24 máj 17, 13:07:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 479 480 [481] 482 483 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778293 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #7200 Dátum: 13 okt 25, 20:20:45 »

Szóval ha jól vettem ki a storyt akkor Zeref egy mágus, ergo egy ember, E.N.D egy démon, Acnologia egy sárkány. Ez alapján ez a három nem igazán fedheti egymást szerintem. Persze előttem mondták, hogy ő saját magát is démonná alakíthatta: e mellett az áll, hogy eddig még E.N.D. et nem mutatták, illetve hogy maguk a démonok nem is beszéltek róla csak Zerefről, pedig csak megemlítenék hogy Heil E.N.D. vagy valami, ha külön személy lennének, hiszen nyilván ő a vezér. Ez ellen pedig, hogy ő lenne a vezére egy olyan szervezetnek akik elég nagyratörő vágyakkal indulnak neki az elkövetkező harcoknak, holott ő maga saját megállítását akarja Natsu által, ez egy kicsit ellentmondásos szerintem. Acnologia mint E.N.D. szerintem teljesen kizárt, hiszen ő maga egy sárkányölő volt aki végül átváltozott, ergo ember volt és nem démon.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7201 Dátum: 13 okt 25, 20:41:07 »

Szerintem a legalkalmasabb E.N.D. szerepének betöltésére:
-Acnologia
Dio ugye azt állítja, hogy Zeref teremtette Acnologiát. Nem kizárt, hogy neki a démon alakja egy sárkány. Igaz itt a 2 üti egymást, hiszen a démonok és sárkányok nem egybe tartoznak. De ami mellette szól, hogy E.N.D. Zeref legerősebb démonja és a Tenrou arc végén szerintem Zeref félt, vagy legalább megrémült mikor megtudta, hogy Acnologia felébredt.
Talán olyan erős Zeref legerősebb démona, hogy ő maga is fél tőle.

Thanatosz:Nekem is ez ugrott be elsőnek Nevet Amúgy elképzelhető, hogy Zeref lesz E.N.D.. Állítólag Zeref 400 évesnél is idősebb. Lehet, hogy nem is olyan öreg, hanem ha meghal, valaki mindig megteremti.

oky: A Kyuumon tagjainak is van emberi alakja. Először Silvert is egy démon gyűlölő embernek hittük.
Amúgy egy ideje változott Zeref célja. Most éppen leigázni készül a világot.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7202 Dátum: 13 okt 25, 21:17:42 »

Acnologia nem aludt. Gildarts még a Tenrou szigeten történtek előtt találkozott vele: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/166/15

357.:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/357/3
Ez a vödörfejű Franmalth tűnik a leggyengébb láncszemnek. Csak aztán nehogy úgy járjunk vele, mint Yomival, a 10-es Espadaval...

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/357/5
Ezelt Elfmannal (Szörny Lélek Take Overrel persze) kellene összeengedni. Két hangember, láthatólag ökölharcosok. Jól ellennének egymással. Nevet
Silver gyanús. Miért nincs démon formában? Miért van egy démonnak jég démonölő mágiája? És miért néz úgy ki az oldal utolsó képén, mint aki nincs annyira oda a dolgokért?

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/357/6
Nem tudom, ez a húsverem mi lehet... Úgy néz ki a hely, mint az Inuyasha animében mikor Naraku a pincében a félszellem léte miatt a "gyenge" napján az őt alkotó szellemek testei között szelektált. De nekem nem tűnik kapunak. Viszont egy olyan ötletem van, hogy középen az a koponya talán E.N.D.-é, és már csak némi hús és test hiányzik a felélesztéséhez.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/357/10
Egy pillanatra tényleg azt hittem, hogy Luxus az. Mondom, csak nem szakállat növesztett? Nevet
Tempesta a forgószél előtt mindig "Hyuru"-t mond. Vajon lesz jelentősége?

A Tanács és a volt tanácsosok hentelése talán azért célja a Kyuukimonnak, mert nem akarják, hogy újraalakuljon (és szervezetten fellépjenek ellenük*), vagy van a Tanács birtokában valami, amivel árthatnak nekik. Szerintem.
* Mert hiába erősek, akkor is csak 9-en vannak, szemben az egész világgal.
Amúgy meg a kígyó legyőzéséhez a fejét kell széttaposni. ^^"

És egy érdekesség: A Tanács kilenc aktív tanácsosból áll(t). A Kyuukimon (Kilenc Démonkapu) is kilenc démonból áll.

