24 máj 18, 13:42:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 486 487 [488] 489 490 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779244 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7305 Dátum: 13 nov 09, 01:33:28 »

Támadt egy vad elméletem. Mi van, ha E.N.D maga Natsu? Az igazi szüleiről nem tudunk semmit csak azt, hogy Igneel nevelte fel. Lehet, hogy soha nem is volt neki. Mi van, ha Igneel nem tudta/akarta megölni, az akkor még kisgyerek Natsut, aki habár démon volt, de még ártatlan, egy fehér festővászon. Talán ezért akarja Zeref, hogy ő ölje meg és ez azt is megmagyarázná, hogy Zeref honnan ismeri Natsut. És ezért nem tudott átmenni Fried falán, mert egy több, mint 400 éves könyvből idézték meg.
Érdekes ötlet, de én nem tartom valószínűnek. Akkor már legyen Natsu tényleg Zeref fia azt kész. A 400-es kihagyás sem probléma, mert mint láthattuk az időutazás lehetséges. Meg, ha Natsu csak Zeref egyik démona a sok közül, akkor nem így reagált volna a találkozásra: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/208/19 http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/209/9
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 09, 01:34:17 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7306 Dátum: 13 nov 09, 02:48:10 »

Ez az bejött hogy Minerva is démon(i) lesz,ennek örülök Nevet
Ahogy látom Droy már az elején ki lett ütve.
Loki és a kapcsoltai pedig mire nem képesek Nyelvesít
Megvolt az ösztönző beszéd,ruha váltás És egy Macskaszerű Makarov más.Meg is van minden hogy beinduljanak a dolgok. kacsint
Mostani tényleg a macskaszerűek/macskák része volt.
Naplózva

Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #7307 Dátum: 13 nov 09, 05:23:12 »

Erre én is gondoltam, de nem hinném, hogy Natsu E.N.D. Bár sztem Zeref teremtette. Csak Gazille se bírt átmenni azért sántít. Vagy Zeref Natsut achnologia legyőzésére teremtette, lehet amig az él, addig nem tud meghalni.
Naplózva

"I believe i can fly"
FAF
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #7308 Dátum: 13 nov 09, 09:10:17 »

Nem hiszem h Gerardot megkellene védeni, 7 éve is elég bika volt,de mostanra 1-1 ban szerintem elpáholna mindenkit!
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7309 Dátum: 13 nov 09, 10:20:37 »

Én Gérard-ot egy szinten tartom Jura-val és Laxus-sal. Ugyanis Jura ellen is szépen megállta a helyét. Ami miatt kiemelkedik vagy talán kicsivel erősebb mint az előző 2 az a különleges technikája miatt van, amivel szerintem egy démon tagot is megölhet.

Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7310 Dátum: 13 nov 09, 11:18:13 »

Hát arra énish kiváncsi vagyok,hogy milyen kapcsolatba lehet Natsu Zereffel.
Remélem majd részletesen ellessz magyarázva,hogy ki is valójában Nastu,és miköze van Zerefhez.
Nameg persze,hogy miért nem tudott átmenni anno Fried varázsképletén.

Azt énsem hiszem,hogy Natsu lenne E.N.D,mert akkor szerintem a démonok felismernék a mesterüket.
Ám az nagy fordulat lenne,hogyha E.N.D olyasvalaki,akit már ismerünk csak nem derült ki,hogy egy démon az illető. smirksweat
Vannak itt még nagy titkot kérem  bow Nevet
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Tasur-Astur
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #7311 Dátum: 13 nov 09, 12:16:13 »

Azért azt hozzá tenném, hogy anno Gazille sem tudott átmenni Fried falán  Nevet
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #7312 Dátum: 13 nov 09, 12:59:51 »

Nem hiszem h Gerardot megkellene védeni, 7 éve is elég bika volt,de mostanra 1-1 ban szerintem elpáholna mindenkit!

Igen, de csak ha erzát nem számítjuk tényleg elver mindenkit (aknalógia és zeref természetesen kizárva a mindenkiből). Gildraznak lehet esélye de szerintem őt is lenyomná mivel a speed a fairy tailban is nagyúr

Minervára meglehetősen kíváncsi vagyok, de remélem az alakja marad olyan amilyen volt. 
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7313 Dátum: 13 nov 09, 13:20:14 »

Az már most gyanítható, hogy jó meccsnek ígérkezik a Natsu féle harc de már most biztos vagyok abban, hogy meglép a macsek. Itt most nem a ő legyőzése a lényeg hanem az öreg megvédése és az általa tudott információ megszerzése. A mangában már volt rá utalás, hogy valamit azért tud az öreg. Szóval a lényeg az információ megszerzése és annak megvédése, eljuttatása a céhhez. Úgy is mondhatjuk, hogy ha a cicus ezt nem tudja megakadályozni akkor veszített akármi legyen is a meccs vége. Ugyan így gondolom a Laxus meccset is. Ott Tempest képtelen volt teljesíteni a feladatát így végül is veszített.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 09, 13:22:36 írta rini67 » Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7314 Dátum: 13 nov 09, 13:45:58 »

Most,hogy elovlastam magyar forditással a FT-t,akkor már jobban értem a helyzetet.
A volt tanácsosok azért vannak a feketelistán,mert valamit tettek ellenük régebben,vagy tudnak valamit.
A volt öreg tanácsos itt akart valamit mondani:http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/359/21-ezek szerint csak tud valamit.
Ám a kövi rész ciméről semmi sem jut eszembe,mi lehet az a fehér örökség?valami Natsuval kapcsolatos dolog?
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7315 Dátum: 13 nov 09, 15:16:58 »

Nem inkább Sting?  Mosolyog

Hirtelen erre nem is gondoltam  Nevet
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7316 Dátum: 13 nov 09, 15:20:56 »

Nem inkább Sting?  Mosolyog

Stinghez tuti semmi köze. Kétlem hogy egy ilyen harcról csak úgy átugrana Stinghez, nem sok értelme lenne. A fehér örökség vagy Natsu sálja lesz vagy utalás a robbantós barátunk képességére.

