24 máj 17, 08:24:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 521 522 [523] 524 525 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778156 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7830 Dátum: 14 jan 19, 18:03:35 »

Azért érdekes lenne, ha mágia nélkül győznék le a Tartarost. És az nem hiszem az megoldás lenne, hogy visszavonulnak és kitalálnak valamit, mert a tartaros gondolom mindenkit kiirtana (vagy az erősekből démonokat csinálna és csak gyengéket ölné meg) az arc bevetése után.
Az kérdéses, hogy működőképesek maradnak e a lacrimás mágiafegyverek vagy azokat is tönkreteszi az arc Gondolkozik. Ha azok megmaradnak, akkor talán még azzal harcolnának, de ez sem lenne túl hatásos.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7831 Dátum: 14 jan 19, 18:42:40 »

Akárhogy is lesz, és akárhogy is nézem, szerintem még csak az arc legeslegelején tartunk. Mosolyog Most kezd kialakulni a teljes bonyodalom (mivel eddig csak a Tartáros célját tudtuk, de most már cselekednek is, és betettek a Fairy Tail-nek is, amiről köztudott ugye, hogy nem egy okos húzás -> bántani a nakamát, meg az ehhez hasonló cukiságok) Remélnünk kell, hogy nem fogja Hiro olyan elcsapottan lezárni ezt a részt, mint a Jövő Rugós ökörséget. Abban a helyzetben és történetben rengeteg potenciál volt, még sem élt vele a mangaka.

Most úgy érzem, hogy más lesz. Más lesz, mert itt tényleg durvul minden. Akkor lesz az igazi, amikor már teljes képet kapunk az ellenfelekről.

A sötét pap meg Lizardman a Soul Calibur-ból elég keménynek tűnik. Mosolyog A Silver - Gray kapcsolatban, Minerva történetében,  és a tündérkék bezárásában is nagyon sok lehetőség van. Reméljük, hogy utóbbinál nem Natsu robbanékony ereje fogja megmenteni őket. Mosolyog Inkább küldjenek egy kis felmentőcsapatot, akik észrevétlenül be tudnak jutni, és kihozzák őket. (pl.: egy Rogue - Gazielle árnyék páros elég fasza lenne, csak ugye nem tudjuk, hogy a vassárkányölő tudja-e most is használni az árnyékait)
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7832 Dátum: 14 jan 19, 18:57:50 »

Vajon az Ex-Elnök és a Tartaros tagok, hogy közlekednek a bázis és a föld között? Mindegyikük tud repülni? Esetleg van valami lift, vagy élőlény, ami szállítja őket?

Az se lenne rossz, ha Elfmant megzsarolta volna Seira, hogy szivárogtasson ki infókat vagy tegyen meg valamit, különben megölik Lisannát. Szerintem Elfman most úgy van vele, hogy semmiért nem kockáztatná már a húga életét. Csak nehogy az legyen, hogy a következő fejezet első oldalán kitálal a társainak és hamis infókat közölnek a démonoknak.

Elvileg Minervának már át kellet változnia démonná, ha már Mirát alakítják azzá.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 19, 18:58:33 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7833 Dátum: 14 jan 19, 19:50:43 »

Meg is feledkeztem a mostani részről.Így csak ma jutottam el addig hogy elolvassam smirksweat
Tartarosnál ez a bebörtönzési szellem már széria kellék kacsint
Ha minden fogolytól elveszik a ruhát,beleértve a normál ellenségeket akkor már egy boltot is nyihatnának ezekből Nevet
Gerardos harc része ehy kicsit el volt hanyagolva,de a lényeg elhangzott.Lássuk Zero mit kezd velük.
Sayla és Kyouka mint páros tetszetős,és nem gyakori itt. kacsint
Naplózva

Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #7834 Dátum: 14 jan 19, 21:00:20 »

Szerintem Minerva még folyamatban van,ugynis mikor Luxus elbánt a kecskével őt is helyretették csak azt mondta Kyuka hogy sokáig fog tartani.Szóval az átváltoztatások is mehetnek párhuzamosan.
Naplózva
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #7835 Dátum: 14 jan 20, 15:00:42 »

Félig tartozik ide: Mashima sensei most jelentette be Twitteren, hogy elkezd egy teljesen új manga sorozatot. Nem mondott róla semmit se, de azt mondja, hogy a Fairy Tail ettől még ugyanúgy folytatódni fog, és a kettőt egyszerre viszi majd. Aztán azt is mondta, hogy már volt olyan, hogy két sorozatot vitt egyszerre, mégpedig a Rave végét a Fairy Tail tervezésével párhuzamosan csinálta.
Kíváncsi vagyok, hogy milyen témájú lesz ez az új sorozat. Vajon ez is olyan ongoing lesz, mint a FT?
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7836 Dátum: 14 jan 21, 15:55:46 »

... Az OS elleni legutóbbi csatában kb. az egész bandát megtérítették, kivéve Brain. Ezért volt, hogy vak méregsárkány barátunk segített a sárkányok ellen. ...

