24 máj 17, 11:46:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 480 481 [482] 483 484 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778246 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7215 Dátum: 13 okt 26, 07:27:33 »

HA Laxus egyedül lenne, akkor elfogadnám, hogy kikap. De mivel itt van vele a kis csapata + Yazima (mondjuk ha az a mágiája, hogy vékony lesz, nem tudom mire mehetnek vele  smirksweat), én elvárnék LEGALÁBB egy döntetlent.
Miért? Mert Laxus bőven benne lenne a top 4 Szent Mágusban ( Warrodnak szerintem így ilyen idős korára eléggé lecsökkent az állóképessége). És ha őt könnyedén leverik akkor, nem az erő döntene a harcok kimenetlében. Jönnének a semmiből szedett új hiper-szuper-mega-extra képességek, amikkel 2 ütés 1 ellen.
Szóval rini ebben egyetértek veled, de azért még nem haljon már meg egy Kyuukimon ilyen hamar.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #7216 Dátum: 13 okt 26, 09:22:52 »

Egész elfogadható volt, habár már most romlani éreztem a történetet... Sokakkal egyetértve jobb lett volna, ha Tempesta csak később bukkan fel, amikor már javában zajlik a történet.
De előbb ugorjunk az elejére.
Ahogy be lettek mutatva a démonok... 2(de legyen 3 a másik női karakterrel együtt) intelligens van köztük, ami elég nagy csalódás, hogy megint tipikus shounen szereplőket kaptunk ellenfélként, vagyis nagy erejük van, de fordítottan arányos az intelligenciával(az FT 80%-a ilyenből áll és a mostani ellenségek is nagyrészt ebből állnak). Haladva a fejezettel feltűnik a Luxus trió és egy tanácstag is. legalább most emlékeztettek minket, hogy egy céh élete nem csak a veszélyes, nehéz vagy ép lehetetlen küldetésekből áll. Egyszer csak betoppan Chopper a One Piece-ből, aki épp emberi alakjában van és a Namitól lopott Clima Tact-al elkezd forgószeleket varázsolni... Luxus akkor kezdheti ásni a saját sírját, ha kicsúszik a száján hogy: "Ez egy Tanuki!"

Luxus belépője meglepte Cho... Tepmestát, akit a megrázó élmény kevésbé sokkolt...  smirksweat Ezek után beismeri, hogy eltévedt az egyirányú úton(akár csak Zoro) és a gonosz jelenléte magához vonzotta, mint a dögszag a keselyűt.
A következő részben remélem értékelhetőbb cselekményt kapunk, ugyan az e heti sem volt rossz, de azért többet vártam. Mellesleg egy olyan érzésem van, hogy rövid harc lesz a következő... szerintem elmenekülnek(már ha van annyi eszük). Szégyen a futás, de a Qva anyját annak, aki üldöz alapon.  >.<#
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #7217 Dátum: 13 okt 26, 10:52:28 »

Nem lehetséges az, hogy Luxusékat elpüffölik, és utána az egész céh észbe kap és húznak edzeni. Ez ilyen DB-s benyomás lenne, hisz ott is mindig edzettek. Ezzel erősebbek lesznek és szétkapják őket... Vélemény?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7218 Dátum: 13 okt 26, 11:13:37 »

Igazából nemrég tértek vissza egy 3 hónapos edzőtáborból.^^

Ha most kikapnak Luxusék (Friedék már mozdulni sem bírnak), akkor nekem nagyon furcsa lenne, ha Natsuék elkezdenének edzeni. Egyrészt nem valószínű, hogy sok idejük lenne mielőtt véghezviszi a Tartaros a tervét, másrészt Natsu már így is szétakarja kapni őket. Ha meghallja, hogy Luxus vesztet az első dolog nem az lesz, hogy "Ha Luxust legyőzték, akkor jobb lenne kicsit edzenem, hogy legyen esélyem" hanem "Elverték Luxust? Ezzel betelt a pohár, megyek és szétcsapom őket!" Box

Szerintem a tanács bukása után az lenne a leglogikusabb, ha valaki összehívná a 10 Szent Mágust, hogy megbeszéljék, hogy mi lesz most. Hisz a Tanács után ők felelnek a Mágia Világért. Így belehetne mutatni az összes Szent Mágust és így lenne egy igazán ütőképes erősítés a FT-nek (hisz úgyis nekimennek ők a Tartarosnak).

