24 máj 19, 14:37:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 518 519 [520] 521 522 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780414 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7785 Dátum: 14 jan 15, 01:39:40 »

Ohh ezt komolyan gondoltad? xD Deliorának miért lenne Gray szaga? Akkor inkább Ur-t kéne gyűlölnie nem? Gray kb hozzá se ért Deliorához. Semmi olyat nem csinált, amiért gyűlölnie kellene. Meg ha jól emlékszem Deliora nem volt valami okos, még beszélni se tudott csak pusztított.
Ki tudja lehet, hogy a jég mágia miatt. Egyébként bár a szagot igazán ezzel én sem tudom megmagyarázni, de az ok, hogy Deliora miért gyűlölné Gray-t egyértelmű. Ur Gray miatt fagyasztotta le Deliorát egyébként nem valószínű, hogy kiállt volna ellene. Arra meg, hogy miért nem beszélt....Zeref szerint Acnologia is tud beszélni csak rovaroknak nézi az embereket  smirksweat Egyébként én már régóta gondolkoztam, hogy hogyan került oda Deliora (Gray városába) Nyilván nem volt ott 400 éven keresztül. Én arra gondoltam, hogy korábban is el volt zárva csak valami Zeref-szekta kiszabadította.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7786 Dátum: 14 jan 15, 13:43:40 »

Deliora az közlekedett ide-oda. Mert ahol Ur lefagyaztotta, az nem Gray szülővárosa volt.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7787 Dátum: 14 jan 16, 15:59:59 »

Arra tudja valaki a választ, hogy ha Ur kb egy átlagos szent mágussal ért fel (Jellal szerint), most meg tudomást szereztünk 4 brutál erősről (ok ebből Walrod nem ért a harchoz saját bevallása szerint, de a másik 3 valószínűleg igen), akkor miért nem állt ki senki Deliora ellen. Pedig még csak nem is lehetett nehéz megtalálni őt, ha sorra pusztította a városokat.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7788 Dátum: 14 jan 16, 19:25:21 »

Gondolom, azért mert Ur is a saját élete feláldozásának árán zárta el. Lehet, hogy a többi szent mágus is csak így tudta volna legyőzni és nem akartak meghalni (vagy csak nem fizették meg őket Mosolyog).
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #7789 Dátum: 14 jan 16, 20:11:19 »

Gondolom, azért mert Ur is a saját élete feláldozásának árán zárta el. Lehet, hogy a többi szent mágus is csak így tudta volna legyőzni és nem akartak meghalni (vagy csak nem fizették meg őket Mosolyog).

Ur lehet hogy egy szinten volt egy szent mágussal, de szerintem nem sok esélye volt azzal a mágiával ellene. Valószínűleg Makarov szétzúzta volna a fény mágiájával, vagy Hades egy Amaterasu 100. pecséttel ^^. Egyszerűen túl nagy volt a különbség Ur és Deliora között és még az is közre játszott, hogy egy egész várost akart megmenteni a két tanítványával egyyüt, szóval nem tudott teljes erőbedobással küzdeni. Lehet, hogy ha elszabadul az ereje, ergó begurul akkor egy ujjlegyintéssel lejegeli mint SubAbsolute Zero Silver-sama Natsut  Kúl
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7790 Dátum: 14 jan 17, 10:49:10 »

Megérkezett az új fejezet: http://readms.com/r/fairy_tail/367/2216/1?t=1
Jó szórakozást! Mosolyog
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7791 Dátum: 14 jan 17, 10:57:04 »

Haladunk kérem szépen. Már a legkeményebbek el is vannak fogva. nem semmi. Persze kivéve Luxus-t meg Gildartz-ot. Jut eszembe utóbbi igazán megmozdulhatna már mert ha nem ér ide akkor csúnya véget ér a csapat. Luxusék kidőlve Natusékat elkapták, így kb senki sem maradt aki van olyan erős mint ők csak Gildartz.

Lisana/Natsu rész igen kacagtató volt. Vicces dolog ez a pucéran a börtönben dolog. Nevet

Sayla-t egyre jobban bírom. hiába az a bánatos arc, tényleg maga az ördög a csaj.  Pojén

Sajnos hiába volt a címe a résznek az hogy Gerard vs OS nem sokat láttunk belőle. De végül is mindegy, úgyis egyértelmű a harc kimenetele.

