24 máj 17, 12:25:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 459 460 [461] 462 463 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778269 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #6900 Dátum: 13 aug 27, 10:51:59 »

Vagy Ivan mondta Laxus-nak,vagy Makarov Gildarts-nak -amikor megmutatta neki-,hogy a FT sötét múltja.Még ha kapcsolat van köztük,így biztos nem lehet az ellentéte.Vagy habár...Mavis azt mondta Laxus-nak,hogy a lumen histoire jó volt csak beszennyezték...Ki tudja mi lesz.. Mosolyog

Itt az FT-ben a Tartaros nem egy sötét szövetség?Biztos nem irodalmi utalás.

Szerk: Ahogy olvasom,ezzel a kijelentéssel már megelőztek. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 27, 10:52:45 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6901 Dátum: 13 aug 27, 12:06:01 »

Itt az FT-ben a Tartaros nem egy sötét szövetség?Biztos nem irodalmi utalás.
A Tartaros nem szövetség, hanem egy sötét céh és tagja a Balam szövetségnek, amit egykor Grimoire Heart - Oracion Seis - Tartaros alkottak. Ha jól emlékszem nem említették mi lett ezzel a szövetséggel. A Grimoire Heartot szétverték, Oracion Seis rács mögött -ki tudja még meddig, ugye Cobra tervezi a nagy szökésüket-.

De ha itt tényleg megjelenik a Tartaros, nem örülnék, ha a Fairy Tail egyedül verné le őket. Már a GH is nagy kihívás volt a céh szigetén, ami ugye erőt ad nekik. Ráadásul ez a Balam legerősebb tagja.

Én még arra lennék kíváncsi, ki lehet az, akihez Natsu megy. Az biztos, hogy ismerjük. Csak az nem, hogy barát, vagy ellenség.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6902 Dátum: 13 aug 27, 14:15:36 »

Mavis azt mondta Laxus-nak,hogy a lumen histoire jó volt csak beszennyezték...Ki tudja mi lesz.. Mosolyog
Ez így nem teljesen igaz. Mavis azt mondta, hogy a Lumen Histoire nem sötét, hanem az a céh "fénye". Szóval nincs szó semmi beszennyezésről.

Mekkora húzás lenne, ha mondjuk Natsu az egyik volt Grimore Heart tag szagát érezné, monjuk Kainét. És így be is lehetne lehetne hozni az egész Balam szövetséget a sztoriba. Érdekelne, hogy mi történt vele és Rustyroseval miután elmentek Zereffel.

Tényleg jó lenne, ha nem csak aFairy Tail szállna harca. Annó az Oracion Seisre azt mondta Makarov, hogy túl nagy falat lenne egyetlen egy céhnek és ezért támadtak rájuk 4-en(!). A Tenrou szigeteken történtek nem számítanak, mert ott az FT a hazai pálya előnyeit élvezte és így is csak azért nyertek mert Azuma jó fej volt.
Egy új szövetség nagyon jó lenne pl a top 4 helyezett a Mágia Játékokon.

Az Oracion Seisre nagyon kíváncsi vagyok, hogy mihez kezdenek, ha megszöknek.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #6903 Dátum: 13 aug 29, 12:46:01 »

Nekem egy Fairy Tail - Sabertooth összefogás tetszene. Cobra meg kiszabadítja a volt O.S.-t azok meg összefognak a Tartarosszal és így már azt is el tudom, képzelni, hogy ebben a csatában találkozzon Angel és Yukino (már ha tényleg testvérek)
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6904 Dátum: 13 aug 30, 11:30:53 »

Az új fejezet: http://readms.com/r/fairy_tail/349/2033/1
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #6905 Dátum: 13 aug 30, 12:48:40 »

Ezek szerint elképzelhető, hogy ez a fickó valójában démon? Gondolkozik Azt viszont nem értem, hogy a visszafejlesztő mágia miért szűnt meg. Talán lehet valami időkorlátja vagy amiatt, hogy a fickónak elgurult a gyógyszere smirksweat
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6906 Dátum: 13 aug 30, 12:53:01 »

Ezt a démont tök egyszerű lesz legyőzni! Ott a kikapcsológomb a homlokán xD

http://readms.com/r/fairy_tail/349/2033/24
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #6907 Dátum: 13 aug 30, 13:18:19 »

Azt viszont nem értem, hogy a visszafejlesztő mágia miért szűnt meg. Talán lehet valami időkorlátja vagy amiatt, hogy a fickónak elgurult a gyógyszere smirksweat