Érdekes, hogy Charle még nem Spoilerkedet el nekünk semmit, hisz már Edolas óta minden Arc elején ellövi, hogy mi lesz a fináléban. Nemyóó Tényleg, azzal a látomással mi lett, hogy összedől a palota, miközben Lucy sír benne? Ha jól emlékszem a palota ép maradt.

Szegény Raijinshuu, direkt egy könnyű küldetést vállalnak el, erre ez bizonyul a legnehezebbnek. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #7219 Dátum: 13 okt 26, 11:36:17 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/357/6

Nekem ezek a kövek inkább síroknak tűnnek. Meg még a történet elején Zerefet afféle szellemként emlegették. Mi van, ha Zeref korántsem halhatatlan, csak adott időközönként testet vált?
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7220 Dátum: 13 okt 26, 12:38:10 »

Van egy ötletem, hogy hogyan is teremthetik a démonokat.
A démonok valójában lelkek/szellemek és a Hádész kapun át lehet őket megidézni. És úgy érik el a végleges formájukat és erejüket, hogy egy megfelelő testet kapnak. Ilyen alapon akkor simán meglehet, hogy Zeref=E.N.D..
Szerintetek?

Nem lehetséges az, hogy Luxusékat elpüffölik, és utána az egész céh észbe kap és húznak edzeni. Ez ilyen DB-s benyomás lenne, hisz ott is mindig edzettek. Ezzel erősebbek lesznek és szétkapják őket... Vélemény?
Az események elég durván beindultak, már kicsit késő lenne elmenni edzeni.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7221 Dátum: 13 okt 26, 13:14:50 »

Meg tulajdonképpen vehetjük az egész Mágia Játékokat egyfajta edzésnek. Szerintem direkt azért csinálta azt az arc-ot Mashima, hogy legyen ideje és lehetősége a FT-nek, hogy felerősítse magát. Elvégre bármilyen komoly harcok is voltak, az csak egy verseny. Most meg jön az igazi háború, amire már a Tenrou-arc óta várunk.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7222 Dátum: 13 okt 26, 14:19:53 »

357:
A jelenlévők közül szerintem Ki-Su lehet a legveszélyesebb:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/357/5
Tempessa vajon nem szél démonölő?

Olyan hogy szél démonölő tuti nincs, max vihar (Vagy égi mint Wendy) lehetne mivel a neve is ezt jelenti de az azért elég fura lenne ha démonölők alkotnának egy démonokból álló brigádot. Nevet

Egyébként kicsit sem lenne fura ha Laxus kikapna. Egyrészt Tempesta már kb félig kivonta a forgalomból a többieket szóval túl nagy segítséget nem nyújthatnak Laxusnak, másrészt ha azt vesszük hogy Jackal egyedül irtott ki több mint 100 embert köztük mágusokat is akkor ja. Bár valószínűleg egyik sem volt Laxus szintű de van egy olyan sejtésem hogy Tempesta jóval erősebb mint Jackal. Arról nem beszélve ha így az elején kikapna egy démon eléggé visszavetné a hangulatot mert ha Laxus győzhetett akkor a többieknek is lenne esélye. Natsu is van olyan szinten simán mint Laxus ha komolyan harcol. Erzáról ne mis beszélve. Lucy meg ha kap démon kulcsokat is akkor ja. Nevet

Az edzést én is kizártnak tartom ha csak meg nem oldja valahogy Mashima úgy mint Dragon Ball-ban volt. Nevet

De egyébként én a pincét támogatom fejlődésképp tuti ott van a válasz a démonok ellen. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 26, 14:20:27 írta Kuro25 » Naplózva

oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #7223 Dátum: 13 okt 26, 16:01:19 »