A vége viszont durva volt. Erre azért nem számítottam. Mikor megláttam Lisanát a börtönben sejtettem, hogy van valami Elfmannal de arra nem számítottam, hogy szív nélkül jön haza. Ahogy elnéztem a szemeit lehet, hogy Sayla irányítása alatt áll. Sőt az is lehet ha már nem irányítja őt el is patkol. Tényleg elég rosszul áll az FT csapat de nem is bánom kellett már egy ilyen ellenfél. Kíváncsi vagyok mik lesznek itt. Az a jó hogy több szálon fut a story. Azt viszont nem értem, hogy Happy miért nem szólt Gray-nek, nem értem minek húzza ennyire ezt a részt Mashima de mindegy úgyis sor kerül erre is.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 17, 10:58:48 írta Kuro25 » Naplózva

Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #7792 Dátum: 14 jan 17, 11:14:45 »

Szóval Sayla és Kyouka egy pár Nevet eddig is szerettem ezt a mangát, de most már még jobban Nevet .
Arra viszont kíváncsi leszek, hogy Elfman milyen bónuszt kapott, mert azért kell neki egy kis boost, hogy komolyabb kárt tehessen. Vagy ez ilyen lappangó dolog vajon? Gondolom majd kiderül.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 17, 11:15:51 írta Chob » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7793 Dátum: 14 jan 17, 11:30:31 »

Örültem volna, hogyha Natsu jegelve maradt volna még egy ideig. Nem számítottam Lisanna megjelenésére. Nincs elég cella, hogy egy helyre zárták őket? Pojén
Na melyik a Succubus, Kyouka vagy Sayla, esetleg mindkettő? Meg van az első yuri párosunk a sztoriban. Hümm-hümm

Kíváncsi vagyok, hogy az FT, hogy akarja megtámadni a Tartaros bázisát, ha az az égben van. A 3 macska feltud vinni egyesével 3 tagot. Aztán annyi. Ha Makarov használja a Titán mágiát, akkor oda a meglepetés ereje. Persze nem is maradtak olyan tagok, akinek lenne esélyük a démonok ellen. Makarov, Gazille, Gray, Lucy aztán ennyi. Gildarts meg kitudja hol bolyong. És hol van Mavis?  Ő az egyetlen, aki magától is tud repülni.

Remélem, hogy Elfman nem támad rá senkire se most, hanem inkább beépített ügynökként van jelen és Sayla közben mindent megtud az FT terveiről.^^

Valaki lője már le Braint! Nekem úgy tűnik, hogy megvárja, hogy lezúzzák a korábbi csapatát, hogy aztán szétkapjon mindenkit Zeróként.
Gérard vajon mennyire lesz lovagias Angel ellen? Vajon képes lenne neki is behúzni egyet? Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7794 Dátum: 14 jan 17, 11:51:42 »

Végre egy igazán jó fejezet =) Rég élveztem ennyire Fairy Tail fejezetet. Kedvem is támadt megint Fairy Tailt színezni =)
Naplózva


Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7795 Dátum: 14 jan 17, 12:20:57 »

Jó kis fejezet volt ez  Nevet

Ahogy sejtettük Natsu nem maradt lejegelve,hanem inkább börtönbe zárták pucéran. smirksweat
De miért pucéran zárták a cellába? és szegény Lisanna-t is puceran zárták be  ikszdé
Kiávcsi vagyok,hogy hogyan fognak megszükni onnan Natsu-ék,mert Lisanna azt mondta,hogy nem tudnak mágiát használni,talán a karperecük miatt.
Sayla és Kyouka igencsak elvannak kettesben,hát ezt nem néztem volna ki Sayla-bol de na. ikszdé
Gerard-ot ütik vágják,de azért nem kell félteni őt sem szerintem. smirksweat Brain vagyis inkább Zero várja a megfelelő alkalmat,arra hogy feltápászkodjék.
Na most valyon hogyan fogják megtámadni a Tartaros bázisát,hogyha az lebeg? bár itt azt várnám el,hogyha jönne mondjuk a Blue Pegasus,mert ugye nekik van a Cristana léghajójuk,s igy feljuthatnának a Tartaroshoz.
De valyon Happy miért nem mondta el Gray-nek,hogy találkozott Silver-el és miket mondott Silver?
De most komolyan csak a FT harcól a világért? a többi céh meg valahol pihenget,de hogyha sikerül a Tartaros terve akkor ők is megérzik majd a hatását.
Jólenne,hogyha jönne legalább pár céh,hogy segitsek a FT-nek.

Gildarts szerintem egy drámai belépőt fog kapni,s igy arra még várnunk kell egy picit.
És most ki fog szembeszállni a Tartaros-al,mert ugye Natsut Erzat Mirat elkapták,Luxus kiütve.
Igy marad Gazille,Makarov,Lucy,Wendy és talán még Kanna.
Akárhogy is nézzük,most a FT elég nagy bajban van.
És ottvan még Elfman is,valyon vele mit csinált Sayla?

