24 máj 18, 21:33:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 456 457 [458] 459 460 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779585 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #6855 Dátum: 13 aug 17, 05:40:10 »

Virgon behaltam  pofára esés után még van kedve riszálni Mosolyog
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/347/17

Wendy csak így tovább:)   azt majd jól meg csapkodja Nacit meg Gajeelt , mondhatnám úgy is hogy meg eszi őket reggelire Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 17, 05:42:51 írta Qtics » Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6856 Dátum: 13 aug 17, 06:52:58 »


http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/347/12
Ahogy fentebb írta valaki, én is le sem merem képzelni, Natsu mekkora buffot fog kapni ha az Örökkévaló láng tényleg képes adni bizonyos képességeket. ^^" Nevet


http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/347/20
Azért egy bővebb történetre még számítok Flare részéről, hogy ha ennyire szereit a faluját, akkor hogy lett belőle egy olyan félőrült, aki beáll a Raven Tailbe, és egy fesztiváli harc alatt képes egy 4-5 éves kislány életét veszélyeztetni, csak hogy győzhessen.


Ha belegondolsz, jól jönne nekik egy power up. Most majd jönnek talán a "nem emberek", meg ugye Warrod említette a másik kontinensen élő mágusokat, talán a legnagyobb fenyegetés Zeref "mészárlása" lesz.

Én is számítok még egy Flare múltja 2.0 verzióra. Eddig azt hittem, hogy az összes Raven Tailes valami elme roggyant pszichopata, ezért különösebben nem is érdekelt a múltjuk. De ezek után jó lenne közelebbről megismerni.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #6857 Dátum: 13 aug 17, 08:14:52 »

Azért Flare "elmeroggyanása" érhető, hiszen családját nem ismerve, olyan helyen kellett nevelkednie, amiről tudja, hogy nem oda való, az nem az ő világa, hiába is halmozzák el szeretettel, azért mégiscsak kilóg a sorból. Viszont ha belegondoltok, a látott raven elitosztag egyik tagja sem volt teljesen emberi Flare-en kívül. Puding barátunk elég érdekesen nézett ki azzal állal, meg magassággal, akkor volt még egy másik kis démon, ami leült Zeref vállára, és azzal a bábúval rohangált. Annyira szedett-vedett volt az a csapat, hogy nem lennék meglepve, ha ők nem az általunk ismert kontinensről származnának.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6858 Dátum: 13 aug 17, 08:39:25 »

Flare minden nap a túlélésért harcolt, nehogy véletlen rátapossanak. ikszdé
Kurohebi is egész emberi volt.

A FT sztorija tele van olyan szereplőkkel, akik rosszak voltat, de megjavultak.
Gerard, Urtear, Meldy, Cobra, Hoteye, Luxus, Gazille, Juvia, Lyon és társai, Erza régi barátai, Flare, Edo Erza, Sting, Atlas Flame. Szép kis lista a megtért emberekről. Nyelvesít
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
pegazus20
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Válasz #6859 Dátum: 13 aug 17, 13:55:52 »

A következő rész címéről nekem Rogue megszállásos esete ugrott be elsőre, aztán a kis démon ami Raves volt aztán meg Zerefnél láttuk (gondolom ő eleve hozzá tartozott).
Naplózva
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #6860 Dátum: 13 aug 18, 18:50:46 »

Flare minden nap a túlélésért harcolt, nehogy véletlen rátapossanak. ikszdé
Kurohebi is egész emberi volt.

A FT sztorija tele van olyan szereplőkkel, akik rosszak voltat, de megjavultak.
Gerard, Urtear, Meldy, Cobra, Hoteye, Luxus, Gazille, Juvia, Lyon és társai, Erza régi barátai, Flare, Edo Erza, Sting, Atlas Flame. Szép kis lista a megtért emberekről. Nyelvesít

Bocs, hogy belekötök, de Atlas Flame mióta ember?
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6861 Dátum: 13 aug 18, 19:12:39 »

Az elejére oda írtam, hogy szereplők. Csak mivel rajta kívül mindenki  más ember és nem akartam szót ismételni ezért került bele az ember kategóriába.^^
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #6862 Dátum: 13 aug 19, 20:06:54 »

A FT sztorija tele van olyan szereplőkkel, akik rosszak voltat, de megjavultak.
Gerard, Urtear, Meldy, Cobra, Hoteye, Luxus, Gazille, Juvia, Lyon és társai, Erza régi barátai, Flare, Edo Erza, Sting, Atlas Flame. Szép kis lista a megtért emberekről. Nyelvesít
Cobra nem hinném hogy megjavult. Ha ezt azért gondolod mert segített a sárkányok ellen, akkor gondolom neki is érdeke volt, hogy az emberiség ne haljon ki, mert hát azért ők is csak emberek  ikszdé. Ettől függetlenül ugyan úgy gonosz marad
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6863 Dátum: 13 aug 19, 20:59:43 »

Cobrát én nem is tartottam gonosznak. Mikor a Nirvánán megakarta Brain hátba lőtte és sírva elmondta az imáját, hogy ő csak hallani akarta a legjobb barátja hangját, akkor gondoltam, hogy nem is olyan rossz, mint a többi. A Zentópiás fillerben is megvédte Kinanát, nehogy őt is elvigye a tanács. Most a harcok után is békésen vissza ment a börtönbe (attól most tekintsünk el, hogy miért is megy vissza ikszdé) és ott is megemlítette, hogy hallotta Kinana (Cyberious) hangját. Nincs még egy olyan gonosz szereplő, aki ennyire törődött volna bárki mással, saját magán kívül. Mosolyog Ez teszi a szemembe jófiúvá őt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6864 Dátum: 13 aug 19, 21:44:55 »

