1?t=1
Pókhálómintás ruhát hord, de utálja a pókokat. Pojén

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/6
http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/7
http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/8

Szerintem Kanának feltűnt, hogy nincs valami rendben Elfmannal. A jelen helyzetben a legkevésbé arra volt szüksége Elfmannak, hogy kioktassák, mégis olyan személy prédikál neki, aki gond nélkül "odadobta" Lucyt a Grimoire Heartnak a Tenrou Szigeten. Kana az egyik legutolsó személy, akinek joga van lehordani másokat, szóval bízom benne, hogy feltűnt neki, hogy valami nem stimmel.

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/9
Kétlem, hogy egy olyan bomba, ami 500x erősebb a Jupiternél, csak a céhet semmisítené meg. smirksweat

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/13
Silver úgy tűnik jól tudja ki is az a Natsu Dragneel. A mérleg a Jövő Gray elmélet felé látszik billenni, nagy bánatomra.

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/14
Google kereső a Fairy Tail világában. Nevet

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/19    
Makankosappo! Ohh My God

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/20
Hogy miért vitte át Zselé fiút? Lásd Shiro válaszát. ^^
A történetben számtalanszor előfordult már, hogy ha valakit váratlanul ér egy támadás, akkor az hajlamos csúnya sérüléseket elszenvedni. Magyarán, ha valaki látja, hogy közeledik a támadás, akkor a "mágikus védelmével" próbálja csökkenteni/kivédeni azt, de hirtelen jött támadásoknál az a védelem nem nagyon szokott aktív lenni.

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/21
Midnight nagyon mosolyog. Lehet, hogy egy illúziót lőtt át Zero.

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/22
Emlékeztetett valamire ez az oldal:
Midora: Úgy érted, hogy az igazi ellenfél, akit le kell győzni az...
Ichiryuu: Igen...
Bumm!

Mystogant mindig is jobban bírtam, mint Jellalt, de ez a vég? nem túl méltó Jellalhoz. Neeem
A következő fejezetben okosabbak leszünk.

« Utoljára szerkesztve: 14 jan 24, 15:28:40 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7855 Dátum: 14 jan 24, 15:51:22 »

Átlagosnak tűnő rész, már-már lapos, melynek vége zaklatottra sikeredett.
Az a Brain-es támadás enyhén Piccolo-éra hajaz, amikor átlőtte Songoku mestert kényszerűségből...

Brain meg úgy tűnik mint aki démoni megszállottság alatt van (lásd: Elfman)
A kegyelem-ütés mire volt jó? Az a lyukasztás kicsivel hosszabb távon amúgy is végzetes Szomorú
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7856 Dátum: 14 jan 24, 17:17:17 »

Szerintem Kanának feltűnt, hogy nincs valami rendben Elfmannal. A jelen helyzetben a legkevésbé arra volt szüksége Elfmannak, hogy kioktassák, mégis olyan személy prédikál neki, aki gond nélkül "odadobta" Lucyt a Grimoire Heartnak a Tenrou Szigeten. Kana az egyik legutolsó személy, akinek joga van lehordani másokat, szóval bízom benne, hogy feltűnt neki, hogy valami nem stimmel.

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/13
Silver úgy tűnik jól tudja ki is az a Natsu Dragneel. A mérleg a Jövő Gray elmélet felé látszik billenni, nagy bánatomra.

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/14
Google kereső a Fairy Tail világában. Nevet

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/19    
Makankosappo! Ohh My God

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/21
Midnight nagyon mosolyog. Lehet, hogy egy illúziót lőtt át Zero.

Kanás dologban egyet értek ez eddig eszembe se jutott de most már pláne nem tetszik hogy ennyire beszólt Elfmannak.

Sajnos a Silveres dolgot én is így látom, vagy pedig máshonnan ismeri Natsut lehet hogy figyelte őket vagy tudom is én.
Esetleg hallott felőle elvégre eléggé hírhedtek. Nevet

Na a Gugli keresőn jót röhögtem kösz. Szegény Piccolo, már eddig se volt túl különleges a támadása elvégre többen is tudták már régen használni de most már pláne. Nevet Jó mondjuk ez nem újdonság anno is volt már ez a támadás.

