24 máj 20, 06:43:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 490 491 [492] 493 494 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781242 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #7365 Dátum: 13 nov 15, 20:26:06 »

Jóval korábban valaki írt olyat, hogy Silver talán a későbbiekben szembefordul a "társaival". Ha erre mondjuk sor kerülne, én szívesen megnéznék egy Jackal befagyasztást. Éppen, amikor elkezd robbantani, berakná egy jégkockába. Mosolyog

Most amúgy időszerűnek érzek egy Doronbalt mentést, ha az öreget nem is, Lucy-t és Wendy-t biztos meg tudná menteni.

Ha most Jackalnak sikerült megszereznie az információt, akkor a következő útja a Fairy Tail pincéje lesz nagy valószínűséggel, bár nem hiszem, hogy oda könnyű lenne a bejutás. Makarov biztos gondoskodott valami pecsétes védelemről.

Most jutott eszembe, hogy vajon Meldy, bár igaz Gerardal vándorol, de ha arra kerülne a sor, egy démonon tudná használni az érzelmi összeköttetést? Ha igen, akkor vajon mi történne?


Szerk1.:
A két bomba utalhat szerintem Jackal-ra és Natsura is. Lehet Natsu, így hogy meg lett "átkozva" ő is tudja használni ezt a képességet?

A hit lehet az atherion-nál is erősebb fegyver. De az is lehet, hogy maga a Lumen Histori.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 15, 20:32:18 írta Serpens92 » Naplózva

Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #7366 Dátum: 13 nov 15, 20:26:38 »

Elég jó lett a fejezet ^^
Jackal nézett egyet, amikor Natsu megette a robbanását, és még csak meg sem feküdte a pociját. A harc nem annyira tetszett(de nem mondanám, hogy rossz volt), de a vég kifejlett annál inkább, hisz Natsu egy páváváv... bombává vált. A robbanás remélem nyomot is hagyott rajta, most újra előjött a "de jó lenne, ha leszakadt volna valamije" betegségem(habár akkor a következő rész címe nem az lenne, ami). Elvégre Gindartson kívül senkinek nincs mű végtagja. E mellett Luxus is csúnyán kikapott egy démon ellen, hát akkor egy gyengébb karakter is szenvedje meg a vereségét Mosolyog. Remélhetőleg nem tápászkodik fel Natsu a közeljövőben, eleget alakított a NMJ-on a Saber ellen.
Szerintem ez a tanácsos nem foga megúszni a Jackalal való randit, elvégre nem menthetnek meg mindenkit, ez viszont nem zárja ki azt, hogy megtudjuk a titkot.

A következő rész címéről arra következtetnék, hogy Lulu és Wendy lesz a főszereplő, de az túl egyértelmű lenne. Ezért én azt mondom, hogy a Tanácsos és a lánya/unokája(fogalmam sincs mi smirksweat ) lesz a porondon. Belegondolva ez sokkal inkább hatékonyabb lenen a FT kordán tartása szempontjából és nagyobb eséllyel tudhatná meg a titkot is.
Ha így történne akkor: Lucy és Wendy tehetetlenek lennének, mert mások életével játszanának. Tegyük fel hogy a "házi" őrizetben lévő személyekre ráteszi az átkot és azt mondja, hogy ha megmozdultok akkor a lány meghal. Itt Már rögtön lélektani fölénybe kerülne, mert a lányok így nem teljesítik, amit elvárnak tőlük, másrészt az öreg is nagy dilemmába lenne, hisz nem az ő, hanem a szerette élete forog kockán. Ebben a helyzetben rögtön meginogna az elszántsága a titok védelmezéséről.
Amint megvan az információ, nyugodtan meg is szabadulhat a tanácstagtól és a lánykától, ezzel is demonstrálva a gonoszságát a Tartaros-nak(habár ez lenne a leghelyesebb, nem fog bekövetkezni, mert nem az én/mi korosztályunknak készül, ha még is bejönne akkor boldog lennék).
Ígéretes Arc-nak tűnik, de még hol van a vége, lehet pár fejezet múlva már megszokásból fogom olvasni(adja Isten, hogy tévedjek) és nem azért, mert érdekel, viszont akár az ellentettje is lehet és tűkön ülve várom majd az elkövetkezendő fejezeteket.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7367 Dátum: 13 nov 15, 21:04:48 »