Nem lehet tudni Laxus ténylegesen milyen szinten van, amit tudunk hogy egyedül legyőzött 5 embert, majd egy szentmágust is. Valószínű azonban hogy a démonok ellen ez kevés lesz, nagyon úgy tűnik hogy ők más szinten vannak, talán egy szinten a legerősebb szentmágusokakal (most nem jut eszembe az elnevezésük) és E.N.D. bárki is legyen még magasabb szinten. Kiváncsi lennék, hogy a másik jövőben ahonnan jövőRouge jött mi volt a Tartarossal.
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #7224 Dátum: 13 okt 26, 16:59:03 »

Olyan hogy szél démonölő tuti nincs, max vihar (Vagy égi mint Wendy) lehetne mivel a neve is ezt jelenti de az azért elég fura lenne ha démonölők alkotnának egy démonokból álló brigádot. Nevet

Én is égi-re gondoltam csak mást írtam... Mosolyog
Mellesleg ha Silverből indulunk ki...nem kizárt.

A szent mágusokról:
Warrod valami olyasmit mondott,hogy ez csak egy sima elnevezés,presztízs,mászkálnak náluk erősebbek is szerte a világban.Ettől függetlenül biztos fognak olyat mutatni -a maradék 3 szent mágus-, hogy szemünk ketté áll.De azért én megnézném azokat,akik erősebbek az 1. szent mágusnál.Hátha látunk majd olyat is.

Makarov még tagja a szent mágusoknak?
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 26, 17:00:22 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7225 Dátum: 13 okt 26, 18:27:25 »

... Egyszer csak betoppan Chopper a One Piece-ből, aki épp emberi alakjában van és a Namitól lopott Clima Tact-al elkezd forgószeleket varázsolni... Luxus akkor kezdheti ásni a saját sírját, ha kicsúszik a száján hogy: "Ez egy Tanuki!" ...

Ezen nevettem egy sort. Nevet

...
Érdekes, hogy Charle még nem Spoilerkedet el nekünk semmit, hisz már Edolas óta minden Arc elején ellövi, hogy mi lesz a fináléban. Nemyóó Tényleg, azzal a látomással mi lett, hogy összedől a palota, miközben Lucy sír benne? Ha jól emlékszem a palota ép maradt.
...

Megváltozott a jövő. kacsint

...
Makarov még tagja a szent mágusoknak?

Nem tudni, legalábbis emlékeim szerint nem volt rá utalás, hogy igen vagy nem.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #7226 Dátum: 13 okt 26, 20:27:17 »

Nem hiszem, hogy Laxus ki fog kapni. Ha őt leverik, ki bírna el velük?? Sztem felmérik egymás erejét és visszavonulót fúj a démon pali. Vagy akár meg is zavarhatják őket, de ha Laxus győzne akkor az lenne, hogy túl táp, ha meg a szellő pisti nyer, akkor nincs olyan tag aki egy szinten lenne velük.
Naplózva

"I believe i can fly"
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7227 Dátum: 13 okt 27, 00:58:46 »

Nem hiszem, hogy Laxus ki fog kapni. Ha őt leverik, ki bírna el velük?? Sztem felmérik egymás erejét és visszavonulót fúj a démon pali. Vagy akár meg is zavarhatják őket, de ha Laxus győzne akkor az lenne, hogy túl táp, ha meg a szellő pisti nyer, akkor nincs olyan tag aki egy szinten lenne velük.

A kommented feletti piás fószer jóval erősebb sőt a legerősebb az FT-ben. Nevet Gildartz. Persze ehhez elúbb meg kéne jelennie. Nevet
Naplózva

Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #7228 Dátum: 13 okt 27, 04:50:35 »

na jó de mind a 9 arcot nem tudja lenyomni egyedül
Naplózva

"I believe i can fly"
Enton
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #7229 Dátum: 13 okt 27, 10:03:41 »

na jó de mind a 9 arcot nem tudja lenyomni egyedül
Lehet , hogy 9et egyben nem tud lenyomni, de 1vs1-ben mindenki ellen lenne szerintem esélye.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 480 481 [482] 483 484 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!