24 máj 19, 00:57:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 478 479 [480] 481 482 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779783 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7185 Dátum: 13 okt 20, 18:50:57 »

Ja igen, és korábban már eszemben volt, de elfelejtettem beírni. Jackalnak a kezéről (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/16) egyből ez jutott eszembe:
https://www.youtube.com/watch?v=jFV5AwGid6E

Hát a minta valóban hasonló de szerintem Jackalnál ez inkább olyan mint a párducon a foltok és nem a mágia hatása. De lehet hogy tévedek. Bár az is lehet hogy ez valami pajzs féle ha közelről kell robbantania és megvédi hogy ne szálljon le a keze is vele. Nevet
Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7186 Dátum: 13 okt 20, 19:41:45 »

Jó kis csavar lenne, ha ilyen SAO szerűsen a legerősebb jó szereplő lenne, a áruló/gonosz vagyis Gildarts. Folyton eltűnik, senki se tudja hová és fontos csatákban sosincs ott. Nevet

Ez lehet hogy csavarnak jó lenne, de én nem örülnék neki. Ennek oka, hogy kell egy ilyen erős mágus a Tartaros ellen, az biztos. Főleg, ha a többi Kyuukimon is van olyan erős mint Silver. Könnyedén végzett egy sárkánnyal és még egy falu lefagyasztása sem okozott gondot neki. És ha tényleg vannak ilyen vagy nagyobb szinten a Tartaros mágusai, akkor 1-1 elleni küzdelemben nem sok tündérnek lenne ellenük esélye. + ha Gildartz elárulja őket kiesik a legerősebb tag.
Ilyen erőviszonyok mellet kb Nakama Power Up- pal győzhetne a Fairy Tail. És ha egy ilyen felvezető után így győznének én enyhén szólva marha mérges lennék Mashimára.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #7187 Dátum: 13 okt 20, 20:42:17 »

Jó kis rész volt, ez a tanács 1 nagy szégyen volt, én vártam tőlük valami erődemonstrációt, de megérte így , mert a Tartaros ereje rendesen bevan mutatva. E.N.D.-et nem tudta legyőzni Igneel, hát akkor kemény dió lesz, főleg hogy Silver sem kispályás, és tudjuk hogy a mester  a legerősebb, Tartaros száll egyben a Zeref végső szál felvezetése is egyben. Ide már kell a 4 ishvali ( jól írtam?), akik isteneknek vannak nyilvánítva, mert rajtuk kívül nem látok olyan potenciált egyik céhben sem, hogy ellentudnak állni, max úgy , hogy 1 teljes céh vs 1 tartaros tag! Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7188 Dátum: 13 okt 20, 22:13:36 »

Nem feltétlenül kell erősnek lenniük az öregeknek. Ha visszaemlékszünk akkor Rob apónak sem volt már semmilyen mágikus ereje a toronyban. Szóval ez a mágikus erő kérdése inkább hajaz a Naruto chakra rendszerére amihez kell a fizikai és mentális erő is. Márpedig az idős emberek fizikai képességei messze nem elég erősek, így a mágikus erejük is kevesebb. Ők inkább csak a tudásukkal, tapasztalataikkal tudnak megmaradni. Egy erősebb mágusnak már nem ellenfelek. Persze van egy-két kivétel mint Hades de nála tudjuk, hogy miért volt brutális vagy makarov de szerintem ő sincs már olyan erőben mint valaha volt. Laxus meg is említette ezt. Szóval a lényeg, hogy az idősebb mágusok már nem igazán erősek néhány rendkívüli esettől eltekintve.
Naplózva
FAF
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #7189 Dátum: 13 okt 21, 12:51:06 »

Am úgy rossz oldalra áttért jó volt legalább 1 : Purehito.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7190 Dátum: 13 okt 21, 13:22:58 »

Igaz, de ő a múltban tért át  de az nem számít, mert csak később derült ki, hogy korábban jófiú volt. Szóval úgy ismertük meg, mint jó fiú.
A sárkányos fillerben volt Gray, de ugye az meg filler.

