24 máj 17, 08:29:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 509 510 [511] 512 513 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778156 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #7650 Dátum: 13 dec 29, 14:24:46 »

Elég valószínű hogy valamelyikük ismeri Natsut, s mivel a démonok és a sárkányok hasonló szinten állnak így a démonná változtatásnál elég nagy galiba lenne Nevet

Szerintem egy Silver - Natsu találkozás biztosan lesz. Natsu felismeri a jégmágiáját, emlékezni fog rá, hogy az óriások városát is ugyanez a jég borította. Silver meg pl. úgy fogja köszönteni, hogy "Üdv Igneel fia!" vagy lehet a démonokat meg fogja téveszteni Natsu szaga, mert ugyanolyan szaga van, mint az E.N.D.-nek.

Egyébként ebben a fejezetben a meztelenkedést nem tudtam fanszervízként elképzelni, hanem inkább a démoni kegyetlenségként és kiszolgáltatottságként tekintetem rá.

Egyetértek. Ez szerintem se volt kifejezetten fanservice.

Silver VS. Gildarts.

Valószínűleg a manga eddigi legjobb harca lehetne. A Bluenote VS. Gildarts elég nagy csalódás volt.

Szerintem egy ilyen harc valahogy a sztori közepe felé lenne jó, amikor Natsu és Silver már mondjuk másodszor találkozik egymással. Környezet: felégetett város, kihalt terep. Natsu nem bír vele és átadja Gildartz-nak vagy együtt harcolnak... Bár az is lehet nem fog sor kerülni soha ilyen harcra Gildarts és Silver között, mert elég egyformán vannak rajzolva és egy csatajelenet bemutatása közöttük emiatt gondokba ütközhet.




Amúgy én várom már, hogy a Sabertooth mikor kerül a színre. Ha Natsu esetleg démonná változna, menő lenne, ha az ikersárkányok megpróbálnák megtörni rajta az átkot. De egy démon Natsu vs. Gazille csatát is megnéznék.

Gerard szerintem is egy nagyon nagy lehetőségekkel teli karakter és kár lenne kiírni. Ebben az arcban én megnéznék egy olyan helyzetet, ahol Juraval egy oldalon harcol.
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7651 Dátum: 13 dec 29, 14:50:32 »

Az jólenne ha Natsut elfognák a démonok,de még valahogy sikerülne kiszabaditania Erza-t v Mirat,és elküldené Happy-vel őket vissza a céhbe. Ahogy most vannak a dolgok,szerintem esélyes Natsu elfogása,illetve démonná változtatása.
Mert ugye most elég sok erős ellenfél van jelen,s innen nehezen fog elszabadulni Natsu.
És szerintem arra nincs sok esély,hogy Natsu elmenjen és otthagyja Erzat meg Mirat,inkább ottmarad ő helyettük.
Szerintem is jó esély lenne ez arra,hogy megtudjunk valami Natsurol,hátha valamelyik démon felismeri,esetleg ha més nem akkor E.N.D.
Az király lenne,ha Natsut valahogyan démonná változtatnák, és ráküldenék a töbi céhre Natus,esetleg Gerard ra.  smirksweat
De ha valahogy kiszabaditja Erzat v Mirat,és visszatudnak jutni a céhbe s elmondják,hogy Natsu-t ott maradt szerintem a többiek se maradnak nyugton.
Még az lenne király,ha szólnának a többi céhnek és együttes erővel csapnának le a Tartarosra. Nevet
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #7652 Dátum: 13 dec 29, 17:58:33 »

Remélem lesz egy Kyouka vs Natsu harc Nevet. Ha a kisasszony felerősíti az érzelmeit a maximumra akkor az Natsunak mekkora power-up?
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #7653 Dátum: 13 dec 29, 18:01:18 »

Az ilyen fejezeteknél sajnálom egy picit hogy nem 18-as manga (megszorít). Lehetséges hogy gérard egy kicsit benézte az erőviszonyokat az OS ellen (ebben a felállásban). Szerintem nemkétséges hogy ha a társai nem segítenek neki akkor veszíteni fog. Szerintem machbet nem fog tenni semmit míg nem támadják meg.
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #7654 Dátum: 13 dec 29, 18:25:26 »

Lehetséges hogy gérard egy kicsit benézte az erőviszonyokat az OS ellen (ebben a felállásban). Szerintem nemkétséges hogy ha a társai nem segítenek neki akkor veszíteni fog.