Szerintem Natsu fel fog kelni és tovább fog harcolni Jackal-al.(bár énish aszt szeretném,ha most kicsit földön maradna)
Van egy tippem,a kövi fejezet cimét illetően.
Lehet,hogy Jackal tesz egy-egy bombát a vénemberre,és az unokájára(vagy kire)
S majd azzal zsarolja a vénembert,ha nem beszél akkor felrobbantja őket.
Tudom egy kicsit sántit ez az elmélet,de hirtelen ez jutott eszembe  smirksweat
Már kiváncsi vagyok,hogy mit fog tudni csinálni Wendy meg Lucy Jackal ellen,ha még Natsut is kiütötte.
Ugye Jackalt nem lehet megérinteni(ha jól forditottam az angolt)illetve ő sem érinthet meg,mert akkor az átok rászáll arra akit megérintett illetve megérintette Jackalt.

Ha jól látom,akkor vizközelben vannak,igy Lucy bevethetné Aqerious-t is.
Még jól is jöhet,mert lehet akkor Jackal nem tudna nagyon robbantani,hogyha vizes lenne.
Már nagyon kiváncsi vagyok,hogy miért is akar annyira tudni a Tartaros a Fehér Örökségről valyon milehet az?
Ja még arra vagyok kiváncsi,hogy fog végződni ez a harc.
Jackal megkapja az infót amit annyira akar,illetve valahogy Natsuek elkergetik Jackal-t,vagy jön valaki segitség Natsuék mellé és majd ő kergeti el? smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 15, 21:06:25 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7368 Dátum: 13 nov 15, 21:17:27 »

Kuro25:"Kubo csajánál"?Kubo egyik karakterére gondolsz,vagy esetleg neki is van valami robbantós barátnője? Nevet

Robbantós Melanie? Nevet

Amúgy Bleach új fejezet. De gondolom tudtad eddig is.  ikszdé
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7369 Dátum: 13 nov 15, 22:27:09 »

Ha most Jackalnak sikerült megszereznie az információt, akkor a következő útja a Fairy Tail pincéje lesz nagy valószínűséggel, bár nem hiszem, hogy oda könnyű lenne a bejutás. Makarov biztos gondoskodott valami pecsétes védelemről.
Azért ezt erősen kétlem. Nagyon kevés ember tud a Lumen Histoire-ről és még kevesebben tudják, hogy hol van. Nem hiszem, hogy az öreg cosplayes tudna egyáltalán annak létezéséről. Hisz az a FT legnagyobb titka, ami céhmesterről céhmesterre száll. S Tanácsot ismerve, akik tele voltak FT gyűlölőkkel tuti, hogy maguknak akarták volna, bármi is az.

Én 1,5-2 fejezet alatt még nem láttam annyit Jackalból, hogy ilyen állításokat mondjak. xD
 
Amúgy szerintem Urtear a legkidolgozottabb szereplő az egész FT-ben. Bonyolult múlt, rengeteg jellem fejlődés,teljes pálfordulás, fontos szerep a sztoriban, jól kidolgozott képesség, és még mindig van benne potenciál, hisz Mashima bármikor visszahozhatja az öreganyó szerepből.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 15, 23:09:14 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7370 Dátum: 13 nov 15, 23:05:28 »

Azért vannak többen is jól kidolgozott történettel, sztorival és mágiával. Lucy, Erza, Gray, Gerard és Urtear. Ők vannak szerintem a legjobban kidolgozva ilyen szempontból. Natsu viszont éppen nem igazán kidolgozott mert sok hiányzik a múltjából de szerintem erre még sor fog derülni.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7371 Dátum: 13 nov 15, 23:38:55 »

Azért vannak többen is jól kidolgozott történettel, sztorival és mágiával. Lucy, Erza, Gray, Gerard és Urtear. Ők vannak szerintem a legjobban kidolgozva ilyen szempontból. Natsu viszont éppen nem igazán kidolgozott mert sok hiányzik a múltjából de szerintem erre még sor fog derülni.