Lucy úgy növelte a mágikus erejét, hogy meditált, szóval a testi erő az csak plusz. Szerintem inkább az olyan mágiáknál számít a fizikai erő, ami arra is épít pl Take Over, sárkányölő mágia. Kana vagy Juvia mágiáját semmiben sem befolyásolja a fizikai erő. Erre nem a legjobb példa mert még a sorozat elején volt de a 2 srác a zsoldoscéhből azt mondta, hogy a mágusok teste gyenge, mert azt nem edzik. Szóval sok esetben csak az állóképesség múlik a fizikai erőn. Szóval lehet, hogy Grand Doma erős mágus volt, sok mágikus erővel de a teste gyenge volt, amit a páncél viselésével próbált kompenzálni. Azért jó lett volna látni legalább, hogy milyen mágiát használt.
Azért sok erős öreg van/volt: Makarov, Hades, Walrod, Wendy korábbi céhmestere,
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Brontar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #7191 Dátum: 13 okt 25, 09:51:03 »

Megérkezett az új rész: http://readms.com/r/fairy_tail/357/2117/1
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7192 Dátum: 13 okt 25, 12:21:21 »

Egy átlagos munka megbízás és pont Yazima-szannál. Nem az átlagos natsu team végezte, hanem a raijinshuu és Laxus. Na, de ami a legjobb volt az egészben, az Tempeszta.
Jó volt a megérzésem a képességével kapcsolatosan. Tempesta az vihart jelent és látszólagosan nagyon is hasonlít rá a képessége. Én nekem olyan erősnek látszott elsőre, mint Natsu, mikor péppé verte a sabertooth sárkányölő duóját. De most látom, hogy laxus se lesz ide elég, mert mi jó lenne abban, ha egyből győzne?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7193 Dátum: 13 okt 25, 14:06:36 »

Kicsit csalódtam ebben a részben. Talán az előző fejezet miatt vártam többet. A Kapuk többsége elég sablonos karakter lett. Van egy gúnyos vigyori, egy mindig komoly, egy harcmániás és egy pap.  Seirát egyenlőre nem tudom kategorizálni. Úgy tűnik, hogy Kyouka a 9-ek vezetője, Silver talán az alvezér? Ők ketten tűnnek a legintelligensebbeknek.
Tempesta feltűnését kicsit korainak érzem. Jó lett volna ha legalább az egyik tagot kicsit rejtegette volna még Mashima-sensei.

A Raijinshuu mintha ott se lett volna. Tudom, hogy ez ez az erőkülönbséget hivatott szimbolizálni, de így nem jó, hogy egyik keményebb varázslatukat sem használták. Laxus valószínűleg jól ellesz verve, hogy példát statuáljon. Furcsa lenne, ha rögtön elkergetnék vagy legyőznék az egyik kaput.

Yajima itt varázsolt, vagy ez Tempesta hatása, hogy ilyen papírvékony lett?
http://readms.com/r/fairy_tail/357/2117/16
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7194 Dátum: 13 okt 25, 14:17:04 »

Az Yazima varázslata, amikor rátekeredik Tempesta karjára.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7195 Dátum: 13 okt 25, 14:58:53 »

Na pörögnek ám az események. Nevet

Laxus végre itt van és meglátjuk mire képes, tuti edzett egy kicsit. És végre megismertük mind a 9 démont is. És hát kiderült hogy az a csini pofijú csaj a démonok közül nem Minerva és még csak nem is Urtear. Ellenben tuti nem sült bolond ahogy az kiderült. És ahogy sejteni lehetett a nagydarab csóka a csápos, na nem mintha ez akkora újdonság lett volna.   ikszdé

Mondjuk azért kicsit durvább külsőt vártam Tempestától mint egy kutya vagy oroszlán féle, kettő közül valamelyik lesz. Viszont ahogy sejtettem a vihart uralja. És ahogy elnézem simán lenyom 2 közepes szintű FT tagot. Laxus talán időben ért oda mert akkor 3 újabb halottunk lenne most, talán az öreg is megmenekült őt sajnálnám mert bírtam de elviselném a halálát a jobb story érdekében. Nevet Bár még az is megeshet hogy 4 halottunk lesz vagy legalábbis 4 nagyon sérült. Laxust talán nem írja ki Mashima ennyire azért nem mehettek el neki otthonról. Nevet

Eddig pöpec az új arc és kellően pörgős is.