Azért szűnt meg, mert a csávó elvesztette az önuralmát, így a mágiát sem tudta tovább uralni.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6908 Dátum: 13 aug 30, 14:50:49 »

Ezek szerint elképzelhető, hogy ez a fickó valójában démon? Gondolkozik
Hát azt már tudtuk, hogy nem ember, tehát nem lenne meglepő, ha démon lenne.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #6909 Dátum: 13 aug 30, 16:33:12 »

Oké, igen kicsit hülyén tettem fel a kérdést. Az már elég valószínű, hogy démon, de én arra lennék kíváncsi, hogy vajon Zeref teremtette-e vagy ő valamikor ember volt és később vált démonná (ha egy ember átváltozhat sárkánnyá, mint Acnologia, akkor démonná is változhat nem?) És egy Zeref alkotta démonról kicsit nehezen hiszem el, hogy egy sötét céhbe csak úgy becsatlakozik. Habár Gray utolsó mondata alapján mégis ez a legvalószínűbb.
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 30, 16:44:22 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6910 Dátum: 13 aug 30, 17:21:53 »

Oké, igen kicsit hülyén tettem fel a kérdést. Az már elég valószínű, hogy démon, de én arra lennék kíváncsi, hogy vajon Zeref teremtette-e vagy ő valamikor ember volt és később vált démonná (ha egy ember átváltozhat sárkánnyá, mint Acnologia, akkor démonná is változhat nem?) És egy Zeref alkotta démonról kicsit nehezen hiszem el, hogy egy sötét céhbe csak úgy becsatlakozik. Habár Gray utolsó mondata alapján mégis ez a legvalószínűbb.

Én elképzelhetőnek tartom. Lehet, hogy Deliora meg a Lullaby csak amolyan korai próbálkozások voltak, és azóta finomodott a módszere - bár, a Lullaby tudott alakot váltani, és beszélni is, mint az említett Doriate nevű ipse (a Kendős Józsi jobb volt Nyelvesít). Deliorát csak üvölteni hallottuk, de szerintem az is tudott beszélni.
Hades kis kavics-szörnyeinél ezek a Zeref-féle démonok nem kicsit tűnnek jobbnak. Mondjuk itt csak a méret meg a küllem alapján ítéltem, de mivel Hades démonait nem láttuk akcióban, ezért erőfelmérést nem tudtam végezni.

Az nem lehet, hogy Zeref csak kémkedni küldte oda? Ha csak úgy rá tudott jönni a világelpusztítósdni, akkor lehet, hogy előtte egy kicsit tájékozódni akar, mi hogy megy mostanság...
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 30, 17:22:36 írta Asdymel » Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #6911 Dátum: 13 aug 30, 19:00:25 »

Hát kémkedésre szerintem célszerűbb volna ezt a pici démont küldeni http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/340/11 és az már elég valószínű, hogy Doriate-nek konkrét célja van (csak azt nem tudom, hogy mi)
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6912 Dátum: 13 aug 30, 19:58:35 »

Viszont beépülni amaz jobb. Meg ha elér egy magasabb pozíciót, akkor titkosabb dolgokról is tájékozódhat. Ráadásul ez a Doriate nem úgy néz ki, mint aki most csatlakozott ahhoz a céhhez, elvégre újoncozta Minervát. Ha így van, akkor a tökmag még nem ért rá, mert a Raven Tailes fickóval volt a Nagy Mágiajátékokon.
És gondolom, kettészakadni ő se képes  Nevet
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6913 Dátum: 13 aug 31, 07:20:15 »

Kicsit meglepett hogy vége a gyerek-létnek. Mekkora nagy lett volna, ha Natsu , Grey meg Erza találkozik
Mosolyog)))))))))))))))))
Nevet :DDDDDDDDDDDDDDDD  ikszdé  bow  Gondolkozik
Lett volna nagy beolvasás ! Nevet ( "Te is? És te? " )

ej, Hiro úr, kihagytál egy nagy ziccert !

De viszont jó lenne megtudni a fura jég miértjét. És a Hangot Mosolyog 
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6914 Dátum: 13 aug 31, 07:39:06 »

Nem hagyott ki semmilyen ziccert. Ha akkor nem változik vissza Erza, valószínű meghalt volna.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Oldalak: 1 ... 459 460 [461] 462 463 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!