24 máj 17, 10:59:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 513 514 [515] 516 517 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778215 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7710 Dátum: 14 jan 03, 16:52:37 »

Az eheti adagot kaptuk meg előző héten, szóval most várhatóan nem lesz fejezet.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #7711 Dátum: 14 jan 03, 23:23:28 »

Az eheti adagot kaptuk meg előző héten, szóval most várhatóan nem lesz fejezet.
így nem igazán értem miben rejlik a dupla oldalszám előnye Gondolkozik na mind1 reméljük hogy lesz, alig várom hogy Franmalth elpáholja Natsut
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7712 Dátum: 14 jan 03, 23:30:14 »

Azért előnyös, mert így nem esik ki idő. A sztori olyan ütemben halad mintha szünet sem lenne.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7713 Dátum: 14 jan 04, 16:46:19 »

Nem lett az dupla oldalszám. "Csak" 29 oldal a színes, történethez konkrétan nem kacsolódó oldalak nélkül. Amúgy általában 19-20 oldalas egy fejezet. Csak az új év alkalmából ezt egy kicsit megtoldották, plusz pár színes kép. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #7714 Dátum: 14 jan 04, 20:50:36 »

Nyuu Szomorú Ma nem lesz manga? :C
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7715 Dátum: 14 jan 04, 22:07:59 »

Nem lett az dupla oldalszám. "Csak" 29 oldal a színes, történethez konkrétan nem kacsolódó oldalak nélkül. Amúgy általában 19-20 oldalas egy fejezet. Csak az új év alkalmából ezt egy kicsit megtoldották, plusz pár színes kép. ^^
De az előtte lévő is 30 oldalas volt. Szóval, ha úgy nézzük 2 részletben pótolták a heti kiesést Nevet
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7716 Dátum: 14 jan 04, 23:28:31 »

Ó, tényleg. A kis trükkösök. Nevet Én meg már azt hittem, milyen jó arcok, hogy 2 db 30 oldalas fejezet is van egymás után. ikszdé Persze ettől még jó fejeztek voltak kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bleach1981
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #7717 Dátum: 14 jan 09, 16:07:01 »

Új fejezet:
http://www.mangareader.net/fairy-tail/366
Naplózva
felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #7718 Dátum: 14 jan 09, 16:26:39 »

Natsu ide nagyon kevés lesz, még a gimbi gömbit se tudja kiütni, 2 bevadult támadás után is simán felkell aztán megy tovább, és abból hogy silver sama-nak szólitja a másikat, szerintem tükrözi hogy az erejük is más szinten van, persze lehet abból ered, hogy még az elején silver-t démonölőnek vagy minek nevezték és fél tőle.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7719 Dátum: 14 jan 09, 16:33:35 »

Ez már tényleg kezd átmenni Fanszervízbe. Tentacle Rape? Komolyan Mashima? xD Mi lesz veled, szegény Erza? xD

Gondoltam, hogy egy támadás neve az 1000 lélek. Nem tűnik valami erősnek Franhmalt. Egy macska harapástól már vissza kell húznia a kezét.

Hadd mondjam ki megint(aztán lehet, hogy megint megcáfolnak) Natsu megint előhúzott az ingujjából egy eddig nem látott technikát. Nevet

Silver tényleg valami alvezér lehet, hogyha a neve végére oda teszi a -sama-t.
Szóval hivatalos. Silver Gray apja, szóval Gray félig démon. Yóóóó És ezért tudta irányítani a jeget a faluban. Nem csak azért mert jégmágus.

Natsunak a befagyasztás nem nagyon fog ártani. Lehet, hogy taktikusan megvárja, míg berakják valahova dísznek és akkor olvasztja ki a magát, mikor nem látja senki.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #7720 Dátum: 14 jan 09, 16:39:20 »

ez a rész tetszett,  ez a  Silver azért szerintem nagyobb  vad mint amit Natsu eltudna ejteni, nagyon is remélem, szerintem még kiolvasztania se kéne tudnia magát, legyen már kis izgalom, és egyébként ugye most valami gray silver kapcsolat van láthatóságba, de akkor hogy kerül be a képbe mondjuk Gildartz, mert szerintem ők egymásnak lehetnének ellenfelek, még teljesen hasonlít az arc szerkezetük is.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7721 Dátum: 14 jan 09, 16:46:01 »

Remek fejezetet kaptunk. Kúl

http://www.mangareader.net/fairy-tail/366/6
Csápok? Hoyhoyhoyhoy. Nyelvesít

"Páncélhéj" Franmalth úgy tűnik, hogy kifogott Natsun. Végre valaki, aki bírja az ütéseket. A macskaharapást, már nem annyira.

http://www.mangareader.net/fairy-tail/366/17
Reakcióm: Megjött Silver-sama. *.*
*Legörgetem.*
Franmalth: Silver-sama.
Reakcióm: Egyre gondoltunk. ikszdé Várok ebből egy tucatnyi színezést.
Ideje visszalapozni a Gray-Silver teóriákhoz. Úgy tűnik, hogy Silver nem rajong túlságosan a Gray névért. Korai még bármit is mondani, de ha Silver volt Ur férje, akkor az, hogy démon nem lehetett akadály. Lehet, hogy nem is démon igazából? Csavar: Silver még Gray apja is volt pluszban, ami Grayt és Ulteart féltestvérekké tennék. Ezzel meg is lenne a hiányzó testvérkapcsolat, amit Mashima említett a 38. kötet Kérdések és Válaszok részében.

