24 máj 19, 00:56:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 477 478 [479] 480 481 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779781 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7170 Dátum: 13 okt 20, 07:03:50 »

Remélem, hogy majd megint kapunk kapcsolatokat valamilyen úton-módon a FT tagok és a Kyuukimonosok között. A Ballam szövetség korábbi tagjaival is volt pár ilyen kapcsolat.
OS: Hoteye-Erza (a kockafej révén), Angel-Lucy (Karen-Loki révén) GH: Zoldeo-Lucy, Urtear-Meldy-Gray.
Egyenlőre a jégmágia miatt talán lehet egy Silver-Gray kapocs. Talán még Urt és Urteart is belehetne hozni, hogy Silver Urtear apja és így félig démon. Lehetne így Urtearnek ebben az Arcban is fontos szerepe ezáltal, csak valahogy ki kell bújni Magdianyus bőréből. Talán megfürödhetne egy kád ránctalanítóban. Nevet

Meg persze kötelezően kell minimum egy tag aki átáll a FT oldalára, mint Hoteye és Meldy,(Urtear?). Erre a szerepre is Silver a legesélyesebb egyenlőre.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/21
Van egy olyan sejtésem, hogy nem véletlenül lett megemlítve a Saber. Szerintem majd mennek segíteni, vagy épp Minerva miatt és, ha szabad lesz az OS, akkor lehet csinálni egy Angel-Yukino családegyesülést. Nevet

Szerintem jobb lenne, ha Gray megkérné Silvert, hogy tanítsa. Megtért karakterekből egy kisebb hadsereget lehetne összeállítani szinte. Kéne olyan is, hogy valaki a gonoszokhoz áll át. Persze nem olyan színvonalra gondolok mint Sasuke árulása a Narutoban.

Szinte biztos, hogy itt lesz egy Tündér-Tigris szövetség. Szerintem nem csak nekem nem tetszene, ha a FT egyedül verné szét a Tartarost.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/32 Szerintetek a csápok a hátsó nagydarabhoz, vagy a szarvas lányhoz tartoznak?
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7171 Dátum: 13 okt 20, 08:20:59 »

sajnos e heti számban csupa toposzba futottunk:
Sakál felrobbantja a Parliament-et tokkal-vonóval. Még a név is:
TOPOSZ.

csak egyvalaki éli túl,Doranbalt,  aki bosszúszomjas tanítvány. Kung-fu filmekből vett rossz szokás.
TOPOSZ.

Azt már mondjuk ő sem merte bevállalni, hogy Doranbalt maga jelentse be a Féri Télnek: baj van.
Még szerencse !
Mosolyog
 smirksweat

a végén a bevonulás: TOPOSZ!
Ki az ott középen: Minerva elszontyolodva. TOPOSZ!
Ez már a negyedik Mosolyog

egyébként rossz taktikát választottak. NEM kellett volna az összes többi fekete céhet eltenni láb alól. SŐT !
ha a Tartarus-vezér helyében lennék, még több apró, közepes fekete céhet szabadítanék a világra. miért?

AD 1 : lefoglalnák a többieket (Quatro Cerberus, Mermaid Heel, Lamia Scale, Blue Pegasus, etc)
AD 2 : addig mi nyugisan végrehajthatjuk világuralmi törekvéseinket (plusz elvihetjük az összes nőt meg sört Nevet

Szóval a Tartarusnál mér'  nem működik egy stratégiai / taktikai zseni ???!!???
Mosolyog
(nem mintha a Féri Télnél látnék, bár Makarov nem rossz)



Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #7172 Dátum: 13 okt 20, 08:56:12 »

Szerintem megérte megölni a sötét céh tagokat.
Akik nem élik túl a lány mágiáját még golyófogónak is kevesek lennének, akik meg túlélik sokkalta erősebbek lesznek.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7173 Dátum: 13 okt 20, 09:09:36 »

Az pedig ott középen még mindig nem Minerva.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7174 Dátum: 13 okt 20, 09:20:15 »

most meg hirtelen in medias res. a semmiből démonvadászok, új erős csoport,
Ugye tudod, hogy a Tartarosról már a Nirvana arc legelején is volt, szó, mikor Mira magyarázta a Balam szövetséget, amiben a 3 legerősebb sötét céh a vezető? Oracion Seis, Grimore Hearth, Tartaros. Azt gondoltad, hogy az egyik(?) legerősebb sötét céhben nincsenek erős mágusok?

