24 máj 17, 08:30:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 473 474 [475] 476 477 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778156 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7110 Dátum: 13 okt 12, 23:19:50 »

Még a fairy tail elején, amikor megismertük lyonékat, akkor natsuékat démonok bérelték fel, meg ha jol emlékszem egész jol elbuliztak velük Nevet

Hét az igaz,hogy jót buliztak a démonokkal  Nevet
De azért remélem a Tartarosba kicsit komolyabb démonok lesznek majd,mint akikkel Natsuek buliztak  smirksweat
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7111 Dátum: 13 okt 12, 23:25:00 »

Ja, Deliora nem volt egy IQ bajnok. Legalábbis értelmes dolgot nem láttunk tőle. Viszont Lullaby nem tűnt agyatlannak. Tudott beszélni és látszólag intelligens volt. Már amikor nem azt ordibálta, hogy "megeszem a lelketeket".  smirksweat
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7112 Dátum: 13 okt 13, 11:40:17 »

Én azt nem értem,hogy Silver akkor minek van a céhben.
Lehet, hogy biztonsági okokból. Mert mi van, ha megidéznek egy démont, hogy szolgálja őket, de az inkább lemészárolna mindenkit. Kell egy biztosíték, aki megtudja őket védeni, ha valami rosszul sülne el.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7113 Dátum: 13 okt 13, 15:42:32 »

Tilon ez jó válsz, arra hogy a Tartaros miért akarja Silvert, de arra még nem ok, hogy Silver miért akar ebben a démonimádó céhben lenni, ha egyszer utálja őket. Amúgy eddig úgy tűnik, hogy Deliora volt a legerősebb démon és nem tudom miért nem adnak magyarázatot arra, hogy ő hol volt 400 éven keresztül, vagy ha Zeref később teremtette akkor mikor, hol és miért.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 13, 15:44:44 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #7114 Dátum: 13 okt 13, 18:34:48 »

De honnan veszitek hogy silver utálja a démonokat?
Csak a mágiája miatt? (az igaz hogy harcolt atlasal amikor azt hitte hogy démon de gondolom nem csak azért mert démon, biztos van rá valami oka)

Natsu, Wendy,  gazille, laxus, cobra, rogue és sting. Egyikük se utálja a sárkányokat mégis sárkányölö mágiát használnak.


Zancrow, orga, és shellya. Egyiküknek se volt olyan megjegyzése hogy utálják az isteneket, pedig istenölö mágiát használnak.


Ez pont 10 mágus, és egyikük se azért tanult ilyen mágiát mert gyülölik öket. 10-böl 0, vagyis a 10 mágus 0%-a táplál negativ érzelmeket a sárkányokkal/istenekkel szemben.

Szerintem sokkalta valoszinübb hogy egy jég démon tanitotta Silvert.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 13, 18:39:19 írta EnxTheOne » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7115 Dátum: 13 okt 13, 20:25:03 »

De honnan veszitek hogy silver utálja a démonokat?
...

Talán innen: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/353/20
Miért akarná "felfalni" (elpusztítani) őket, ha kedvelné a démonokat? ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
FAF
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #7116 Dátum: 13 okt 14, 07:26:11 »

!
De honnan veszitek hogy silver utálja a démonokat?
...

Talán innen: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/353/20
Miért akarná "felfalni" (elpusztítani) őket, ha kedvelné a démonokat? ^^


Az vagy amit megeszel
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #7117 Dátum: 13 okt 14, 11:08:27 »

!
De honnan veszitek hogy silver utálja a démonokat?
...

Talán innen: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/353/20
Miért akarná "felfalni" (elpusztítani) őket, ha kedvelné a démonokat? ^^



Az vagy amit megeszel



Akkor én egy epres milka vagyok? Nevet:D


Egyébként milyen furcsa hogy egy fejezet szinte kétszer annyi oldal mint a narutoé, meg a rajzok is szebbek Nevet





Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7118 Dátum: 13 okt 14, 11:45:30 »

Naruto ~ 17 oldal
Fairy Tail ~ 19-20 oldal
Szal csak nem a kétszerese. Inkább csak itt mostanában történik is valami. ^^
Ja, a FT-en sokat dob a jó rajzolása.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7119 Dátum: 13 okt 18, 13:36:08 »

Megérkezett az új fejezet. Lehet ámulni és bámulni! O.O

http://readms.com/r/fairy_tail/356/2107/1?t=1
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Brontar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #7120 Dátum: 13 okt 18, 14:19:44 »

Hát ennyit a tanácsról. BAMM. Lehetett volna egy kis csetepaté, sajnálom, hogy ilyen könnyen adták magukat. Viszont Silver bármilyen gonosz, csinálhat akármit favorit lesz Nevet. Gildarts is előbukkanhatna már egy pöppet, kezd hiányozni nékem.
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #7121 Dátum: 13 okt 18, 14:21:10 »

Hát ez egy KIRÁLY fejezet volt ! A Tartaros vezérére nagyon kíváncsi lennék ! Csóri tanácsot hamar lerendezték.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7122 Dátum: 13 okt 18, 14:40:44 »

