24 máj 17, 08:32:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 505 506 [507] 508 509 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778158 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7590 Dátum: 13 dec 20, 11:59:27 »

Miranak nagyon nem kell agyalni a démon alakján ha átváltoztatnák,Erzára kívácsi vagyok. Ördögi
Nem is idő kellett míg az altató,vagy bármi is volt az hatni kezdjen.Pont azután hogy visszaváltoztak a normál alakujkba.
Lehet hogy épp a visszváltozás volt a veszte vagy az hogy alapból nem démoni alakban itta meg.
Annyi biztos hogy nála előfordulhat mégegy + csavar a démon alakjai miatt is kacsint
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7591 Dátum: 13 dec 20, 12:05:11 »

Az Éhes Farkasok Rendje ellen is emberi formában hatott rá a méreg. Csak miután átváltozott a Sátán Lélekbe utána tudta csemegeként felszipkázni a mérget. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7592 Dátum: 13 dec 20, 12:10:31 »

Kiváncsi vagyok,hogy mennyit fog érni az Oracion Seis a Tartaros ellen? Gondolkozik
Natsu most kivételese gondolkodott,ezért kap tőlem egy jó pontot.  ikszdé
Erza és Mirat szerintem bebörtönzik a Tartarosba,és majd Natsu fog elmenni megmenteni őket. smirksweat
Megnéznék egy Natsu vs Tartaros harcot. smirksweat
Kiváncsi vagyok,hogy,Elfman mit fog majd tenni,eladja a leklkét vagy kinyirja Lisannat?
Vagy pedig valaki befut,és valahogy megtörik a démoncsaj átkát.
Most akkor Gerard fogja vezetni,az Oracion Seis-et? smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
ugyenemleszvége
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 16



« Válasz #7593 Dátum: 13 dec 20, 13:06:39 »

Az nem lehetne elképzelhető, hogy elfman átveri a démoncsajt és csak az egyik saját szörnyének a lelkét adja "át"?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7594 Dátum: 13 dec 20, 15:06:28 »

Most egy dologban nem vagyok biztos. Szerintetek Gerard most társulni fog az OS-el, vagy ki akarja iktatni őket. Doranbalt szavaiból inkább utóbbi.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7595 Dátum: 13 dec 20, 15:13:45 »

Az nem lehetne elképzelhető, hogy elfman átveri a démoncsajt és csak az egyik saját szörnyének a lelkét adja "át"?

Lehet benne valami, hiszen van neki néhány. De nem nézném ki Elfmanból, hogy ilyesmit csinálna. Ha eladja a lelkét, akkor a sajátja lesz az és saját erejéből szabadul ki. Az ilyen kerülő megoldásokkal nem lenne igazi férfi Nevet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #7596 Dátum: 13 dec 20, 16:02:32 »

az a része tetszett, hogy az ex-elnök a tartarost segíti, szép fordulat!  bow
de a következménye már nem, hogy emiatt Mira és Erza csak trash katonákkal harcolt...Ami meg még kevésbé, hogy Natsu indul megmenteni őket(de egy pirospontot kaphat a gondolkodásért, bár ezt azért nem volt nehéz kitalálni és, hogy 50 emberből pont Natsunak jut eszébe...).Lehetett volna úgy, hogy erzára hat a méreg/altató, de a következő képkocka meg, hogy Mira áll ott átváltozva, és egyedül darál egy kicsit, majd később magához térne Erza is.Lehet megköveztek ezért de Erzát már láttuk eleget Mirához képest.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/364/28
szerintem ezen az oldalon nem is a 2 rúgás a lényeg ikszdé én a rúgásokat is csak akkor vettem észre amikor másodszorra olvastam el ikszdé
Naplózva
Amaya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #7597 Dátum: 13 dec 21, 03:18:37 »

A Crime Socierenek az a célja, hogy megakadályozzon sötét dolgokat, vagy valami ilyesmi. Tehát tuti nem csatlakozni mentek oda. Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7598 Dátum: 13 dec 21, 11:00:17 »

Viszont Angel nem halhat meg vagy kerülhet vissza a börtönbe, mert találkoznia kell Yukinoval.