Szerintem jobb lenne, ha Gray megkérné Silvert, hogy tanítsa. Megtért karakterekből egy kisebb hadsereget lehetne összeállítani szinte. Kéne olyan is, hogy valaki a gonoszokhoz áll át. Persze nem olyan színvonalra gondolok mint Sasuke árulása a Narutoban.
Egy gonosszá vált szereplő tényleg jó lenne, abból nagy hiány van a mangában. Nem is emlékszek olyan szereplőre, aki gonosszá vált volna.
Jó kis csavar lenne, ha ilyen SAO szerűsen a legerősebb jó szereplő lenne, a áruló/gonosz vagyis Gildarts. Folyton eltűnik, senki se tudja hová és fontos csatákban sosincs ott. Nevet
Persze fellehetne hozni Luxust de ő nem volt az a tényleg gonosz szereplő. Gray maximum harc közben lesne el valamit Silvertől, hisz ő kifejezetten rühelli a démonokat.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/32 Szerintetek a csápok a hátsó nagydarabhoz, vagy a szarvas lányhoz tartoznak?
Szerintem a 4kezű, tüskés hátú Elfmanhoz tartoznak legalábbis a bal oldali csápnál látszik, hogy ő mögüle indul. Ő amúgy szakállas, vagy csak nincs nyaka? ikszdé

Ki az ott középen: Minerva elszontyolodva. TOPOSZ!
Róla megállapítottuk, hogy nem Minerva. Pl. Ő nem Zeref könyvéből bújt elő és nem lenne máris a Kyuukimon tagja vagy épp teljesen más a szemöldökük.

Szóval a Tartarusnál mér'  nem működik egy stratégiai / taktikai zseni ???!!???
Kezdésnek elpusztították a Tanácsot, ami felügyelte a mágikus világot. Így olyan helyzetet teremtettek, mintha eltüntették volna az összes rendvédelmi szervet az országból. Így a gyengébb sötét céhek is kimerészkedhetnek tombolni nyugodtan, hisz csak a legális céhek állhatnak max az utukba. Mellékesen a Tanács olyan erők birtokában volt, mint az Etherion ágyú.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 20, 09:20:50 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #7175 Dátum: 13 okt 20, 09:26:14 »

Nekem tetszett ez a fejezet.
Igaz, hogy a tanács egy kicsit könnyen adta magát, de szerintem ebben inkább az a hiba, hogy Gran Domát páncélban rajzolták meg nekünk. Ezek egyszerű öreg politikusok, nem kell semmilyen nagy mágikus erőt képviselniük (szerintem).
Mikor átváltottak a FT-hez egy kicsit azért fura volt, hogy minden olyan vidám és azt akarják, hogy mi is nevessünk. Technikai KO
Azt, hogy mi lesz ebből a jó kezdésből, még meglátjuk.

@Sternritter Zanpakuto:
1. Látom tanultál egy új szót. Mosolyog (A nagybetűket azért még gyakorolni kell.)
2. Hol van Minerva?
3. Tök felesleges olyan céheket "szabadítani" a világra, amiket két-három ember (pl. Raijinshu) elintéz.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7176 Dátum: 13 okt 20, 09:38:07 »

...
Arra én is kiváncsi lennék hogy zeref hogy csinál démonokat:

a mágiájából alkot egyet vagy embereket változtat át :S

Látom, te se olvastad a hozzászólásomat. Ilyenkor gondolkodok el rajta, hogy megéri-e olyan szép hosszú hozzászólásokat írni és értelmes válaszokra várva kifejteni a véleményemet, ha sokan el se olvassák...