Kíváncsi leszek, Mashima-sensei mit hoz ki Tempesta és Luxus harcából. Ha Luxus könnyen győz, akkor gázos a történetszál, mert túl gyenge lesz a Kyuukimon (vagy nem is ők lesznek a fő ellenfelek). Ha Tempesta könnyen győz, akkor szintén gázos a történetszál, mert Luxus mégiscsak egy harcos mágus, aki a Tíz Szent Mágus szintjén van erőben. És ha vele könnyedén feltörlik a padlót, akkor Natsunak és a többieknek nagyon sokat kell erősödni, ha labdába akarnak rúgni ellenük. És ettől az "erősödéstől", vagyis inkább a mikéntjétől tartok. Legjobban egy olyannal tudnék kiegyezni, ha szoros küzdelemben is, de Luxus maradna alul, viszont valahogy meg tudna pattanni onnan a Raijinsuu-val és Yazimával együtt. Így már elfogadható lenne.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 25, 21:21:23 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
BFG
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 23



« Válasz #7203 Dátum: 13 okt 25, 21:19:47 »

Végre el tudtam olvasni magyarul (Angol nem megy valami jól Szomorú ).
Megtudtuk a kyuukimonok nevét és a maradékot is megismerhettük. A pokol kapuja tisztára jól lett megcsinálva  Pontosan
Azt is megtudhattuk, hogy nem csak a mostani, de a volt tanácsosokat is meg kell semmisíteni. ( ez vonatkozik Gérardra is Gondolkozik ). Szerintem is lehet valami összefüggés Zeref és E.N.D között. Kyouka nem hiszem, hogy véletlenül hívná Zerefet a Mesterének. ( ez csak az én elképzelésem ). Nem hinném, hogy Luxus egyedül le tudná verni Tempestát. Mondjuk, ha lenne egy másik erősebb céh társ a közelbe, annak örülnék és akkor levernék Tempestát, a Kyuukimon meg nézne egyet  Ördögi .
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7204 Dátum: 13 okt 25, 21:23:20 »

...
Azt is megtudhattuk, hogy nem csak a mostani, de a volt tanácsosokat is meg kell semmisíteni. ( ez vonatkozik Gérardra is Gondolkozik ). ...

Ó, ez egy jó meglátás! Így Gérard is a képbe kerülne. Nem lenne haszontalan az ereje. ^^
Viszont Urtear (mint volt tanácsos) most igen könnyű préda lenne...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7205 Dátum: 13 okt 25, 21:27:33 »

Miért olyan fontos nekik a tanács? Hisz még fingani se volt erejük EGY démonkapus támadásától, lehet az akármilyen meglepetés.
Naplózva
BFG
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 23



« Válasz #7206 Dátum: 13 okt 25, 21:30:26 »

Nem biztos, hogy az erejük miatt ölik meg őket. Lehet ennek egy másik oka. Pl: Olyan információ van (volt) a birtokukba ami rájuk nézve veszélyes. Gondolkozik
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #7207 Dátum: 13 okt 25, 21:40:38 »

Húhúúú Nem azért de az író tudja mitől döglik a légy... Így az arc elején egy Laxus erő demonstráció nem pite. Bár szerintem se fog győzni vagy veszít vagy Tempesta inkább visszavonul. Szegény démon pont egy másik démonba botlott bele xD Max akkor lett volna nagyobb bajban Ha épp Gildarts főzőcskézik Yazima konyhájában... Na akkor hamar véget érne az arc xD

Szerény véleményem szerint ez most elég szimpatikus ellenfél nem úgy mint pl a Gh volt annó... Jó harcok elé nézünk!
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 25, 21:41:59 írta alig33 » Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7208 Dátum: 13 okt 25, 21:49:35 »

Ha vadásznak is Urtearre és Gérardra ők viszonlyag biztonságban vannak, hisz Urtearról senki sem tudja, hogy felszedett néhány évet, Gérard meg folyamatosan mozgásban van, hogy ne találják meg egykönnyen.
Ha tényleg tudnak valamit a Tanácstagok akkor az mi lehet? Hisz a megbeszélésen elhangzott, hogy kb semmit sem tudnak róluk.


