24 máj 17, 13:01:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 519 520 [521] 522 523 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778285 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7800 Dátum: 14 jan 17, 17:41:27 »

Oké, most felsoroltad az összes pozitív szereplőt. xD De nekem nem tetszene, ha megint az lenne, mint a Kapus fejezeteknél, hogy annyi szereplő van hogy 1-2 képkockánál többet senki se kap és így mise kapunk semmit. Jöjjön egy kis elit csapat segíteni, mondjuk a Saberthoot, mert Yukinonak úgyis jönnie kell és így mindenkire jutna idő. (A Halak hátán mindenki fel tudna jutni a bázisra.

A feljutás a bázisra... misem egyszerűbb. Tudomásom szerint van egy rakat macska aki tud repülni az Edolas-i incidens óta  smirksweat .
Nem hiszem, hogy olyan könnyű lenne. Senki se tudja, hogy hol a falujuk, mert 7 éve nem tartják a kapcsolatot. Vagy épp elmenni a macskákért, majd utána a szigetre. Szegény Levi számolhatja ki előröl a bázis helyét. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #7801 Dátum: 14 jan 17, 18:32:39 »

Köthetnének szövetséget a Raven Taillel több indokkal:
1.Ti sem szeretnétek mágia nélkül élni?
2.Ti lesztek a legerősebb sötét céh ha segítetek legyőzni a Tartarost.
3.Talán a legfontosabb indok: Laxus.
Makarov és Ivan beszélget:
Makarov:
Ivan, nézd a fiad haldoklik és ez a Tartaros miatt van. Te sem szeretnéd, ha meghalna?
Megható pillanatok, később:
Ivan: Oké segítek, de cserébe elmondod a Lumen Histoire helyét.

Ez volt a hülye elméletem. Nevet

Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #7802 Dátum: 14 jan 17, 18:44:14 »

Köthetnének szövetséget a Raven Taillel több indokkal:
1.Ti sem szeretnétek mágia nélkül élni?
2.Ti lesztek a legerősebb sötét céh ha segítetek legyőzni a Tartarost.
3.Talán a legfontosabb indok: Laxus.
Makarov és Ivan beszélget:
Makarov:
Ivan, nézd a fiad haldoklik és ez a Tartaros miatt van. Te sem szeretnéd, ha meghalna?
Megható pillanatok, később:
Ivan: Oké segítek, de cserébe elmondod a Lumen Histoire helyét.

Ez volt a hülye elméletem. Nevet



Egész jó csak Ivan ki akarta vájni a sárkányölő lacrimát Luxus-ból hogy jópénzért eladja... itt szerintem megmutatkozik hogy mennyire le se sz*rja ^^"
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #7803 Dátum: 14 jan 17, 19:17:58 »

Lacrimás dolgot teljesen elfelejtettem. Lumen Histoire miatt még köthet szövetséget. Nevet Habár nem hiszem, hogy ebben a történetszálban szerepelni fog a Raven Tail.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7804 Dátum: 14 jan 17, 19:19:54 »

Kellett már egy ilyen fejezet is a sok nyereség után. Nevet

Natsu és Lisanna jelenete nagyon vicces volt, de egyben érdekes is, mert azon gondolkoztam, hogy vajon Elfmannal mi lett.
Vajon miért nem mond happy semmit se Gray-nek Silver csávóról? Elég érdekes lesz a behatolás tervük, már ha tervet készítenek. Szerintem ide már más céhekből is visznek embereket. Muszáj lesz mert ez már nem gyerekjáték.

Gildarts is fel fog bukkanni és előre garantálom nektek, hogy megint kapunk egy badass jelenetet vagy jeleneteket tőle, mert ő még mindig sokkal magasabb szinten tolja a mágiát mint Laxus és Natsu. Szerintem 2 tartaros tagot fog majd bemutatkozásul és bemelegítésül használni a Silver elleni csatájában. Remélem ellene megy. 2 tagot tuti lever ő is.

