24 máj 17, 09:36:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 517 518 [519] 520 521 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778184 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7770 Dátum: 14 jan 12, 08:26:06 »

Ehhez mit szóltok?

Silver Gray bácsikája anyai ágon.

Gray anyja belehalt a szülésbe. Így tehát megvan a rokoni szál és az utálat oka is.

kieg:
Silver mint Ur férje és Urtear apja.
Egy részről magyarázat lenne, hogy Urtear miért született "túl nagy" varászerővel, valamint további okot adna neki, hogy utálja Grayt


Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7771 Dátum: 14 jan 12, 09:46:03 »

De az Ur férje elmélet nem ad magyarázatot a Grayre emlékeztető illatra. Persze ha nem vesszük figyelembe a "jég illat->Gray" elméletemet.^^ A bácsikás már stimmel e szempontból.

Egyébként ha az edolasiak átjönnek a számunkra ismert FT világába,akkor ők ott is csak eszközökkel tudnának harcolni,pl. Mistgun.Nincs igazam?Akkor az edolasi Gray itt ki van zárva.
Silvert eddig csak páncélban láttuk. Eza óta tudjuk, hogy a páncélokban komoly varázslat rejtőzhet. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7772 Dátum: 14 jan 12, 09:56:30 »

Mondjuk még az lenne érdekes ha ő lenne Deliora emberi alakja.Tudom úgy láttuk hogy meghalt de mivan ha mégsem? Gondolkozik Akkor megvan a kellő indok hogy gyűlőlje és szagra is magyarázatot adna.Bár Rokoni változat jobban tetszene.
Viszont ez a Démon részt még nem zárná ki.(a megőrült apa aki elvesztette a kontrollt )Nevet

Kár hogy ezt  nem vettétek bele.Ennek a lehetőségnek a megvitatása is érdekelt volna. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 12, 09:59:50 írta K ichigo » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7773 Dátum: 14 jan 12, 10:30:18 »

Ohh ezt komolyan gondoltad? xD Deliorának miért lenne Gray szaga? Akkor inkább Ur-t kéne gyűlölnie nem? Gray kb hozzá se ért Deliorához. Semmi olyat nem csinált, amiért gyűlölnie kellene. Meg ha jól emlékszem Deliora nem volt valami okos, még beszélni se tudott csak pusztított.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #7774 Dátum: 14 jan 12, 11:21:18 »

edolas silverhez:
Az igaz hogy mistgun lacrimákban (botok tetején)  gyűjtötte a varázseröt/manát/csakrát/kit de ahogy irták eddig csak páncélban láttuk silvert, lehet hogy a páncélja belső rétege az lacrimábol van, vagy talán az egész páncélja is :S

Nevet

Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7775 Dátum: 14 jan 12, 11:25:48 »

Az, hogy démon alakban mennyi az IQ-ja az nem zárja ki a dolgot. Lásd pl Macao esete amikor átváltozott

Viszont ha Deliora lenne, akkor a mostani személyiségéből ítélve, pont hogy ellentétesen vélekedne Grayről.


Lacrimájas:
Szerintem ahhoz túlságosan is nagy az ereje. (+korlátozva is lenne)


De az Ur férje elmélet nem ad magyarázatot a Grayre emlékeztető illatra.
Azt mint kiegészítés vedd figyelembe a nagybácsis (vagy egyéb közeli, de nem szülői) kapcsolat mellé.
Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7776 Dátum: 14 jan 12, 12:56:53 »

Mondjuk még az lenne érdekes ha ő lenne Deliora emberi alakja.Tudom úgy láttuk hogy meghalt de mivan ha mégsem? Gondolkozik Akkor megvan a kellő indok hogy gyűlőlje és szagra is magyarázatot adna.Bár Rokoni változat jobban tetszene.
Viszont ez a Démon részt még nem zárná ki.(a megőrült apa aki elvesztette a kontrollt )Nevet

Kár hogy ezt  nem vettétek bele.Ennek a lehetőségnek a megvitatása is érdekelt volna. kacsint

Ez kizárt. Natsunak már akkor is éreznie kellett volna a szagát, mikor találkoztak vele.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7777 Dátum: 14 jan 12, 13:49:10 »

Lehet már egy kicsit belekavarodtam,annyira a rokoni szálra figyeltem. smirksweat
Bár olyan értelemben nem lenne rossz hogy Gray egy démon leszármazottja. kacsint

Szaglás rész jogos,de azért volt ott bőven 1-2 ami elterelhette a figyelmet.Mind1 ezt nem vitatom,mert logikusnak tűnik.
Naplózva

Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #7778 Dátum: 14 jan 12, 18:53:08 »

Ehhez mit szóltok?

Silver Gray bácsikája anyai ágon.

Gray anyja belehalt a szülésbe. Így tehát megvan a rokoni szál és az utálat oka is.

kieg:
Silver mint Ur férje és Urtear apja.
Egy részről magyarázat lenne, hogy Urtear miért született "túl nagy" varászerővel, valamint további okot adna neki, hogy utálja Grayt



Ráadásu ,ha megtudta ,hogy mi történt Urtearral és miért (Gray miatt) + 1 ok Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7779 Dátum: 14 jan 12, 20:32:16 »

Annak "semmi köze" sem volt Gray-hez. Az Urtear saját döntése volt.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bambusz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9



« Válasz #7780 Dátum: 14 jan 13, 10:34:34 »

Egyébként ha az edolasiak átjönnek a számunkra ismert FT világába,akkor ők ott is csak eszközökkel tudnának harcolni,pl. Mistgun.Nincs igazam?Akkor az edolasi Gray itt ki van zárva.
[/quote]


Nem egészen.Emlékeim szerint írják a mangában (nem tudom melyik fejezet), hogy nem mágiát hanem átkokat használnak ezért is akarják eltüntetni a mágiát.Arról semmi említést nem kapunk (emlékeim szerint), hogy edolásban lehet-e használni átkokat vagy lehetett-e.Véleményem szerint lehetett mert ha a FT világában lehetne mágia nélkül átkokat használni akkor amott miért ne?De az Edolási elmélet sántító Mosolyog túl régi poén lenne.Szerintem a rokoni szál lenne a jobb Mosolyog ill. én magamnak az találnám elfogadhatóbbnak.

Új vagyok még és most éreztem idejét a regsztrációnak Üdv mindenkinek bocsi a kellemetlenségért Mosolyog még tanulom ezt az egészet!
Naplózva

F**k camouflage!We're rolling in style
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #7781 Dátum: 14 jan 13, 16:21:23 »

Itt van egy utalás hogy Gray ismerheti Silvert http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/343/11
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7782 Dátum: 14 jan 13, 16:45:38 »

Legyenek tesók, nekem az apa elmélet volt szimpatikus, de mostanság a tesósban kezdtem reménykedni. Bár valahol ez is elcsépelt lenne (Gray, rossz viszony, valakivel akivel nevelkedett. Nem ismerős?).

Nagyon kíváncsi vagyok mi sül ki ebből. Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #7783 Dátum: 14 jan 13, 16:53:18 »

Szerintem ott Gray Ur-ra gondolt...ahogy ő fagyaszotta le Deliorat.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7784 Dátum: 14 jan 13, 21:51:03 »

Szerintem is Ur mágiájára gondolt ott Gray. Ami talán érthető is ha ez a mágia specifikációkban hasonlóságokat mutat Ur mágiájával. Talán éppen ez az ismeretség teszi lehetővé Gray számára, hogy megbirkózzon majd Zéroval.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 517 518 [519] 520 521 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!