Senkit sem téríttek meg, csak megtudtuk, hogy mi az az egy dolog, amire igazán vágynak. ^^
Cobra pedig csak infószerzés céljából jött ki a cellájából, de erre utal is.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7837 Dátum: 14 jan 24, 10:56:01 »

Megérkezett az új fejezet.

http://readms.com/r/fairy_tail/368/2226/1?t=1

Készüljetek fel! Ohh My God
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7838 Dátum: 14 jan 24, 11:23:24 »

Na, akkor most fel fogom tenni az egyetlen kérdést, ami eszembe jutott:

http://www.mangareader.net/fairy-tail/368/19
http://www.mangareader.net/fairy-tail/368/20
Itt Gerardon kicsit átmegy a sugár, szóval valószínűleg át is lyukasztotta.

http://www.mangareader.net/135-39430-10/fairy-tail/chapter-159.html
http://www.mangareader.net/135-39430-11/fairy-tail/chapter-159.html
http://www.mangareader.net/135-39430-12/fairy-tail/chapter-159.html
De ugyanaz a sugár pár arc-al előtte nem? Át se szúrja, csak szétkapja a ruháját? Kérdem én: hogy lehetséges ez?

Ezt a baromságot leszámítva egyébként érdekes és izgalmas a fejezet. Mosolyog A céh sorsa szó szerint Elfman kezében van.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 24, 11:43:06 írta olcha94 » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7839 Dátum: 14 jan 24, 11:41:59 »

Érdekes és izgalmas? Olyan rossz volt, hogy végig sem bírtam olvasni. Remélem jövőhéten értelmet nyer ez, és még sok minden más is, mert kezd idegesítően sok lenni a rejtély és bizonytalanság.
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7840 Dátum: 14 jan 24, 11:43:24 »

Érdekes fejezet volt.

Szegény Elfman valyon mit fog csinálni? eltörli az egéssz FT-t,hogy megmentse Lisannat,vagy elmondja a többieknek a tervet? De ahogy láttam parancsba adták neki,szóval szerintem nem fogja elmondani,hogy mire is készül hanem inkább valahogyan a FT-tagok fogják leállitani.

Natsu-ék meg próbálnak kiszabaduni a bilincsből,de amint láthattuk nem sok sikerrel.Silver-t egyre jobban kedvelem,legalább ő adott valami ruhát szegény Lisanna-nak.  smirksweat
Elég komoly kereső rendszere van a volt elöknek talán igy Gerard-ot is megtalálják.
Szegény Erzat szó szerint sokkolják,és ahogy nézem Kyouka nagyon élvezi ezt.  smirksweat
Na szegény Gerard-ot szépen átlötte Zero,Meredy azért segthetett volna valamit,még ha Gerard nem is akarta.

Valyon Silver ismeri Natsut valahonnan?
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7841 Dátum: 14 jan 24, 11:45:09 »

@Saphira

A negatív meglátások mellé mindig kell valami szépet, valami pozitívat is írni. Mosolyog Amúgy szerintem izgalmas, hogy sabotage akcióra küldte Sayla Elfman-t. Ő a Tégla, a belső ember. Nevet Szerintem Cana fogja leleplezni azzal, hogy utánamegy bocsánatot kérni, és kérdőre fogja utána vonni, hogy "amúgy mi a rák ez az izé a kezében?"
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 24, 11:48:15 írta olcha94 » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7842 Dátum: 14 jan 24, 11:50:40 »

Na, akkor most fel fogom tenni az egyetlen kérdést, ami eszembe jutott:

http://www.mangareader.net/fairy-tail/368/19
http://www.mangareader.net/fairy-tail/368/20
Itt Gerardon kicsit átmegy a sugár, szóval valószínűleg át is lyukasztotta.

http://www.mangareader.net/135-39430-10/fairy-tail/chapter-159.html
http://www.mangareader.net/135-39430-11/fairy-tail/chapter-159.html
http://www.mangareader.net/135-39430-12/fairy-tail/chapter-159.html
De ugyanaz a sugár pár arc-al előtte nem? Át se szúrja, csak szétkapja a ruháját? Kérdem én: hogy lehetséges ez? Mi folyik itt?!

Ezt a baromságot leszámítva egyébként érdekes és izgalmas a fejezet. Mosolyog A céh sorsa szó szerint Elfman kezében van.

Nagyon egyszerű a magyarázat, erre. Illetve több magyarázat is van rá.
Az egyik hogy most Zero erősebb így Gerard már nem tudja kivédeni a támadást. De ezt kétlem.

