24 máj 17, 08:27:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 516 517 [518] 519 520 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778156 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7755 Dátum: 14 jan 11, 11:45:43 »

Én remélem, hogy nem megyünk bele megint ebbe a jövőből jöttem témába, hisz pont most volt egy ilyen arc és az időgép megsemmisült, szóval nem tudnának a jövőből visszamenni.
Viszont az az elmélet tetszik, hogy a jövőben a FT gonosz lesz és ők mennek vissza a múltba és így lenne Gray-Silver, E.N.D-Natsu. Nevet Így lenne egy kis Nirvana érzés, hogy Rouge nem lett gonosz, ezért Natsu lesz az.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7756 Dátum: 14 jan 11, 11:50:37 »

Mit lett volna ha nem mondja ki natsu Gray nevét ?  Nevet  Lehet elcsevegtek volna Silver nem tűnik vadállatnak. De szerintem kifogja olvasztani magát pár fejezet múlva.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7757 Dátum: 14 jan 11, 11:52:24 »

Ez az 'FT a jövőben gonosz' elmélet tetszik. csak nem tudom hogy lehetne úgy megoldni hogy jól jöjjön ki. Nevet De akkor ez esetben szerintem Kyuukimon inkább Weny lesz.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7758 Dátum: 14 jan 11, 12:08:52 »

Jó kis fejezet volt ez Nevet
Végre valaki lehűtötte kicsit Natsut,remélem nem fog egyhamar kijönni a jégből.  Nevet
Szegény Erzát meg átadták,egy látszólag pervez polipféleségnek  smirksweat már csak az a kérdés,hogy Mira-val mivan? Valyon átalakitották már démonná,vagy még tart a folyamat? Nem lenne rossz,hogyha majd Natsu valahogy kiszabadulna a jégből,akkor egy démonná alakitott Mira-val kellene szembe néznie. smirksweat

Silver nekem sem tűnik egy gonosz démonnak,ha Natsu nem mondta volna ki  Gray nevét,akkor lehet még dumáltak is volna egy jót. Nevet És ugye itt jön a nagy kérdés,hogy mi köze Silver-nek Gray-hez?
Én nemhiszem,hogy az apja lenne mert akkor, szerintem nem igy reagálna a nevére.
Az,hogy Silver talán Gray jövöből jött alakja sokkal jobban hangzik.  Nevet
Talán történni fog valami,ami megváltoztat pár FT tagot,pl Grayt és Natsut és igy alakulnak démonná.
E.N.D lene Natsu jövőbeli alakja?hát nem kizárt de majd ugyis megtudjuk az igazat. Mosolyog
 A kövi fejezetben Gerard az Oracion Seis ellen,remélem jól elfenekeli Gerard őket.  ikszdé smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #7759 Dátum: 14 jan 11, 12:25:56 »

Már Silver megjelenésekor gondolkoztam a Silver, Ur férje elméleten (ki van zárva, mert a férje azért hagyta el Urt, mert megszállottja volt a mágiának, tehát ki van csukva, hogy a férje is pont, hogy mágiahasználó volt xD) Egy időben született a Gray, Silver apja elmélet is. Millió és egy ok lehetett arra, miért haragszik rá, ezen ne lepődjetek meg, attól még reagálhatott rosszul a nevére, akár a démon is beszélhetett belőle, eluralkodhatott rajta, mint annak idején Elfman-on.

Hogy azért mérges rá, mert Gray megölte az anyját szülés közben a mágikus erejével? Kizárt! Gray szülei, legalábbis az anyja, biztosan Deliora pusztítása által halt meg. (Az apja meg küldin volt, oszt csá xD) Ur volt aki megtalálta Gray-t. Ha meghalt volna az anyja szüléskor, akkor ki neveli fel? Akkor Gray nem is ismerhette volna az anyját, így nem is mondhatta volna azt, hogy Deliora ölte meg. Hacsaaaak...... tényleg nem halt meg szüléskor az anyja, pót anyuka nevelte fel, Gray azt hitte ő az igazi, és a pót anya meg tényleg Deliora által halt meg. Nevet Ez már kicsit túl van bonyolítva, de akár még lehetséges is xDD De tetszenek  Silver, Gray bátyja elméletek is. Viszont akkor kizárt, hogy az anyja meghalt Gray erejétől, ha Silverétől nem, pedig ő is rendelkezik mágiával.

Mégegyszer nem süti el az időutazós poént két egymást követő arc-ban. Ráadásul az a kapu megsemmisült, szal nem lehet!

Edolas... hááát ő a saját kezével varázsol, nem eszközzel, szóval nem hinném.

És igen, valószínűleg ember volt, csak démonná vált.   