Akkor a Tartaros mégis csak Zeref céhe. És ők 9-en a imádni való gyermekei. Nevet
A Tanács elég szánalmas véget ért. 0 ellenállás. Grand Domától vártam volna pár ütős varázslatot. Az meglepőbb, hogy Laharl is meghalt, neki nagyobb szerepe volt a sztoriban, mint a tanácsnak. xD

Silveren és Kyoukán kívül a másik csaj néz ki jól, de a tekintete nem tetszik. A maradék egy ismeretlen még érdekes lehet. Kyouka lenne a csapatvezető? Csak mert ő megy legelöl.
Silver ezért segít a Tartarosnak, most akkor az a kérdés, hogy miért öl más démonokat. ikszdé

Szívesen látnám újra együtt az OS-t, mindegy melyik oldalon.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7123 Dátum: 13 okt 18, 14:57:41 »

Az igen. Na most mondja valaki a FT-re hogy csak fanservice. Nevet Személy szerint nem véletlen szeretem jobban mint a 3 nagy ász mangát. Bleach,Naruto, One Piece. Amikor Mashima úgy akarja simán lenyomja mind a 3-at. És most meg is tette. Azért még az én szám is tátva maradt amikor kiderült hogy ezek 9-en nem szimpla démonok hanem egyenesen Zeref könyvéből jöttek, annak ellenére hogy ha jól értettem egyszerre csak egyet lehet megidézni? Bár lehet félre olvastam. Még nem vagyok annyira pro angolos. Nevet De azért bevallom kicsit meglepett hogy semmi szerviz nem volt. Még egy pici sem. Nevet Az egyáltalán nem lepett meg hogy a tanácsot egyetlen fickó rendezte el. Őszintén szólva szerintem ők inkább politikusok voltak mint mágusok. különben ilyen hamar nem intézte volna el őket senki. Azért az oké hogy ezek Zeref démonjai de legalább egy csapást illett volna kibírni. Org Roshin és Dorambolton kívül egyik se bírta ahogy láttam. Még csóri Lahart is kinyírták. Azt hiszem most már nem lehet mondani FT-re hogy nem hal meg senki mert ezek tuti nem támadnak fel már. Vártam a reakciót FT részről de gondolom az jövőhétre marad. Ez a Jackal fickó tuti Natsu ellenfele lesz mert olyan brutális mint ő. Nevet Olyan mint valami párduc féle de az tuti hogy macska faja van. Silverre viszont kíváncsi vagyok hogy ha ő is Zeref könyvéből való akkor hogy került bele mert láthatóan van mit gyászolnia és előszeretettel használja az emberi testét. És ez zavarja is a többieket kicsit. Mellesleg a többiek is elég egyediek nem rossz Mashima.

Plusz pont kígyós barátunkért is. Úgy fest a csapat újra összeáll és Gerardékat is össze akarták hívni ha jól értettem. Szóval elég nagy háború közeleg ha jól érzem. Így már értem miért volt ilyen kisstílű a sárkányok elleni csata. Mert a sarik fel sem érnek a démonokkal szemben.

De a legjobb a vége amikor megjelent a többiek. Bár ötöt még nem láttunk. A góréra END-re meg Tempesta-ra kíváncsi vagyok. Van egy olyan érzésem hogy ők ketten a legerősebbek. És hát igen beigazolódott az is hogy Minerva megkapta a démon erőt hiszen a közösben ott van cuki kis jelmezben. Nevet Mondjuk elég bánatos képe van. Először mikor megláttam azt hittem hogy Urtear az mert annyira hasonlít rá.

Amire én számítok az Lucy új kulcs szerzési lehetősége. Elvégre Démon kapukat emlegettek hogy 4 démon átjött a 9-ből ami alapból fura mert én azt hittem mind a 9 itt van de ezek szerint a csapatból csak 4 van jelen. Eléggé durva fejlődés lenne ha Lucy démon kulcsokat is tudna idézni ami elég valószínű elnézve azt a dagadt csókát aki olyan kulcs formájú bot izén támaszkodik jobb szélen. Nevet

Egyébként lehet én látok bele sokat de a felső sorban bal szélen az a botos csávó tök olyan mint Hades. És ha ő nem is meglepő kicsit sem. Kérdés vajon ki a mellette levő? Mert ha jól értem hogy csak 4 démon van megidézve a 9-ből akkor a kinézetük alapján valószínűleg csak az első sorban levő 4 egyén igazi démon a többit csak átváltoztatták.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 18, 15:01:35 írta Kuro25 » Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7124 Dátum: 13 okt 18, 14:59:21 »

Tényleg nagyon jó fejezet volt. A Tanács pusztulását már vártam, bár én azt hittem, hogy Zeref személyesen fog végezni velük. A tanácsosoktól, meg nem tudom mit vártatok. Neeem Gerard már a legelső fejezetben megmondta, hogy alacsony a varázserejük Nemyóó (bár ez konkrétan az előző tanácsra vonatkozott.) Laharl még lehet, hogy él, én legalábbis szeretném, hogy így legyen.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 473 474 [475] 476 477 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!