24 máj 19, 01:05:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 489 490 [491] 492 493 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779786 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7350 Dátum: 13 nov 15, 11:58:00 »

Őfelsége az "E" betűvel illetett meg engem: Jackal, The Explode.
Kár, hogy nem egy héten jött ki ez a fejezett, azzal a Bleachel. Az lett volna valami. Nevet

Folytatjuk a 361. fejezetben: Két bomba
Ha a két bomba Lucy és Wendy, akkor nem sikerül elkerülniük a fizikai kontaktust. Pedig kontaktust nem igénylő, távolsági támadásokkal bőven rendelkeznek.
Jackal mentális előnyben van, hisz Lucyék előtt verte le Natsut. Erre rájön még az, hogy Lucyék közelharcban 0-ák. Úgy lenne esélyük, hogyha Happy és Charle segítene nekik, de akkor meg az öreg és az unokája maradnak védtelenül.
Szerintem ez a cím arra utal, hogy rájuk rak egy-egy pecsétet majd lelép így tartva sakkban őket. Ahogy felrobbantotta a várost úgy veszem ki, hogy bármennyi pecsétet letud rakni és akármikor felrobbantani.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #7351 Dátum: 13 nov 15, 12:39:44 »

ÁÁ szerintem még Natsu nem dőlt ki teljesen. Láttuk már őt kidőlve, de utána mindig feláll. (remélem most is így lesz)
Én arra gondolok hogy a 2 bomba Lucy és Wendy csapatmunkájára is utalhat. Hogy talán ők győzik le, vagy talán elüldözik.
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7352 Dátum: 13 nov 15, 13:16:42 »

Valami ilyesmire számítottam. Natsu egyébként, vehette volna komolyabban is hisz ezek csak alap ütések meg rúgások voltak...semmi extra. Hol maradnak a Metsuruyuu ougi támadások? Nevet Nyilvánvalóan nem akart végezni vele. smirksweat
Viszont most, hogy kicsit komolyabb a helyzet, szóba jöhet natsunak a sálja, hisz elszívta zeref fekete halál mágiáját. Itt is ez lesz szerintem, hogy amiatt élte túl.
Az elképzelésem a '' 2 bomba " címmel, nekem is lucy és wendy. De nem biztos. A lényeg, hogy az öreg tud valamit, ami miatt meg kell halnia és ezt mi is meg fogjuk tudni hamarosan mi az. Hogyan? Hát úgy, hogy most Natsu menekülésre kell kényszerítse Jaguár uraságot. Nem fekszik ő még ki ennyitől azért...
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #7353 Dátum: 13 nov 15, 13:56:17 »

Tetszett a fejezet bár a harc kicsit emlékeztetett a Laxus vs Tempestára . Itt is összeverték a Tartaros tagot, már a földön fekszik mire hirtelen a mégis csak az FT-s lesz kiütve  Nevet. Noha Natsu még fel fog állni szerintem is jó szokásához híven.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7354 Dátum: 13 nov 15, 14:58:21 »

Lehet, hogy csak engem zavar de én azt gondolom, hogy kicsit ellentmondásos ez a pecsételős dolog. Na nem azért mert használják, hanem azért mert Natsunak illet volna megszabadulni tőle. Ha a White Dragon pecsététől sikerült megszabadulni akkor ezt ugyan úgy leégethette volna magáról. Már ismeri ennek módját és mégsem tette meg hanem inkább csodálkozik. Kicsit zavaró a dolog.  Így viszont azt gondolom, hogy ezek után Natsunak minimum egy lábának el kellene tűnni jobbik esetben, rosszabb esetben halottnak kellene lenni. Ha már egy ilyen robbantás szétvitte a házat és kinyírta a mágiatanács nagy részét.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 15, 15:06:32 írta rini67 » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7355 Dátum: 13 nov 15, 15:20:23 »