Azért az más, hogy valaki gonosz vagy a rossz oldalon áll. Akkor ha már Cobra említve lett. Ugye sötét céhben volt, tehát a rossz oldalon áll, de mint Tilon említette, nem igazán gonosz karakter. Vagy ami másik példa lenne (igaz nem ez az anime) az a One Piece- ből Luffy legénysége. Tehát a 2 dolog között lényeges különbség van.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #6865 Dátum: 13 aug 21, 07:44:20 »

Komoly respect Flare-nak. szimpatikusabb lett a szemembe Mosolyog  bow  Kúl
mondjuk az utolsó képen úgy nézett ki mint Erza Mosolyog

A Sylph Labyrinth meg úgy járt mint a Rakéta Csapat a Pokémonban Mosolyog
Remélem nem lesznek állandóan visszatérő ellenfelek !  Technikai KO

A visszatérő démon ki lehet? Deliora? minek mentek el az exceedek?
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #6866 Dátum: 13 aug 21, 09:05:18 »

Nem hiszem, hogy Deliora lenne. Ha jól emlékszem ő darabokra hullott.(Ha nem akkor lehetséges) Lehet akár Minerva, vagy az apja.Talán még a visszafejlesztő mágiát birtokló is. Vagy Zerefről láthatunk valamit? De az itt nem lenne képben szóval ezt kizárnám.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6867 Dátum: 13 aug 23, 08:52:14 »

Új fejezet: http://www.mangareader.net/fairy-tail/348
Jó szórakozást!  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 23, 08:53:11 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #6868 Dátum: 13 aug 23, 09:38:55 »

Hú mekkora fejezet! Nevet
Jó sok mindenre választ kaptunk.

http://www.mangareader.net/fairy-tail/348/3
Csodálkozom, hogy visszament a Saberbe. Én azt hittem, hogy a Mermaid Heelt választja majd, hisz Kagurának ajánlotta az életét.
Ha jól értem, akkor Yukinonak van egy ikertestvére, de elválasztották őket, miután megszülettek? Vagy nem ikrek csak van egy idősebb nővére és őt választották el a tőlük. Mert ha az utóbbi igaz, akkor tényleg Angel a nővére, de ha az előbbi, akkor nem lehet a 7 éves iő ugrás miatt. Hisz, akkor Yukinonak is idősebbnek kéne lennie, mint 18.

http://www.mangareader.net/fairy-tail/348/6
Angelt most már nagyon megkedveltem. Aranyos, ahogyan sír. Szegény pont a Raven Tailt találta meg, mikor elhagyta a faluját. Ha majd vége az évadnak nem hiszem, hogy a faluban marad. Azért ment el onnan mert ő volt az egyetlen, aki kilógott a sorból és csak azért ment vissza mert nem volt hova mennie. Szerintem végül ő is a FT-ben fog kikötni.

http://www.mangareader.net/fairy-tail/348/7
Kaptunk egy normális magyarázatot, hogy hova tűntek a kóbor macskák. Nyelvesít Aranyos, ahogy mindketten félnek.^^

http://www.mangareader.net/fairy-tail/348/10
Erzának most jól ellátják a baját. De sajna nem fog sokáig tartani mert már megcsillant a remény a visszaváltozásra. Ha Erza visszaváltozik, mindegy milyen sérült, akkor is lefogja győzni Minervát. smirksweat Szeretem Erzát de most valahogy Minervának szurkolok, hogy verje el, amíg még gyerek, mert több ilyen esélye nem lesz. ikszdé

http://www.mangareader.net/fairy-tail/348/14
Azoknak volt igazuk, akik Deliorára gondoltak. Szegény Gray rendesen bepánikolt.

http://www.mangareader.net/fairy-tail/348/19
Vajon itt Urt vagy Urteart leshetjük meg hátulról? Hümm-hümm A jobb lábának árnyékolása alapján ez Ur, mert ő pótolta jéggel az elveszett jobb lábát, de Gray úgy mondja, hogy Ur...Tear, szóval kérdéses.

http://www.mangareader.net/fairy-tail/348/22
Gray nagyon menőn néz most ki. A nyaklánca lelóg egészen a hasáig. xD Úgy néz ki, hogy ő lesz a megmentő, aki legyőzi a nem ember mágust és ezzel megmenti Erzát.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #6869 Dátum: 13 aug 23, 10:15:27 »

Ennyit az Iker Csillag Mágus álmomról. Yukino miért mentél vissza a Saberbe? >.<#
Levetkőztették az egész céh előtt és ennek ellenére mosolyogva vissza megy? Az egyetlen elfogadható magyarázat az, hogy Sting mester alatt akar dolgozni. ikszdé Ennek a nővéres-elválasztós dolognak nincs értelme. Amikor Yukino és Lucy a Mercurius Palota tömlöcében sínylett, akkor kaptunk egy képet arról, hogy Yukino nővére megvédte a húgát. Ha el lettek választva a születésüknél, akkor nem tudta volna megvédeni. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/303/10
Szerintem a gyerekkorukban lettek elválasztva --> Mennyország Tornya: Gyerekek elrablása

Tilon úgy érti, hogy Flaret nagyon megkedvelte. ^^ Csatlakozom a klubba. Hosszú ideje van végre egy felépített háttértörténettel rendelkező karakter, aki nagyon kawaii.

Erzával most nem foglalkozok. Úgy is kimászik a szorult helyzetéből, ahogy az lenni szokott. :|

Gray tényleg menő volt, viszont nem tetszene, ha kisgyerekként legyőzné Kendős Józsit(egyenlőre így hívom a nem ember mágust).



Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 456 457 [458] 459 460 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!