24 máj 17, 12:22:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 508 509 [510] 511 512 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778265 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7635 Dátum: 13 dec 28, 17:25:46 »

Szerintem eddig ez az arc nagyon durva. És ezt jó értelemben mondom. Több szálon fut a sztori, van dráma, az meg külön tetszett, hogy nem az történik mint az eddigiekben szinte mindig: először leverik a Fairy Tailt, majd azok felkelnek és mindenkit levernek. Örülök, hogy először a démonoknak kellett meglepődniük, most meg a FT van elég nagy bajban. Annyira nagy bajban, hogy fogalmam sincs, hogyan fognak kimászni belőle.
Natsu szerintem se fog innen szárazon kijutni, de nem is lesz felesleges a berobbanása... Mosolyog
Gérard meg el fog bírni a OS-el, de valószínűleg lesz vele vmi (remélem nem hal meg), mert az arcnak fel kell törnie.
Sokan írták, hogy talán ebben az arcban látjuk majd Gildarzt-t harcolni. Nagyon remélem, sőt nem hiszem, hogy nélküle egyáltalán lenne esélyük, akár egy fikarcnyi is. Sőt én úgy érzem hogy itt még a négy ishvalinak is lesz szerepe, nem véletlenül ismertük meg őket pont ezelőtt az arc előtt, sőt a 4. vezette fel az arcot, gyakorlatilag.
Egy szó mint száz, nagyon-nagyon hasít most a FT nálam Nevet És fogalmam sincs, hogy mi lesz, úgy hogy csak így tovább bow
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 28, 17:26:33 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7636 Dátum: 13 dec 28, 17:25:50 »

Szerintem nem feltétlen kell meghalnia Gerardnak. Igaz hogy démon barátaink senkit se kímélnek de én érzem elég lenne az ARC megidézéséhez az is ha eltűnne a mágiájuk. Bár ez lehet hogy a halálukat okozná, nem tudom. Bár az alter világban is éltek mágia nélkül szóval nekem az a tippem ha Mashima megakarja tartani Gerardot pl Erza miatt későbbre akkor így fog megtörténni hogy elveszik az erejét és szimpla ember lesz és így még talán megnyugvást is kaphat. Nevet

Egyébként cseszett jó fejezet volt. Engem a fanservice sosem zavart itt meg tényleg nem arról volt szó hogy csak pucéron akarta őket mutatni mert ez már máskor is megvolt hanem arról hogy ruha nélkül megy csak ez a mágia szerintem. Elvégre ez a Kyouka újjászületésről hadovál állandóan pl Mira esetében is. És hát az újszülöttek mint tudjuk nem ruhában születnek. Nevet Mondjuk Erza más kérdés lehet csak tetszik Kyoukanak Erza bájos teste. Kinek nem? Nyelvesít Egyébként tényleg elég brutálisan megkínozta szegényt. Natsu meg jól berobbant végszóra. Nevet Az öregnek jól láttam hogy vágott egy lyukat a képére?  smirksweat  ikszdé

A Gerard vs OS témához még annyit hogy én szikrányi esélyt sem látok az OS-nek. FT is lenyomta őket egyenként és mint tudjuk Gerard erősebb mindnél. Ráadásul az OS edzeni se nagyon tudott szerintem a börtönben. Az eddigi harcból is látszik hogy nem egy szinten állnak szóval ha meg is hal Gerard nem ők fogják megölni. SZERINTEM! Egyébként is legvégső esetben ott van Meredy és nyom rájuk egy pecsétet és elég egyet megölni az OS tagok közül és mind kipurcan. Nevet

Na de összegezve nagyon pöpec volt minden nem látok benne problémákat sehol. Natsut remélem aludni küldik azért kicsit és a csajok megmenekülnek esetleg ők is harcba indulnak Natsuval és jönnek a többiek is. Nevet

Ja és kinn az MS verzió aki szebb képekkel akarja látni a pucér maratont. Nevet BUÉK mindenkinek!