Amúgy ha most elkezdenek harcolni, akkor nem lett volna több értelme a harc után végeznie Cobrának Brainnel? Mert azért nem volt gyenge.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7599 Dátum: 13 dec 21, 12:51:34 »

Szerintem Brain-t azért kellet megölni,mert ő inkább csatlakozott volna,a démonokhoz mintsem ellenük harcoljon.
Most Gerard vette át Brain helyét,mint vezető vagy inkább Kobra? Gondolkozik
Mindegy mert ugye az Oracion Seis-nek sem jó,ha eltünik a kontinensről a mágia,mert ugye ők is mágiát használnak.
Ha most nemfog össze,minden mágus még a sötét céhek tagjai is,akkor nemtudom mikor kellene.
Mert ha sikerül a démonok terve,akkor igaza lessz Zerefnek mikor aztmondta,hogy ez egy egyoldaú mészárlás lessz.

Valyon Mira-val és Erza-val milessz ,Natsu megmenti őket vagy bezárják őket egy cellába,esetleg átváltoztatják őket démonokka? Gondolkozik
Az ex-elnök valyon miért van a Tartaros-sal,vagy lehet valamilyen mágia hatása alatt lehet?
És ha most a FT elveszti Mirat meg Erza-t,akkor elég rossz helyzetben lesznek.
Ugye Luxus és csapata kiütve, ha most Erza-ékat is elintézik, akkor elég kevés erős tag marad a FT-be.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7600 Dátum: 13 dec 21, 15:02:45 »

Brain halála előre látható volt, hisz megpróbálta kinyírni Cobrát anno http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/151/6 így ezek után nem csoda, hogy megölte.
Viszont az érdekelne, hogy ezek után ki lesz az OS mestere. Sötét céhekben ugye általában a legerősebb mágus a mester csak nem tudom, hogy Cobra vagy Midnight-e az erősebb. Azt meg, hogy a O.S. és a Crime Sorciere összeolvadjon elég valószínűtlennek tartom, tehát Gerard tuti nem lesz az új mester.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7601 Dátum: 13 dec 21, 15:42:37 »


Az ex-elnök valyon miért van a Tartaros-sal,vagy lehet valamilyen mágia hatása alatt lehet?

Szerintem tuti lefizették valamivel. A feje teljesen olyan volt az utolsó oldalán, mintha előre örülne a jutalmának (meg hát a két szép hölgynek). Ahogy elnéztem, nem hiszem, hogy nagyon zavarná, ha elvesztené a mágiáját, már ha van neki.
Naplózva
Lulu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 35


elvetemült k-pop fan, aki utálja a yaoit


« Válasz #7602 Dátum: 13 dec 21, 17:36:38 »

Szerintem viszont siman elkepzelheto lenne hogy osszefog az OS es a CS. Vegulis mindketto sotet multu es most jo cel erdekeben mukodo ceh. Nem?
Amugy Cobra tetszik, hogy kiutotte Braint. Mondjuk azt gondolnam h marad Midnight a fonok, ehhez kepest Cobra pattog... Azt tudjuk hogy mi lett a kigyojaval? Mindenesetre nagyon orulok a visszateresuknek, Mid az egyik kedvenc karakterem :3
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7603 Dátum: 13 dec 21, 17:49:39 »

A kígyója, Kinana jelenleg az FT tagja és Take Overt tanulgat.

De Cobra azt mondta, hogy még ha nem is úgy tűnik de a Tartaros még mindig a szövetségese. Ezért nem tiszta, hogy akkor most elakarják-e árulni őket.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7604 Dátum: 13 dec 21, 18:46:02 »

Időközben eszembe jutott valami az ex-elnökről. Ugye a Mennyország tornya részeknél, mikor kilőtték az Etheriont csak 9 tanácsos szavazott, az elnök távol volt, mert betegeskedett. Mi van, ha valami olyan betegsége volt, amit csak fekete mágiával lehet gyógyítani. Így meg volna az ok amiért a démonok oldalára állt.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 505 506 [507] 508 509 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!