Elfman mint kém. Okos.

Arra leszek még csak kíváncsi, hogy hol van Mavis és mikor jön Gildarts. Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7805 Dátum: 14 jan 17, 20:48:36 »

Szerintem Happy pont Gray érdekében nem mondta el az egész céhnek, hogy ott van valaki akinek a szaga hasonló a jégmágusunkéhoz és valószínűleg még ismeri is Grayt. Senki se akarná, hogy az egész céh megtudja, hogy van valami kapcsolata az egyik ellenséggel(démonnal). Talán majd ha kettesben lesznek, akkor Happy elmondja Graynek.

Az öreg inkább meghalna, mintsem elmondja hogy hol a Lumen Histoire. Mavis szerintem akkor nagyot csalódna benne.

Egy akkora kocka reptetéséhez hatalmas mennyiségű varázserő kellhet. Van egy olyan érzésem, hogy maga E.N.D, esetleg egy másik nagy erejű démon varázserejét használják fel erre a célra.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7806 Dátum: 14 jan 17, 22:09:09 »

...
A vége viszont durva volt. Erre azért nem számítottam. Mikor megláttam Lisanát a börtönben sejtettem, hogy van valami Elfmannal de arra nem számítottam, hogy szív nélkül jön haza. ...

http://readms.com/r/fairy_tail/367/2216/23
Az a fehér kör alakú cucc a mellkasán nem lyuk, hanem ahogy liheg, a kilehelt levegő. Szerintem.
Egy hollow lyuk azért eléggé feltűnne, és Macao nem egy "Szóval jól vagy." mondattal indítana. Nevet

Végre egy igazán jó fejezet =) Rég élveztem ennyire Fairy Tail fejezetet. Kedvem is támadt megint Fairy Tailt színezni =)

Ha elkészültél és úgy gondolod, írj PÜ-t, és a következő magyarított fejezet végére beletesszük. ^^


http://readms.com/r/fairy_tail/367/2216/5
Mashima-sensei gondolt a lányokra is. ikszdé

http://readms.com/r/fairy_tail/367/2216/7
Érdekes. Natsu Lucy meztelen testére szinte már nem is reagál. Bezzeg Lisanna láttán nem kicsit elvörösödik.
A meztelenre vetkőztetéssel kapcsolatban meg annyit, hogy talán ismerték Zirconist (jáde/troll sárkány) és lemásolták őt. Nevet

http://readms.com/r/fairy_tail/367/2216/8
Itt az utolsó két képkockán csak nekem tűnik úgy, hogy kicsit "gyerekesebb" fejet kaptak a szereplők...?

http://readms.com/r/fairy_tail/367/2216/9
Szép hálószoba. Valaki kedvelheti a szadó-mazót, mert van ott vasgolyós lánc, és karpereces lánc is... ^^"

http://readms.com/r/fairy_tail/367/2216/11
Először le se esett. Azt gondoltam, talán valami kezelés kell a csajnak, hogy ne változzon vissza emberré (ha ember alapra gyártott démon)...

http://readms.com/r/fairy_tail/367/2216/16
Azért a Mennyei Test mágia komoly bevetésével már hullik az Oración Seis. ^^
Viszont nem biztos, hogy a tagok kiütésével Gérard jót tett, mert pont most törte fel a Zerót elzáró pecsétet. Bár nem értem, mivel csak két tagot vert le, az két pecsét a hatból...
Vajon Midnight-nak (a Meldy melletti képen) mire kerekedik ki ennyire a szeme? Észrevette Zerót? Vagy talán ő maga törte fel a pecsétet? Hisze a Reflektor mágiájával valamilyen szinten képes irányítani más mágiákat.

http://readms.com/r/fairy_tail/367/2216/18
Jól látom, hogy Gazille megpaskolja Wendy fejét? Egyre barátságosabb lesz a vas sárkányölő. ^^" Csak túlzásba ne vigye, mert akkor oda a karaktere varázsa.