Ja és majdnem kihagytam. Milyen brutálisan jól meg lett csinálva már a pokol kapuja, már ha jól értettem hogy az az. De ha nem akkor is brutálisan jól néz ki. Nevet
Naplózva

Thanatosz
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69



« Válasz #7196 Dátum: 13 okt 25, 17:01:30 »

Na, megvan mind a kilenc fő. Elég színes társaság.
Nem csak kinyírták a vezetőséget, de még a visszaállítását is próbálják akadályozni. Csak nem egy kis taktikai érzék szorult az ügyeletes ellenségbe?
Seira-val kapcsolatban van egy olyan megérzésem, hogy Lucy-t fogja kapni ellenfélként. Láthatóan mindketten szeretik a könyveket.

Mellékesen érdekes hogy Kyouka Zerefet nevezi mesterének. Valószínűleg csak azért van ez, mert Zeref hozta létre őket, de nekem valamiért beötlött egy másik elmélet.
Zeref a Tenruon említette, hogy a teste el van átkozva, Illetve hogy Natsunak kellene megölnie őt. Feltételezve hogy az elméletünk miszerint a démonok emberekből is készülhetnek, mi az akadálya, hogy Zeref akár saját magából is démont csinált? Gondolkozik Ez akár magyarázat lehet az állítólagos halhatatlanságára is.
Igneelről tudjuk, hogy nem sikerült megölnie E.N.D.-et. Ha én a helyében lennék, megpróbálnék létrehozni egy fegyvert, ami képes, lehet véghezvinni ezt a feladatot.
Ha feltételezzük, hogy E.N.D megölése az ok, amiért felnevelte Natsut, és hozzávesszük, hogy Zeref szerint Natsunak kell megölnie őt, akkor lehetséges, hogy Zeref és E.N.D egy és ugyanaz a személy.

Vélemények? Talán egy kicsit sok benne a feltételezés, de nekem így hirtelen ez jutott eszembe.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7197 Dátum: 13 okt 25, 17:37:00 »

Cobrától tudjuk, hogy E.N.D Zeref legerősebb démona. Ezért nem hiszem, hogy ő maga lenne az. Azért az E.N.D nagyon kemény lehet még Igneel sem volt képes végezni vele. Tudjuk, hogy a szereplők ereje megse közelíti a sárkányokét és Igneel a sárkányok közt is erősnek van kikiáltva. Érdekes lenne, ha mondjuk gyerek alakja lenne. Ezzel csak az a baj, hogy egy gyerek talán nem lenne megfelelő fő ellennek.

Én örülnék, ha a démonok az apjuknak tekintenék Zerefet. Nevet Kár, hogy mesterezik.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7198 Dátum: 13 okt 25, 18:20:06 »

Mondjuk azt nem tudjuk, hogy miért nem tudott vele végezni Ignel. Lehet például olyan oka is, hogy csak ember végezhet vele, más faj nem. Másrészt ebből az is következik, hogy END sem tudott végezni ezek szerint Ignellel. Szóval ez idővel úgy is kiderül a történet előrehaladtával.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7199 Dátum: 13 okt 25, 19:41:06 »

Ha feltételezzük, hogy E.N.D megölése az ok, amiért felnevelte Natsut, és hozzávesszük, hogy Zeref szerint Natsunak kell megölnie őt, akkor lehetséges, hogy Zeref és E.N.D egy és ugyanaz a személy.

Vélemények? Talán egy kicsit sok benne a feltételezés, de nekem így hirtelen ez jutott eszembe.

Én támogatom az ötletet ez nekem is eszembe jutott már.

Cobrától tudjuk, hogy E.N.D Zeref legerősebb démona. Ezért nem hiszem, hogy ő maga lenne az. Azért az E.N.D nagyon kemény lehet még Igneel sem volt képes végezni vele. Tudjuk, hogy a szereplők ereje megse közelíti a sárkányokét és Igneel a sárkányok közt is erősnek van kikiáltva. Érdekes lenne, ha mondjuk gyerek alakja lenne. Ezzel csak az a baj, hogy egy gyerek talán nem lenne megfelelő fő ellennek.

Igen ez igaz viszont Cobra még nem találkozott Zerefel így 100%-ig ő sem tudja hogy néz ki csak hallomásból tudja hogy END Zeref legerősebb démona. viszont ha nem jön új szereplő END-re és nem is ő Zeref akkor egyértelműen Achnologia lesz END. Elvégre vele megküzdöttek a sárkányok de nem tudták lenyomni.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 478 479 [480] 481 482 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!