Jackal nem Pecsétnek hanem Átoknak nevezi azokat a jeleket, szóval vélhetően egy tényleges átokról van szó, amit holmi Tűz Sárkányölő Mágia nem fog hatástalanítani. A robbanás erejét Natsu könnyen csökkenthette azzal, hogy a lángjaival próbálta elnyomni vagy megpróbálta megenni a nagy részét. Visszatérve az Átokra, valószínűnek tartom, hogy a Kyukimon minden tagja rendelkezik valamilyen Átokkal. Tempestánál lehet, hogy a Mágikus Akadály Részecskék bizonyulnak az Átkának.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7356 Dátum: 13 nov 15, 15:34:23 »

Lehet, hogy csak engem zavar de én azt gondolom, hogy kicsit ellentmondásos ez a pecsételős dolog. Na nem azért mert használják, hanem azért mert Natsunak illet volna megszabadulni tőle. Ha a White Dragon pecsététől sikerült megszabadulni akkor ezt ugyan úgy leégethette volna magáról. Már ismeri ennek módját és mégsem tette meg hanem inkább csodálkozik. Kicsit zavaró a dolog.  Így viszont azt gondolom, hogy ezek után Natsunak minimum egy lábának el kellene tűnni jobbik esetben, rosszabb esetben halottnak kellene lenni. Ha már egy ilyen robbantás szétvitte a házat és kinyírta a mágiatanács nagy részét.

Szerintem ezt most eléggé benézted. Anno ugye eleve sárkány pecsét ellen sikerült a mutatványa, most viszont démonnal áll szemben és nem szimpla pecsét hanem átok. Egyébként kétlem hogy leszakadt volna bármije is. tuti hogy túlélte viszont megsínylette az biztos. De ha túl is élte tuti hogy harcképtelen marad.

Egyébként még mindig nem vágom miért írja le itt mindenki vagyis a többség Wendy-t és Lucy-t. Mindkettő bőven S osztály közelében van. Főleg a 2. eredet óta. Lucy-nak ott az Uranometoria amit Wendy akár még fel is erősíthet, a többi támadásáról nem is beszélve. Ja és persze Wendynek is vannak spéci technikái szóval nem írnám le őket, bár tuti hogy nem nyomják le a robbantóst. Nevet Itt kelleni fog az hogy a csapat elveszítse a csatát hogy átérezzék a közelgő harcok súlyosságát.

Egyébként baromi jó a manga mostanában. tényleg jó irányba viszi a storyt Mashima. Először én is benyeltem hogy Natsu könnyen nyer de hál Isten nem így lett. A két bomba meg egyértelmű hogy vagy Lucy és Wendy valamilyen módon vagy pedig egy új technika Jackal részéről mert kétlem hogy mindent láttunk tőle.

Egyébként vicces hogy Mashima sokkal jobban megtudja csinálni a robbantós karaktert mint Kubo. Nevet
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7357 Dátum: 13 nov 15, 16:05:29 »

Fizikailag Wendy és Lucy az egyik leggyengébb karakterek. Bekapnak egy-két találatot aztán már a földön is vannak. Jackalt bokszzsáknak nézte Natsu de nem úgy tűnik, hogy bármilyen komolyabb sérülést is elszenvedett volna. Ha Jackal közelharccá tudja alakítani a harcot akkor már nyert is. Lucyéknek meg még védeniük is kell az öreget meg az unokáját.

Azért Natsu nagyot nézne, ha Lucyék legyőznék azt, akit ő nem tudott. Megint menőzhetne, mint Edolasban. ikszdé

Ha robbantgatós karakter akkor Deidara a  király! Nevet De miben van jobban megcsinálva Mashima karaktere, mint Kuboé? A képessége kidolgozásában?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7358 Dátum: 13 nov 15, 16:09:58 »

Jackalt bokszzsáknak nézte Natsu de nem úgy tűnik, hogy bármilyen komolyabb sérülést is elszenvedett volna.

