24 máj 19, 01:07:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 494 495 [496] 497 498 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779794 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7425 Dátum: 13 nov 26, 20:41:39 »

nehez vitat folytatni ekkora fanokkal Nevet
m1 a velemenyem akkoris meg marad Mosolyog bar nem vagyok nagy "szakerto" Nyelvesít
Naplózva

AnnaBlack18
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1



« Válasz #7426 Dátum: 13 nov 27, 18:11:00 »

Ezen visitottam:
Natsu leüti a papit, és megszólal:
-Idegesítesz öreg, sziesztázz egyet! xD

De am kíváncsi vagyok, hogy mi lesz Nevet Bár abban semmi kétség, hogy Natsu fog győzni:D Lucy-nak adhatnának már több harci szerepet. Elég tökös csaj szerintem (a maga módján).  Pontosan
Naplózva

Ha a holnaptól félsz a mától mit remélsz? Ha a tegnaptól félsz másod sincsen csak a remény.
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7427 Dátum: 13 nov 29, 11:11:33 »

Megérkezett az új fejezet: http://readms.com/r/fairy_tail/362/2166/1?t=1

« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 11:12:11 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #7428 Dátum: 13 nov 29, 11:13:04 »

A sárkányok és a démonok egy szinten vannak, viszont Natsu kb. 3-4 sárkány erejét hordozza  Pojén
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7429 Dátum: 13 nov 29, 12:03:22 »

A fejezetet szeretném annyiban hagyni, hogy a Jennyről szóló nyitóoldal, ahol megtudtuk a mágiáját sokkal érdekesebb volt számomra, mint a többi esemény. Csak a szokásos.

Minerva majd szépen betölti a Jackal által megüresedett pozíciót.

Afro Happy? Most nevetnem kellett volna azon, hogy egy város méretű robbanásból így jön ki Happy? -.-
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7430 Dátum: 13 nov 29, 12:31:56 »

Most már hivatalos. Hogyha felrepülsz a bombával az égbe, bármilyen nagy is a robbanás, életben maradsz. Nevet Nem lepődtem meg, mert pontosan ugyanez már megtörtént a One Piece-ben is.

Ez a külső már sokkal jobban illik a Jackal névhez.
http://readms.com/r/fairy_tail/362/2166/10
Azt nem értem viszont, hogy ott van az a szép fogsora, tele éles tépő fogakkal, de meg se próbálta megharapni Natsut.

Natsu megint előhúzott az ingujjából egy eddig sosem látott technikát. Már meg se lepődök már rajta. Minden más animében a főhős egy csomót edz, hogy elsajátítson egy új technikát, ő meg minden ellenfelet egy újjal győz le. xD

Happy volt a legmenőbb az egész fejezetben. Kúl Nem a semmiért van a csapatban.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #7431 Dátum: 13 nov 29, 12:43:54 »

Most már hivatalos. Hogyha felrepülsz a bombával az égbe, bármilyen nagy is a robbanás, életben maradsz. Nevet Nem lepődtem meg, mert pontosan ugyanez már megtörtént a One Piece-ben is.

Ez a külső már sokkal jobban illik a Jackal névhez.
http://readms.com/r/fairy_tail/362/2166/10
Azt nem értem viszont, hogy ott van az a szép fogsora, tele éles tépő fogakkal, de meg se próbálta megharapni Natsut.

Natsu megint előhúzott az ingujjából egy eddig sosem látott technikát. Már meg se lepődök már rajta. Minden más animében a főhős egy csomót edz, hogy elsajátítson egy új technikát, ő meg minden ellenfelet egy újjal győz le. xD

Happy volt a legmenőbb az egész fejezetben. Kúl Nem a semmiért van a csapatban.

Nekem erről a felrepülős-robbanásról a hősök jutott eszembe. ikszdé

Amúgy, nem volt az olyan új technika:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/283/11
http://readms.com/r/fairy_tail/362/2166/15
Nekem ugyan annak tűnik  smirksweat

De valóban kaphatnánk valami magyarázatot, hogy Natsu honnan a jó életből szedi a technikáit. Mondjuk valami OVA ahol Igneel tanította, mert nem hinném hogy ő könyvekből tanulta a titkos sárkányölő technikákat mint mondjuk Wendy. ^^
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #7432 Dátum: 13 nov 29, 13:08:54 »

Meeeert ahhoz tényleg nagyon sokat kell gyakorolni,  hogy a tűz és villám mágiát a kezébe összpontosítsa és aztán megüssön vele valakit. Tényleg, már-már olyan mintha a Rasengant tanulnád  Nevet.

