24 máj 17, 12:23:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 501 502 [503] 504 505 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778267 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7530 Dátum: 13 dec 08, 19:19:52 »

A Tartaros úgyis megszerzi a fegyvert, mert kell a rossz helyzet a FT-nek, amiből kimászhatnak. Majd úgyis bezúzzák valahogy a fejet, mielőtt használhatnák.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #7531 Dátum: 13 dec 08, 20:24:22 »

Szerintem most,hogy Gazille csapata meg Gray csapata elkéset,akkor lehet elküldik majd öket,hogy nézzék meg Elfman-ékat.
Mert ugye a FT még nemtudja,hogy akihez Elfman meg Lisanna ment,az meghalt s igy lehet küldenek oda mégvalakit.

Egyetértek. Csak is valami hasonló lehet. Mondjuk Lisannat sajnálnám. A visszaemlékezésekből nagyon megszerettem. És mikor Edolasba megtalálták, majdnem sírtam az örömtől. Személyszerint sajnálom, hogy nem kap helyett Natsu csapatába, és egy kis power upot se sajnálnák tőle.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #7532 Dátum: 13 dec 08, 21:07:58 »

Elfman és Lisanna páros mutathat bármilyen meglepetést kaphat bármilyen power-upot ha ők legyőznek egy tartaros tagot ott kb dobom a mangát.Ha ez megtörténne, hogy ők levernek egy Tartaros tagot akkor ennyi erővel Gildartz egy csettintéssel kinyirja az egész Tartarost..
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7533 Dátum: 13 dec 08, 21:51:06 »

Szerintem Gildarts majd E.N.D ellen fog felbukkani,jelenleg értelmetlen lenne ha csatlakozna a story-hoz.
Bár lehet,hogy Silver ellen is fellép majd,de szerintem Silver ellenfele Gray lessz.
Kiváncsian várom egyébként,hogy majd ki lessz Erza meg Mira ellenfele.
Remélem nem Kyouka lessz az,mert akkor valakinek veszitenie kell majd,s emtudom Erzat meg Mirat elképzelni mint veszteseket.  smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #7534 Dátum: 13 dec 08, 22:15:43 »

Nem aztmondtam hogy meg kell jelennie, csak hasonlítottam...

Amúgy meg én is a silver gray-nek örülnék de nem feltétlen harc az olyan unalmas lenne ha egyesével mindig harcolnak a tagokkal inkább egy átállást néznék a "sötét" oldalra Nevet erre még amúgysem volt példa csak az ellenkezőjére. Esetleg silver taníthatná Grayt de ezis árulás lenne valamelyik oldalon  smirksweat vagy a jól bevett módszer, Silver is FT-s lesz  kacsint
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7535 Dátum: 13 dec 08, 22:55:30 »

Vagy pedig Kyouka elkap valakit a mágiájával,és katonát csinál valakiből.
Mert annyit tudunk,hogy Kyouka mágiája felerősiti az embereket,de aki nem képes rá,az meghal.(lehet,hogy akit sikerül felerősitenie,az majd szolgálni fogja Kyoukat)
Elkaphatná Natsut ezzel a mágiával,és csinálhatna belőle is egy katonát,mégha rövid időre is.
Megnézném,hogy a FT-tagok hogyan küzdenel,az átállitott Natsu ellen ű.  Nevet smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7536 Dátum: 13 dec 08, 23:07:09 »

Vagy pedig Kyouka elkap valakit a mágiájával,és katonát csinál valakiből.
Mert annyit tudunk,hogy Kyouka mágiája felerősiti az embereket,de aki nem képes rá,az meghal.(lehet,hogy akit sikerül felerősitenie,az majd szolgálni fogja Kyoukat)
Elkaphatná Natsut ezzel a mágiával,és csinálhatna belőle is egy katonát,mégha rövid időre is.
Megnézném,hogy a FT-tagok hogyan küzdenel,az átállitott Natsu ellen ű.  Nevet smirksweat

Amilyen erős Natsu, megtörné Kyouka bűbáját. Eddig soha semmi nem hatott rajta. Szép fordulat lenne amúgy, hogy elkapja, felerősíti, de ugye ő túl jó, így nem állna mellé, és szétrúgná a popóját. :3

                                                    Megkéne kezdeni a fogadásokat:

                                        Natsu fogja szétzúzni az arcot az ellenfele fejével?

IGEN                                                                     vagy                                                    IGEN?

(Én az utóbbira szavazok.)