Bonyolultan fogalmaztam, és az érveim is elég érthetetlenek lehetnek egyesek számára, ráadásul a férjem szót nagyon sokszor megismételtem (de csak azért, hogy értsétek, nem azért, mert szeretem a szóismétlést) de azért remélem nem teljesen homály, amit írtam xD
Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7760 Dátum: 14 jan 11, 14:29:29 »

Azért egyet nem értek. Ha Silver esetleg tényleg Gray-nek egy jövőbeli változata lenne, akkor miért nem ismeri Natsut? Hiszen eddig semmi ráutaló magatartást nem tett.
Vagy esetleg egy olyan idősíkról való, ahol Igneel nem tűnt el, és Natsu sosem csatlakozott a Fairy Tailhez?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7761 Dátum: 14 jan 11, 17:57:50 »

Az eddig látottak alapján valószínűleg az apja lesz. Az utálat tárgyának meg bármit ki lehet találni, mivel a Deliorás eseten és Ur tanításán kívül nem sokat tudunk Gray múltjáról (szüleiről pl. semmi infót nem kaptunk, csak hogy halottak...elméletileg)

Szerintem is felismerné Natsut, ha a jövőbeli énje lenne, ráadásul ez az egész "jövőbeli" dolog erőltetett lenne az előző arc után. :/

Még az is elképzelhető, hogy Ur férje volt, de akkor miért van Gray-re emlékeztető szaga? Lehet, hogy Gray-nek van inkább "Ur és családja" szaga? Átvette tőle és Ulteartől az együtt töltött idő alatt. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 11, 18:03:33 írta olcha94 » Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7762 Dátum: 14 jan 11, 18:39:27 »

Nem kell feltétlenül az apjának lennie. Elég ha csak rokonok. Mondjuk nagybácsi. Íme az elméletem: Silver, Zeref egyik imádója volt Gray apja, meg gyűlölte a fekete mágiát, megvan miért rühelli Silver Gray-t (pontosabban a szüleit, de a gyűlölet ugye öröklődik pláne a mangák világában) plusz lenne ok arra is, hogy Deliora anno miért támadta meg Gray szülővárosát.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7763 Dátum: 14 jan 11, 18:42:45 »

Jól sikerült a folytatás.Natsu egyelőre jegelve lett a kis boxzsákja után. Nevet
Gray jövőbeli változata nem rossz gondolat,de Rokoni szál elképzelhetőbb.
A múltjáról alapból nem tudunk sokat mielőtt Ur befogadta volna.
Meglehet hogy Gray talizmánjának a párja van Silver fülében,mivel eléggé hasonlítanak.

Mondjuk még az lenne érdekes ha ő lenne Deliora emberi alakja.Tudom úgy láttuk hogy meghalt de mivan ha mégsem? Gondolkozik Akkor megvan a kellő indok hogy gyűlőlje és szagra is magyarázatot adna.Bár Rokoni változat jobban tetszene.
Viszont ez a Démon részt még nem zárná ki.(a megőrült apa aki elvesztette a kontrollt )Nevet

Ez Yakudoria vagy ki valamilyen csápos béka mintha kategóriát tévesztett volna máshonnan smirksweat
Mondjuk eléggé hasonlít a démonná alakító csápokra.Lehet hogy ő felel érte.Habár illik hozzá,elég tapogatós fajta.

Különkiadás is várandósnak tűnik kacsint
Naplózva

EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #7764 Dátum: 14 jan 11, 21:30:53 »

Silver lehetőségek amiket eddig irtatok:

-Jövö gray
-edolas gray
-gray apja


de mi van ha a jövöböl jött, de ö nem gray, hanem gray és juvia fia? Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7765 Dátum: 14 jan 11, 21:47:18 »

Ne ebbe bele se kezdj! Ez nem a Dragon Ball! ikszdé Az meg, hogy nézne ki, ha idősebb lenne az apjánál? xD

Lehet, hogy valami pofon egyszerű magyarázat van a dolgokra. a szagra Graynek jég szaga van és Silvernek is. És azért utálja Gray "nevét" mert van egy Gray nevű ismerőse, aki kölcsönkért tőle 10 millió ékkövet és felszívódott.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7766 Dátum: 14 jan 11, 22:04:25 »

Sőt, Gray és Silver redneckek voltak, és Gray lefeküdt Silver húgával, de nem vette el feleségül és megszökött. Silver azóta is keresi, hogy házasságra kényszerítse a lánnyal. Nevet
Naplózva
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #7767 Dátum: 14 jan 11, 23:15:18 »

Azta ezek aztán elméletek. Nevet

Én is úgy gondolom hogy talán vmi rokon szerűje Graynek Silver.
Natsut sajnálom, há hogy fogja így megmenteni Mirát meg Erzát? Gyorsan ki kell jegelni.

Fúúj szegény Erza, nem elég h Kyouka kínozza még az az izé is tapogatja.
Erzát csak én láttam úgy mintha 'kiszabadulós arca' lenne? Furcsa, nekem úgy tűnik mintha színlelné az 'alvást'  Yóóóó Ajánlom h kiszabaduljon vhogy  Nevet

Igen én is várom hogy mi lesz Elfmannal meg Lisannával.
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #7768 Dátum: 14 jan 12, 00:41:57 »

Ez a jövő Gray ötlet jobban bejön, mint bármi, de ha tényleg az lenne, akkor hová tűnt a bal szeme feletti heg? Silvernek is van egy, de az a homlok tetejéről indul és a bal füle aljáig ér, éppenhogy érintve a szeme sarkát. Ha meg az apuci, akkor még mindig nem tudta megbocsátani, hogy a pici fia lehányta a kedvenc ingét?  Nevet
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #7769 Dátum: 14 jan 12, 08:07:23 »

Silver lehetőségek amiket eddig irtatok:
-Jövö gray
-edolas gray
-gray apja
Bonyolítsuk tovább: Silver az edolasi Gray apja.

Egyébként ha az edolasiak átjönnek a számunkra ismert FT világába,akkor ők ott is csak eszközökkel tudnának harcolni,pl. Mistgun.Nincs igazam?Akkor az edolasi Gray itt ki van zárva.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 516 517 [518] 519 520 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!