« Utoljára szerkesztve: 14 jan 18, 10:39:08 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7796 Dátum: 14 jan 17, 14:00:01 »

Ez is jó fejezet volt. Kár, hogy az előzőt nem tudta ilyen jóra megcsinálni.

Na melyik a Succubus, Kyouka vagy Sayla, esetleg mindkettő? Meg van az első yuri párosunk a sztoriban. Hümm-hümm

Szerintem Sayla, Kyouka inkább olyan, mint egy hárpia. Legalábbis külsőre. Addig jó míg nem yaoi párost raknak be Mosolyog.

Lehel, ezzel alázzák meg őket.

Szegény Elfmant sajnálom. Jól elfogják látni a baját, hogy leállítsák. Tetszik, hogy Sayla ilyen kis sunyi módon harcol Mosolyog.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7797 Dátum: 14 jan 17, 14:05:30 »

@Lehel94

Nem olvasol elég pontosan. Én úgy emlékszem, hogy a tanácstagok keresésekor már bevonták a többi céhet is, ugyanakkor erről nem mutattak semmit sem. Most majd valószínűleg a többi vadkan (Jura, Lyon, Sabertooth) is szerepet fog kapni a Tartaros ellen. Mosolyog Egyébként valószínűleg nem csak a 9 boss ellen fognak harcolni, hanem azoknak biztos vannak minionjaik is, ráadásul ezek a mocskok olyan erősnek tűnnek, hogy a mágusok közül simán jut 2-3 egyre.

Happy meg valószínűleg azért nem említette Silver-t Gray-nek, mert akkor biztosan fejjel menne a falnak és teljesen elvesztené az önuralmát.

Jó kis fejezet volt. Ez a Kyouka - Sayla dolog is kellően ideillett. Az, hogy Elfman sorsa mi is lesz, még nem dőlt el, de valószínűleg információszerzésre vagy orgyilkosságra fogják felhasználni (mondjuk hátba szúrja Makarovot), de az is lehet, hogy még időben érzékelik a rossz mágia jelenlétét, ki tudja...
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #7798 Dátum: 14 jan 17, 14:19:37 »

Mágiát nem érzékelhetnek Elfman kapcsán, hiszen ez valami makró és nem használnak mágiát. A feljutás a bázisra... misem egyszerűbb. Tudomásom szerint van egy rakat macska aki tud repülni az Edolas-i incidens óta  smirksweat . A démonok közül maradt 8, igaz Tempestát is leütötte Laxus de ő vissza tudott menni egy új testért míg Jackal nem. Lehet Jackel-t újra meg kell idézni a könyvből de nem hiszem, hogy ez lehetséges. Kiváncsi vagyok mi lesz Natsu sálával, lehet E.N.D. - hez jut és leesik a tantusz xD
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7799 Dátum: 14 jan 17, 16:24:39 »

na ! (reggel olvastam el Mosolyog  Kúl
jó rész: megtudtuk mi lett Lisannával, ő is a Pucér Felszabadítási Front asszonya lett.
 smirksweat
Kyouka meg Seira tubicát játszik.
Végre megtudtuk mi lett Lucy-ékkal. Akartam is protestálni, hogy ők miért nem mentek Natsuval, és egyáltalán: hol vannak.
de legalább Happy visszatárt és a Tartaros helye ismert dolog.

Ám úgy erőteljesen Edolas szagú arc ! (lebegő sziget, mágia megszüntetése,rabság, stb)  Figyelmeztetés

Elfman átállt a setét oldalra? Szerencsére kószál arrafelé pár hasonló kaliberű figura (Grey? Gazille, Pantherlily) és ha minden kötél szakad, Makarov is képes leverni.
Kérdés, hogy belső harctól gyengülten ki fog ellen-támadást vezényelni a Tartaros ellen?
mert most úgy tűnik az Erős Emberkék fedőnevű csoport a MÁSIK oldalon van.  ikszdé

Itt már csak az az össznépi kláncsoport segíthet amit leírtam volt (NAGY SÓHAJ - Felsorolás jövel Mosolyog
(Kagura, Millianna, Jura, Bacchus, Orga, Sting,Rufus, Juvia, Eve, Ren, talán Yukino, Flare)

kár hogy a Raven Tail rossz oldalon át. Obra , Kurohebi és Nullpudding nagyon erős lenne és ütős Szomorú

ennyit az elméleteimről Mosolyog  Nevet  Gondolkozik

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Oldalak: 1 ... 518 519 [520] 521 522 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!