És ha vele könnyedén feltörlik a padlót, akkor Natsunak és a többieknek nagyon sokat kell erősödni, ha labdába akarnak rúgni ellenük.
Kicsit zavar engem, hogy Natsu 357 fejezet alatt egyetlen egy új varázslatot sem tanult meg, csak azokkal harcol, amit Igneeltől tanult és húzza elő őket a kalapból. Meg ennyi fejezett alatt (Ha nem vesszük a Lucy házában történt edzéseket xD) egyetlen egy napot edzet összesen. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7209 Dátum: 13 okt 25, 21:53:51 »

Laxus vs. Tempesta: tipikus Erős Józsi vs. Mégerősebb Lajos

Nem hiszem, hogy Laxus győz. Sőt, egyenesen esélytelennek tartom, hogy egy Kyuukimon tagot már legyőznének az arc elején. Inkább elkeni Laxust, megöli Yazimát, de a viharsárkány elmenekül és brutális edzésbe kezd. Vagy marad a "mindenki elmenekül" eshetőség, ahogy már azt sokan mások említették.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7210 Dátum: 13 okt 25, 22:23:42 »

Támogatom Chakra ötletét hogy legyen egy komoly harc a két macsó közt és Laxus maradjon alul, így mindenki észbe kapna az FT tagok közül. Az meg pláne brutális lenne ha mindenki meghalna csak Laxus tudna elmenekülni. Mármint a 4 jómadár közül akik Tempesta ellen vannak most.

Egyébként szerintem Uretear már nem is él. De ha él is semmi értelme vele foglalkozni alig van neki vissza valamennyi idő. Na meg kár lenne visszahozni a történetbe ha már ilyen szépen le lett zárva a storyja.

Az a hatalmas koponyás kereszt izé szerintem egy vudu cucc lehet azért imádkoznak alatta a papok vagy kik. Gondolom abba sugározzák az erőt és azzal nyitják meg az átjárót a END-nek. Egyébként nekem van egy sejtésem miért akarják megszakítani mindenképp a tanács létezését. Ugye 9-en vannak és a démonok is. Van egy olyan sejtésem hogy 9 áldozat kell END megidézéséhez és egy tanács tag sem maradhat életben, még a potenciális tagok sem. Ergo Yajima halálra van ítélve, sőt Gerard is. Ha Urtear meg él akkor emiatt tuti megölik. De lehet hogy csak annyi a szitu hogy 9 áldozati vér kell a többi embert meg csak azért akarják megölni mert ők tudják egyedül a tervet. Ennek szerintem lenne értelme. Elvégre az oké hogy nem valami erősek de az tuti hogy sok mindent tudnak és ha élve hagyják őket el tudják mondani hogyan lehet megállítani a 9 Démont, END-et és Zerefet. Szóval szerintem mindenkit ki fognak irtani és az utolsó remény Mavis lesz, mivel rajta kívül kétlem hogy bárki más tudná mi folyik itt. Talán még Gerard, Yajima és Makarov. Ha ők hárman meghalnának tuti nagyon durván megfordulna a FT Manga eddigi szerviz státusza. Nevet És hogy őszinte legyek nekem egyik se hiányozna. Yajima és Makarov már épp eleget élt. Gerard meg alapból meg akart halni, oké Erza ott van neki de legalább Erzának lenne oka harcolni. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 25, 22:25:50 írta Kuro25 » Naplózva

marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #7211 Dátum: 13 okt 25, 22:28:21 »

Miért olyan fontos nekik a tanács? Hisz még fingani se volt erejük EGY démonkapus támadásától, lehet az akármilyen meglepetés.

Ott van az Etherion ami igen rossz hatással lehetne rájuk, ha megtudnák a bázisuk helyét. Az aktiválásához a tanácsosoknak meg kell szavazni, gondolom nem használhatja bárki, szóval ha nincs tanács akkor nincs ez az erő sem. A volt tanácsosokat azért akarják kiiktatni, mert ebben a vészhelyzetben őket kérnék fel először erre a címre. A Rúna lovagok is a tanácshoz tartoznak, viszonylag hasznosak lehettek volna, azokkal az akadályokkal, de az egyik vezetőt is könnyedén kiiktatták. Ha nincs tanács, akkor nincs szervezett haderő. Ez pedig egy háborúban, amit az emberiség ellen indítanak nagy előny.

Céhek szövetsége még szóba jöhet ahogy elnézem szükség is lesz rá, már csak azért is hogy ne legyen majd az ív végén a nakama power up, és Erza miatt felháborodás...