...
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/32 Szerintetek a csápok a hátsó nagydarabhoz, vagy a szarvas lányhoz tartoznak?

Szerintem a négykarú fickóhoz. Úgy tűnik, hogy a csápok "kiindulási pontja" inkább ő mögötte van.


...
egyébként rossz taktikát választottak. NEM kellett volna az összes többi fekete céhet eltenni láb alól. SŐT !
ha a Tartarus-vezér helyében lennék, még több apró, közepes fekete céhet szabadítanék a világra. miért?

AD 1 : lefoglalnák a többieket (Quatro Cerberus, Mermaid Heel, Lamia Scale, Blue Pegasus, etc)
AD 2 : addig mi nyugisan végrehajthatjuk világuralmi törekvéseinket (plusz elvihetjük az összes nőt meg sört Nevet

Szóval a Tartarusnál mér'  nem működik egy stratégiai / taktikai zseni ???!!???
Mosolyog
(nem mintha a Féri Télnél látnék, bár Makarov nem rossz)

A Kyuukimon démonok. Szerintem nem szeretik az embereket, ha már el akarják hozni nekik a poklot. Nekik a többi sötét céh is csak arra jók, hogy Kyouka átváltoztassa őket és gyalogok legyenek (már ha túlélik). Vagyis igazából nem kiirtották a többi sötét céhet, hanem Kyouka vette kezelésbe azokat. ^^"

És pont ezért nem értem, hogy Cobra mégis miben reménykedik...? Oké, az Oración Seis a Balam Szövetség egyik pillére a három közül (a 3. a Grimoire Heart), de akkor is emberek. Ráadásul a Nirvana történetben (és az Örök Órás fillerben is) elpicsázták és utána lesittelték őket. Vagy rájuk még igényt tart a Tartaros? És Cobra a sárkányos történet végén egy ilyen valaki gondolatait hallotta meg...?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7177 Dátum: 13 okt 20, 09:46:48 »

@Kuro25
Én ezt értem, de nem akarok belenyugodni, mert ez így borzasztó. Úgy értem, ha mondjuk lenne az egészben egy karakter, aki 30 évig csak edzett, aztán hirtelen megjelenne, de nem használ semmi mágiát, de van mágikus ereje, mégpedig sokkal nagyobb mint másoké, akkor simán végigállna bármilyen támadást? Hades is ilyen volt, végigállt gyakorlatilag mindent, aztán csak azért verték le, mert elpusztították a szívét.

Mindegy, elfogadom, mivel mást úgy sem tudok csinálni... Csak mondjuk a Dragon Ball-ban meg van válaszolva, hogy a Ki a test erősítésétől fejlődik, ezért nem halnak bele semmibe, itt viszont olyan mágusok vannak, akik terminátorként mindent kibírnak, pedig a mágikus erőt itt csak meditálással meg sok gyakorlással lehet növelni, legalábbis csak ezt mutatták. Natsu ereje pl azért nagy, mert sokat edzett, húzogatta a köveket, de a mágiája csak a 2. eredet miatt nőtt. Aztán Hiro el is sütheti, hogy még csak nem is aktiválta.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/353/2
Ez az oldal amúgy WTF? Egyedül is meg lehet tanulni az Istenölő Mágiát? Az mi már? Nevet Akkor a sárkányölő mágiát is?
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 20, 09:48:34 írta olcha94 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7178 Dátum: 13 okt 20, 09:52:04 »