http://readms.com/r/fairy_tail/367/2216/21
Az a kockasziget úgy néz ki, mintha egy minibolygó lenne, csak épp nem gömb, hanem kocka. Van rajta tenger (szürke rész), és szárazföld (fehér sziklás rész). És persze a Tartaros bázisa. Talán nem véletlen néz ki úgy, mint egy kis "világ". kacsint

http://readms.com/r/fairy_tail/367/2216/23
...és itt tudatosult bennem, hogy milyen "gondoskodásról" is beszélt Kyouka. Vagy csak mind atom perverzek vagyunk, és teljesen másról van szó. Bár elég nehéz másnak tulajdonítani. ikszdé
Utalva erre az oldalra: http://readms.com/r/fairy_tail/367/2216/11 "Kitalálok egy történetet, ami illik a tündérek utolsó napjaihoz." Seira átka tényleg olyan lehet, mint egy számítógépes makró. Az áldozat egy adott utasítássorozatot hajt végre, aminek a "történetét" Seira írja meg. De én azért reménykedem benne, hogy egy Take Overes mágussal szemben (akinél főleg fontos, hogy felül tudjon kerekedni az "elszívott" démonon vagy szörnyön, hogy el tudja nyomni azt magában) lesz valami kis gyengéje az átoknak. Vajon Seira lát Elfman szemein keresztül?
A kövi fejezet címe alapján ("A harmadik pecsét") valszeg megint kapunk egy kis Gérard-t. Bár ha most Zero fél kézzel lezúzza Gérard-t, akkor morci leszek. Persze az is elképzelhető, hogy valaki mások fognak az "Arc"-ról és a három pecsét-tanácsosról beszélgetni és kapunk még infót mondjuk Gérard gyerekkoráról, mielőtt a Mennyország Tornyába került volna.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 17, 22:14:04 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7807 Dátum: 14 jan 17, 22:41:10 »

Mókás lenne, ha Brain/Zero lenne a harmadik pecsét és nem Jellal. Brain annak idején tanította Jellalt és lehet, hogy átrakta magára a pecsétet Jellal tudta nélkül, mert erősebbnek tartotta magát. --> nehezebb megölni és feltörni a pecsétet.
Brain/Zero meghalna, az "Arc" pecsétje feltörik, Jellal életben marad és az OS is mellé áll. Nem lehetetlen.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 17, 22:42:02 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #7808 Dátum: 14 jan 17, 23:49:41 »

Atyáám, nekem le se esett, hogy mi van Sayla-val meg Kyouka-val xDDD  Azt hittem, hogy az utolsó képen, - mikor fekszik az ágyban- hogy aludnia kell, miközben irányítja Elfmant vagy mit tudom én Nevet

szerintem maga Happy sincs tisztában a dolgokkal, így inkább nem mondta el Gray-nek. (- Képzeld Gray, Natsu harcolt egy alakkal, aki rosszul lett a neved hallatán xDDD ) mi lenne Gray reakciója? : http://kepfeltoltes.hu/view/140117/leg_xD-bb_www.kepfeltoltes.hu_.png   Nevet  http://kepfeltoltes.hu/view/140117/m_g_xD-bb_www.kepfeltoltes.hu_.png  :DD
 
Am valaki még korábban írt egy elméletet (persze csak poén volt, de reagálnom kell Nevet) hogy Silver, Juvia és Gray közös gyereke a jövőből. xD És Silver azért utálja Grayt, mert Juviát vette feleségül, és ő az anyja, vagy mi? xD

Am valahogy éreztem, hogy a Gérard arcán lévő cucc, nem véletlenül van ott. Vajon az lenne  a pecsét? (ne nézzetek hülyének, á dehogy :DD)
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 17, 23:57:16 írta Aurelsia » Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7809 Dátum: 14 jan 18, 01:29:57 »