(Natsu bezúzza Gerard-al a tornyot, Zeroval a Nirvanát, a csajjal a sárkányát a fillerekben, a nagy lebegő valamit Midnight-al szintén fillerekben, majd a Daimatou Enbun a kaput Rogue-val; Ja, megy ugye Hadessal a hajót, de ott nem egyedül volt, az nem számít kacsint)

szerk.: Ja, de. Gildarts LEGO bűbája hatott rá. Az nagy rész volt... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 08, 23:17:10 írta olcha94 » Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7537 Dátum: 13 dec 09, 00:20:51 »

Én leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy vajon END is ismeri-e Natsu-t, mint ahogy Zeref. Nem ártana, ha végre kiderülne a közeljövőben, hogy mi köztük a kapcsolat, talán majd END elmagyarázza. Szurkolok, hogy apa-fia legyen  Mosolyog
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #7538 Dátum: 13 dec 09, 12:01:35 »

Nos mindenhova 3-4 fős csapatokat küldtek nem tartom kizártnak h elfman-ékkal van még vki aki szétnéz vagy mittomén.
Naplózva

"I believe i can fly"
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7539 Dátum: 13 dec 09, 14:15:22 »

Rednote: Nem hiszem. A F.T. erősebbjei közül már mindenkit elküldtek valahova, kivéve Laxusékat akik gyengélkednek, illetve a mestert meg Kanát, de ugye ők a céhben maradtak. Legfeljebb valami gyengébb tag lehet még ott, de neki meg nem lenne túl sok haszna. Gildarts meg valószínűleg még csak nem is tud a Tartaros támadásáról.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
roorando
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #7540 Dátum: 13 dec 09, 15:05:03 »

Elfman és Lisanna páros mutathat bármilyen meglepetést kaphat bármilyen power-upot ha ők legyőznek egy tartaros tagot ott kb dobom a mangát.

Szerintem nem elképzelhetetlen, hogy nyerjenek ellene. Mert mi lenne, ha megjelenne valami erősebb FT tag? Akkor őt fogja irányítja majd a többiek ellen. Ha rájönnek, hogyan lennének képesek blokkolni az irányítást, akkor közelharcban lenyomhatják. Azért gondolom így, mert ez a képesség, amit használ nem utal arra, hogy valami félelmetes harcos lenne a képessége nélkül. Bár kíváncsian várom, hogy majd mutat-e esetleg valami mást is. Azért én is örülnék neki, ha váratlanul megjelenne valaki.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7541 Dátum: 13 dec 09, 15:33:56 »

Szerintem nem elképzelhetetlen, hogy nyerjenek ellene. Mert mi lenne, ha megjelenne valami erősebb FT tag? Akkor őt fogja irányítja majd a többiek ellen. Ha rájönnek, hogyan lennének képesek blokkolni az irányítást, akkor közelharcban lenyomhatják. Azért gondolom így, mert ez a képesség, amit használ nem utal arra, hogy valami félelmetes harcos lenne a képessége nélkül. Bár kíváncsian várom, hogy majd mutat-e esetleg valami mást is. Azért én is örülnék neki, ha váratlanul megjelenne valaki.

Hát nemtudom Lisanna nem valami nagy harcos,Elfman még mondjuk valamenyire elbirna a csajjal,de legyőzni szerintem elég nehezen tudná.
Ugye a csaj semmit sem csinált,és mégis az irányitása alá vette Elfmant.
Mondjuk  ha megutnák törni,a kontrolt akkor még lenne némi esély a legyőzésére.
De amint láthattuk eddig,Jackal-nál meg Tempesta-nlá a Tartaros tagjainak igen erős az átka.
Igy énish arra tippelek,hogy jön valaki,mondjuk egyámásik céhből és segit Elfman-éknak.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 09, 16:56:51 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7542 Dátum: 13 dec 09, 16:51:46 »

Aki ilyen átkokkal dolgozik az nem feltétlenül erős ő maga is. Éppen ezért alakítja ilyenné a mágiáját mert ez a plusz hiányzik számára, legalábbis sokuknál ez a helyzet. A történet elején is volt már erről szó, hogy a mágusoknak éppen ez a fizikai korlát a problémájuk. Éppen ezért volt állejtegetés amikor pont Natsuval találkoztak, aki éppen olyan mágiát használ akire nem illik ez a leírás. Nem lehet tudni, hogy egy átváltozás nem törné e meg az irányítást, hiszen egy másik lélek kerülne a helyébe az irányított léleknek.  Szóval ez még kevés szerintem Elfmanék ellen másrészt azt gondolom, hogy ők valóban nem ketten vannak. Még nem tartom olyan erősnek kettőjüket, hogy csak így ketten flangáljanak amikor olyanok az ellenfelek akik Laxust is padlóztatták.
Naplózva
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #7543 Dátum: 13 dec 09, 17:06:00 »

Én ennek az arcnak a konkrétabb működésére lennék kíváncsi. Csak az emberekre hat, vagy a sárkánymágiát is eltünteti? Az addig oké, hogy a démonok átkokkal dolgoznak, de mi van Zereffel? Ő legjobb tudomásunk szerint még ember, tehát ő is elveszítené a mágikus képességeit, nem?

Képzeljük el. Kiderülne, hogy ez az egész csak egy kis magánakció a démonok részéről, hogy megszabaduljanak a főnöktől.
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #7544 Dátum: 13 dec 09, 17:58:07 »

Ezen én is gondolkodtam hogy így mi lesz Zereffel ha eltörlik az összes mágiát --> talán ezután őt védenék és engedelmeskednének neki.
Ha pedig az arc volt az eredeti céljuk még 7 évvel ezelőtt is akkor vajon Hadésék mellettük lettek volna vagy ellenük? Talán az egyik oka, hogy csak most kezdtek működésbe lépni az volt, hogy megvárták míg lemorzsolódik a két "szövetségesük".
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Oldalak: 1 ... 501 502 [503] 504 505 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!