Nem "egyedül", hanem könyvből. Egyedül max. kifejleszthet, feltalálhat valami sajátot.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #7179 Dátum: 13 okt 20, 10:06:21 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/32 Szerintetek a csápok a hátsó nagydarabhoz, vagy a szarvas lányhoz tartoznak?
színesben jobban látszik:
http://colored-manga-fans.deviantart.com/art/Tartarus-408213497

szerk:Habár még így sem lehet eldönteni,hogy a nagydarabnál az szakáll-e.Habár a haja is olyan színű,szóval lehet hogy az.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 20, 10:09:06 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7180 Dátum: 13 okt 20, 11:30:47 »

Szerintem az neki nem haj és arcszőrzet. Azok inkább tüskék szerintem. Legalábbis a fején (mármint ahol a haja lenne) szinte tuti, hogy tüske. A vállán is ugyanolyan van, az meg csak nem szőrös neki  smirksweat
Én őt valami kemény testűnek tudnám elképzelni. És valami föld, vagy szikla mágiával.

Amúgy a csápokat azért kérdeztem, mert nekem túl emberinek tűnik. Mondjuk ha jobban megnézzük a női tagok kevésbé hasonlítanak démonokra.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7181 Dátum: 13 okt 20, 12:11:54 »

Aha, Mirajane sem hasonlít egy démonra... annyira. Nevet Bár mint már fentebb írtam, az is lehetséges, hogy a csaj a Kyuukimon csoportkép jobb szélén egy lamia lesz. ^^

És ha már Mirajane-nél és a Take Over-nél tartunk:
Ütős lenne, ha pl. kiderülne, hogy a Sátán Lélek és a Szörny Lélek (Elfman) Take Overek eredetileg szintén démonok voltak Zeref könyveiből. Egy kis pluszt adna ehhez a történetszálhoz, és legalább a Strauss tesók is aktívan szereplenének. ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 20, 12:12:48 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #7182 Dátum: 13 okt 20, 12:44:08 »

" És Cobra a sárkányos történet végén egy ilyen valaki gondolatait hallotta meg...?"


Szerintem már korábban is tudott sok dolgot a tartarosrol, legalább egyszer találkoztak már (balam szövetség alapítása) és ott "lehallgatta őket"

Tartaros szerintem vagy megölné őket, vagy démonná (szolgává) változtatná őket



Ki tudja, a végén lesz egy törvényes céh és oracion és megmarad grimoire vs tartaros harc Nevet
Azt a kövér vodoo bábust kedveltem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 20, 12:47:17 írta EnxTheOne » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7183 Dátum: 13 okt 20, 12:48:42 »

Az tényleg jó ötlet lenne. Hades mondotta, hogy a mágia a sötétségből született, vagy valami ilyesmit. Érdekes lenne megtudni, hogy a démonoktól származik a mágia. Vagy legalább a Take Overek.

Egy Lamia menő lenne, de eddig egy olyan mágikus teremtményt sem láttunk, ami benne van az egyik céh nevében. Nevet Meg, akkor kéne neki pár méter hosszú farok, de a 4kezü tüske-böki túl közel áll hozzá, hogy elférjen. Az is lehet, hogy a farkán áll és azon utazik. ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7184 Dátum: 13 okt 20, 15:25:04 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/339/9 (és a következő oldal)
Itt azt mondja Cobra, hogy "sok hangot hallott, köztük Cyberiosét is" és utána már csak gondolja, hogy bár visszamegy a dutyiba, de csak hogy kimentse a többi Oración Seis tagot. Vagyis ott és akkor tudott meg valamit. Talán pont azért volt ott valaki Crocusban a Tartarosból, hogy őt informálja. De ez persze csak akkor fog tisztázódni, ha Codra és a többiek kijönnek a rácsok mögül és találkoznak valakivel a Kyuukimonból... vagy esetleg Jackal a maradék épületet is lerobbantja a fejük fölül. ^^"

Ja igen, és korábban már eszemben volt, de elfelejtettem beírni. Jackalnak a kezéről (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/16) egyből ez jutott eszembe:
https://www.youtube.com/watch?v=jFV5AwGid6E
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 20, 15:49:12 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 477 478 [479] 480 481 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!