Ja szerintem is majd lessz egy nagy leleplezés,Natsu múltját illetően..
Remélem majd akkor választ kapunk majd a sok kérdésre Natsuval kapcsolatban.
Én szerintem Natsunak elég nagy múltja lehet,ha még Zeref is ismeri. smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7372 Dátum: 13 nov 16, 08:08:50 »

na, ez nem volt semmi rész !  bow  bow  bow
Natsu kiütve fehérre festett szemekkel!
Elég nehéz lesz ezt a Jackal / Jaguar csókát kiütni !
EZ AZÉRT NEM RITKA !!!! NEM SEMMI !!!!  bow  bow  smirksweat

 bow  Pontosan

Bár ha van közted és közte egy közeg, akkor lehetséges, nomeg messziről is.
 Kúl Jó öreg távolsági harc !  Pontosan

Pedig Natsu az egyik legjobb ! Mi lesz így Erzával?  Gondolkozik  Kúl
Már látom ahogy Gerrard mondja: nekem nem kell segítség, meg tudom magam védeni.
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #7373 Dátum: 13 nov 16, 13:50:11 »

Örülök hogy elverték Natsut, már kijárt neki. Nem bánnám, ha egy 10-15 fejezetig most nem róla szólna a manga.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7374 Dátum: 13 nov 16, 21:14:23 »

Ha jól veszem ki, Jackalnak (eddig) kétféle robbantása van:

Az egyik:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/360/8
Nem kell se neki hozzáérni a célponthoz, se a célpontnak őhozzá. Ez gyengébb támadásnak tűnik, Natsu fel is zabálta. És valszeg ezzel robbantotta fel a település házait is: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/360/5 és a következő 3 oldal. Már ha nem tapperolta előbb végig a fél falu viskóit. Nevet
Egészen olyan, mintha "eldobna" valamit...

És a másik:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/360/19
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/360/20
Ehhez már a hozzá kell érnie a célponthoz, vagy annak őhozzá. Ez valamiért erősebb robbanás, hiszen ez http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/360/8 is telibe találta Natsut, de az érintős verziótól mégis (úgy tűnik) kifeküdt.

A távolsági változat úgy tűnik, mintha "rádobná" a mágikus erejét a célpontra és úgy robbantaná fel.
Az érintős változat meg olyan, mintha vagy a célpontba juttatná a mágikus erejét, és úgy robbantaná fel, vagy a célpont saját mágikus erejéből csinálna bombát. Mert ha mindkettő ugyanaz, akkor hogy lehet, hogy Natsu az érintőset nem tudta felzabálni?

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/360/5
Ez amúgy egész úgy tűnik, mintha szélmágia lenne...
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 16, 21:18:42 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7375 Dátum: 13 nov 16, 22:17:33 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/360/5
Ez amúgy egész úgy tűnik, mintha szélmágia lenne...

Ez olyan szerintem,,mintha láthatatlan bombákat dobálna el,s attól robbantak fel a házak  Nevet  smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7376 Dátum: 13 nov 16, 23:26:51 »

Ó, ez ismerős! Mint a Yuu Yuu Hakushóban, a Sötét Harcművészeti Tornán, amikor Kurama harcolt Karasu ellen. És addig nem látta Karasu bombáit, míg az nem akarta, mert nem voltak egy erőszinten. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #7377 Dátum: 13 nov 16, 23:37:36 »

Idézet
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/360/5
Ez amúgy egész úgy tűnik, mintha szélmágia lenne...

Szerintem ez a robbanás lökéshulláma akar lenni.
Jackal a robbanás epicentruma és egy körpepördüléssel kijelöli a robbanás határát, helyét.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 18, 02:27:31 írta Serpens92 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7378 Dátum: 13 nov 21, 17:58:42 »

Beugrott, hogy esetleg a 100 éves küldetésnek is lehet valami köze Zerefhez. Hiszen Gildarts ott futott bele Acnologiába. És ha az a sárkány tényleg értelmes lény (az eddigiek azok voltak), akkor nem valószínű, hogy ok nélkül volt éppen ott (Zonia szent hegye), éppen akkor.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7379 Dátum: 13 nov 21, 21:03:40 »

Szerintem Achnologia az oka, hogy 100 éve senki sem tudta megcsinálni a küldetést és eddig csak Gildarts tért vissza onnan élve. Lehet, hogy csak ott táborozott le és kinyír mindenkit aki megzavarja. Esetleg valami számára fontos van ott. 
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 490 491 [492] 493 494 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!