24 máj 19, 01:05:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 492 493 [494] 495 496 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779786 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #7395 Dátum: 13 nov 22, 22:34:17 »

Érdekesnek ígérkezett, hogy végre láthatjuk a 2 lánykát harcolni, erre mindketten alulmúlták önmagukat.
Vártam Wendytől egy titkos sárkányölő technikát és Lucytól egy olyan Urológus Metonímiát vagy mit, erre... Hagyjuk.
A taposó aknás dolog tetszett és ami utána jött még inkább kedvemre való volt. Mosolyog Végre nehéz döntés elé állították az egyik főszereplőt. Személy szerint előbb az öregre mondtam volna a dögöljön, de utólag belegondolva nem történt volna meg, mert információt akar Jackal is, és mint tudjuk: a halott ember nem beszél, ami a mostani esetben probléma lett volna.
Natsu úgy kellet, mint tábortűz a szaharai hőségbe.
Ott elvágták a szemembe az elkövetkezendő részt/részeket. Egyszerűen nem értem meg Mashimát. Jó, tudom, hogy a japán perverz egy nép, de attól nem kellene ennyire irtózni egy kis fekete tintától. Néha jót tenne egy kis gonoszság is a gonoszoktól, kivétel Minerva. Ő annyira kétszínű, elmebeteg és kiszámíthatatlan, hogy neki elnézem, ha nem öl meg közembereket.

A következő rész számomra érdektelen, akármi lesz nem hiszem, hogy meglep(jó lenne ha tévednék).
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 22, 22:36:07 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7396 Dátum: 13 nov 22, 23:07:31 »

A legjobb az lenne ha Natsu-val csinálná meg. Wendy-t és Lucy-t tenné be abba a buborékba és döntés elé állítaná. És jó lenne ha komolyan megsérülne már valaki.

Urológus Metonímiát...

Jaaaj...anyuuuuu...ikszdé
Ezzel a padlóra küldtél... Pojén
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 22, 23:08:05 írta Szabika » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #7397 Dátum: 13 nov 22, 23:52:27 »

...És jó lenne ha komolyan megsérülne már valaki....

Szerintem Luxus és csapata elég komolyan megsérült. Mosolyog
Naplózva

olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7398 Dátum: 13 nov 23, 00:25:52 »

Cicusman szerencsétlen és gyáva karaktere, na meg Jackal szadista és gonosz mivolta kicsit felpezsdítette a hangulatomat. A többi meg...háááát... Hmm? Sok a sablonos akció, és kicsit elég már abból, hogy Natus elpusztíthatatlan (főleg úgy, hogy az ellene használt technika nem is mágia, de a teste még sem robban szét vagy ilyesmi), Ruszi meg mindig megszívja.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 23, 00:28:27 írta olcha94 » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #7399 Dátum: 13 nov 23, 05:13:41 »

Szívesen folytatom az eszmecserét Natsuról a saját témájában, de a véleményem nem fog változni róla.

Itt lett volna (megint) egy lehetőség, hogy lássuk Lucyt és Wendyt akcióban egy feltételezhetően erős ellenfél ellen, de nem kaphatták meg a lehetőséget, pedig Natsut padlóra küldték. Ez a nagy baj kérem szépen. Illetve megkapták a lehetőséget, de úgy kellett alakítani a szálakat, hogy Jackal ellen vissza kelljen hozni Natsut. Nem volt értelme felrobbantani, ha még egy teljes fejezetet sem tölthetett úgy, mint akit kiütöttek. Ismétlem magam, az egészből az jött le, hogy Natsu nélkül a csapat többi tagja tehetetlen. --.--

Egyet értek. Speciel ritkán írok ide, de szorgalmasan olvasom a mangát. Az egy dolog, hogy tulajdonképpen minden komoly ellenfelet Natsu ver le, de azért a csajoknak legalább 1 fejezet kijárt volna villogni, de nem... Natsu nélkül mindenki tehetetlen, pancser, gyenge, hülye, stb.  Pojén Remélem Laxus-ékhoz hasonlóan beszívatják Natsut egy időre.  bye bye
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 23, 05:20:08 írta Aizen » Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #7400 Dátum: 13 nov 23, 09:19:52 »