Lucy igaz, hogy nem a kedvencem, de pl Loki vagy Capricorn elég nagy segítség lehet.

Azért nem kéne leírni ennyire Lucy-t. Bőven meg van ő is egy S osztályú mágus szintjén csak eddig sosem tudott tisztán harcolni mert mindig csaltak ellene vagy valami más galiba volt. És igazából nem is nagyon van szüksége Loki-ra vgay a többiekre mert ott van neki az Urano Metoria amit ugye a viadalon használt Flare ellen de akkor csalással kijátszották.


Egyébként örvendetes milyen jó irányba halad a manga. Most már sokkal komolyabb mint annak idején volt. Remélem kapunk jövőhéten valami komoly harcot.

Luxus és Mira jelenet nem volt meglepő Mashima egyértelműen arra pályázik hogy őket is össze boronálja. Nevet
Naplózva

Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #7317 Dátum: 13 nov 09, 17:22:12 »

Tilon
Érdekes ötlet, és én látok benne fantáziát is. Van rá esély, hogy tényleg Natsu lesz az E.N.D. Ha jól sejtem Natsu a sálját Igneeltől kapta. Ebből arra is lehetne következtetni, hogy valamiféle pecsét, ami ameddig létezik Natsu "nem ébred fel" és mivel nem olyan erős mint E.N.D.-ként így a sál védelmet is biztosít neki egy bizonyos szintig. Szóval egyáltalán nem lehetetlen. (Habár én még mindig az Acnologiára gyanakszom, ha egyszer Ő hozza el egy korszak VÉGÉT)

Kuro25
Én is gondoltam Natsu sáljára és megvan rá az esély, mert 2 héttel ezelőtt is írtam, hogy biztos van története. A másik elképzelésem pedig a Lumen Histoire. Épp itt az ideje, hogy megtudjuk a céh igazi "arcát".

A részről:
EZ AZ! Tudtam, hogy Minerva képes lesz démonizálódni ikszdé Szorítottam, hogy Puwer Up-ot kapjon. Épp itt lesz az ideje, hogy levágják Titána magasan hordott orrocskáját  Ördögi Már nagyon hiányoltam a legjobb negatív szereplőt. Van egy olyan érzésem, hogy Minerva a legerősebb 3 között lesz a démonok között.

Most jött a szokásos blabla Makarovtól és ennyi. Loki feltűnése meglepett, ennek örülök, mert így legalább nincs felesleges időhúzás a keresgéléssel.  Wendy reakciója jó volt lehetett rajta mosolyogni. A kifektetett tagokat látván előjött a perverzióm, miszerint nem is lenne rossz ha meghalnának...

Itt az alsó képről annyi jutott eszembe, hogy meg fog halni, egyszerűen olyan érzésem van(őszintén szólva 101% esélyt adok arra, hogy meghal).
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/359/15

Amikor odaértünk, hogy Natsu csapata megérkezett az öreghez már azt hittem nem történik semmi. Szerencsére tévedtem. Hmm Érdekes ellenfelet kapott Natsu, de szerintem most még kihozza a döntetlent, habár remélem tévedek és feltörlik vele a padlót.

De kétségtelen, hogy a következő rész címe váltotta ki a legnagyobb izgalmat(legalábbis nálam).
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 09, 17:24:06 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #7318 Dátum: 13 nov 09, 17:31:03 »

359:
Volt benne minden.
Mashima nem aprózta el.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/359/5
Mellesleg,majd kíváncsi leszek rá,hogy fog kinézni démonalakban.

Úgy látszik,Kyoukának valami nagyobb szerepe van a csapatban.Valami alvezér szerűség,nem?
Legalábbis Tempesta mondatából ezt vettem ki,ezen kívül még Ő szerepelt a legtöbbet.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/359/3
Natsu utolsó mondata tetszik,egy jó harcra számítok majd a köviben:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/359/24

Natsu lenne az E.N.D?Hatalmas fordulat lenne.De akkor Ő a tartaros vezére is (az alapján amit Cobra mondott).
Naplózva

Aistyc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #7319 Dátum: 13 nov 09, 17:44:53 »

Üdv új vagyok itt!

Szerintem teljesen kizárható az, hogy Natsu legyen E.N.D. . Olvastam valaki hozzászólásában, hogy a démonok csak felismernék a mesterüket. Amúgy Natsu sáljával kapcsolatban: nekem úgy rémlik, hogy említve volt az egyik fejezetben, hogy az megvédi őt.

A következő rész címe " a fehér örökség" ---> nekem kapásból a lumen histoire jutott eszembe ( ugyebár csillag fény magyarul).

Silver: az a kósza gondolatom támadt, hogy ismeri-e Mavis-t... Kevés mágus halt meg a manga során eddig. Azok lehetnek a Gray-el kapcsolatos szereplők meg Mavis...stb Így eszembe jutott, hogy Mavis és Zeref ismerik egymást. Zeref démona Silver. Szóval nem lehet hogy Silver ismeri Mavist és az ő sírját akarta meglátogatni? Nyelvesít
Naplózva
Oldalak: 1 ... 486 487 [488] 489 490 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!