A fejezet így hogy tudni lehet mire számítsál mielőtt még elolvasod, nem igazán idegesített fel, Jackal is csak egy újabb Zancrow lett végül . Bár gyanús ez a "találkozhatunk még a pokolban" szöveg, mintha már Tempestától is hallotuk volna. Szóval lehet még viszont látjuk Jackalt.

Happy for president!
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 13:33:53 írta mateee-kun » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7433 Dátum: 13 nov 29, 13:14:48 »

Szerintem nem kell megmagyarázni semmit. Ez egy manga. Próbáljátok meg szeretni őt úgy ahogy van és nem a problémákat keresni. Persze én sosem szerettem ha állandóan az ellentmondásokra hívják fel a figyelmet egy mangában vagy éppen mesében. Ezt bízzuk a képzelőerőnkre. Szerintem a mangaka is így gondolja. Ha mindent részletekre kimerítően a szánkba rágna a mangaka akkor most körülbelül a 20. fejezetnél tartanánk és halálra unnánk magunkat.

A részről annyit, hogy egyszerű és szórakoztató rész volt melyből most megtudhattuk szerintem azt, hogy mindegyik Kyoouka által gyártott lény rendelkezik egy utolsó képességgel. Az nagyon meglepett, hogy cica barátunk mennyire felbátorodott és képes volt  elrepülni Jakallal. Az pedig, hogy túléli borítékolható volt.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 13:22:50 írta rini67 » Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7434 Dátum: 13 nov 29, 13:15:38 »

Egy kérdés: mi a fene volt ez a végén?! -.-''
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #7435 Dátum: 13 nov 29, 13:27:10 »

Jó rész volt de a kamikaze macskáról nem gondoltam volna hogy kibírja a robbanást annak ellenére sem hogy egyszer Natsu távollétében azt mondta Rómeónak és Lucynak hogy mostantól ő a főnök mert erősebb náluk. ikszdé

Szerintem natsu "új" technikáin annyira nem kell csodálkozni mivel
-   egy sárkány tanította (ez legyen az alap mágia használat).
-   Ezután Macaotól megtanulta hogy lehet a mágiáját alakítani pl.: lángokat alakra formázni, átlényegíteni hogy
    kapaszkodni tudjon velük... (én ezt már a haladó szintű mágia használatba sorolom hiszen eléggé ismerned kell a
    mágiádat hogy ezeket meg tudd tenni, ezt nem csak a Wendyféle könyvből magolással lehet elérni hanem pl Macaó
    megmutatta Natsunak hogy hogyan kell végrehajtani az ilyen fajta mágiát). Ez számomra azt jelenti hogy erejéhez
    mérten azt tud csinálni a saját mágiája keretein belül amit akar csak a mágia mennyisége és a kreativitás szab gátat
    neki.
-   Még szintén a manga elején megtanulja hogy lehet más mágiákat felhasználni/kombinálni ( pl: laxus villám mágiája)
     a saját mágiája erősítésére. (ezt már eléggé mester szintű mágia használatnak tekintem, mivel eddig ivántól,
     makarowtól, hadestől, luxustól, a panthom mesterétől és erza szerelmétől láthattunk ilyen típusú mágia
     használatot. Canna nem sorolható ide mert ő csak kölcsön kapta a fairy glittert  )

Innét már csak a képzeletét és a kombinálásokat kell használnia és kész is az új technika (ezt nem befolyásolja az hogy natsu egyébként mennyire hülye)

ui:ez a bombás dolog nem feltétlenül igaz hisz Pel Arabastában belehalt ugyanebbe a mutatványba.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 29, 13:29:36 írta Krulszeme » Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7436 Dátum: 13 nov 29, 13:32:11 »

@Krulszeme

Egyet kell értsek veled.