A másik magyarázat hogy Gerard direkt hagyta hogy azt higgyék hogy Zeronak sikerült megölnie őt, hogy később innen nyomja le Zerot és végleg megszüntesse a pecsét izét. Szerintem így értette hogy fel akarja az OS-t szabadítani. Már az előző fejezetben is észrevette hogy Zero felébredt de szerintem előtte is tisztában volt vele hogy ezt csak így rendezheti le. A másik érv hogy kétlem hogy Mashima kiírna egy ilyen jelentős karaktert. Szinte annyira fontos karakter mint a főszereplő. Mintha kb a Narutoból kiírnák Sasukét. Szóval én nem féltem mert rafinált csóka. Nevet

Egyébként durva egy fejezet lett. És eddig ahogy nézem egyre durvulnak csak az események nem látnám hogy lejjebb adná az iramot és a minőséget Mashima-sensei. Silver nagyon kedves volt fura ez nekem. Mintha azt akarná hogy sikerüljön megszökniük. Gondolkozik

Szerencsétlen Erza kínzása talán véget ér. Nem tudom ki hogy van vele de szerintem Gerard érzi hogy van valami Erzával és tudja hogy keresik ezért csinál úgy mintha meghalt volna így a Tartaros azt fogja hinni hogy jöhet a FACE terv és békén hagyják Erzát. Mondjuk ez a Mirás szöveg Erzától fura volt kicsit. Lehet csak félreértettem.

De ami még durvább hogy Sayla igen komoly feladatot adott Elfmannak, durva kis gömböt kapott kíváncsi leszek mikor veszik észre hogy valami nem oké vele. Canával kicsit elszaladt a ló most épp nem bírom. De ez teszi a storyt még hitelesebbé.

A végére pedig feltenném már a szokásos kérdést. HOL A FRANCBA VAN MÁR GILDARTZ?????
Mashima nem tervezi bevetni? Hát nem eléggé durva a helyzet hogy besegítsen? Elvégre még most rosszabbul állnak mint anno a szigeten.

Érdekes és izgalmas? Olyan rossz volt, hogy végig sem bírtam olvasni. Remélem jövőhéten értelmet nyer ez, és még sok minden más is, mert kezd idegesítően sok lenni a rejtély és bizonytalanság.

Te milyen bizonytalanságról beszélsz? Én semmi bizonytalanságot nem láttam a fejezetben. Sőt az egész ARC-ban sem eddig. Olyan egyszerű minden mint a faék. Ritka érdekes ízlésed lehet ha szerinted ez szar volt de szerintem csak nem fogtad fel a történteket.  Mosolyog

Elég komoly kereső rendszere van a volt elöknek talán igy Gerard-ot is megtalálják.
Szegény Erzat szó szerint sokkolják,és ahogy nézem Kyouka nagyon élvezi ezt.  smirksweat
Na szegény Gerard-ot szépen átlötte Zero,Meredy azért segthetett volna valamit,még ha Gerard nem is akarta.

Valyon Silver ismeri Natsut valahonnan?

Már megtalálta Gerardot. kacsint Ezért vigyorgott a végén az a gyökér áruló.
Meredynek kb semmi esélye nem lenne Zero ellen nem véletlen küldte el őt Gerard. ^^
Naplózva

olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7843 Dátum: 14 jan 24, 12:02:12 »

@Kuro25
Gerard-nak van hét év előnye Zero-val szemben, és X784.-ben is valószínűleg nagyobb volt már az ereje.

Azt meg nem értem, hogy hogy érted azt, hogy hagyta? Megkeményíti a bőrét, vagy egy klón? Mert sokan mondták, hogy van ilyen alap, úgy nevezett "Magic Resistance", vagy varázs-ellenállás, ha úgy jobban tetszik, ami automatikusan ott van minden szereplőnél, de azt sosem nevezték meg. :/ Szóval erre alapozni elég izzadságszagú szerintem.

Egy ekkora lyukba a hasán meg ne hogy már ne haljon bele. Nevet Ő a kedvenc karakterem ,de ennyire nem tápos, hogy levitték a fél mellkasát, de ő nem hal meg... :'D

Értem én, hogy Hiro úgy változtatja a fizika szabályait, ahogyan csak akarja, de azért van egy határ. Az olyanok számára, akik belemerülnek a FT világába, nagyon megrázó az ilyen. Néha szerintem teljesen elveszíti a hitelességét.
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #7844 Dátum: 14 jan 24, 12:19:00 »

Cana átlát Elfman-en, tudja, hogy Ő biztosan az élete árán is Lisanna után menne.

Az, hogy Jellal-lal mi lett, az most nem tudom. Azt lehetett látni, hogy Zero sunnyog valamit.  Az nem lehet, hogy itt http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/367/14  megszállta valami? Esetleg az az árny ami Rogue-ban volt, majd elmenekült http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/319/12 most Zero-ban van?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 521 522 [523] 524 525 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!