Natsu befagyasztva. 10/10. bow

Jövő héten: Jellal az Oración Seis ellen
Lesz Meteorzápor vagy nem? Hümm-hümm

« Utoljára szerkesztve: 14 jan 09, 16:48:10 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7722 Dátum: 14 jan 09, 17:02:09 »

Na ez a fejezet több dolog miatt is tetszett.

1. Natsu kapott egy olyan ellenfelet, akinek egy kemény pofán ba**ás után is sikerült talpra állnia és ha nem elég, akkor Natsu újdonsült technikája után is felállt még.
Nem valami erősnek tűnik franmalth, de elég hasznos lehet a képessége mondjuk más feltartására, mert úgy képzelem el, hogy a képessége ahogy hallhattuk is a lelkeken alapulhat. Van egy megadott mennyiség ameddig fölmegy kemény csapások után ezzel eléri, hogy ellenfele kifáradjon + ott van neki még az erőelszívó karjai/csápjai vagy mi.

2. Natsu 2. ellenfele ( Silver ) egy epikus belépőt mutat, ami nekem Gildarts-ot juttatja eszembe de tök mindegy. Én őt már a legelején Gildarts ellen képzeltem el. Úgy látszik Gray-el áll valamilyen kapcsolatban. Ha az apja, akkor értelmet adna Ur erejére, mert ő is egy állat volt azért. Szentmágus szinten volt. Urtear-ról is megválaszolna 1-2 dolgot talán, de hagyjuk most őt.

3. Natsu egy olyan helyzetbe került, ahol most több lehetőség is van:
3-1. Kiszabadul és harcol tovább, de meghal. Logikus mert ha győzne, akkor felesleges volt behozni gray-t a sztorijába.
3-2. Kiszabadul később, ha van annyi esze, hogy észreveszi végre, hogy nem 1v1 harcot fog vívni.
3-3. Őt is elfogják, de Happy szerencsésen megmenekül.

4. Erzával megint mit csinál Mashima. Nevet Megörülök már. Nevet
Vráom már a Hentai Doujinshi-ket erről a jelenetről is. Nevet

10/9.es fejezet.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7723 Dátum: 14 jan 09, 17:26:20 »

Tetszett ez a fejezet is. Kicsit aggódtam, hogy Natsu azonnal elkezdi kiütni a démonokat. Kifejezetten üdítő volt látni az erőbeli különbséget közte és Silver között. Gondolom ezek után Gray lesz az ellenfele. Kíváncsi vagyok rá, hogy mi a története, hogy is került a Tartarosba vagy hogy jött össze Gray anyjával (ha eredetileg is démon volt és nem később vált azzá). Talán ő számomra a legérdekesebb a démonok közül.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 09, 17:28:30 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7724 Dátum: 14 jan 09, 18:04:58 »

Ez már tényleg kezd átmenni Fanszervízbe. Tentacle Rape? Komolyan Mashima? xD

Szóval hivatalos. Silver Gray apja, szóval Gray félig démon. Yóóóó És ezért tudta irányítani a jeget a faluban. Nem csak azért mert jégmágus. Natsunak a befagyasztás nem nagyon fog ártani. Lehet, hogy taktikusan megvárja, míg berakják valahova dísznek és akkor olvasztja ki a magát, mikor nem látja senki.

Ezen én is felröhögtem. Nem mondom hogy tetszett de azért poén volt na.  ikszdé

Én mondtam már anno is hogy ezek rokonok. Mondjuk az nem tuti hogy Gray félig démon abban se vagyok biztos hogy Silver az. Mármint démon ölő oké meg talán most már démon is de eredetileg lehet nem volt az. De egyébként mi esélye lehetne Silver ellen? Szerintem kb semmi ha Natsut is egy mozdulattal kivonta a forgalomból. Mondjuk nem vágom mi a baja Gray-el hogy azt mondta Natsunak bár ő már nem hallotta Nevet hogy "Ki ne ejtsd ezt a mocskos nevet!" Vagy valami ilyesmi. Utálja a fiát? Hát nem tudom erre egyetlen magyarázat lehetséges mégpedig hogy Gray anyja szülés közben halt meg és talán pont Gray "igazi" ereje miatt. Ezért fogadta be anno Ultear is mert érezte az igazi erejét? Jó kis csavar lenne bár akkor sem értem hogy egy apa miért utálja a saját gyerekét. Lehet azért mert Gray anyja a démon ezért lett Silver démonölő és ezért utálja Grayt is mert egy fél démon ölte meg a nőjét. Vagy a másik megoldás ami nagyon nem valószínű hogy azt hiszi hogy Gray halott. De azért a mosolygásról milyen gyorsan átváltott komoly hidegvérű gyilkosra. Brutális volt.  smirksweat

Ami Natsu fagyasztását illeti ebben nem lennék ennyire biztos. Elvégre egy egész falut befagyasztott egy sárkánnyal együtt aki jóval erősebb mint Natsu véleményem szerint persze mégsem tudta magát ő sem kiolvasztani.

Csavar: Silver még Gray apja is volt pluszban, ami Grayt és Ulteart féltestvérekké tennék. Ezzel meg is lenne a hiányzó testvérkapcsolat, amit Mashima említett a 38. kötet Kérdések és Válaszok részében.

Ezt az elméletet még hozzácsapnám az enyémhez ha nem bánod, így lenne egész. Nevet

Ja és majdnem kihagytam jövőhéten OS vs Gerard. HELL YEAH!!!! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 09, 18:06:39 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 513 514 [515] 516 517 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!