http://readms.com/r/fairy_tail/365/2200/1
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 28, 17:27:19 írta Kuro25 » Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7637 Dátum: 13 dec 28, 17:26:34 »

nekem nagyon megtetszett a Seven Deadly Sins -
javasoltam is rögtön, hogy idő lenne berakni, lefordítva persze; eme nemes oldalra  bow

sajnos még nem feleltek.  Gondolkozik
De COOL, akkor is Mosolyog  Kúl  ikszdé Pojén
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7638 Dátum: 13 dec 28, 18:03:22 »

Remélem, hogy Jellal nem fog meghalni, nekem hiányozna. Szerintem nagyon jó karakter, okos, erős és még sok mindent lehetne kihozni az Erzával való kapcsolatából. Elfman hiánya sokkal kevésbé lenne feltűnő számomra.

De hát, a Rave-ben sem lett szebb sorsa, szóval...
Nem hinném én se, hogy meghalna. Cobra tudja egyedül megizzasztani, a többiek nem ellenfelek számára, szerintem.

Amúgy, ha most Natsu végig veri az összes démon tagot, akkor az számomra rossz pont lesz a manga felé. Nehogy már ez legyen, még ha nakama power up, meg főszereplő, stb... van a dologban, az azért eléggé hihetetlen lenne. Hol van ő még ahhoz, hogy lenyomja őket, még eléggé messze. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7639 Dátum: 13 dec 28, 18:08:14 »

Én is csak most olvastam el a 357-et, és tényleg rendesen bedurvulós.
Erza intim, fontosabb (kucc Mosolyog  részeit persze takargatják Mosolyog
Kyoku nagyon gonosz, számító.

Persze éreztem hogy Gerard valahogy játszmában lesz.
De nem összeállniuk kellett volna?
kötve hiszem hogy Doranbolt ne tudna arról hogy Gerard (JELLAL?) épp a "Jófiúk / Jólányok" című céhben van?

Óriási öngól lenne.

Natsu érkezésén meglepődtem. Akkor mégsem volt olyan messze Seam kalyibájától a "Secret Hideout" .
Szerintem eléggé nagy károkat okoz, miközben bolyong, de nem tud legyőzni mindenkit, ezért sűrgősen el kell pályáznia, mennie. Mosolyog
tiszta Doom lesz. Nevet  ikszdé
Majd hívja a Sárga Angyalt, akik utánfutón hozzák a többi kedves Fairy Tail tagot.  Pojén

de amúgy kezdőgárdának nem rossz a Mira-Natsu-Erza gárda.  
Hogy mit fog kapni Kyokua Erzától!!!!!
Azt nem teszi be a Nagy Képeskönyvbe !  bow

egyszóval MENŐ rész.
Remélem szünet nem jön.







Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7640 Dátum: 13 dec 28, 18:34:36 »

Natsu okos, vagy hülye?
Az tény hogy kiváló logikai érzékkel rendelkezik az események kapcsán, viszont egy orbitális szemellenzőt visel

Ha Natsunak a nagy felfurdalás közepette sikerül kiszabadítania az egyik leányzót még mielőtt harcba keveredne, akkor okés, ám ellenkező esetben gyanítóm, hogy ő is toborzásra kerül.

S van egy olyan érzésem, hogy max csak az egyiküket tudja majd kiszabadítani, és a másikat kénytelenek hátrahagyni.


Csak én vagyok, aki szerint Kyouka másmilyen "kínzást" is használt Erzán? Ördögi Azért az utolsó oldalon már elégé kész van szegény.

Ha ezekre gondolsz, akkor erősen gyanús, vagy legalább is félreérthető
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/365/24 (alsó palel)
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/365/25 (1. és 3. panel)


Egyébként ebben a fejezetben a meztelenkedést nem tudtam fanszervízként elképzelni, hanem inkább a démoni kegyetlenségként és kiszolgáltatottságként tekintetem rá.