 Azonban ez a macska dolog a végén valami kegyetlen nagy hülyeség... Ha még Lily csinálta volna ezt, akkor azt mondom jó, de ez még viccnek is rossz volt.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #7437 Dátum: 13 nov 29, 13:51:12 »

Sok mangában volt már ilyen robbanós jelenet de ezen kívül csak a one pieceben emlékszem pellre aki közvetlen a bomba mellett volt amikor felrepült vele az égbe és a robbanás után mankóval visszasétált a sivatagon  ikszdé azon is kiakadtam mert így nem volt olyan nagy jelentése a "hős"-nek de ott legalább egy ország legnagyobb harcosának mondott ember tette ezt meg... itt meg egy macska aki még csak nem is Lily hanem happy volt  smirksweat még emészthetőbb lenne ha lett volna egy képkocka ahol kicsit feljebb dobja jackalt, hogy messzebb legyen a robbanástól az 5 aggódófejű képkockát kivágni de még ígyse vigyorogva jön ki a nagy bummból hanem körülbelül olyan állapotban, hogy wendynek kéne összeragasztgatnia ...

Natsu nyert. Lehetett rá számítani.

Régebben olvastam egy olyan kommentet, hogy ezek a Tartarososok olyan bikák, hogy céhenként kell majd rámenni 1-re.
De Natsu és Luxus kiütött egyet egyet... az mondjuk igaz, hogy Luxus nembiztos, hogy felépül (dehogynem) és az ellenfelének még maradt 8 élete Nevet
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7438 Dátum: 13 nov 29, 13:52:16 »

Jó kis rész volt ez.
Tetsztett Jackal átváltozása,végre tényleg egy sakál-ra hasónlitott  smirksweat
Natsu jól elverte Jackal-t az tuti,de ha Happy nem lenne,szépen felrobbantak volna a várossal együtt.
Natsu technikájára csak annyit mondok,hogy no comment.
Ám valyon most Jackal is vissamegy a Tartaros-hoz,s elkezdi regenerálni a testét,mint Tempesta?
Ezekután remélem,hogy a Tartaros komolyabb figyelmet fordit majd a FT-re,mert ugye eddig már 2x akadályozták meg,hogy megöljék a célpontjukat.
A legérdekesebb Happy volt a végénaz afrójával.  ikszdé smirksweat
Énsem néztem volna ki,hogy elrepül Jackal-all,de igy megmentette a várost meg Natsuek-at is.

ui:Arabastában nem halt meg végül is az a csávo,amelyik felrepült a bombával,csak a többiek hiték azt
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7439 Dátum: 13 nov 29, 13:54:15 »

Amúgy, nem volt az olyan új technika:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/283/11
http://readms.com/r/fairy_tail/362/2166/15
Nekem ugyan annak tűnik  smirksweat
Igazad van, a kettő tényleg ugyan az. Bár mikor használta a Saber mestere ellen, azelőtt se láttuk. Nevet Engem csak az idegesít kicsit, hogy 362 fejezet alatt, egyetlen egyszer volt mágia "edzése", mikor megkapta a második eredetet. Azon kívül semmi.

Bár gyanús ez a "találkozhatunk még a pokolban" szöveg, mintha már Tempestától is hallotuk volna. Szóval lehet még viszont látjuk Jackalt.
Szerintem ezt csak arra értette, hogy most meghalnak és a pokolban fognak kikötni.

A részről annyit, hogy egyszerű és szórakoztató rész volt melyből most megtudhattuk szerintem azt, hogy mindegyik Kyoouka által gyártott lény rendelkezik egy utolsó képességgel.
Elvileg Jackalt, Zeref könyvéből idézték és nem Kyouka alakította át. Úgy gondolom, hogy azért kért bocsánatot Kyoukától, mert nem tudta teljesíteni a tőle kapott küldetést. Amennyire tudjuk Kyouka a Kyukimon vezetője.
 
ui:ez a bombás dolog nem feltétlenül igaz hisz Pel Arabastában belehalt ugyanebbe a mutatványba.
Igazából pont,  hogy túlélte.  kacsint
Luffynak is sok technikája van és a pillanat hevében talál ki új támadásokat, de ő legalább edzett 2 évig. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 494 495 [496] 497 498 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!