Lehet hogy illúzió de valahogy nem tudom elhinni hogy Midnight ezért mosolyogna szerintem csak tetszik neki hogy elverték Geri-t már ha tényleg elkapták.
Naplózva

Joey1991
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #7857 Dátum: 14 jan 24, 18:26:32 »

A korábbi hozzászólások között felmerült, hogy Natsu sálja elfojtja az igazi erejét/gonosz énjét vagy valami ilyesmi. Arra gondoltam, hogy ez az egész meztelen börtönös dolog azért van (Mashima sensei szemszögéből nézve), hogy Natsut "feltűnés nélkül" megfossza a sáljától. Mivel mindenki Ádám és Éva kosztümben flangál, a sál a legkevesebb, amire figyelünk. Bár egy ilyen dolgot megoldhat máshogy is, ez a módszer illett legjobban a stílusához Nevet
Ha ez így van, akkor szerintem hamarosan láthatjuk Natsut pikkelyes hüllőként, vagy szimplán kap egy über brutál powerup-ot, meg egy kis elmebajt  Hümm-hümm
Szerintetek van benne valami?
Naplózva
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #7858 Dátum: 14 jan 24, 18:50:41 »

Nem tudom, nem hinném hogy azért mosolyogna Midnight mert Zero(Brain) megölte Jellal-t. Hisz még ő mondta h jobban akar szórakozni mint legutóbb. Talán tényleg nem Jellal-t találta telibe hanem illúziót, legalább is remélem.  Mosolyog

Erza&Kyouka: Erre már nem tudok mit mondani. Vagy is még is. 3szor veri le ezt kenden Lúdas Erza:D

Én azt hittem hogy Silver, Natsu sálját dobta be.  ikszdé
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #7859 Dátum: 14 jan 24, 19:08:25 »

Szerintem jó fejezet volt Mosolyog
Hú a hozzászólásokat nézve az olvasók egy része nem tudja megemészteni az FT jelenlegi "komolyabb" stílusát. Végre nem egy olyan dolgot kapunk, ami nagyon epicnek hangzik, mint pl, hogy úristen jön 10 ezer sárkány, hanem szépen felépített történetet. Mert lássuk be eddig mindig fel volt építve a történet egy nagy parára, mint a 10 ezer sárkány vagy Nirvana stb. és aztán semmit nem kezdtek vele. De itt semmi para nem volt hanem derült égből villámcsapásként csapott le a gonosz és egyre jobban sarokba szorítja az ellenséget.
Nekem nagyon tetszik, hogy kapunk végre valami emberi drámát is. Mert lássuk be Elfman helyzete elég tragikus jelen pillanatban.
Kana arckifejezése szerintem olyan, mintha sejtené, hogy valami nincs rendben. Igen nagyon bunkó volt, de valamilyen szinten jogos. Hiszen Elfman nem így viselkedik ha a testvéreiről van szó.
Jellal "halálára" nem tudok nagyon mit mondani. Igazából csak azért gondolom, hogy nem halt meg mert szerintem még tök felesleges lenne eltüntetni. Valami jelentősége még kell, hogy legyen és lássuk be ennél azért sokkal erősebb. Ami pedig ebben idegesít az amit már írtatok egy páran, hogy az ilyen erős karakterek, mint Jellal vagy Gildartz mindig el van mondva, hogy milyen tápok, de nem kapnak egy értelmes harcot. Például Jellalban is lenne annyi potenciál, mert a Mágiája is érdekes. A Nagy Mágiajátékokon majdnem bevetett technikája is komolynak tűnt vagy akár az Abbys Break amit eddig még szintén nem láttunk alkalmazi csak majdnem. Pedig kíváncsi vagyok milyen erős lehet.
A másik ami lehet csak engem zavar de ez mindig is így volt az FT-ben. Ez pedig az, hogy amikor valaki hazajön a céhbe lestrapáltan akkor miért áll meg mindenki a helyén és csak dumál onnan? Ha akkora nagy barátok mi a lóhalálért nem tudnak odarohanni hozzá, hogy jól vagy öreg, mi a baj, mi történt? Ez pedig a legjobban Makarov esetében idegesít, aki az esetek 98%-ában ül ott és még szinte meg sem szólal. A céhmester mi a frásznak van, dísznek?

A fanservice meg nem tudom miért zavarja még az embereket? Én tök közömbösen állok hozzá. Teljesen elsiklik a szemem a pucér testek felet és a szöveget olvasom. Meg pucérkodás ide vagy oda, attól még Erzát igen csak kegyetlenül kínozzák. Az a polipszerű cucc kínozza és azt mondjátok rá, hogy hentai. Igen és én is láttam, hogy az a polip perverz pillantásokat vetet Erzára. xD DE szerintem ez közel sem hentai. Egyszerűen ebben a formában nyilvánul meg az a szadista viselkedés, ami szerintem egy démonnál tök alap dolog. Nyelvesít
Másrészről meg már tudjuk, hogy Kyouka szereti kezelésbe venni a lányokat. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 24, 19:10:40 írta hagabi » Naplózva
Oldalak: 1 ... 522 523 [524] 525 526 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!