« Utoljára szerkesztve: 13 dec 28, 18:38:12 írta Shiro » Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7641 Dátum: 13 dec 28, 18:38:32 »

Miért meztelen Erza? Pucéran, s legyőzötten állni valaki előtt mégis megalázóbb, mint simán kikötözve.

Szép ez az egész démonos cucc, meg marha kreatív is. De én egy harcot várok az egész arc-ban.

Silver VS. Gildarts.

Valószínűleg a manga eddigi legjobb harca lehetne. A Bluenote VS. Gildarts elég nagy csalódás volt.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7642 Dátum: 13 dec 28, 19:41:00 »

Hát ez igen. Ez is jó fejezet volt számomra. Nevet
Ilyen fejezetek sokszor kikészítenek, mert nem szeretek egy szereplőt így látni és akkor az ellenség pusztulását kívánom csak. ikszdé
Most viszont igenis örülök a helyzetnek, mert Erza valljuk be, hogy nem veszít. Most se nevezném vereségnek, hogy oda került, de legalább pótol pár dolgot. Úgyis tudjuk, hogy később Erza meg Mira laposra verik őket, akkor meg miért ne élvezzük egy kicsit, hogy szórakoznak velük? Én legszívesebben Erzát is szövetségesnek tettem volna, mert legalább biztos, hogy Natsu-val meg kellene küzdenie ( én persze még mindig remélem, hogy megfognak mert a régebbi befejezetlen csatájuk miatt érdekel ki az erősebb ) és Natsu-nak ez alkalommal tuti nem lesz esélye.
Natsu-nak ez egy hasonló felállás mint amiben jelenleg Jellal van, de Natsu ellenfelei sokkal keményebbek. Örüljön ha eggyel elbír.
A baki ott lenne, ha Natsu is szövetséges lesz. Nem baj ha az lesz, csak azért az már nagyon nagy túlerő a fairy tail-el szemben.
Én olyasmire számítok most, hogy Natsu mindenképp szembekerül valamelyik démonnal, aki ellen harcolni is fog. Ez remélem Silver lesz és végre kaphatunk egy kis ''nincs esélyed a győzelemre'' érzést is. Mindenesetre Happy mindenképp megfog szökni. Az már nem mindegy hogy kivel. Szerintem még az is esélyes, hogy Natsunak valami csoda módján sikerül kimenekítenie Erzát, de Natsut elfogják és Erza meg Happy megszöknek.

Jellal vs OS

Jellal akármilyen erős is egymagában...akkor sem győzhet az OS ellen 4v1-ben. Már látni, hogy megerőltető. Azért még ott van Meredy, de nem biztos, hogy Jellal hagyja beavatkozni őt az egészbe.

R.I.P. Jellal Szomorú
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7643 Dátum: 13 dec 28, 19:50:14 »

Idézet
R.I.P. Jellal

Azért ezt így nagy hülyeség volt leírni, még tuti, hogy nem fog meghalni, legalábbis nem az OS ellen. Mostanság elég kiszámíthatóak a történések, tudni lehetett, hogy ő lesz az egyik mágus, akit a Tartaros keres, és sejteni lehet, hogy valamikor történik vele valami (talán meghal), de tuti nem az OS ellen, az azért elég szerencsétlen húzás lenne minden szempontból.
Egyébként szerintem simán legyőzi az OS-t, legalábbis az első pár képkockából nagyon úgy tűnt.