Használta egyik komolyabb technikáját is ellene? Nevet Még ott vannak a villám + tűz kombós támadások és akkor nem beszéltem a titkos sárkányölő támadásokról sem.
Naplózva
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #7359 Dátum: 13 nov 15, 17:00:17 »

Lehet Wendy rányom Natsura egy healing touch-ot aztán kész Nevet
Amúgy az arc végén én szívesen megnéznék egy olyan csatát, hogy E.N.D. vs Natsu&Gildartz&Luxus&Erza, ha előbújna Igneel az odúból és adna egykis turbót natsunak Nevet
Naplózva

"I believe i can fly"
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7360 Dátum: 13 nov 15, 17:08:48 »

Natsu mutatott olyat, hogy az érzelmek lángjai, vagy valami hasonlót. Szerintem a teljes erejét latba vetette, mégha csak sima támadások is voltak.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7361 Dátum: 13 nov 15, 17:59:33 »

Lehet Natsu is csak szimulál, mint Jackal tette, vár egy sort, aztán hirtelen felbukkan a sakál háta mögött és le/felgyújtja. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7362 Dátum: 13 nov 15, 19:27:32 »

Na ezt egyelőre megszívta Natsu(remélem smirksweat),tényleg meg kéne néha hallgatnia az ellenfelét,bár az eddigiek után lehet már ráunt.
Mondjuk alapból se az a sokat gondolkodó,de azért nem ostoba.
Most még korai lenne ha bármelyik Tartaros tag ellen is nyerni tudnának.
Annyi biztos hogy megússzák valahogy,vagy Natsu áll talpra,Vagy Jackal unja meg és végez a melóval,hogy Lucyék lesni se tudnak.Ami még esélyes hogy jön egy megmentő aki elkergeti.

Ráfér a tündérekre egy kis vereség jelenleg. Nevet
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7363 Dátum: 13 nov 15, 19:57:06 »

Fizikailag Wendy és Lucy az egyik leggyengébb karakterek. Bekapnak egy-két találatot aztán már a földön is vannak. Jackalt bokszzsáknak nézte Natsu de nem úgy tűnik, hogy bármilyen komolyabb sérülést is elszenvedett volna. Ha Jackal közelharccá tudja alakítani a harcot akkor már nyert is. Lucyéknek meg még védeniük is kell az öreget meg az unokáját.

Azért Natsu nagyot nézne, ha Lucyék legyőznék azt, akit ő nem tudott. Megint menőzhetne, mint Edolasban. ikszdé

Ha robbantgatós karakter akkor Deidara a  király! Nevet De miben van jobban megcsinálva Mashima karaktere, mint Kuboé? A képessége kidolgozásában?

Az mondjuk igaz de Wendy tud healozni szóval tudná támogatni egy ideig Lucy-t amíg előkészíti az uranometoriát. Bár kétlem hogy addig Jackal barátunk tátott szájjal nézne. Nevet

Egyébként Jackal azért jobb Kubo csajánál akinek a nevére se emlékszem már (ez sztem mindent elárul) mert sokkal kidolgozottabb. Nem idegesítő és nem csak dobálózik szavakkal hanem tényleg kemény is. na meg stílusosabb is.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 15, 19:57:41 írta Kuro25 » Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #7364 Dátum: 13 nov 15, 20:17:57 »

360:
Jó kis fejezet volt.Már Én is azt hittem,hogy Natsu félholtra veri Jackalt,majd az menekülőre fogja...de ez a fordulat meglepett.
Itt totál K.O Natsu,nem úgy tűnik mint aki fel fog kelni az elkövetkezendő órákban:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/360/21
De ennyivel azért nem írom le.
Mellesleg komolyan kezd foglalkoztatni,hogy mit tud az öreg....a "hit" már megint valami szójáték?Jackal valami információt kért a fehér örökségről,lehet ez bármi,fegyver vagy akármi.De igazából a céljaikat sem ismerjük,szóval ez szerintem még korai.

Kuro25:"Kubo csajánál"?Kubo egyik karakterére gondolsz,vagy esetleg neki is van valami robbantós barátnője? Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 489 490 [491] 492 493 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!