Szerintem meg, ahogy Sorano mondja, épp hogy bemelegítettek ^^ Elég valószínű, hogy ha komolyra fordul a helyzet, akkor végre láthatjuk http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/274/16 ezt teljes valójában  bow
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7655 Dátum: 13 dec 29, 19:51:50 »

Én is úgy gondolom, hogy Gerardnak jelenleg fél fogára sem elég ez a jelenlegi ellenfél, legyenek bármilyen jók. Azért most Gerard nem az az agyilag zokni mint aki akkoriban volt. Továbbá hiába Cobra előre hallása ha nem tud lépést tartani a sebességgel. Ráadásul ha nagyon nekimenne mindegyikük akkor Gerard sem fog egyedül harcolni valószínűleg.

Mellékesen és sem tartom fanserviznek ezeket a jeleneteket. Az ok pedig, hogy nem jószántából csinálja a meztelenkedést. (nem mellesleg ezekkel a képekkel Mashima most adott egy löketet a hentai doujinshi készítőknek Ördögi)

Az mondjuk elég érdekesen hatna számomra ha Natsu valamelyik démont is leverné jelenleg (nem az erejük miatt gondolom) Abban már Natsunak vetekednie kell velük, főleg feltüzelt állapotban. Legalábbis zavarna ha ez történne, hiszen többen is vannak minibossok a helyszínen. Az viszont még számára is megvalósítható lehet, hogy kiszabadítja valamelyiküket és így ketten már lehetséges a másikat is kihozni.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7656 Dátum: 13 dec 29, 21:08:16 »

Amúgy miért hiszi mindenki ilyen erősnek Gerardot? Mert tudtommal eddig semmi érdemlegeset nem mutatott. Nem mondom hogy gyenge, de itt sokatok úgy emlegeti mintha valami űbermegacsászár lenne.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/365/29 Szerintem itt kezdik is megszorongatni. Szóval ahova ki szeretnék lyukadni az az, hogy 1-1 ellen nagy valószínűséggel mindegyiküknél erősebb de 4 vs 1- ben közel sem biztos, hogy nyer.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7657 Dátum: 13 dec 29, 21:26:47 »

Kellemes megleptés volt így ünnepek táján ez a fejezet.
A már védejegyévé vált Fanservice elég erősen felütötte a fejét Ördögi
Méghozzá ilyen hosszan elnyújtva.
Am azon a képen Kyuka mit szorít meg? Gondolkozik Vagy a lánc szorul a kezénél?

Megtudtuk végre hivatalosan is Oracion seis tagok neveit is.Harc is érdekesen alakul.
Angel(sorano) is hasonló mágiát használ mint az órás fillerben,mondjuk ez illik a nevéhez is.
Gerard elég erős,bár Cobra már önmagában is kemény ellenfél (lenne).Azért lenne mert szerintem elharcolgatnak itt egy keveset,de vérre nem mennek ha időben tisztázzák a dolgokat.
Hoteye már át is állt Nevet
Mint új csapat elég valószínű,csak a vezető szerepe az amibe kevés eséllyel,idieglenesen egyeznek bele.
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #7658 Dátum: 13 dec 29, 22:11:39 »