361:
Az öreg hogy félti már az életét...
Jackal elég kemény választás elé állította Lucy-t.Natsura pedig nem számítottam,azt hittem ki lesz ütve legalább erre a fejezetre,Wendy gyorsan helyre rakta.
Ha mondjuk felrobbant volna mind a kettő,azért lett volna baj,mert nem tudnánk semmit se a hitről.A többi volt tanácsos -akit megvédenek-nem biztos hogy tudják.
Jackal egy kicsit meglepődött az utolsó képen.A cím alapján a köviben is püfölni fogják egymást.Arra számítok hogy Natsu-t félig-meddig leveri Jackal,de majd jön neki segíteni valaki.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 23, 09:20:59 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #7401 Dátum: 13 nov 23, 09:24:18 »

Szerintem Jackal közelharcban nem veszi fel a versenyt Natsuval..
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7402 Dátum: 13 nov 23, 10:17:18 »

Na, ez kérem egy szuperszónikus-turbulenciás rész volt:  bow
Lucy és Wendy játszi könnyedséggel elintézve.
ha pedig tényleg átkokkal dolgoznak (a Tartarusnál), akkor a többieket is nehéz lesz lepofozni.

Natsu persze nem ért semmit, de attól még jó bunyós. Mosolyog
A bombás "feladat" durva volt. Mashima a szokásos módon húzta ki a szitut, a félholt Natsuval. 
Asszem most nála (Natsunál) a morális előny, mint mikor a Liverpool 3-0-ról fordított, aztán tizikkel nyert Nevet
 Gondolkozik

szóval remek rész. szó szerint gyomorszorító!


Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #7403 Dátum: 13 nov 23, 11:33:20 »

Egészen jó rész volt. Nevet

Az öreg viselkedése gyomorforgató volt. Bárcsak felrobbantotta volna Jackal.

Bár még drámát így is vihet bele Mashima. Bírnám ha Jackalnak is lenne olyan végső technikája, mint Tempestanak. Ezzel pedig leverné Natsut meg a többieket majd heccből elpusztítaná a várost.  Ördögi
El tudnám viselni ha mondjuk Natsuékat is kiütnék. Erzáék állnák a sarat majd mikor eljön a nagy harc ideje az FT meg a Tartaros között akkor ilyen felmentőseregként befutna Natsu, Luxus meg Gildartz. Nevet

Amúgy van egy olyan érzésem, hogy ebben az arc-ban Gildartz végre megmutatja az igazi erejét. El tudnám viselni, ha mondjuk ő küzdene meg END-del. Nevet

Natsu erején meg kár meglepődni. Egyszer még el fog jutni arra a szintre is amikot Zereffel és/ vagy Achnologiával is megküzd. Nyelvesít

Az utolsó oldalon meg Natsu fején majdnem lefordultam a székről úgy nevettem. ikszdé
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #7404 Dátum: 13 nov 23, 13:29:20 »

Én speciel sosem szerettem mikor a csajok harcoltak. Olyan is volt, hogy Lucy kifejeztten iritált a harmodorával meg viselkedésével. Remélem Erza a szerelmét megy megvédeni Nevet Egy erős páros lenne az biztos Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7405 Dátum: 13 nov 23, 14:24:42 »

Eléggé gyáva volt az öreg. Lehet régen volt benne a tanácsban, de azért csak tudott volna valami mutatni ellene. Így számomra olyan, mintha csak Makarov régi nagy cimborája lenne, és semmi több. O.o
Makarov cimborája?! Nem kevered te össze Yajimával? Michello nem volt Makarov barátja csak egy vén trotty aki rühelli a Fairy Tailt.
Hm... igazad van, a kettőt összekevertem, mert számomra úgy hasonlítanak egymásra. ^^'
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7406 Dátum: 13 nov 23, 14:49:25 »