Nekem sem tűnik kapunak, ez inkább egy oltár valaki számára. De Mashima eltalálta a rajzolást, remélem az animében jó háttér zenét kap majd.
E.N.D.-re meg nagyon kíváncsi leszek, azzal békülnék ki a leginkább ha ebben az ívben csak a kivetülését látnánk, és a végjátékban lenne a Zeref, Acnologia, E.N.D. trió. Ha már olyan erősek hogy a tűzsárkánykirály Igneel nem bírt E.N.D.-vel.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7212 Dátum: 13 okt 25, 23:02:17 »

Acnologia nem aludt. Gildarts még a Tenrou szigeten történtek előtt találkozott vele: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/166/15

Igen, én ezzel kevertem-> http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/250/8

Az a hatalmas koponyás kereszt izé szerintem egy vudu cucc lehet azért imádkoznak alatta a papok vagy kik. Gondolom abba sugározzák az erőt és azzal nyitják meg az átjárót a END-nek. Egyébként nekem van egy sejtésem miért akarják megszakítani mindenképp a tanács létezését. Ugye 9-en vannak és a démonok is. Van egy olyan sejtésem hogy 9 áldozat kell END megidézéséhez és egy tanács tag sem maradhat életben, még a potenciális tagok sem. Ergo Yajima halálra van ítélve, sőt Gerard is. Ha Urtear meg él akkor emiatt tuti megölik. De lehet hogy csak annyi a szitu hogy 9 áldozati vér kell a többi embert meg csak azért akarják megölni mert ők tudják egyedül a tervet. Ennek szerintem lenne értelme. Elvégre az oké hogy nem valami erősek de az tuti hogy sok mindent tudnak és ha élve hagyják őket el tudják mondani hogyan lehet megállítani a 9 Démont, END-et és Zerefet. Szóval szerintem mindenkit ki fognak irtani és az utolsó remény Mavis lesz, mivel rajta kívül kétlem hogy bárki más tudná mi folyik itt.

Azok az "imádkozó papok" nem gyertyák amúgy? Nevet
Lehet, hogy én értek valamit félre, de ha 9 áldozat kéne nekik akkor miért kellenének a volt tagok is? Hiszen Jackal már megölte a 9 tanácstagot. (Összesen amúgy 119 emberrel végzett, tehát bőven van felesleg Nevet)
Én inkább azokhoz csatlakozom akik szerint a tanácsot a katonai erők miatt iktatták ki.
Már 2 olyan beszélgetést hallottunk tőlük amiből kiderül, hogy az égegyadta világon semmit sem tudnak a Tartarosszal kapcsolatban
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7213 Dátum: 13 okt 26, 00:08:33 »

Engem meg most pont az zavarna, ha Laxus veszítene. Nem azért mert imádom, hogy soha nem veszítenek, hanem azért mert az eddig megismert démonok mind túlságosan nagyra vannak és lenézik az embereket. Szerintem ez egy jó figyelmeztetés lenne számukra ha valamelyikükkel feltörölnék a padlót. Ráadásul most már elmúlt a meglepetés hatása és azért mégiscsak öten vannak egy ellen. Még csak nem is a gyengébb kategóriából. Ez egy összeszokott csapat megerősítve egy öreg, rutinos rókával Yajima személyében.  Szóval nagyon cikinek érezném ha Laxuséknak kellene túlélni ezt a harcot mert akkor számomra egyértelművé válik, hogy semmi keresnivalójuk a történetben ha még így sem tudnák legyőzni vagy megfutamítani. Akkor már csak a 4 szentnek van esélyük ellenük vagy akkor ha tucat számra mennek neki egynek. A lényeg, hogy én azt gondolom ezért, hogy Laxusék lehozzák a meccset de nem lesz egyszerű dolguk. Az már más kérdés, hogy a démon megpucol vagy belepusztul.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 26, 00:10:37 írta rini67 » Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #7214 Dátum: 13 okt 26, 07:20:47 »

357:
A jelenlévők közül szerintem Ki-Su lehet a legveszélyesebb:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/357/5
Tempessa vajon nem szél démonölő?

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/357/10
Egy pillanatra tényleg azt hittem, hogy Luxus az. Mondom, csak nem szakállat növesztett? Nevet

Ezzel én is így voltam Nevet
Már megijedtem,hogy megváltozik a stílusa.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 479 480 [481] 482 483 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!