Az lehet, hogy ott, abban a pillanatban megszorult, de eddig semmi komolyat nem vetett be, ő is csak bemelegíthetett. Az OS sem gyenge úgy össz-vissz, de hét év telt el, nem hiszem, hogy bármi újat be tudnának vetni, mert börtönben voltak Gerard meg ugye szabadon járkált jobbra-balra, különböző sötét céhek után kutatva.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7659 Dátum: 13 dec 29, 22:18:45 »

Azért hiszi mindenki erősnek őt mert az is. Azért nem véletlen volt a szentmágusok egyike. A játékokon valószínűleg győzött is volna ha nem szórakoznak vele a többiek. Véleményem szerint ezek össze fognak állni egy kis csetepaté után és ők is a démonokra fognak hajtani. Itt most csak kiderítik, hogy ki legyen a boss.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7660 Dátum: 13 dec 29, 23:14:46 »

Azért hiszi mindenki erősnek őt mert az is. Azért nem véletlen volt a szentmágusok egyike. A játékokon valószínűleg győzött is volna ha nem szórakoznak vele a többiek. Véleményem szerint ezek össze fognak állni egy kis csetepaté után és ők is a démonokra fognak hajtani. Itt most csak kiderítik, hogy ki legyen a boss.


A próféta szóljon belőled. Nagyon megnézném az OS-t Gerarddal együtt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #7661 Dátum: 13 dec 30, 00:07:25 »

Szerintem ideiglenes át fog állni az os, gondolom nem akarják elveszíteni az erejüket. :S
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #7662 Dátum: 13 dec 30, 00:17:22 »

Szerintem ideiglenes át fog állni az os, gondolom nem akarják elveszíteni az erejüket. :S

Hát ez nem hinném hogy szempont, hiszen a Balam szövetség tagjaként elég erősek s így ha elvesztik a mágiájukat átalakítják őket démonokká.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #7663 Dátum: 13 dec 30, 17:13:03 »

Vagy ez tutiii nem fog bekövetkezni,de milyen lenne már , ha Happy tudna valahogyan harci.módra váltani bye bye Mert ha azt nézzük,hogy az elején alig tudta vinni Lucyt , és mikor Natsu Cobra ellen harcol ,akkorra sokkal nagyobb lett a mágikus ereje. Csak innen merítettem ihletet Nevet kacsint)
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7664 Dátum: 13 dec 30, 18:22:32 »

Amúgy miért hiszi mindenki ilyen erősnek Gerardot? Mert tudtommal eddig semmi érdemlegeset nem mutatott. Nem mondom hogy gyenge, de itt sokatok úgy emlegeti mintha valami űbermegacsászár lenne.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/365/29 Szerintem itt kezdik is megszorongatni. Szóval ahova ki szeretnék lyukadni az az, hogy 1-1 ellen nagy valószínűséggel mindegyiküknél erősebb de 4 vs 1- ben közel sem biztos, hogy nyer.

Hát, ha láttad a viadalon a Jura elleni harcot akkor tudhatnád hogy butaság amit írsz. Ha Meldyék nem szólnak közbe ergo nem kezdenek el ugye erős paprikát enni Geri bá porba nyomta volna Jura fejét de legalábbis megszorongatta volna. Arról nem is beszélve hogy amit eddig tudunk róla hogy Szent Mágus volt bár régen tényleg nem sokat mutatott fel de akkor meg Urtear befolyása alatt állt ezért sem láttuk a teljes erejét. Most viszont senki sem fogja visszafogni. Az lehet hogy az OS tagok többen vannak de ne felejtsük el hogy OS-ben az egyetlen aki igazán erős az Midnight talán na meg Cobra. Ráadásul Hoteye már harcolni se akar, plusz Brain már halott. Szóval maradt Angel, Cobra, Midnight meg Racer. És ha tényleg megszorongatnák Gerit Meldy tuti hogy nem nézné csak úgy, egyébként hiába mondta Angel hogy most jöttek bele Gerard még csak el sem kezdte. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 509 510 [511] 512 513 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!