Ha meg valaha is meghal, akkor az egy jobban kidolgozott szálon fog megtörténni, esetleg úgy, hogy Erza is ott van. Még nagyon a történet elején járunk, ne siettessétek a történéseket. Mosolyog

Idézet
Tudtommal nem utaltam arra, hogy mikor hal meg, csak arra hogy szerintem meg fog. Nevet

Ja, jó, úgy tűnt, már az OS-harc miatt temeted. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 28, 19:54:21 írta Saphira » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7644 Dátum: 13 dec 28, 19:52:35 »

Tudtommal nem utaltam arra, hogy mikor hal meg, csak arra hogy szerintem meg fog. Nevet
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #7645 Dátum: 13 dec 29, 09:18:52 »

Bárcsak mindig ilyen hosszú lenne egy fejezet.
Natsu totál ki volt dőlve a Jackal harc miatt,és most megint harcra kész.Remélem csak félig-meddig,és jól el fognak bánni vele.Azért 9 démont ne hogy már végig verjen.De ez most szerintem egy jó lehetőség arra,hogy többet megtudjunk Natsu múltjáról -hátha valamelyik démon tudja hogy Zeref miért ismeri,és tesz rá egy apró megjegyzést-,esetleg lehet hogy fel fog bukkanni E.N.D,vagy róla is megtudunk valamit  Pattog  De ha ez nem is,legalább meg fogjuk ismerni egy újabb démon képességét/erejét.

Az öregnek jól láttam hogy vágott egy lyukat a képére?  smirksweat  ikszdé

Az csak a szája,ahogy reflexből kiköpi a fogát Nevet

Ha ezekre gondolsz, akkor erősen gyanús, vagy legalább is félreérthető
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/365/24 (alsó palel)
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/365/25 (1. és 3. panel)

Eléggé félreérthető,először nem is tudtam másként értelmezni:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/365/26
Legalsó képen,"megszorít"...Mashima,nem mentél egy kicsit túl messzire?  smirksweat
De abból kiindulva hogy nem 18-as a manga,ez biztos más jelentéssel bír...
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 29, 09:25:10 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7646 Dátum: 13 dec 29, 09:20:09 »

Mindenesetre Happy mindenképp megfog szökni. Az már nem mindegy hogy kivel. Szerintem még az is esélyes, hogy Natsunak valami csoda módján sikerül kimenekítenie Erzát, de Natsut elfogják és Erza meg Happy megszöknek.
Én is pontosan erre számítok. Az nagyon drámai jelenet lenne, hogy Natsu tartja a démonokat és mondja Happynak, hogy meneküljön el Erázval és őt hagyják ott. Happy ellenkezik, de Natsu ráparancsol. Happy könnyes szemmel, ajkába beleharapva otthagyja őt és elrepül Erzával, aki halkan kimondja a nevét, majd elájul. Hümm-hümm
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7647 Dátum: 13 dec 29, 09:39:56 »

óó. lehet félreolvastam valamit Szomorú 
elnézést Szomorú
azt gondoltam:  Doranbalt szabadította ki Cobráékat, de ezek szerint nem teljesen ő a hunyó.
maguktól vajon?

szerintem az lesz, hogy Natsu-t Erza elküldi, hogy védje meg Gerard-ot (Jellal)
az tény hogy ő nem bír mind a kilenccel. (Főnökről nem is szólva)

na mindegy. végre egy izgalmas "arc" !
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7648 Dátum: 13 dec 29, 09:55:31 »

Cobra megegyezet Doranbaltal, hogy elmondja mire készül a Tartaros, ha elengedi őt és az OS többi tagját. Ez meg is történt csak Doranbalt ugye genya volt és rájuk küldte Gérardot, hogy intézkedjen.
Azért ez nagyon szemét húzás volt Doranbalttól.

Natsu meg erre meg otthagyja Erzát, hogy megvédje Gérardot... Esélytelen. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7649 Dátum: 13 dec 29, 12:30:30 »

Abból is látni, hogy eddig ez az arc zseniális, hogy mindenki fel van pörögve és elméleteket gyárt Nevet
Szerintem fölösleges, annyi szálon fut a sztori, annyira az elején járunk, annyi minden ismeretlen, hogy esélytelen, hogy bármit is kitaláljunk.
Azt azért remélem, hogy megtudunk vmit Natsuról, most a Tartaros főhadiszállásán.
Csak így tovább Mashima bow
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 508 509 [510] 511 512 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!