A Gerard arcán lévő jel ott volt már a Rave Master-beli Sieg Hart-nak is, de tudtommal annak nem volt különösebb jelentősége. Szerintem Gerard jelének se lesz.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7810 Dátum: 14 jan 18, 10:05:04 »



...
http://readms.com/r/fairy_tail/367/2216/16
Azért a Mennyei Test mágia komoly bevetésével már hullik az Oración Seis. ^^
Viszont nem biztos, hogy a tagok kiütésével Gérard jót tett, mert pont most törte fel a Zerót elzáró pecsétet. Bár nem értem, mivel csak két tagot vert le, az két pecsét a hatból...
Vajon Midnight-nak (a Meldy melletti képen) mire kerekedik ki ennyire a szeme? Észrevette Zerót? Vagy talán ő maga törte fel a pecsétet? Hisze a Reflektor mágiájával valamilyen szinten képes irányítani más mágiákat.

Szerintem Gérard mondanivalójától kerekedik el Midnight szeme. Esetleg azért mert bekeményített, de nem hiszem. Az amit Gérard mond, az fogja meg. Zero meg szerintem más módon is fel tud ébredni. Mondjuk ha Brain halálán van, nem feltétlenül kell mind a 6 OS tagot kinyírni.
Amúgy meg nagyon pörögnek az események. Nagyon jó eddig a sztori. Akkora bajban vannak a FT-esek, hogy fogalmam sincs hogyan fognak ebből kimászni. És még csak nem is a szokványos módon jutottunk el ide, mégpedig hogy először mindenki leveri a FT-t, majd az visszatámad. Grat Mashima bow
Amit viszont nem értem, hogy miért ad ilyen címeket a részeknek. A múltkori is "1000 lélek", jó benne volt, de szerintem egyáltalán nem az volt a lényeg. Ma meg alig kaptunk Gérard vs OS-t. Na mindegy, ez legyen a legnagyobb baj.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 18, 10:17:02 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7811 Dátum: 14 jan 18, 11:27:38 »

Mi lett volna a megfelelő cím? Itt van pár lehetőség: Meleg testek a rácsok között. Démonok egymást közt. ikszdé Értelmesebb cím mondjuk A pecsét meggyengül.

Nekem már akkor leeset, hogy mire készülnek azok ketten, mikor olvastam, hogy "Kyouka-sama..." Hümm-hümm Amúgy mi van most Mashimával meg az Ecchi-vel? Ott volt az évad elején egy teljes fürdőzős fejezet, majd Erzát és Mirát pucéran tartják fogna, majd Natsut és Lisannát is és Kyouka és Seira is kap egy ágy jelenetet. Nem árt a fanszervice de nem kell átesni a ló túloldalára. Csodálom, hogy Gray még nem vetkőzött le xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7812 Dátum: 14 jan 18, 12:08:41 »

Örültem volna, hogyha Natsu jegelve maradt volna még egy ideig. Nem számítottam Lisanna megjelenésére. Nincs elég cella, hogy egy helyre zárták őket? Pojén
Na melyik a Succubus, Kyouka vagy Sayla, esetleg mindkettő? Meg van az első yuri párosunk a sztoriban. Hümm-hümm

Kíváncsi vagyok, hogy az FT, hogy akarja megtámadni a Tartaros bázisát, ha az az égben van. A 3 macska feltud vinni egyesével 3 tagot. Aztán annyi. Ha Makarov használja a Titán mágiát, akkor oda a meglepetés ereje. Persze nem is maradtak olyan tagok, akinek lenne esélyük a démonok ellen. Makarov, Gazille, Gray, Lucy aztán ennyi. Gildarts meg kitudja hol bolyong. És hol van Mavis?  Ő az egyetlen, aki magától is tud repülni.