Nem értem ezt a "mindig Natsu intéz el mindenkit" dolgot. A nagy történetszálakban mindenkinek megvan a maga harca, vagy olyan szerepe, amit csak ő tehet meg. Ez igaz Lucy-re és Wendy-re is. Ez a szál még alig kezdődött meg, szinte csak azt tudjuk, hogy néz ki az ellenség, meg a nevüket. Egyebet semmit. Várjunk már még, lesz itt mindenkinek saját harca, szerepe. Főleg, hogy most csapatokra oszlottak. Vagyis hacsak Natsu nem egy amőba, akkor nem képes osztódásra, vagyis egyszerre csak egy helyen lehet.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7407 Dátum: 13 nov 23, 21:12:51 »

Nem értem ezt a "mindig Natsu intéz el mindenkit" dolgot. A nagy történetszálakban mindenkinek megvan a maga harca, vagy olyan szerepe, amit csak ő tehet meg. Ez igaz Lucy-re és Wendy-re is. Ez a szál még alig kezdődött meg, szinte csak azt tudjuk, hogy néz ki az ellenség, meg a nevüket. Egyebet semmit. Várjunk már még, lesz itt mindenkinek saját harca, szerepe. Főleg, hogy most csapatokra oszlottak. Vagyis hacsak Natsu nem egy amőba, akkor nem képes osztódásra, vagyis egyszerre csak egy helyen lehet.


Értem mit mondasz és egyet is értek veled, mert nem ez a baj. Sőt, ez nem baj, mert nem igaz. Az igazi probléma az, hogy Natsu elpusztíthatatlan és elviszi a lehetőséget a lányok elől. Lucy és Wendy mindig csak a háttérben vannak (Wendynél érthető, mert ő csak support igazából), de Ruszi azért tudna valamit kezdeni az ellenfelével. De ő mindig csak megszívja.

Elég szomorú hogy Lucynak gyakorlatilag az Angel elleni harc óta semmi komolyabb húzása nem volt, és csak szívott (mind a saját arc-jában, mind a fillerekben, mind a Daimatou Enbu-n).

Megjegyezném, hogy amúgy meg ő a legkidolgozottabb karakter az egész animében (könyveket ír; olvas; nem pasizott még), mégis el van hanyagolva.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 23, 21:17:40 írta olcha94 » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #7408 Dátum: 13 nov 23, 22:59:47 »

Hát nem tudom. Ha én írtam volna ezt a legutóbbi fejezetet, nem adtam volna Lucy-nek komolyabb szerepet, ahogy azt a mangaka is tette. Nem lett volna értelme azzal húzni az időt, hogy előhúzza minden csillagszellemét, aztán sorra buknak el. Leo-t meg Capricorn szerintem egy nagyobb harceseménynél érdemesebb szerepeltetni. Mivel még valóban nagyon arc elején vagyunk, szerintem ez így teljesen jó így. Aztán lehet Lucy-nak akkor lesz majd nagyobb szerepe, ha majd már nem csak csillagszellemeket, hanem démonokat is tud majd idézni. Mint minden ellenfél ellen, itt is fel kell először érni az ellenfelet, aztán túl kell tenni rajta. Natsu most ezt prezentálta, hogy elnyelte a pecsétes robbantást.

A következő fejezetben meg Jackal tuti nem kerül legyőzésre. Történni fog valami váratlan.
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #7409 Dátum: 13 nov 23, 23:11:34 »

Lenne egy kérdésem.

Ez a Lucy majd démonokat fog idézni dolog mégis honnan jött nektek? ikszdé Most komolyan én maradtam le valamiről?
Ha valahol ilyesmi van említve azt légyszives közöljétek már velem. Nevet

Már csak azért is mert a démonok idézése és a Csillagmágia szerintem eléggé különböző dolgok.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 23, 23:12:57 írta hagabi » Naplózva
Oldalak: 1 ... 492 493 [494] 495 496 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!