Remélem, hogy Elfman nem támad rá senkire se most, hanem inkább beépített ügynökként van jelen és Sayla közben mindent megtud az FT terveiről.^^

Gérard vajon mennyire lesz lovagias Angel ellen? Vajon képes lenne neki is behúzni egyet? Nevet

Teljesen mindegy Natsu így se tud kezdeni semmi mivel le van kötve a mágiája.
Lisana tuti hogy a Natsu/Lisana fanok miatt van ott de ezt szerintem te is tudod.

FT-ben azért ott van még Juvia, őt sem kéne leírni főleg ha kombinálja a támadásokat Gray-jel. Mosolyog
Persze így is eléggé kevés az esélyük, feltéve ha Gildartz vissza nem tér de erősen kétlem, hogy mostanában látni fogjuk.
Mavis engem is érdekelne, szerintem ő tervez valami ezért nincs itt. Na meg FT mgé bevetheti az a pincében rejlő titkot is ugye. És lassan már kénytelenek lesznek mivel kb senki sincs a csapatban akinek lenne esélye. Ha csak Gerard meg nem győzi az OS-t hogy csatlakozzanak az FT-hez, mert ha megtudja hogy Erza fogságban tuti bekapcsol a rage mód nála. Nevet Ami Angelt illeti tuti hogy behúzna neki simán.  ikszdé

Ez a Kyouka/Sayla yuri páros elég érdekes elsőre le sem esett csak most hogy ennyien írjátok.
DJ mangáknak Mashima mostanában eléggé adja a story line-t. Nevet

...
A vége viszont durva volt. Erre azért nem számítottam. Mikor megláttam Lisanát a börtönben sejtettem, hogy van valami Elfmannal de arra nem számítottam, hogy szív nélkül jön haza. ...

http://readms.com/r/fairy_tail/367/2216/23
Az a fehér kör alakú cucc a mellkasán nem lyuk, hanem ahogy liheg, a kilehelt levegő. Szerintem.
Egy hollow lyuk azért eléggé feltűnne, és Macao nem egy "Szóval jól vagy." mondattal indítana. Nevet

Most hogy újra megnéztem valószínűleg igazad van és tényleg nem lyuk hanem lihegés de azért Mashima is szép kis troll hogy pont oda tett egy lihegést. Nevet Viszont a szeme akkor is mindent elárul. Kétlem hogy ne esne le azonnal mindenkinek vagy legalább az öregnek hogy nincs vele minden rendben. Valahogy nem tudom elképzelni hogy jó titkos ügynök legyen belőle. Nevet

Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #7813 Dátum: 14 jan 18, 13:00:31 »

Hello új vagyok!! kacsint
Fejezethez:

Nekem sem esett le ez a yuri páros,csak akkor mikor mindenki ezt írta és jobban megnéztem a képeket...Mashima újabban egy "kicsit" sokkal több meztelenséget rak be smirksweat De azért ajánlom neki,hogy ne vigye túlzásba különben,abbahagyom a FT-t  Neeem
Gerardot ne üssék ki  Szomorú Szomorú  Neeem
Szerintem ebben az Arc-ban fogják bevetni a Lumen Histoire-t  Nevet Nevet Nevet
Olyan izé ez a Gray-Silver kapcsolat  >.<#   Az meg igaz,hogy hogy a frászomba akarják őket legyőzni Pojén
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7814 Dátum: 14 jan 18, 14:49:02 »

Szerintem  a lumen histoire nem fegyver. A reakciókból ítélve sokkal inkább egy információnak tűnik, hogy mi volt a múltban, esetleg a jövővel kapcsolatban. Szerintem Zerefhez, Acnológiához, tehát a főbossokhoz, vagy (ez valószínűbb) a FT alapításához, ill. annak okához van köze. Biztos vmi nagy dologhoz volt köze az alapításához, ha Hades azt mondta Ivannak, hogy ez egy szégyenfolt. Mavis szerint meg egy szent dolog, a FT fénye. Érdekes dolgokat ki lehet ebből hozni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 519 520 [521] 522 523 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!